S.V. Sea Pearl *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel S.V. Sea Pearl *****

Lokalita Seychely, Mahé | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů

Popis hotelu S.V. Sea Pearl ***** Seychely

Chcete strávit svoji dovolenou nevšedním způsobem? Pokud ano, tak právě pro Vás je určena naše nabídka plaveb se Silhouette cruises. Přinášíme Vám jedinečnou možnost jak poznávat krásy tropických vod Indického oceánu z trochu jiné perspektivy. Zvolte si jednu ze čtyř šarmantních lodí a zažijte pocit svobody na otevřeném moři. Na palubách lodí společnosti Silhouette cruises, založené roku 1997, zažijete romantickou plavbu kolem Seychellských ostrovů. Ať už zvolíte jakoukoliv plavbu, vždy pro Vás bude zajištěna řada aktivit od potápění a šnorchlování, přes komentovanou prohlídku přírodních krás jednotlivých ostrovů, až po lenošení na jedněch z nejlepších pláží na světě. Pokud budete cestovat ve dvou nebo jako rodina, tak právě pro Vás je určena nabídka celoročních týdenních plaveb. Pro větší skupiny osob je navíc možné zařídit pronájem celé lodi s individuální trasou plavby. Je možné zúčastnit se i tematických plaveb. Během všech plaveb se o Vás bude starat vyškolený a vždy přívětivý personál, který se postará o to, abyste si z Vaši dovolené odvezli nezapomenutelné zážitky. 

Loď Sea Pearl

Dvojstěžník Sea Pearl Vám nabízí kouzlo počátku 20. století, které se snoubí s moderním vybavením a komfortním ubytováním. Loď byla vyrobena počátkem 20. století v Nizozemsku a během své historie byly využívány k různým účelům. Po důkladné rekonstrukci byla zakoupene společností Silhouette cruises a dnes slouží pro turistické účely. Sea Pearl disponuje osmi klimatizovanými kajutami v kategoriích A a B. Kajuta kategorie A disponuje dvojpostelí s možností přistýlky, zatímco kajuta kategorie B disponuje dvěma až třemi oddělenými postelemi. Kajuty mají vlastní umyvadlo, skříňku a fén. Sociální zařízení je společné. Na palubě naleznete také klimatizovaný salonek či venkovní prostor pro opalování a relaxaci. 

Cruise Sea Pearl (6 nocí, od května do října)

 1. den – Nalodění v Anse Possesion

Vaše plavba lodí Sea Shell nebo Sea Pearl začne na ostrově Praslin v zátoce Anse Possesion. Po kapitánově přivítání na loď, které proběhne v dopoledních hodinách, budete mít prostor užít si vodních radovánek na tomto místě. V odpoledních hodinách loď vypluje směrem k ostrůvku Curieuse.

 1. den – Ostrov Curieuse

Druhý den budete moci objevovat přírodní krásy malého ostrůvku Curieuse, mezi něž se řadí například porosty mangrovníků nebo želví farma. Po obědě v podobě barbecue pak relaxujte na krásných plážích a užívejte si tyrkysově modrých vod Indického oceánu.

 1. den – Ostrov La Digue

Třetí den loď dopluje k malebnému ostrovu La Digue, který je známý především pro velké balvanovité útvary v místě Anse Source d’Agent. Ostrov La Digue má přibližnou rozlohu deseti kilometrů čtverečních, a tak jej můžete na kolech pohodlně celý prozkoumat.

 1. den – Přírodní rezervace Valee de Mai

Během čtvrtého dne navštívíte přírodní rezervaci Valee de Mai na ostrově Praslin, které je zapsána na seznamu světového přírodního dědictví. Nechte se unést krásou tropických druhů rostlin a zvířat, která na Vás v rezervaci čekají. V odpoledních hodinách pak můžete využít možnosti šnorchlování a potápění.

 1. den – Ostrov Cousin

Na malém ostrůvku Cousin, kam loď dopluje v ranních hodinách, navštívíte přísně chráněnou rezervaci vzácných druhů ptáků. Odpoledne pak můžete využít opět pro šnorchlování či potápění.

 1. den – Pláž Anse Lazio na ostrově Praslin

Šestý den Vás loď zaveze k jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Praslin s názvem Anse Lazio. Zde budete moci relaxovat a užívat si vodních radovánek. V podvečerních hodinách pak loď vyrazí směrem ke Curieuse Bay.

 1. den – Konec plavby

V ranních hodinách se loď vrátí do svého výchozího místa plavby Anse Possession na ostrově Praslin, kde plavba končí. 

Cruise Sea Pearl (7 nocí, od listopadu do dubna)

 1. den – Nalodění v Port Victoria

Plavba začíná v dopoledních hodinách na ostrově Mahé, největším ze všech Seychellských ostrovů. Odtud loď vypluje v pravé poledne a v podvečerních hodinách pak zakotví u Round Island poblíž ostrova Praslin.

 1. den – Přírodní rezervace Valee de Mai

Následující den navštívíte přírodní rezervaci Valee de Mai na ostrově Praslin, které je zapsána na seznamu světového přírodního dědictví. Nechte se unést krásou tropických druhů rostlin a zvířat, která na Vás v rezervaci čekají. V odpoledních hodinách pak můžete využít možnosti šnorchlování a potápění.

 1. den – Ostrov La Digue

Třetí den loď dopluje k malebnému ostrovu La Digue, který je známý především pro velké balvanovité útvary v místě Anse Source d’Agent. Ostrov La Digue má přibližnou rozlohu deseti kilometrů čtverečních, a tak jej můžete na kolech pohodlně celý prozkoumat.

 1. den – Jedinečné potápění a šnorchlování

Během čtvrtého dne jistě oceníte možnosti jedinečného potápění a šnorchlování poblíž těch nejmenších Seychellských ostrovů. Mezi ně se řadí například malinký Coco Island nebo The Sisters.

 1. den – Ostrov Aride s přírodní rezervací

V ranních hodinách si budete moci užít vodních radovánek poblíž ostrova Bobby. Po obědě pak loď dopluje k ostrovu Aride. Zde navštívíte jedinečnou přírodní rezervaci, která je domovem pro velké množství vzácných druhů ptáků.

 1. den – Ostrov Curieuse

Šestý den objevujte přírodní krásy malého ostrůvku Curieuse, mezi něž se řadí například porosty mangrovníků nebo želví farma. Po obědě v podobě barbecue pak relaxujte na krásných plážích a užívejte si tyrkysově modrých vod Indického oceánu.

 1. den – Potápění při cestě na Mahé

Sedmý den loď nabere směr zpět k ostrovu Mahé. Během dne však ještě zastaví u Ile Seche, kde budete moci objevovat krásy podmořského světa při potápění nebo šnorchlování. Loď následně dopluje až do Port Victoria, kde zakotví na noc.

 1. den – Konec plavby

V ranních hodinách Vaše plavba končí vystoupením opět na ostrově Mahé.  

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Online cena a slevy S.V. Sea Pearl *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

cena zájezdu zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu S.V. Sea Pearl *****

Mapa - S.V. Sea Pearl *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu S.V. Sea Pearl *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem S.V. Sea Pearl *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu S.V. Sea Pearl *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Bc. Petra Melková
S.V. Sea Pearl
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.