L'Union Estate Chalets Hotel ***

Seychely

Prostorné vily pro rodiny skryté v kokosovém ráji

Osobně
jsme
navštívili

Hotel L'Union Estate Chalets Hotel ***

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ubytování v přírodní rezervaci L'Union V blízkosti nejkrásnější pláže Anse Source d’Argent Chaty s vlastním stravování
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu L'Union Estate Chalets Hotel *** Seychely

Chtěli byste slyšet důvody, proč byste měli strávit exotickou dovolenou na seychelském ostrově La Digue? Zaprvé, je zhmotněním tropického ráje. Najdete tu nádherné písčité pláže, strmé kopce pokryté svěží zelení i tyrkysové vody oceánu. Zadruhé, je považován za jedno z nejfotogeničtějších míst světa. Zatřetí, dýchne tu na vás autentická ostrovní atmosféra a budete se zde cítit jako doma.

Dáme vám i důvody, proč se ubytovat zrovna v L’Union Chalets. Jednak poskytují dostatek soukromí. Dále se nacházejí v blízkosti nejkrásnější pláže Anse Source d’Argent. Bydleli tu slavní hosté, například britský premiér Tony Blair s rodinou a pak – prožijete tu Seychely na vlastní kůži.

L’Union Chaltes tvoří pouhé čtyři chaty fungující na principu vlastního stravování. V sousedství se nachází hotel La Digue Island Lodge disponující restaurací, zde si můžete svůj pobyt zpříjemnit.

Chaty jsou umístěné na pozemku přírodní rezervace L'Union s poslední továrnou na zpracování kopry, rezervací obřích želv, bývalým sídlem prezidenta v Plantation House a starým pirátským hřbitovem. Vedle palmového parku zde najdete i plantáže různých druhů rostlin včetně vanilky. Spousta turistických cest podél pláží čeká na prozkoumání. Stinná zákoutí, která jsou výzvou pro vychutnání klidu, tu najdete na každém kroku.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Chalet

Beach Chalet

Každá chatka disponuje obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a sprchou a dobře vybavenou kuchyní...

Gastronomie a hotelové restaurace

Každá chatka disponuje vlastní kuchyňkou, kde si snadno připravíte veškeré pokrmy. Pokud byste si ale chtěli od vaření a mytí nádobí odpočinout, můžete se vydat do sousedního hotelu La Digue Island Lodge, který nabízí dvě restaurace:

Veuve Restaurant je známý po celém ostrově pro svou tradiční kreolskou kuchyni. Používají se tu ty nejčerstvější místní suroviny a vaří se podle tradičních receptur. Kromě kreolských jídel se tu servírují i mezinárodní kuchyně a konají se zde i tematické večery. Stolovat tu budete přímo na pláži s nohama v písku.

Kolem bazénu jsou situovány stoly Pool Side Restaurant. Tato restaurace nabízí širokou škálu možností. Otevřena je od jedenácté dopolední do sedmnácté odpolední. Oblíbeným pokrmem jsou čerstvě ulovené grilované ryby.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů L'Union Estate Chalets Hotel

L’Union Chalets vás ubytují ve čtyřech chatkách s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a sprchou a dobře vybavenou kuchyní. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, IDD telefonem, mini-barem, fénem a televizí. Každá chata má vlastní verandu. K dispozici budete mít i barbecue gril.

Ze své chatky to budete mít na pláž pouhých dvacet kroků.

 

Nabídka pokojů

Beach Chalet

Beach Chalet

Každá chatka disponuje obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a sprchou a dobře vybavenou kuchyní. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, IDD telefonem, mini-barem, fénem a televizí. Každá chata má vlastní verandu.

Pláž a moře

L’Union Chalets se pyšní perfektní polohou v blízkosti pláže Anse Source d’Argent, která je nejslavnější pláží ostrova. Je proslulá svým zlatavým pískem i velkými žulovými balvany, které ji dělí do menších úseků.

Online cena a slevy L'Union Estate Chalets Hotel ***

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu L´Union Chalets ***

Gastronomie a hotelové restaurace L'Union Estate Chalets Hotel

Každá chatka disponuje vlastní kuchyňkou, kde si snadno připravíte veškeré pokrmy. Pokud byste si ale chtěli od vaření a mytí nádobí odpočinout, můžete se vydat do sousedního hotelu La Digue Island Lodge, který nabízí dvě restaurace:

Veuve Restaurant je známý po celém ostrově pro svou tradiční kreolskou kuchyni. Používají se tu ty nejčerstvější místní suroviny a vaří se podle tradičních receptur. Kromě kreolských jídel se tu servírují i mezinárodní kuchyně a konají se zde i tematické večery. Stolovat tu budete přímo na pláži s nohama v písku.

Kolem bazénu jsou situovány stoly Pool Side Restaurant. Tato restaurace nabízí širokou škálu možností. Otevřena je od jedenácté dopolední do sedmnácté odpolední. Oblíbeným pokrmem jsou čerstvě ulovené grilované ryby.

 

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu L´Union Chalets ***

L’Union Chalets jsou především skvělým výchozím bodem k poznávání ostrova. Samotný L’Union Estate park rozhodně stojí za objevování, stejně jako slavná pláž Anse Source d’Argent.

Hosté mohou využívat vybavení sousedního hotelu La Digue Island Lodge, kde se nachází bazén pro dospělé i děti, můžete si zde zapůjčit kola, zúčastnit se různých exkurzí, i se projet na koni.

Děti v hotelu L´Union Chalets ***

Chaty, které jsou součástí přírodní rezervace, jsou vhodným místem i pro rodiny s dětmi. Pokud ke své dovolené nepotřebujete luxusní resorty a stačí vám pohodlné ubytování uprostřed nádherné tropické přírody, pak jste na správném místě.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu L'Union Estate Chalets Hotel

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.

Mapa - L'Union Estate Chalets Hotel ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu L'Union Estate Chalets Hotel ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Union Estate Chalets Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recenze hotelu L'Union Estate Chalets Hotel ***

Letová spojení na Seychely

Bc. Petra Melková
L'Union Estate Chalets Hotel
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.