Cousine Island *****

Resort se čtyřmi vilami v naprostém luxusu a soukromí

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Cousine Island *****

Lokalita Seychely, Cousine | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní vilky v soukromí Diskrétní a vysoce personalizované služby Místo, kde se sny stávají skutečností

Popis hotelu Cousine Island ***** Seychely

V azurových vodách Indického oceánu nenajdete žádné místo, jako je toto. Je to ostrov, kde vzkvétá příroda a člověk je jen pozorovatelem a opatrovníkem jednoho z nejzachovalejších přírodních pokladů na Zemi. Cuisine Island představuje jeden ze 115 seychelských ostrovů. Čtyři exkluzivní ostrovní vily jsou situovány jen pár metrů od pláže, umístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe navzájem, což umožňuje maximální soukromí a chvíle v ústraní ve spojení s nejvyšší úrovní luxusu.

Cousine Island Resort & Spa je intimním resortem, který může pohostit maximálně osm osob a je tak ideální destinací pro cestovatele, kteří hledají únik z davu a přitom přítomnost neohroženého luxusu a služeb. Na Cousine Island je možné se dopravit pomocí helikoptéry či lodě, což jen potvrzuje jeho umístění na samotě a charakteristiku atraktivního ráje s naprostým soukromím. Od příjezdu až do posledních chvilek strávených zde se budete cítit jako ve snu, který se právě stává skutečností.

Užijte si přírodou inspirované aktivity, jako jsou: turistika, šnorchlování či noční safari s profesionálním průvodcem, který vás s radostí obeznámí se zdejší přírodou a ochranářskými činnostmi. Vydejte se na ostrov Cousine na rodinnou dovolenou, odpočinek s přáteli či za útěkem od každodenního stresu běžného života.

Zdejší služby jsou naprosto diskrétní a vysoce personalizované za účelem vytvoření unikátních zážitků a pocitů pohodlí. Od otevření v roce 2000 se snaží resort neustále vyvolávat povědomí o svém odhodlání k ochraně přírody a k praktikování udržitelného cestovního ruchu. Dostalo se mu i mnoha ocenění ve Velké Británii či v kontinentální Evropě, stejně jako od globálního fondu ochrany přírody Světové banky.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Všechny suroviny určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Praslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařském umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro své hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

The Pavilion je venkovní restaurace se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpěv ptáků. Se setměním se stoluje pod magicky hvězdnou oblohou ve světle ohňů a s nohama v písku.

Kategorie a vybavení pokojů Cousine Island

Čtyři elegantní koloniální vily ve francouzském stylu jsou situovány v bujné vegetaci, umístěny jen 30 metrů od pláže. Klimatizované interiéry disponují plochou 175 m² a poskytují výhledy na oceán, stejně jako přední a zadní verandu či venkovní sprchu ve vlastní rajské zahradě.

Velká ložnice se otevírá směrem k pláži, což vám umožní dýchat svěží mořský vzduch a kochat se pohledy na východ a západ slunce.

Prostorná koupelna disponuje dvojitou sprchou, dvojitým umyvadlem a jacuzzi. Luxusní řada produktů Ligne St. Barth s exotickými tropickými vůněmi byly speciálně vybrány tak, aby vám umožnily relaxovat a dopřávat si komfortní koupelové okamžiky.

Obývací pokoj a jídelní kout jsou zařízeny k maximální útulnosti a pohodlí. Do vybavení vil patří satelitní TV, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod a telefon pro mezinárodní hovory.

Nabídka pokojů

Villa

Celý ostrov (4 vily)

Pláž a moře

Ostrov se pyšní nádhernými plážemi s jemným bílým pískem, žulovými kameny a tančícím palmovým listovím. Užijete si tu skutečně nádherné scenerie, kdy rovné pláže omývají tyrkysové vody oceánu. Sluneční paprsky jsou všudypřítomné a nabijí vás potřebnou energií, ze které pak budete čerpat ještě dlouhé týdny.

Online cena a slevy Cousine Island *****

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.270,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Informace o Seychelských ostrovech v češtině - 4 strany
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
Stravu formou polopenze/plné penze/all inclusive od přihlášení v hotelu (check-in) do odhlášení z hotelu (check-out)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 5 let zdarma. Kapacita Vily je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Cousine *****

Gastronomie a hotelové restaurace Cousine Island

Všechny suroviny určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Praslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařském umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro své hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

The Pavilion je venkovní restaurace se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpěv ptáků. Se setměním se stoluje pod magicky hvězdnou oblohou ve světle ohňů a s nohama v písku.

All Inclusive

The Pavilion

The Pavilion je venkovní restaurací s se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Zdejší šéfkuchař Vás okouzlí aromatickými vůněmi, které jsou vytvořeny pouze za použití nejčerstvějších ostrovních surovin a ingrediencí.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpívajících ptáků. Se setměním přichází magická hvězdná obloha s ohněm, barbecue na pláži a stolováním s nohama v písku.

Kuchyně

Všechny suroviny a produkce určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Paslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařské umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

Sport a wellness hotelu Cousine *****

Zdejší ochranářský tým vás vezme na velkolepou cestu po ostrově, která se stane vzácným zážitkem, jenž ve vás zanechá vzpomínky navždy. Objevte minulost, současnost i budoucnost ostrova Cuisine. Zdejší filosofie je sdílená s každým hostem a resort podporuje návštěvníky, aby se mohli podílet i na ochraně přírody například v podobě aktivit jako je sázení stromů na ostrově.

Želvy a ostatní mořský život nabízí skvělé příležitosti úžasného světa, které je možné si vychutnat při šnorchlování či potápění.

Pro milovníky rybolovu je k dispozici také celá řada zážitků. Ať už je to tradiční rybolov na pobřeží nebo na otevřeném moři, můžete si být jisti, že se nebudete nudit a navíc vaše ulovená trofej může být připravena zdejším šéfkuchařem k večeři.

Také výlety na okolní ostrovy mohou být zorganizovány. Nejzajímavějším aspektem je, že každý seychelský ostrov je svým způsobem jedinečný, s vlastní historií, tajemstvím a příběhem.

Novinkou jsou plavby Sunseeker Cruises Seychelles. Superhawk 43 je k dispozici pro jednodenní výlety k vnitřním ostrovům Seychel.

Relaxujte a uvolněte se ve zdejších rustikálních lázních, které se nachází v bývalém plážovém domku. Lázně nabízí exkluzivní sortiment značky Ligne St Barth, jejichž pověst oplývá luxusem, přírodní povahou a účinnou péčí o pleť.

Vydáte se na cestu smyslů, kterou pocítíte v každé části Vašeho těla od hlavy až k patě. Vychutnejte si také po domácku připravené čaje ze zázvoru či máty a kochejte se výhledem z verandy na Indický oceán.

 

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.270,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Mapa - Cousine Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Cousine Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cousine Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cousine Island *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Ing. Simona Zrnová
Cousine Island
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.