Cousine Island *****

Resort se čtyřmi vilami v naprostém luxusu a soukromí

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Cousine Island *****

Lokalita Seychely, Cousine | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní vilky v soukromí Diskrétní a vysoce personalizované služby Místo, kde se sny stávají skutečností

Popis hotelu Cousine Island ***** Seychely

V azurových vodách Indického oceánu nenajdete žádné místo, jako je toto. Je to ostrov, kde vzkvétá příroda a člověk je jen pozorovatelem a opatrovníkem jednoho z nejzachovalejších přírodních pokladů na Zemi. Cuisine Island představuje jeden ze 115 seychelských ostrovů. Čtyři exkluzivní ostrovní vily jsou situovány jen pár metrů od pláže, umístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe navzájem, což umožňuje maximální soukromí a chvíle v ústraní ve spojení s nejvyšší úrovní luxusu.

Cousine Island Resort & Spa je intimním resortem, který může pohostit maximálně osm osob a je tak ideální destinací pro cestovatele, kteří hledají únik z davu a přitom přítomnost neohroženého luxusu a služeb. Na Cousine Island je možné se dopravit pomocí helikoptéry či lodě, což jen potvrzuje jeho umístění na samotě a charakteristiku atraktivního ráje s naprostým soukromím. Od příjezdu až do posledních chvilek strávených zde se budete cítit jako ve snu, který se právě stává skutečností.

Užijte si přírodou inspirované aktivity, jako jsou: turistika, šnorchlování či noční safari s profesionálním průvodcem, který vás s radostí obeznámí se zdejší přírodou a ochranářskými činnostmi. Vydejte se na ostrov Cousine na rodinnou dovolenou, odpočinek s přáteli či za útěkem od každodenního stresu běžného života.

Zdejší služby jsou naprosto diskrétní a vysoce personalizované za účelem vytvoření unikátních zážitků a pocitů pohodlí. Od otevření v roce 2000 se snaží resort neustále vyvolávat povědomí o svém odhodlání k ochraně přírody a k praktikování udržitelného cestovního ruchu. Dostalo se mu i mnoha ocenění ve Velké Británii či v kontinentální Evropě, stejně jako od globálního fondu ochrany přírody Světové banky.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Cousine Island

Na ostrově Cousin naleznete oázu klidu. Ubytování je možné pouze ve 4 luxusních vilkách, které nabízejí ničím nerušený výhled na mořskou hladinu. Vily v koloniáním stylu jsou zasazeny do bujné vegetace a vytváří tak dokonalé místo pro váš odpočinek.  Pokud vyhledáváte absolutní soukromí, tak si můžete celý ostrov pronajmou je sami pro sebe.

 

 

 

Nabídka pokojů

Luxury Villa

Luxury Villa

Luxury vily jsou stylizované do koliniálního stylu s výhledem na moře. Každá vilka má k dispozici venkovní verandu a privátní bazén...

Presidential Villa /*

Presidential Villa /*

Prostorná Presidential Villa tvoří dvě ložnice s koupelnou, velký obývací pokoj a infinity bazén. K dispozici je také pracovna, posilovna a venkovní bar...

Celý ostrov (4 vily)

Celý ostrov (4 vily)

Celý ostrov tvoří 4 soukromé vilky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Všechny suroviny určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Praslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařském umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro své hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

The Pavilion je venkovní restaurace se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpěv ptáků. Se setměním se stoluje pod magicky hvězdnou oblohou ve světle ohňů a s nohama v písku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Cousine Island

Čtyři elegantní koloniální vily ve francouzském stylu jsou situovány v bujné vegetaci, umístěny jen 30 metrů od pláže. Klimatizované interiéry disponují plochou 175 m² a poskytují výhledy na oceán, stejně jako přední a zadní verandu či venkovní sprchu ve vlastní rajské zahradě.

Velká ložnice se otevírá směrem k pláži, což vám umožní dýchat svěží mořský vzduch a kochat se pohledy na východ a západ slunce.

Prostorná koupelna disponuje dvojitou sprchou, dvojitým umyvadlem a jacuzzi. Luxusní řada produktů Ligne St. Barth s exotickými tropickými vůněmi byly speciálně vybrány tak, aby vám umožnily relaxovat a dopřávat si komfortní koupelové okamžiky.

Obývací pokoj a jídelní kout jsou zařízeny k maximální útulnosti a pohodlí. Do vybavení vil patří satelitní TV, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod a telefon pro mezinárodní hovory.

Nabídka pokojů

Luxury Villa

Luxury Villa

Luxury vily jsou stylizované do koliniálního stylu s výhledem na moře. Každá vilka má k dispozici venkovní verandu a privátní bazén. Všechny vilky jsou vybaveny klimatizací a skládají se z obývacího pokoje a ložnice. V prostorné koupelně se nachází sprcha, spa vana a k dispozici je také venkovní sprcha.

Presidential Villa /*

Presidential Villa /*

Prostorná Presidential Villa tvoří dvě ložnice s koupelnou, velký obývací pokoj a infinity bazén. K dispozici je také pracovna, posilovna a venkovní bar. Personál resortu je ubytován v blízkosti vily.

