The Sunset Beach Hotel ****

Intimní hotel s výborným výhledem na oceán

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel The Sunset Beach Hotel ****

Lokalita Seychely, Mahé, Beau Vallon | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů

Popis hotelu The Sunset Beach Hotel **** Seychely

The Sunset Beach Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mahé, v seychelském souostroví. Otevírá se směrem k Indickému oceánu a zátoce Beau Vallon. V dálce také spatříte tajemné ostrovy Silhouette a L’Ile du Nord.

Tento vkusně zrekonstruovaný hotel je poklidným útočištěm v objetí nádherné tropické přírody. Tyčí se na malém skalnatém útesu a zakrývají jej velké stinné stromy. Cesta od hotelu vede na krásné odlehlé písečné pláže, slunečná terasa nad skalami láká k opalování.

Hotel se nachází 15 kilometrů od mezinárodního letiště a 10 kilometrů od přírodního parku Vallee de Mai.

V blízkosti pláže si užijete úžasné šnorchlování, vybavení vám v hotelu zapůjčí zcela zdarma. Ze skalní restaurace se vám zase naskytne nádherný výhled na západ slunce.

Perfektní pobyt si zde užijí romantické duše, i ti, co touží po odpočinku a soukromí. Dětem do deseti let není pobyt umožněn.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Coco de Mer zahrnuje společenskou místnost, bar a restauraci, která se nachází přímo na pláži. Můžete se sem proto vydat i bez bot. Pánové by měli po sedmé večerní obléct dlouhé kalhoty. Restaurace se pyšní kulinářskými specialitami, mezi které patří kreolské pokrmy i to nejlepší z mezinárodní kuchyně.

Příležitostně zde můžete zažít živou večerní zábavu, nicméně Sunset Beach je mírumilovným a romantickým místem v odloučeném prostředí. Pokud byste si přece jen chtěli vychutnat tep života, Beau Vallon Bay s nabídkou barů a restaurací je vzdálena pouze několik minut jízdy.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Sunset Beach Hotel

V dokonalém úkrytu tu na vás čeká 28 krásně zařízených pokojů, z nichž patnáct představuje typ Ocean View Rooms, devět Junior Suites a dvě Luxury 2 Bedroom Villas, které taktéž čelí oceánu.

Pokoje jsou vybaveny patiem nebo terasou, satelitní televizí, klimatizací, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, mini-barem, fénem, IDD telefonem, budíkem a servisem prádelny.

Nabídka pokojů

Ocean View Room

Junior Suite

Třílůžková Junior Suite

Dvoulůžková Luxury Villa

Třílůžková Luxury Villa

Čtyřlůžková Luxury Villa

Pláž a moře

Přímo před hotelem se táhne pláž s jemným prachovým pískem. Je to ideální místo k poklidnému rozjímání za zvuků oceánu. Na své si přijdou i milovníci šnorchlování a potápění. Místní vody jsou bohatým zdrojem podmořského života.

Online cena a slevy The Sunset Beach Hotel ****

Nabídka nocí zdarma v hotelu Sunset Beach

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma,která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Nelze kombinovat s nabídkou na svatební cestu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček21.680,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  - Výzdoba svatebního místa.
  - Svatební dort.
  - Láhev šumivého vína.
  - Kanapky po obřadu.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 7 let nejsou akceptovány. Kapacita Ocean View pokoje je max. 2 dospělí, Junior Suite max. 2 dospělí a 1 dítě do 14 let nebo 3 dospělí, Luxury Villa 4 osoby.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Sunset Beach ****

Naše foto hotelu Sunset Beach ****

Gastronomie a hotelové restaurace The Sunset Beach Hotel

Coco de Mer zahrnuje společenskou místnost, bar a restauraci, která se nachází přímo na pláži. Můžete se sem proto vydat i bez bot. Pánové by měli po sedmé večerní obléct dlouhé kalhoty. Restaurace se pyšní kulinářskými specialitami, mezi které patří kreolské pokrmy i to nejlepší z mezinárodní kuchyně.

Příležitostně zde můžete zažít živou večerní zábavu, nicméně Sunset Beach je mírumilovným a romantickým místem v odloučeném prostředí. Pokud byste si přece jen chtěli vychutnat tep života, Beau Vallon Bay s nabídkou barů a restaurací je vzdálena pouze několik minut jízdy.

 

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Sunset Beach ****

Jakmile načerpáte síly, můžete se pustit do aktivního trávení volného času v tropickém prostředí. Nejoblíbenější aktivitou je šnorchlování, pokud jste si vybavení nepřivezli sebou, na recepci vám jej bezplatně zapůjčí.

Dalšími aktivitami jsou potápění a rybaření.

Pokud toužíte po poznání, vydejte se na výlet po okolních ostrovech, projděte se po místních vesnicích a užijte si atmosféru ostrovního života.

Můžete si také zapůjčit vozidlo a prozkoumat celý hlavní ostrov Seychel, Mahé.

Sunset Beach Hotel také nabízí dva lázeňské pavilony, kde snadno najdete rovnováhu pro své tělo, mysl i duši.

Děti v hotelu Sunset Beach ****

Sunset Beach je místem klidu a soukromí. Děti do deseti let zde proto není možné ubytovat.

Svatební balíček „Svatba v ráji” The Sunset Beach Hotel

Klasický svatební balíček21.660,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  - Výzdoba svatebního místa.
  - Svatební dort.
  - Láhev šumivého vína.
  - Kanapky po obřadu.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu The Sunset Beach Hotel

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází i Váš The Sunset Beach Hotel. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do hotelu trvá 30 min.

Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 15 min.

Mapa - The Sunset Beach Hotel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu The Sunset Beach Hotel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Sunset Beach Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu The Sunset Beach Hotel ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Seychely - Sunset Beach apríl 2013

Seychely – kombinace ostrovů

Dobry den
dakujem za opytanie.Dovolenka na Syechelach bola super,vsetko fugovalao ako ma byt.
Transfer z letiska, ubytovanie a plaz to vsetko bolo bezchybne.
Dakujeme za sprostredkovanie uzasnej dovolenky
S pozdravom Evzen T. s manzelkou.

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Bc. Petra Melková
The Sunset Beach Hotel
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.