L'Ocean **

Pokoje s malebným výhledem na okolní ostrůvky

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel L'Ocean **

Lokalita Seychely, La Digue, Anse Patates | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu L'Ocean ** Seychely

L’Ocean je malý charismatický hotel situovaný na severním pobřeží ostrova La Digue, v žádané oblasti na samotném pobřeží. Poloha na mírném kopci zaručuje opravdu překrásný výhled na oceán a ostrůvky Felicite a Ile Coco. V blízkosti hotelu se nachází dvě krásné pláže Anse Severe a Anse Patates.

Hotýlek je vhodný pro hosty, kteří upřednostňují soukromí a klid. K ubytování zde slouží pouze osm pokojů, a tak si zde užijete zejména úžasnou ostrovní atmosféru.

Toto místo si užijí romantické duše a můžete tu strávit i úžasné líbánky.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard room

Pokoje mají privátní verandu s výhledem na oceán. Vybavení zahrnuje klimatizaci, ventilátor, IDD telefon, minibar, fén a trezor...

Gastronomie a hotelové restaurace

Součástí hotelu je útulná restaurace s malým barem. Připraví vám tu tradiční kreolská jídla, která jsou oslavou kořeněných chutí. Dvakrát týdně vás svou hudební produkcí pobaví místní muzikanti, kteří tak dotváří jedinečnou atmosféru hotelu.

Snídaně jsou jednodušší (2 vejce, slanina, pečivo, cereálie, mléko/jogurt, trochu ovoce – buď ananas, jablko, pomeranč nebo kiwi), večeře fungují na principu á la carte převážně z darů moře a jednou týdně se koná kreolský bufet. Skvělou zábavou je rybolov s následným barbecue přímo na pláži.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů L'Ocean

Hotel nabízí celkem osm klimatizovaných pokojů. Všechny mají privátní verandu s výhledem na oceán. Vybavení zahrnuje klimatizaci, ventilátor, IDD telefon, minibar, fén a trezor. Interiéry jsou vyzdobeny v kreolském stylu s ručně vyráběným nábytkem z tvrdého dřeva casuarina. I veranda je krásně vyzdobená a užijete si tu skvělou relaxaci. V koupelně najdete sprchový kout.

V pokojích nenajdete rádio ani televizi. Tak má být zaručen dokonalý klid pro všechny hosty hotelu.

 

Nabídka pokojů

Standard room

Pokoje mají privátní verandu s výhledem na oceán. Vybavení zahrnuje klimatizaci, ventilátor, IDD telefon, minibar, fén a trezor. Interiéry jsou vyzdobeny v kreolském stylu s ručně vyráběným nábytkem z tvrdého dřeva casuarina. I veranda je krásně vyzdobená a užijete si tu skvělou relaxaci. V koupelně najdete sprchový kout. V pokojích nenajdete rádio ani televizi. Tak má být zaručen dokonalý klid pro všechny hosty hotelu.

Pláž a moře

Díky své poloze v nejsevernější části ostrova La Digue zaručuje hotel L’Ocean přístup na dvě krásné pláže. Anse Severe je dlouhá, písčitá pláž, kterou si užijí především milovníci klidných mělkých vod a před sluncem dávají přednost stínu.

Online cena a slevy L'Ocean **

Nabídka nocí zdarma v hotelu L´ Ocean

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Nelze kombinovat s jinými nabídkami.

Za stravu polopenze ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 660,- Kč/noc dospělý a 220,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.240,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 6 let zdarma ubytované společně s rodiči. Kapacita pokoje je max 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

   
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu L'Ocean **

Naše foto hotelu L'Ocean **

Gastronomie a hotelové restaurace L'Ocean

Součástí hotelu je útulná restaurace s malým barem. Připraví vám tu tradiční kreolská jídla, která jsou oslavou kořeněných chutí. Dvakrát týdně vás svou hudební produkcí pobaví místní muzikanti, kteří tak dotváří jedinečnou atmosféru hotelu.

Snídaně jsou jednodušší (2 vejce, slanina, pečivo, cereálie, mléko/jogurt, trochu ovoce – buď ananas, jablko, pomeranč nebo kiwi), večeře fungují na principu á la carte převážně z darů moře a jednou týdně se koná kreolský bufet. Skvělou zábavou je rybolov s následným barbecue přímo na pláži.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu L'Ocean **

Skvělou dovolenou si zde užijí ti, co hledají dokonalý klid. Pokud jste na La Digue přijeli načerpat síly, hotel L’Ocean je vaší vysněnou adresou. Čekají tu na vás poklidné procházky po krásných plážích, dech beroucí výhledy, klid a ticho. Nejbližší vesnice je vzdálena 1,5 kilometru.

V hotelu si můžete zapůjčit kolo a objet si celý ostrov, nejvzdálenější bod od hotelu je vzdálen necelých pět kilometrů.

Nezapomeňte si také na cestu přibalit šnorchlovací vybavení. Svět pod mořskou hladinou svou pestrostí často předčí i ten náš svět, nad hladinou.

 

Děti v hotelu L'Ocean **

Svatební balíček „Svatba v ráji” Hotel L´ Ocean

Klasický svatební balíček11.240,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu L'Ocean

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.

Mapa - L'Ocean **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu L'Ocean **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Ocean **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková 724 730 002

Recenze hotelu L'Ocean **

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Jindřiška Jelínková
L'Ocean
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.