S.V. Sea Pearl *****

Seychely
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel S.V. Sea Pearl *****

Lokalita Seychely, Mahé | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze

Popis hotelu S.V. Sea Pearl ***** Seychely

Chcete strávit svoji dovolenou nevšedním způsobem? Pokud ano, tak právě pro Vás je určena naše nabídka plaveb se Silhouette cruises. Přinášíme Vám jedinečnou možnost jak poznávat krásy tropických vod Indického oceánu z trochu jiné perspektivy. Zvolte si jednu ze čtyř šarmantních lodí a zažijte pocit svobody na otevřeném moři. Na palubách lodí společnosti Silhouette cruises, založené roku 1997, zažijete romantickou plavbu kolem Seychellských ostrovů. Ať už zvolíte jakoukoliv plavbu, vždy pro Vás bude zajištěna řada aktivit od potápění a šnorchlování, přes komentovanou prohlídku přírodních krás jednotlivých ostrovů, až po lenošení na jedněch z nejlepších pláží na světě. Pokud budete cestovat ve dvou nebo jako rodina, tak právě pro Vás je určena nabídka celoročních týdenních plaveb. Pro větší skupiny osob je navíc možné zařídit pronájem celé lodi s individuální trasou plavby. Je možné zúčastnit se i tematických plaveb. Během všech plaveb se o Vás bude starat vyškolený a vždy přívětivý personál, který se postará o to, abyste si z Vaši dovolené odvezli nezapomenutelné zážitky. 

Loď Sea Pearl

Dvojstěžník Sea Pearl Vám nabízí kouzlo počátku 20. století, které se snoubí s moderním vybavením a komfortním ubytováním. Loď byla vyrobena počátkem 20. století v Nizozemsku a během své historie byly využívány k různým účelům. Po důkladné rekonstrukci byla zakoupene společností Silhouette cruises a dnes slouží pro turistické účely. Sea Pearl disponuje osmi klimatizovanými kajutami v kategoriích A a B. Kajuta kategorie A disponuje dvojpostelí s možností přistýlky, zatímco kajuta kategorie B disponuje dvěma až třemi oddělenými postelemi. Kajuty mají vlastní umyvadlo, skříňku a fén. Sociální zařízení je společné. Na palubě naleznete také klimatizovaný salonek či venkovní prostor pro opalování a relaxaci. 

Cruise Sea Pearl (6 nocí, od května do října)

 1. den – Nalodění v Anse Possesion

Vaše plavba lodí Sea Shell nebo Sea Pearl začne na ostrově Praslin v zátoce Anse Possesion. Po kapitánově přivítání na loď, které proběhne v dopoledních hodinách, budete mít prostor užít si vodních radovánek na tomto místě. V odpoledních hodinách loď vypluje směrem k ostrůvku Curieuse.

 1. den – Ostrov Curieuse

Druhý den budete moci objevovat přírodní krásy malého ostrůvku Curieuse, mezi něž se řadí například porosty mangrovníků nebo želví farma. Po obědě v podobě barbecue pak relaxujte na krásných plážích a užívejte si tyrkysově modrých vod Indického oceánu.

 1. den – Ostrov La Digue

Třetí den loď dopluje k malebnému ostrovu La Digue, který je známý především pro velké balvanovité útvary v místě Anse Source d’Agent. Ostrov La Digue má přibližnou rozlohu deseti kilometrů čtverečních, a tak jej můžete na kolech pohodlně celý prozkoumat.

 1. den – Přírodní rezervace Valee de Mai

Během čtvrtého dne navštívíte přírodní rezervaci Valee de Mai na ostrově Praslin, které je zapsána na seznamu světového přírodního dědictví. Nechte se unést krásou tropických druhů rostlin a zvířat, která na Vás v rezervaci čekají. V odpoledních hodinách pak můžete využít možnosti šnorchlování a potápění.

 1. den – Ostrov Cousin

Na malém ostrůvku Cousin, kam loď dopluje v ranních hodinách, navštívíte přísně chráněnou rezervaci vzácných druhů ptáků. Odpoledne pak můžete využít opět pro šnorchlování či potápění.

 1. den – Pláž Anse Lazio na ostrově Praslin

Šestý den Vás loď zaveze k jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Praslin s názvem Anse Lazio. Zde budete moci relaxovat a užívat si vodních radovánek. V podvečerních hodinách pak loď vyrazí směrem ke Curieuse Bay.

 1. den – Konec plavby

V ranních hodinách se loď vrátí do svého výchozího místa plavby Anse Possession na ostrově Praslin, kde plavba končí. 

Cruise Sea Pearl (7 nocí, od listopadu do dubna)

 1. den – Nalodění v Port Victoria

Plavba začíná v dopoledních hodinách na ostrově Mahé, největším ze všech Seychellských ostrovů. Odtud loď vypluje v pravé poledne a v podvečerních hodinách pak zakotví u Round Island poblíž ostrova Praslin.

 1. den – Přírodní rezervace Valee de Mai

Následující den navštívíte přírodní rezervaci Valee de Mai na ostrově Praslin, které je zapsána na seznamu světového přírodního dědictví. Nechte se unést krásou tropických druhů rostlin a zvířat, která na Vás v rezervaci čekají. V odpoledních hodinách pak můžete využít možnosti šnorchlování a potápění.

 1. den – Ostrov La Digue

Třetí den loď dopluje k malebnému ostrovu La Digue, který je známý především pro velké balvanovité útvary v místě Anse Source d’Agent. Ostrov La Digue má přibližnou rozlohu deseti kilometrů čtverečních, a tak jej můžete na kolech pohodlně celý prozkoumat.

 1. den – Jedinečné potápění a šnorchlování

Během čtvrtého dne jistě oceníte možnosti jedinečného potápění a šnorchlování poblíž těch nejmenších Seychellských ostrovů. Mezi ně se řadí například malinký Coco Island nebo The Sisters.

 1. den – Ostrov Aride s přírodní rezervací

V ranních hodinách si budete moci užít vodních radovánek poblíž ostrova Bobby. Po obědě pak loď dopluje k ostrovu Aride. Zde navštívíte jedinečnou přírodní rezervaci, která je domovem pro velké množství vzácných druhů ptáků.

 1. den – Ostrov Curieuse

Šestý den objevujte přírodní krásy malého ostrůvku Curieuse, mezi něž se řadí například porosty mangrovníků nebo želví farma. Po obědě v podobě barbecue pak relaxujte na krásných plážích a užívejte si tyrkysově modrých vod Indického oceánu.

 1. den – Potápění při cestě na Mahé

Sedmý den loď nabere směr zpět k ostrovu Mahé. Během dne však ještě zastaví u Ile Seche, kde budete moci objevovat krásy podmořského světa při potápění nebo šnorchlování. Loď následně dopluje až do Port Victoria, kde zakotví na noc.

 1. den – Konec plavby

V ranních hodinách Vaše plavba končí vystoupením opět na ostrově Mahé.  

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Online cena a slevy S.V. Sea Pearl *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu S.V. Sea Pearl *****

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Mapa - S.V. Sea Pearl *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu S.V. Sea Pearl *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem S.V. Sea Pearl *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu S.V. Sea Pearl *****

Letová spojení na Seychely

Mgr. Iveta Nožičková
S.V. Sea Pearl
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.