Castello Beach Hotel ****

Ideální na svatební cestu a pro rodiny

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Castello Beach Hotel ****

Lokalita Seychely, Praslin, Anse Kerlan | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Romantický hotel na ostrově Praslin Nejdelší pláž na ostrově Anse Kerlan Mělká voda, ideální pro rodiny s dětmi
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Castello Beach Hotel **** Seychely

Rozhodli jste se pro exotickou dovolenou. Toužíte po úniku do opravdového ráje, kde budete naslouchat šumění vln a procházet se po jemném písku. Jenže, kde se takový ráj nachází? My odpovídáme – na Seychelách.

Seychely tvoří celkem 115 ostrovů, zabírající plochu 455 kilometrů čtverečních. Hlavním ostrovem je Mahé, kde se nachází hlavní město Victoria. Druhý největší ostrov se nazývá Praslin a tady se na chvíli zastavíme.

Praslin je opravdovým zhmotněním Edenu. Nachází se zde přírodní rezervace Vallée de Mai, která je světovým dědictvím UNESCO. Cestovatelé z celého světa sem přijíždějí, aby na vlastní oči spatřili bájný Coco de Mer, kokos, připomínající ženskou pánev i endemického černého papouška.

Na severozápadě ostrova se pak vine nádherná pláž Anse Kerlan a právě zde je situován Castello Beach Hotel, vaše cílová destinace.

Castello Beach Hotel je skvostným útočištěm, které bylo otevřeno v roce 2009. Skládá se z 26 suit, které jsou situovány ve dvou jednopodlažních budovách. Nachází se tu také jedna vila s bazénem.

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Martina Melková, 724 730 002,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Čtyřlůžková Family Suite

Čtyřlůžková Family Suite Family Suite (54 m²) je ideální volbou pro skupiny, které si chtějí dovolenou užít naplno...

Junior Suite

Junior Suite (44 m²) jsou navržené v minimalistickém, avšak přepychovém stylu. Kromě stropního větráku, klimatizace, privátní terasy či balkónu, přispěje k vašemu maximálnímu pohod..

Family Suite

Family Suite (54 m²) je ideální volbou pro rodiny, které si chtějí dovolenou užít naplno. Kromě vybavení, které naleznete v menších Junior Suite vám nabídne prostor i vyžití pro každ..

Maxi Family Suite - 4 lůžka

Family Maxi Suite (98 m²) je spojením suit Junior a Family a poskytne tak dostatek prostoru i pro opravdu velkou rodinu. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurant v Castello Beach Hotel se specializuje na kreolskou, asijskou a evropskou kuchyni. Gurmánský zážitek si můžete spojit s výhledem na Indický oceán. Dvakrát do týdne je pro vás připraveno barbecue, při kterém můžete ochutnat mořské plody a speciality tohoto regionu. Čerstvé plody moře v kombinaci s místním kořením nabídnou skutečně jedinečný zážitek vašim chuťovým buňkám. Kromě menu je možné objednat například oblíbené jídlo vašeho dítěte, zkrátka – vše, co si budete přát.

Nedaleko restaurace a bazénu se nachází bar. Kromě široké nabídky koktejlů a exotických džusů, zde můžete dostat také něco malého k snědku.

Kategorie a vybavení pokojů Castello Beach Hotel

Vybírat můžete ze čtyř kategorií ubytování. Najdete tu suity vhodné pro zamilované páry, novomanžele, rodiny i skupinky přátel.

Nabídka pokojů

Čtyřlůžková Family Suite

Čtyřlůžková Family Suite Family Suite (54 m²) je ideální volbou pro skupiny, které si chtějí dovolenou užít naplno. Kromě vybavení, které naleznete v menších Junior Suite vám nabídne prostor i vyžití pro každého člena rodiny. V ložnici je také připravena přídavná oddělitelná dvojpostel, proto Family Suite dokáže ubytovat až 4 dospělé osoby.

Junior Suite

Junior Suite (44 m²) jsou navržené v minimalistickém, avšak přepychovém stylu. Kromě stropního větráku, klimatizace, privátní terasy či balkónu, přispěje k vašemu maximálnímu pohodlí prostorná koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je DVD přehrávač, telefon, vybavení na přípravu kávy a čaje, minibar a sejf. Další lůžka jsou k dispozici na vyžádání na recepci.

Family Suite

Family Suite (54 m²) je ideální volbou pro rodiny, které si chtějí dovolenou užít naplno. Kromě vybavení, které naleznete v menších Junior Suite vám nabídne prostor i vyžití pro každého člena rodiny. V ložnici je také připravena přídavná oddělitelná dvojpostel, proto Family Suite dokáže ubytovat rodinu až se třemi dětmi.

Maxi Family Suite - 4 lůžka

Family Maxi Suite (98 m²) je spojením suit Junior a Family a poskytne tak dostatek prostoru i pro opravdu velkou rodinu.

