Cerf Island Resort ****

Seychely

Klid a báječné služby na soukromém ostrůvku

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Cerf Island Resort

Pro hotel Cerf Island Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Cerf Island Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Cerf Island Resort ****

Hodnocení 8.2 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Seychely, Cerf | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nádherná příroda Absolutní klid Ubytování ve vilkách

Popis hotelu Cerf Island Resort **** Seychely

Míli dlouhý a méně než míli široký – to je malebný ostrůvek v Indickém oceánu, který je součástí seychelského souostroví – ostrov Cerf. Nachází se pouhé tři kilometry od Mahé a pojmenován byl podle francouzské fregaty Le Cerf, která 1. listopadu 1756 zakotvila v přístavu Victoria. Také dnes se na ostrůvek dostanete lodí. Cesta z přístavu na Mahé k hotelovému molu trvá jenom 10 minut. 

Cerf je svěží kousek panenského ráje s dokonalými plážemi a jen několika málo obyvateli. Nejsou zde ani žádné silnice, pouze pár cest, které umožňují poklidné průzkumné procházky po ostrově.

Cerf Island Resort je zasazen do svahu s krásným výhledem na moře, přímo u vstupu do mořského parku Sainte Anne Marine Park. Tvoří jej 24 krásných a prostorných vil, které byly navrženy tak, aby splňovaly představy tradiční kreolské architektury, se začleněním seychellského designu a přitom s cílem splynout s okolním prostředím.

Nedotčené písečné pláže Vám v tomto tropickém ráji poskytnou soukromí a klid. Relaxujte a naslouchejte mořskému vánku v korunách stromů, kochejte se pohledem na oceán a popíjejte přitom Vaše oblíbené koktejly - na pláži nebo v hotelovém bazénu s nekonečným okrajem, na tom nesejde. Každé místo zde je stvořené pro Váš zasloužený odpočinek.  

Úžasnou dovolenou si zde tedy užijí především ti, co touží po klidu a potřebují načerpat síly a energii. Resort však láká i milovníky dobrodružství. Vody kolem ostrova jsou součástí mořského parku, ve kterém se Vám nabízí fascinující podmořský svět, a spoustu zábavy si užijete i při vodních sportech

Přátelský a zdvořilý personál se postará o to, aby se Vám dostalo veškerého pohodlí a služeb, které z pobytu v Cerf Island Resort dělají opravdu nezapomenutelný zážitek.

Přijďte to zažít na vlastní kůži!

Upozorňujeme, že resort je zaměřen převážně na dospělou klientelu. Ubytovává děti až od sedmi let věku. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Cerf Island Resort

Obrovskou výhodou Cerf Islandu je jeho poloha - je velmi snadno dostupný z Mahé, a přece velmi klidný a čistý. Místní podmořský život je velmi pestrý. Máte-li rádi potápění nebo šnorchlování, bude se Vám zde líbit. Hosté zde oceňují možnost stravování All Inclusive, což na Seychelách není zcela obvyklé. Velmi oceňované jsou také lázně s jacuzzi pod širým nebem. Místní vyhlášené masáže musíte zkusit alespoň jednou za pobyt!

Resort disponuje pouze jednou restaurací a barem. Hlavní důraz je kladen na okolní přírodu a klid. Cerf island přitahuje cestovatele toužící po odpočinku v autentickém prostředí. Je zde pouze 24 vilek, takže během dovolené nebudete ničím rušeni. Naprostá většina vybavení resortu je ze dřeva nebo přírodních materiálů. 

Video hotelu

Nabídka pokojů

Hillside Villas

Hillside Villas

Hillside Villas (58 m² a balkon o 22 m²) nabízí postel s nebesy, velkou venkovní koupelnu s dvojitou vanou a také velké posuvné dveře vedoucí na prostorný balkon s překrásným výhledem n..

Hideway Villas

Hideway Villas

Hideway Villas (58 m², balkon o 22 m² a soukromá sluneční zahrada 20 m²) se mohou chlubit osamocenou polohou, která je tou pravou přidanou hodnotou oproti Hillside Villas...

