The Wharf Hotel & Marina ***

Vhodný pro letmé poznání ostrova

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Wharf Hotel & Marina ***

Lokalita Seychely, Mahé | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů

Popis hotelu The Wharf Hotel & Marina *** Seychely

The Wharf Hotel se ukrývá mezi tropickou zelení, v pozadí s majestátní horou Copolia a výhledem na poklidnou zátoku Eden Island. Tento hotel je harmonickým útočištěm, které slibuje kompletní relaxaci a uvolnění.

Navržen byl podle koloniální, kreolské architektury a je strategicky umístěn na východním pobřeží ostrova Mahé, jen pět minut jízdy od mezinárodního letiště a hlavního města Victoria.

Jedná se o ideální místo pro obchodní manažery, i pro náročné klienty, pro krátké i dlouhodobé pobyty.

Přístaviště si oblíbili především jachtaři, Marina je bezpečným kotvištěm pro jachty, s průměrnou hloubkou 11,5 metru. Část pontonu je k dispozici pro trvalé nájmy. Celkový prostor pontonu činí 276 metrů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury Room Mountainview

Luxury Rooms jsou umístěny v prvním patře hotelu. Slibují krásné výhledy na horu Mont Copolia...

Luxury Room Marinaview

Luxury Rooms jsou umístěny v prvním patře hotelu. Slibují krásné výhledy na přístav. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, útulnou verandou, ventilátorem, klimatizací, mini-barem, p..

Presidential Suite 4 Bedroom**/

Presidential Suite je podkrovní apartmán vybavený televizí, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, internetem, trezorem, klimatizací, ventilátory a telefony...

Gastronomie a hotelové restaurace

The Wharf Hotel nabízí svým hostům restauraci a bar v krásném prostředí exotické přírody a s těmi nejlepšími výhledy. Potěšení z dobrého jídla tak zde získává nový rozměr.

Restaurace Aubergine vám přinese delikátní požitek pro všechny smysly. Kuchaři zde čerpají inspiraci z evropské, orientální, indické a kreolské kuchyně. Stolovat tu budete uprostřed tropické atmosféry, s výhledem na poklidné vody oceánu.

Mystique Bar je relaxační zóna, kde si odpočinete třeba se sklenkou Martini nebo s jedním z domácích vín. Barmani vám tu také namíchají barevné koktejly a nabídnou výběr z mezinárodních i místních likérů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Wharf Hotel & Marina

Nabídka pokojů

Luxury Room Mountainview

Luxury Rooms jsou umístěny v prvním patře hotelu. Slibují krásné výhledy na horu Mont Copolia. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, útulnou verandou, ventilátorem, klimatizací, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, satelitní TV, internetem, trezorem, pokojovou službou do 22 hodin, IDD telefonem a k dispozici vám bude i prádelna.

Luxury Room Marinaview

Luxury Rooms jsou umístěny v prvním patře hotelu. Slibují krásné výhledy na přístav. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, útulnou verandou, ventilátorem, klimatizací, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, satelitní TV, internetem, trezorem, pokojovou službou do 22 hodin, IDD telefonem a k dispozici vám bude i prádelna.

Presidential Suite 4 Bedroom**/

Presidential Suite je podkrovní apartmán vybavený televizí, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, internetem, trezorem, klimatizací, ventilátory a telefony. Vnitřní prostory ukrývají čtyři ložnice, soukromou jídelnu, obývací pokoj, televizní místnost, plně vybavenou kuchyň a dobře zásobovanou spíž. Ubytovat se zde může až osm osob.

Pláž a moře

Přímo u hotelu se nachází krásná bělostná pláž pokrytá jemným bílým pískem. Z pláže i laguny můžete zasněně pozorovat okolní drsnou tropickou krásu zvlněných kopců i strmých srázů. Svěží zeleň je skutečně všudypřítomná a krásně se doplňuje s bělostí pláží a tyrkysovými vodami oceánu.

Online cena a slevy The Wharf Hotel & Marina ***

Nabídka nocí zdarma v hotelu The Wharf Hotel & Marina

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uveených termínech.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.300,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 3 let zdarma. Max. 1 dítě do 12 let na přistýlce v Luxury pokoji. Kapacita Presidential Suite je max. 8 osob. Kapacita Apartment max. 4 osoby.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu The Wharf Hotel & Marina ***

Gastronomie a hotelové restaurace The Wharf Hotel & Marina

The Wharf Hotel nabízí svým hostům restauraci a bar v krásném prostředí exotické přírody a s těmi nejlepšími výhledy. Potěšení z dobrého jídla tak zde získává nový rozměr.

Restaurace Aubergine vám přinese delikátní požitek pro všechny smysly. Kuchaři zde čerpají inspiraci z evropské, orientální, indické a kreolské kuchyně. Stolovat tu budete uprostřed tropické atmosféry, s výhledem na poklidné vody oceánu.

Mystique Bar je relaxační zóna, kde si odpočinete třeba se sklenkou Martini nebo s jedním z domácích vín. Barmani vám tu také namíchají barevné koktejly a nabídnou výběr z mezinárodních i místních likérů.

All Inclusive

K dispozici je bazén, hotelový obchod, masážní centrum, kosmetický salón, bar se satelitní televizí, a přístav pro kotvení jachet. Kotví zde také „The Moorings“ chartrová loď. Přístav má kotviště pro lodě na krátkém nebo dlouhém základě, poskytuje měřenou dodávku elektřiny a vody, k dispozici je sprcha, 276 metrů dlouhý ponton, možnost na parkování malých lodí, lodní skluz, 11,5 m je průměrná hloubka Admirality Chart Datum (ACD), část pontonu je rezervována pro „The Moornings“, celkem 40 kotvících míst.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu The Wharf Hotel & Marina ***

Horké dni můžete trávit třeba v hotelovém bazénu, odkud se vám naskytne pohled na lodě, plující na vzdáleném obzoru. K lenošení jsou určena pohodlná lehátka.

The Wharf Hotel je také skvělým výchozím místem k objevování hlavního města Victoria, které je odtud vzdáleno pouhých pět minut jízdy.

Svatební balíček „Svatba v ráji” The Wharf Hotel & Marina

Klasický svatební balíček11.300,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Doprava do hotelu The Wharf Hotel & Marina

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází i Váš hotel The Wharf Hotel & Marina. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do hotelu trvá 5-10 min.

Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 10 min.

Mapa - The Wharf Hotel & Marina ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu The Wharf Hotel & Marina ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Wharf Hotel & Marina ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Wharf Hotel & Marina ***

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Ing. Jindřiška Jelínková
The Wharf Hotel & Marina
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.