Pláž a moře

Příjemnou tečkou na závěr je krásná pláž Anse Kerlan. Je to jedna z nejdelších pláží na ostrově a poskytuje to nejlepší plavání na celém západním pobřeží Praslinu.

Anse Kerlan se táhne od malé vesničky Amitie až k žulové skále Pointe St. Marie. Pobřežní útes ji chrání před vysokými vlnami a sem tam se na ní vyskytují obří granitové balvany, které ji rozdělují na menší úseky.

Voda je zde velmi mělká, a tak je pláž ideální i pro rodiny s dětmi.

Online cena a slevy Castello Beach Hotel ****

Nabídka nocí zdarma v hotelu Castello Beach Hotel

Sleva za včasný nákup platí i na polopenzi.

Využijte nabídku nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Lze kombinovat pouze s nabídkou za včasný nákup (10%). Platí pouze při pobytu celé délky nocí zdarma (příklad: 10+4 noci = minimální délka pobytu 14 nocí). Pokud je příplatek polopenze, noci zdarma jsou vč. polopenze.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 3 měsíce před až do 3 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Platí pouze pro Junior Suite.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.430,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Informace o Seychelských ostrovech v češtině - 4 strany
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
Stravu formou polopenze/plné penze/all inclusive od přihlášení v hotelu (check-in) do odhlášení z hotelu (check-out)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 3 let ubytované společně se dvěma dospělými zdarma. Maximalní kapacita Junior Suite je 2 dospělí a 1 dítě, Family Suite max 2 dospělí a 3 děti nebo 4 dospělí, Maxi Family Suite 4 dospělí a 3 děti nebo 6 dospělých. V termínu 01.07. - 31.10.2017 třetí dítě ve Family Suite zdarma, lze kombinovat pouze s nabídkou za včasný nákup.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Castello Beach Hotel ****

Naše foto hotelu Castello Beach Hotel ****

Gastronomie a hotelové restaurace Castello Beach Hotel

Restaurant v Castello Beach Hotel se specializuje na kreolskou, asijskou a evropskou kuchyni. Gurmánský zážitek si můžete spojit s výhledem na Indický oceán. Dvakrát do týdne je pro vás připraveno barbecue, při kterém můžete ochutnat mořské plody a speciality tohoto regionu. Čerstvé plody moře v kombinaci s místním kořením nabídnou skutečně jedinečný zážitek vašim chuťovým buňkám. Kromě menu je možné objednat například oblíbené jídlo vašeho dítěte, zkrátka – vše, co si budete přát.

Nedaleko restaurace a bazénu se nachází bar. Kromě široké nabídky koktejlů a exotických džusů, zde můžete dostat také něco malého k snědku.

Sport a wellness hotelu Castello Beach Hotel ****

Castello Beach Hotel pro své hosty připravuje zábavné i dobrodružné aktivity, které posunou tropickou dovolenou na další level. Tady jsou aktivity, které byste rozhodně měli vyzkoušet:

Pozorování ptáků vám možná ze začátku nebude připadat jako příliš velká zábava, přesto byste tuto aktivitu neměli zavrhovat. Seychely byly po dlouhá léta neobydlenými ostrovy, a tak se zde zachovala pozoruhodná fauna a flóra. Budete velmi překvapeni krásou a barevností exotických ptáků, kteří považují místní přírodu za svůj domov.

Další oblíbenou aktivitou je bezpochyby potápění. Vody indického oceánu jsou bohatým zdrojem podmořského života, který čeká na vaše objevování. Dobrodružství pak můžete zažít při rybaření na otevřeném moři, které je vskutku unikátním zážitkem.

Trekking skýtá možnost, jak zažít Praslin na vlastní kůži.

Pokud jste si už dostatečně obhlédli celý ostrov, můžete se nalodit a vydat se na plavbu po okolních ostrovech.

Nedaleko hotelu se nachází jediné osmnácti jamkové golfové hřiště na Seychelách. Je výzvou jak pro začátečníky, tak pro profesionální hráče.

Za odpočinkem se vydejte do hotelových lázní. Tady si můžete dopřát kompletní masáž celého těla, masáž krku a ramen, masáž zad, manikúru, pedikúru, pleťovou péči, apod.

Děti v hotelu Castello Beach Hotel ****

Děti jsou v Castello Beach Hotelu vřele vítány. Castello Mini Club pro ně připravuje nabídku nejrůznějších aktivit v jakémkoli ročním období (pro děti od 4 do 12 let).

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.428,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 3 měsíce před až do 3 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu Castello Beach Hotel

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Castello Beach Hotel se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá cca 1 hod a 45 min.

Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 20 min.

Mapa - Castello Beach Hotel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Castello Beach Hotel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Castello Beach Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Martina Melková, 724 730 002,

Recenze hotelu Castello Beach Hotel ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Pavlína Zbořilová
Castello Beach Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.