Tortoise Suite

Tortoise Suite

Tortoise Villas (72 m² a balkon 28 m²) představují dřevěné vily, jež disponují hlavní ložnicí s koupelnou a druhou ložnicí, rovněž s vlastní koupelnou...

Tortoise Suite - 4 osoby

..

Gastronomie a hotelové restaurace

Gastronomie na Seychelách je opravdu nezapomenutelnou záležitostí. K dispozici budete mít výběr z tradiční kreolské i mezinárodní kuchyně a dopřát si můžete také čerstvé mořské plody či místní přírodní suroviny. Restaurace i bar jsou situovány na pláži, s ničím nerušeným výhledem na moře.

 

1756 Restaurant (Zepis Restaurant)

Restaurace je pojmenována podle roku, kdy ke břehům Mahé dorazila francouzská fregata a objevila ostrov Cerf. V příjemné atmosféře a s prvotřídní obsluhou se zde budete moci kochat výhledem na nezkrotné vlny, ostrov Mahé i prostředí mořského parku. V restauraci se podávají snídaně a večeře a pánové by se setměním neměli zapomínat na dlouhé kalhoty. Setkat se tu můžete i s místními rezidenty a návštěvníky. 

Restaurace je otevřena: 7:30 – 10:00, 12:30 – 15:00, 19:00 – 21:30.

 

Pool Bar

Bar u bazénu Vám umožní si v klidu vychutnat lehké občerstvení nebo lahodný koktejl a podávají se zde také obědy. Zatímco Vy budete relaxovat u bazénu či na pláži, zdejší personál se postará o všechna Vaše přání. 

Bar je otevřen od 10:00 do 18:00.

Služba In-Room Dinning zahrnuje celou řadu chutných lehkých pokrmů, salátů, sendvičů či polévek a je k dispozici od 7:00 do 21:30.

Resort nabízí také romantickou večeři na pláži. Může být servírována až pro čtyři osoby a je vskutku kouzelným zážitkem.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Cerf Island Resort

Dvacet čtyři elegantních vil disponuje soukromím a vyznačuje se dokonalou rovnováhou mezi moderním vybavením a tradičními službami splňujícími vysoké standardy. Vily v přírodním prostředí tropického ráje jsou pojmenovány po kreolských stromech, květinách a mořských živočiších. Vybrat si můžete ze tří základních kategorií – Hillside Villas, Hideaway Villas a Tortioise Suites. Každá kategorie přitom nabízí překrásné výhledy na tropickou zeleň, ostrůvky Indického oceánu a nádherné barvy při západu slunce.

Každá vila je vybavena: satelitní TV, DVD přehrávačem, klimatizací, stropním ventilátorem, sejfem, zařízením na přípravu kávy a čaje, minibarem, soukromou terasou a luxusními toaletními potřebami.

Nabídka pokojů

Hillside Villas

Hillside Villas foto

Hillside Villas (58 m² a balkon o 22 m²) nabízí postel s nebesy, velkou venkovní koupelnu s dvojitou vanou a také velké posuvné dveře vedoucí na prostorný balkon s překrásným výhledem na okolní flóru i faunu. K dispozici jsou zde služby prádelny a možnost stravování či lázeňských procedur přímo v pokoji.

Hideway Villas

Hideway Villas foto

Hideway Villas (58 m², balkon o 22 m² a soukromá sluneční zahrada 20 m²) se mohou chlubit osamocenou polohou, která je tou pravou přidanou hodnotou oproti Hillside Villas. K vile patří navíc vlastní sluneční zahrada a je zde možnost výběru větší ložnice nebo přímého výhledu na moře. Zkrátka ideální romantické zákoutí. K dispozici jsou také služby prádelny a možnost stravování se přímo v pokoji.

Tortoise Suite

Tortoise Suite foto

Tortoise Villas (72 m² a balkon 28 m²) představují dřevěné vily, jež disponují hlavní ložnicí s koupelnou a druhou ložnicí, rovněž s vlastní koupelnou. Obě nabízejí podobné vybavení, mají vlastní vchod a jsou propojeny balkonem. K dispozici jsou zde i služby prádelny a možnost stravování přímo v pokoji.

