Round Island Resort *****

Seychely

Vychutnejte si jedinečný pocit samoty

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Round Island Resort *****

Lokalita Seychely, Round | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Žulový ostrov uprostřed národního mořského parku Jedno z nejlepších šnorchlování na Seychelách Bujná tropická vegetace

Popis hotelu Round Island Resort ***** Seychely

Každý, kdo ve svém životě navštívili Seychely, je přesvědčen, že pravý ráj na zemi, bájný Eden se musel vyskytovat právě zde. A právě uprostřed tohoto ráje si v Indickém oceánu pluje ostrov Round Island, daleko od všech starostí a stresu každodenního života. Nachází se uprostřed národního mořského parku a po celé jeho ploše se rozkládá luxusní resort.

Round Island vás ohromí nádhernými plážemi, zátokami a jednou z nejlepších šnorchlovacích oblastí na Seychelách. Vnitřek ostrova je zaplněn bujnou tropickou vegetací.

Ostrov je situován pouhé čtyři míle od přístavu Port Victoria, na hlavním ostrvě Mahé. Cesta z letiště je tak velmi příjemná a krátká. Round Island je žulovým ostrovem, který roste do výšky 26 metrů nad mořem. Je obklopen ostrovy Mahé, Sainte Anne, Moyenne, Long a Cerf. Jeho celková rozloha činá cca pět akrů a poklidná procházka kolem ostrova vám zabere 15 – 20 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Signature 1-Bedroom Ocean Villa

Signature 1-Bedroom Ocean Villa je skvostným příbytkem s velkorysým venkovním prostorem, který zahrnuje bazén, dvě terasy (jednu s lehátky) a altánek s posezením...

2-Bedroom Ocean Villa

2-Bedroom Ocean Villa se skládá ze dvou chatek, které mají společnou terasu s lehátky, bazén a altánek s posezením...

Gastronomie a hotelové restaurace

Round Island Resort svým hostům otevírá o exkluzivní restauraci, jež nabízí smíšenou kuchyni – vzrušující kombinace kreolské, asijské a evropské kuchyně. Dobře zásobený bar je zaplněn širokým výběrem vín, alkoholických nápojů, koktejlů a doutníků.

Hosté také mohou využít možnosti stravování ve vlastních chatách nebo na pláži.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Round Island Resort

Resort nabízí deset kouzelných chat, které jsou navrženy tak, aby odrážely atmosféru seychelského souostroví. Osm chat se skládá z jedné ložnice, dvě chatky pak disponují dvěma ložnicemi.

Každá chata má vlastní bazén, terasu a přístup na pláž. Dvouložnicové chaty mají také salonek. Dostatečný prostor mezi jednotlivými příbytky zajišťuje dostatek soukromí i idylickou atmosféru. Z každé chatky je navíc krásný výhled na bílou písečnou pláž a azurové vody Indického oceánu.

Po celém ostrově funguje bezdrátové připojení k internetu. V chatách je k dispozici satelitní televize.

Nabídka pokojů

Signature 1-Bedroom Ocean Villa

Signature 1-Bedroom Ocean Villa je skvostným příbytkem s velkorysým venkovním prostorem, který zahrnuje bazén, dvě terasy (jednu s lehátky) a altánek s posezením. Interiéry se vyznačují francouzskými dveřmi, a tak budete mít uvnitř dostatek slunečního světla i pocit prostoru. V koupelně si užijete samostatně stojící vanu s úžasným výhledem.

2-Bedroom Ocean Villa

2-Bedroom Ocean Villa se skládá ze dvou chatek, které mají společnou terasu s lehátky, bazén a altánek s posezením. Ložnicím dominuje velká manželská postel a barevné ladění v zemitých tónech.

Pláž a moře

Ostrov kulatého tvaru rámují nádherné pláže s jemným bílým pískem, který je typický pro celé seychelské souostroví. Jelikož je ostrov součástí národního mořského parku, nezapomeňte si přibalit šnorchlovací vybavení.

Online cena a slevy Round Island Resort *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.620,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Kapacita Oceanview Vily je max. 4 dospělí, 1 dítě do 13 let a 1 dítě do 7 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Round Island *****

Gastronomie a hotelové restaurace Round Island Resort

Round Island Resort svým hostům otevírá o exkluzivní restauraci, jež nabízí smíšenou kuchyni – vzrušující kombinace kreolské, asijské a evropské kuchyně. Dobře zásobený bar je zaplněn širokým výběrem vín, alkoholických nápojů, koktejlů a doutníků.

Hosté také mohou využít možnosti stravování ve vlastních chatách nebo na pláži.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Round Island *****

Round Island je součástí mořského parku, a tak mezi nejoblíbenější aktivity bezpochyby patří šnorchlování a potápění. Dobrodružnou záležitostí je rybaření na otevřeném moři.

Seychely byly po velmi dlouhou dobu neobydlené, a tak se zde zachovala unikátní flóra a fauna. Nezapomeňte proto navštívit i okolní ostrovy a udělejte si vlastní obrázek o výjimečnosti tohoto tropického ráje.

Přímo v resortu se nachází knihovna s širokým výběrem literatury, časopisů a dalších materiálů ke čtení. S knížkou se pak můžete posadit třeba u bazénu.

Luxusní resorty se v hojné míře vyznačují i lázeňskými službami. Lázně na Round Island nabízejí východní i západní ošetření a speciální péči pro tělo i duši. Prostory vyznávají přírodní styl a nedovolují přístup stresu ani napětí. Užít si tu můžete omlazující i posilující terapie, které kombinují to nejlepší z holistických procedur. Lázeňské menu zahrnuje širokou škálu ošetření, masáže, peelingy, zábaly, ošetření obličeje, různé koupele, atd.

Děti v hotelu Round Island *****

Děti jsou na Round Island vítány. Tento ostrov pro ně bude jedním velkým hřištěm plným zábavy.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Round Island Resort

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Round Island Resort se nachází na ostrově Round Island, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Round Island, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá 1 hod a 30/35 min.

Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 20/25 min.

Mapa - Round Island Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Round Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Round Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Round Island Resort *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Round Island Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.