Spiagge San Pietro ****

Sardínie

Elegantní hotel s All inclusive v rozlehlé zahradě s přímým vstupem na pláž

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Spiagge San Pietro ****

Lokalita Sardínie, Sardínie, Castiadas | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů okouzlující krajina dlouhé písečné pláže s dunami středomořský styl
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Spiagge San Pietro **** Sardínie

Komplex se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie v oblasti s okouzlující krajinou, křišťálově čistým mořem a dlouhými písečnými plážemi, s pískem přecházejícím od bílé až po narůžovělou barvu. Hotel Spiagge San Pietro je postaven v typickém středomořském stylu, vyznačující se pastelovými barvami. Areál hotelu a hotelová pláž je ideální místem pro rodiny s dětmi, kteří mají rádi dlouhé procházky a bohaté vyžití v průběhu pobytu.

Vnitrozemí nabízí nádherné lesy plné dubů, stoletých jalovců, oleandrů a myrty. Nejbližšími městy jsou asi 7 km vzdálené letovisko Costa Rei a 10 km vzdálené městečko Villasimius, kde naleznete restaurace, kavárny, cukrárny, obchody a veškeré další služby.

Hotel disponuje uvítací halou s recepcí, barem, butikem, za poplatek možnostmi masáží a kosmetických kúr, restauracemi nebo bary. Využít můžete také hlavního hotelového bazénu nebo dětského bazénu i různých sportovních aktivit. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Spiagge San Pietro

Resort vystavěný z jednopatrových světlých budov, v nichž můžete vybírat ubytování v pokojích či suitách vhodných i pro větší rodiny. Jako jeden z mále resortů na tomto ostrově nabízí all inclusive. Bílá písčitá pláž je omývána tyrkysovými vodami moře, nachází se přímo u resortu a dojdete k ní krátkou procházkou.

Asi 10 kilometrů od resortu je městečko Villasimius, které především ve večerních hodinách ožívá, je zde množství restaurací, barů a diskoték.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic Room

Classic Room

Dvou lůžkové pokoje v přízemí nebo v prvním patře s možností přistýlky pro třetí osobu mladší 14 let. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka. ..

Family Room

Family Room

Pokoje Family se skládají ze dvou průchozích pokojů a koupelny. Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání. ..

Junior Suite

Junior Suite

Pouze na vyžádání. Maximální obsaditelnost: 5 dospělých osob...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace nabízí skvělý bufet regionálních i národních jídel, které si můžete vychutnat v klimatizované vnitřní místnosti nebo na venkovní terase. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Spiagge San Pietro

Hotel disponuje 114 elegantně a prakticky zařízenými pokoji, které jsou umístěny v přízemí a disponují teráskou s přístupem na nádvoří nebo pokoji v prvním patře, které disponují balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/Sat, klimatizací, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Dítě do 2 let ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči zdarma. Žádný z pokojů nemá výhled na moře. Zvířata nejsou v hotelu akceptována.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic Room

Classic Room

Dvou lůžkové pokoje v přízemí nebo v prvním patře s možností přistýlky pro třetí osobu mladší 14 let. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka.

Family Room

Family Room

Pokoje Family se skládají ze dvou průchozích pokojů a koupelny. Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání.

Junior Suite

Junior Suite

Pouze na vyžádání. Maximální obsaditelnost: 5 dospělých osob.

Pláž a moře

Písečná pláž se nachází 300 m od centrální budovy a maximálně 500 m od pokojů, jedná se o dlouhou pláž s jemným pískem chráněnou eukalypty a kaktusy.

Lehátka a slunečníky jsou od 3. řady zdarma (vždy 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj), na pláži je také beachvolejbalové hřiště. Plážové osušky na kauci a za poplatek € 2,5 na den za denní výměnu.

Online cena a slevy Spiagge San Pietro ****

Profi foto hotelu Spiagge San Pietro ****

Naše foto hotelu Spiagge San Pietro ****

Gastronomie a hotelové restaurace Spiagge San Pietro

Hotelová restaurace nabízí skvělý bufet regionálních i národních jídel, které si můžete vychutnat v klimatizované vnitřní místnosti nebo na venkovní terase. 

All Inclusive

Zahrnuje plnou penzi formou bufetu včetně nápojů pouze v době oběda a večeře (1/2 l vody, 1/4 l stolního vína, 1 nealkoholický nápoj nebo sklenici čepovaného piva). Nealkoholické nápoje z postmixu k dispozici po celý den. Snack - malé občerstvení od 11:30-12:30 a od 16:30-17:30 hod. Kuchyně je zaměřena na regionální a národní speciality.

V restauraci je vyhrazena zóna pro matky s dětmi s mikrovlnnou troubou, ohřívačem kojeneckých lahví a sterilizátorem.

Za příplatek je možný HARD ALL INCLUSIVE: zahrnuje od 11:00-23:00 hod. stolní víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje z postmixu, místní likér mirto, místní grappa, long drinks, espresso, cappuccino a čaj, kopečkovou zmrzlinu.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji včetně dětí.

Je možné objednat i pouze polopenzi s nápoji.

Sport a wellness hotelu Spiagge San Pietro ****

Hotel disponuje bazénem se soláriem, dvěma tenisovými kurty a fotbalovým hřištěm s možností nočního osvětlení (za příplatek). Animace - v italském jazyce (26/5–14/9) zahrnují: plážový volejbal, tenis, plavání, fotbal, šipky a lukostřelbu.

Pro večerní zábavu je zde kabaret, piano bar a divadlo (všechny programy pouze v italštině).

Na vyžádání a za poplatek lze zajistit pronájem kol, nafukovacích člunů, windsurfing, kánoí, vodních šlapadel, vodních lyží, potápění. Možnost projížďky na koních v centru cca 3 km od hotelu.

Děti v hotelu Spiagge San Pietro ****

Dětem je k dispozici dětský bazén vybavený lehátky a slunečníky, mini klub (3 - 12 let) a junior klub (12 - 18 let), včetně zábavy a sportovních aktivit.

Mapa - Spiagge San Pietro ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Spiagge San Pietro ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Spiagge San Pietro ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recenze hotelu Spiagge San Pietro ****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Ing. Radka Holasová
Spiagge San Pietro
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.