Cousine Island ****

Resort se čtyřmi vilami v naprostém luxusu a soukromí

Cousine

Cousine Island **** Seychely

V azurových vodách Indického oceánu nenajdete žádné místo, jako je toto. Je to ostrov, kde vzkvétá příroda a člověk je jen pozorovatelem a opatrovníkem jednoho z nejzachovalejších přírodních pokladů na Zemi. Cuisine Island představuje jeden ze 115 seychelských ostrovů. Čtyři exkluzivní ostrovní vily jsou situovány jen pár metrů od pláže, umístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe navzájem, což umožňuje maximální soukromí a chvíle v ústraní ve spojení s nejvyšší úrovní luxusu.

Lokalita: Seychely, CousineMapa

Cousine Island Resort & Spa je intimním resortem, který může pohostit maximálně osm osob a je tak ideální destinací pro cestovatele, kteří hledají únik z davu a přitom přítomnost neohroženého luxusu a služeb. Na Cousine Island je možné se dopravit pomocí helikoptéry či lodě, což jen potvrzuje jeho umístění na samotě a charakteristiku atraktivního ráje s naprostým soukromím. Od příjezdu až do posledních chvilek strávených zde se budete cítit jako ve snu, který se právě stává skutečností.

Užijte si přírodou inspirované aktivity, jako jsou: turistika, šnorchlování či noční safari s profesionálním průvodcem, který vás s radostí obeznámí se zdejší přírodou a ochranářskými činnostmi. Vydejte se na ostrov Cousine na rodinnou dovolenou, odpočinek s přáteli či za útěkem od každodenního stresu běžného života.

Zdejší služby jsou naprosto diskrétní a vysoce personalizované za účelem vytvoření unikátních zážitků a pocitů pohodlí. Od otevření v roce 2000 se snaží resort neustále vyvolávat povědomí o svém odhodlání k ochraně přírody a k praktikování udržitelného cestovního ruchu. Dostalo se mu i mnoha ocenění ve Velké Británii či v kontinentální Evropě, stejně jako od globálního fondu ochrany přírody Světové banky.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Cousine Island

Čtyři elegantní koloniální vily ve francouzském stylu jsou situovány v bujné vegetaci, umístěny jen 30 metrů od pláže. Klimatizované interiéry disponují plochou 175 m² a poskytují výhledy na oceán, stejně jako přední a zadní verandu či venkovní sprchu ve vlastní rajské zahradě.

Velká ložnice se otevírá směrem k pláži, což vám umožní dýchat svěží mořský vzduch a kochat se pohledy na východ a západ slunce.

Prostorná koupelna disponuje dvojitou sprchou, dvojitým umyvadlem a jacuzzi. Luxusní řada produktů Ligne St. Barth s exotickými tropickými vůněmi byly speciálně vybrány tak, aby vám umožnily relaxovat a dopřávat si komfortní koupelové okamžiky.

Obývací pokoj a jídelní kout jsou zařízeny k maximální útulnosti a pohodlí. Do vybavení vil patří satelitní TV, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod a telefon pro mezinárodní hovory.

Nabídka pokojů

Villa

Celý ostrov (4 vily)

Pláž a moře

Ostrov se pyšní nádhernými plážemi s jemným bílým pískem, žulovými kameny a tančícím palmovým listovím. Užijete si tu skutečně nádherné scenerie, kdy rovné pláže omývají tyrkysové vody oceánu. Sluneční paprsky jsou všudypřítomné a nabijí vás potřebnou energií, ze které pak budete čerpat ještě dlouhé týdny.

Online cena a slevy Cousine Island ****

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.120,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- "Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Seychelských ostrovů - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace o Seychelských ostrovech v češtině - 4 strany
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Stravu formou polopenze/plné penze/all inclusive od přihlášení v hotelu (check-in) do odhlášení z hotelu (check-out)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 5 let zdarma. Kapacita Vily je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Cousine ****

Gastronomie a hotelové restaurace Cousine Island

Všechny suroviny určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Praslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařském umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro své hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

The Pavilion je venkovní restaurace se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpěv ptáků. Se setměním se stoluje pod magicky hvězdnou oblohou ve světle ohňů a s nohama v písku.

All Inclusive

 
The Pavilion

The Pavilion je venkovní restaurací s se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Zdejší šéfkuchař Vás okouzlí aromatickými vůněmi, které jsou vytvořeny pouze za použití nejčerstvějších ostrovních surovin a ingrediencí.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpívajících ptáků. Se setměním přichází magická hvězdná obloha s ohněm, barbecue na pláži a stolováním s nohama v písku.

Kuchyně

Všechny suroviny a produkce určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Paslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařské umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

Sport a wellness hotelu Cousine ****

Zdejší ochranářský tým vás vezme na velkolepou cestu po ostrově, která se stane vzácným zážitkem, jenž ve vás zanechá vzpomínky navždy. Objevte minulost, současnost i budoucnost ostrova Cuisine. Zdejší filosofie je sdílená s každým hostem a resort podporuje návštěvníky, aby se mohli podílet i na ochraně přírody například v podobě aktivit jako je sázení stromů na ostrově.

Želvy a ostatní mořský život nabízí skvělé příležitosti úžasného světa, které je možné si vychutnat při šnorchlování či potápění.

Pro milovníky rybolovu je k dispozici také celá řada zážitků. Ať už je to tradiční rybolov na pobřeží nebo na otevřeném moři, můžete si být jisti, že se nebudete nudit a navíc vaše ulovená trofej může být připravena zdejším šéfkuchařem k večeři.

Také výlety na okolní ostrovy mohou být zorganizovány. Nejzajímavějším aspektem je, že každý seychelský ostrov je svým způsobem jedinečný, s vlastní historií, tajemstvím a příběhem.

Novinkou jsou plavby Sunseeker Cruises Seychelles. Superhawk 43 je k dispozici pro jednodenní výlety k vnitřním ostrovům Seychel.

Relaxujte a uvolněte se ve zdejších rustikálních lázních, které se nachází v bývalém plážovém domku. Lázně nabízí exkluzivní sortiment značky Ligne St Barth, jejichž pověst oplývá luxusem, přírodní povahou a účinnou péčí o pleť.

Vydáte se na cestu smyslů, kterou pocítíte v každé části Vašeho těla od hlavy až k patě. Vychutnejte si také po domácku připravené čaje ze zázvoru či máty a kochejte se výhledem z verandy na Indický oceán.

 

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.115,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Mapa - Cousine Island

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Cousine Island ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cousine Island ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cousine Island ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Cousine ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Mgr. Iveta Mlejnská
Cousine Island
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.