Celý ostrov (4 vily)

Celý ostrov (4 vily)

Celý ostrov tvoří 4 soukromé vilky.

Pláž a moře

Ostrov se pyšní nádhernými plážemi s jemným bílým pískem, žulovými kameny a tančícím palmovým listovím. Užijete si tu skutečně nádherné scenerie, kdy rovné pláže omývají tyrkysové vody oceánu. Sluneční paprsky jsou všudypřítomné a nabijí vás potřebnou energií, ze které pak budete čerpat ještě dlouhé týdny.

Online cena a slevy Cousine Island *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Pro pobyty v termínu 01.11.2018 - 31.10.2019 a při rezervaci do 26.10.2019 platí následující nabídky: lahev šampaňského, romantická večeře při svíčkách, 60 minutová masáž pro oba, jedenkrát za pobyt cocktail pro oba, dárek od hotelu. Min. délky pobytu je 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.090,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 5 let zdarma. Kapacita Vily je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Cousine *****

Gastronomie a hotelové restaurace Cousine Island

Všechny suroviny určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Praslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařském umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro své hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

The Pavilion je venkovní restaurace se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpěv ptáků. Se setměním se stoluje pod magicky hvězdnou oblohou ve světle ohňů a s nohama v písku.

All Inclusive

The Pavilion

The Pavilion je venkovní restaurací s se salonem, knihovnou, širokopásmovým přístupem k internetu a bazénem se svěží vodou. Gecko bar je směřován ven z Pavilionu a poskytuje nádherné výhledy na modré moře a svěží zeleň sousedních ostrovů.

Zdejší šéfkuchař Vás okouzlí aromatickými vůněmi, které jsou vytvořeny pouze za použití nejčerstvějších ostrovních surovin a ingrediencí.

Pokrmy si můžete vychutnat v jídelně nebo v baru, zatímco budete poslouchat jemné zvuky vln a zpívajících ptáků. Se setměním přichází magická hvězdná obloha s ohněm, barbecue na pláži a stolováním s nohama v písku.

Kuchyně

Všechny suroviny a produkce určené pro stravování jsou lokální produkcí. Čerstvá ryba je koupena od rybáře na Paslinu nebo na Mahé a resort na ostrově pěstuje také vlastní zeleninu a ovoce, i když tyto suroviny nakupuje i od místních zemědělců. Šéfkuchař využívá kreolské, asijské a západní vlivy při svém kuchařské umění, aby vytvořil výjimečné kulinářské zážitky pro hosty.

Na ostrově Cuisine neexistuje žádné menu, zdejší kuchaři diskutují o každém pokrmu s jednotlivými hosty, aby zajistili přesně to, co si zákazník přeje.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Cousine *****

Zdejší ochranářský tým vás vezme na velkolepou cestu po ostrově, která se stane vzácným zážitkem, jenž ve vás zanechá vzpomínky navždy. Objevte minulost, současnost i budoucnost ostrova Cuisine. Zdejší filosofie je sdílená s každým hostem a resort podporuje návštěvníky, aby se mohli podílet i na ochraně přírody například v podobě aktivit jako je sázení stromů na ostrově.

Želvy a ostatní mořský život nabízí skvělé příležitosti úžasného světa, které je možné si vychutnat při šnorchlování či potápění.

Pro milovníky rybolovu je k dispozici také celá řada zážitků. Ať už je to tradiční rybolov na pobřeží nebo na otevřeném moři, můžete si být jisti, že se nebudete nudit a navíc vaše ulovená trofej může být připravena zdejším šéfkuchařem k večeři.

Také výlety na okolní ostrovy mohou být zorganizovány. Nejzajímavějším aspektem je, že každý seychelský ostrov je svým způsobem jedinečný, s vlastní historií, tajemstvím a příběhem.

Novinkou jsou plavby Sunseeker Cruises Seychelles. Superhawk 43 je k dispozici pro jednodenní výlety k vnitřním ostrovům Seychel.

Relaxujte a uvolněte se ve zdejších rustikálních lázních, které se nachází v bývalém plážovém domku. Lázně nabízí exkluzivní sortiment značky Ligne St Barth, jejichž pověst oplývá luxusem, přírodní povahou a účinnou péčí o pleť.

Vydáte se na cestu smyslů, kterou pocítíte v každé části Vašeho těla od hlavy až k patě. Vychutnejte si také po domácku připravené čaje ze zázvoru či máty a kochejte se výhledem z verandy na Indický oceán.

 

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Pro pobyty v termínu 01.11.2018 - 31.10.2019 a při rezervaci do 26.10.2019 platí následující nabídky: lahev šampaňského, romantická večeře při svíčkách, 60 minutová masáž pro oba, jedenkrát za pobyt cocktail pro oba, dárek od hotelu. Min. délky pobytu je 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - Cousine Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Cousine Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cousine Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Cousine Island *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Bc. Petra Melková
Cousine Island
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.