Tortoise Suite - 4 osoby

Pláž a moře

Svěží, liduprázdné pláže na ostrově Cerf jsou pro Seychelly typické a patří mezi ty nejlepší na světě. Nabízejí ideální podmínky pro koupání či šnorchlování i nezapomenutelný zážitek z opalování na zdejším bílém písku, který Vás v kombinaci s křišťálovými vodami Indického oceánu zcela nepochybně ohromí. Pláže jsou ohraničeny žulovými kameny a stromy Takamaka, takže budete dokonale skryti před okolním světem a budete si moci užívat ničím nerušeného soukromí, objevovat skrytá zákoutí ostrova a večer si pak dopřát romantickou večeři pod hvězdami, při níž Vás ochotně obslouží hotelový personál. 

Online cena a slevy Cerf Island Resort ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Cerf Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Cerf Island Resort

Gastronomie na Seychelách je opravdu nezapomenutelnou záležitostí. K dispozici budete mít výběr z tradiční kreolské i mezinárodní kuchyně a dopřát si můžete také čerstvé mořské plody či místní přírodní suroviny. Restaurace i bar jsou situovány na pláži, s ničím nerušeným výhledem na moře.

 

1756 Restaurant (Zepis Restaurant)

Restaurace je pojmenována podle roku, kdy ke břehům Mahé dorazila francouzská fregata a objevila ostrov Cerf. V příjemné atmosféře a s prvotřídní obsluhou se zde budete moci kochat výhledem na nezkrotné vlny, ostrov Mahé i prostředí mořského parku. V restauraci se podávají snídaně a večeře a pánové by se setměním neměli zapomínat na dlouhé kalhoty. Setkat se tu můžete i s místními rezidenty a návštěvníky. 

Restaurace je otevřena: 7:30 – 10:00, 12:30 – 15:00, 19:00 – 21:30.

 

Pool Bar

Bar u bazénu Vám umožní si v klidu vychutnat lehké občerstvení nebo lahodný koktejl a podávají se zde také obědy. Zatímco Vy budete relaxovat u bazénu či na pláži, zdejší personál se postará o všechna Vaše přání. 

Bar je otevřen od 10:00 do 18:00.

Služba In-Room Dinning zahrnuje celou řadu chutných lehkých pokrmů, salátů, sendvičů či polévek a je k dispozici od 7:00 do 21:30.

Resort nabízí také romantickou večeři na pláži. Může být servírována až pro čtyři osoby a je vskutku kouzelným zážitkem.

 

All Inclusive

All Inclusive balíček platí po celý rok kromě období Vánoc a Silvestra (23.12. - 07.01.2022) a zahrnuje:

 

Snídaně, oběd a večeře v hotelové restauraci

Minerálka, perlivá voda

Vybrané džusy a nealko nápoje

Místní pivo, rozlévané víno na baru mezi 11:00 a 22:30

Vybrané teplé nápoje

Tvrdý alkohol a koktejly míchané z místních lihovin jsou dostupné pouze v restauraci nebo na baru u bazénu v čase mezi 17:30 - 22:30.

Balíček All Inclusive je dostupný dnem příjezdu od 14:00 a končí dnem odjezdu do 12:00.

 

Platí pro sezonu od 1.11.2022 do 31.10.2023.

Aktivity

Ostrov Cerf je sám o sobě místem plným zábavy i poznání.

Můžete se procházet tropickou vegetací, vychutnávat si překrásné výhledy na přírodní mořský park, pozorovat život zdejších živočichů nebo se naučit poznávat místní rostliny. Procházka hájem kokosových palem Vám odhalí ty největší poklady ostrova Cerf - obří želvy či netopýry.

V mořském parku a u okolních ostrovů se nacházejí jedny z nejlepších a nejpopulárnějších destinací pro šnorchlování. Narazíte zde na ryby, kraby, mořské ježky, hvězdice, chobotnice a mnoho dalších živočichů. Vybavení pro šnorchlování resort půjčuje bezplatně.

Při potápění si zase vychutnáte krásu podmořského života Seychell. Vydejte se na potápěčský výlet a kochejte se pohledem na žraloky, želvy, korály, ryby... možnosti jsou nekonečné.

Resort Vám může nabídnout také plno rybářských výletů, které budou vyhovovat Vašim individuálním preferencím, nebo připravit piknik či barbecue na pláži

Velice romantickou záležitostí je plavba při západu slunce, se sklenkou šampaňského v ruce a partnerem po boku.

Oblíbené jsou i lety vrtulníkem (přistávací plocha pro vrtulník se nachází v nejvyšším bodě hotelu, což je také ideální místo pro pozorování západu slunce s koktejlem v ruce) a výlety na okolní ostrovy.

Ostrov Moyenne je ve zdejším mořském parku jedním z nejvíce oblíbených míst a byla by škoda, pokud byste jej opomenuli. Nachází se jen 7 – 10 minut jízdy lodí od ostrova Cerf.

Hlavní ostrov Mahé, jeho flóru i faunu, můžete prozkoumat se zkušeným průvodcem, který Vám ostrov ochotně představí - od velkolepých exotických rostlin až po ty nejmenší tvorečky. Vybrat si můžete z několika tras - od té nejjednodušší k Anse Major, až po opravdovou výzvu – Trois Freres.

Na Mahé se ale můžete vydat také autem. V nabídce je půldenní a celodenní výlet za krásami hlavního ostrova - oba začínají ve Victorii, nejmenším hlavním městě na světě, v její botanické zahradě, domově mnoha druhů exotických rostlin, a pokračují přes vrcholy Sans Souci, poutní místa a čajové plantáže. Následuje plavba podél jižního pobřeží Mahé a zpátky. Po cestě se můžete navíc zastavit pro drobné suvenýry či pohlednice. (Kromě angličtiny jsou výlety organizovány i ve francouzštině, italštině, němčině a ruštině.)

Resort nabízí pomoc také s organizací výletů na Praslin a La Digue.

Pokud toužíte po poklidné relaxaci, můžete se vydat do knihovny. Ta disponuje výběrem anglických, francouzských, německých a ruských knih. Půjčit si zde můžete i filmy a ve vlastní vile si užít filmovou noc. Na recepci je k dispozici i výběr her.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Cerf Island Resort ****

Sport

Cerf Island Resort nabízí velký výběr sportovní aktivit, což zahrnuje například i bezplatné využití kajaků a šlapadel či možnost zahrát si tenis. Tenisový kurt se nachází v blízkosti heliportu a použití kurtu, raket i míčků je pro hosty hotelu zdrama. Je však nutná rezervace předem. 

Wellness

V lázních Le Spa Latanier můžete alespoň na chvíli utéci od každodenního shonu a starostí a nechat se hýčkat těmi nejlepšími lázeňskými procedurami. Právě ony jsou jedním z důvodů, proč je tento hotel tak vyhledávaný. Tyto uklidňující terapie přinesou do Vašeho života zcela nový rozměr relaxace a revitalizace. Odpočívejte a nechejte se hýčkat ve velkém stylu. Pod tropickým sluncem můžete smýt všechny své starosti a užívat si masáží, péče o obličej či parních lázní. 

Lázně se nacházejí v půli svahu a jsou zasazeny do prostředí svěží zeleně s palmami a dalšími stromy. Mohou se pochlubit vnitřními i venkovními prostory pro procedury, vnitřními a venkovními sprchami, venkovním jacuzzi a relaxační zahradou. Používané přípravky jsou založeny výhradně na esenciálních olejích či bio produktech.

K dispozici jsou procedury pro jednotlivce i pro páry a v nabídce jsou také kosmetické procedury či péče o nehty. Pokud dáváte přednost soukromí, můžete si užít masáž v prostředí Vaší vily, na pláži, na balkoně nebo na oblíbeném místě resortu.

Lázně využívají také místní rezidenti a návštěvníci.

 

Děti v hotelu Cerf Island Resort ****

Doprava do hotelu Cerf Island Resort

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé, budete vyzvednuti a převezeni lodí do hotelového resortu na ostrově Cerf Island. Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15 - 20 minut a cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 10 min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Hotel má také vlastní heliport, na vyžádání je tedy možné zorganizovat transfer helikoptérou.

 

Mapa - Cerf Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Cerf Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cerf Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cerf Island Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Libor Ševčík
Cerf Island Resort
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.