Villa Creole **

Skromné ubytování blízko Anse Source d´Argent

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Villa Creole **

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ubytování pro nenáročné v kreolském stylu Ostrov La Digue V blízkosti přírodní rezervace L’Union Estate.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Villa Creole ** Seychely

Villa Creole se nachází na ostrově La Digue, který společně s Mahé a Praslinem tvoří svatou trojici seychelského souostroví. La Digue je úchvatný ostrov, který od severu k jihu měří pouhých pět kilometrů a od východu k západu dokonce jen tři kilometry.

I když je rozloha ostrova nevelká, La Digue tuto skutečnost předčí nádhernou tropickou přírodou, endemickými druhy rostlin a ptáků, i krásnými plážemi se zlatavým pískem a velkými žulovými kameny. Nejslavnější pláž ostrova nese název Anse Source d’Argent. Villa Creole je situována nedaleko od tohoto písčitého skvostu. V těsné blízkosti se nachází i kouzelná přírodní rezervace L’Union Estate.

Villa Creole se skládá ze čtyř apartmánů, postavených v kreolském stylu. Pobyt si zde užijí nenároční cestovatelé, kteří touží po poznávání seychelské přírody.

Snadný přístup k pláži, plavání a šnorchlování takřka na prahu hotelu, překrásný výhled na sousední ostrov Praslin a nezapomenutelné západy slunce, to vše je zárukou bezstarostné a pohodové dovolené. Atmosféru celého místa dotváří překrásný farní kostel, který je ikonou ostrova La Digue.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Základním konceptem hotelu je vlastní stravování, které poskytuje naprostou svobodu každému z návštěvníků. Na přání je však možné objednat snídaně, případně i večeře (platba přímo na místě).

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Villa Creole

Hotel, vybudovaný v kreolském stylu, tvoří čtyři chatky: dvě s postelemi o velikosti king a druhé dvě s oddělenými postelemi. Všechny chatky mají v ložnicích klimatizaci a dále koupelnu otevřenou do prostoru, obývací část, plně vybavený kuchyňský kout a zastřešenou terasu s výhledem na moře. Součástí zařízení je kabelová TV, vysoušeč vlasů, telefon a ventilátor.

Každá chatka ukrývá ložnici, obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a terasu. Ložnice je nejprostornější místností celé chatky. Najdete tu dostatek prostoru pro svá zavazadla i oblečení. Z ložnice vedou dveře do obývacího pokoje a dostanete se odsud i na terasu.

Obývací pokoj tvoří pohodlná křesílka s pohovkou a konferenční stolek, propojen je s kuchyní, která obsahuje ledničku, rychlovarnou konvici, kávovar, elektrický sporák a mikrovlnou troubu. V koupelně na vás čeká dvojité umyvadlo, sprchový kout, toaleta a bidet.

Na terase si užijete posezení v houpacích křeslech s výhledem na pláž a tropickou zahradu.

Ubytování je vhodné jak pro rodiny, tak pro novomanžele na svatební cestě. Pro nejmenší návštěvníky personál zdarma zajistí dětskou postýlku (na vyžádání).

Nabídka pokojů

Dvoulůžková Chalet

Pláž a moře

Villa Creole je situována přímo na písčité pláži. Díky její poloze se snadno dostanete i na nejslavnější pláž ostrova La Digue, Anse Source d’Argent, která je vzdálena jen pár minut chůze. Tato pláž proslula díky svému zlatavému písku a velkým žulovým balvanům, které ji dělí do menších úseků. I vy si tu můžete pořídit krásné fotografie, které vám budou váš pobyt připomínat po celý život.

 

Online cena a slevy Villa Creole **

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.220,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě do 2 let zdarma. Kapacita max. 4 osoby. Za třetí či další osobu je považováno dítě nad 2 roky.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Naše foto hotelu Villa Creole **

Gastronomie a hotelové restaurace Villa Creole

Základním konceptem hotelu je vlastní stravování, které poskytuje naprostou svobodu každému z návštěvníků. Na přání je však možné objednat snídaně, případně i večeře (platba přímo na místě).

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Villa Creole **

Villa Creole je především skvělým výchozím bodem k poznávání ostrova. Nejlepším způsobem, jak prozkoumat ostrov, je nasednout na jízdní kolo, které je místním nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Především silnice od západního pobřeží k východnímu jsou velmi poklidné, s idylickým výhledem na okolní tropickou krásu. Pěkná jízda je i na pláže Petit Anse a Anse Cocos.

Pláže jsou tu dlouhé, často i opuštěné, a tak si tu užijete skvělé plavání, šnorchlování i dlouhé procházky.

Děti v hotelu Villa Creole **

Pobyt ve Ville Creole s dětmi je určitě možný. Personál vám ochotně zajistí i dětskou postýlku.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Villa Creole

Klasický svatební balíček11.220,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Doprava do hotelu Villa Creole

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 35/40 min.

Mapa - Villa Creole **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Villa Creole **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Villa Creole **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Villa Creole **

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Seychely kombinace ostrovů - hotely La Reserve a Villa Creole duben 2012

Seychely – kombinace ostrovů

Dobrý den, paní Jelínková,

Omlouváme se za pozdní odpověď, nějak toho na nás po dovolené bylo moc.

Dovolená byla úžasná po všech stránkách. Především, jak píšete to byla dovolená v ráji, ale samozřejmě ke skutečně odpočinkové dovolené přispěla velkou měrou skvělá organizace, jak ze strany Vaší cestovní kanceláře, tak na místě Creole Travel Service. Všechny transfery proběhly hladce a včas, vždy na nás čekal delegát s informacemi a nabídkou výletů.

Na ostrově Praslin jsme byli v hotelu La Reserve, který má krásnou polohu s vlastní pláží u laguny, kde je skutečně pěkné šnorchlování přímo z hotelové pláže (je třeba nenechat se odradit vodními rostlinami u břehu a šnorchlovat až pár desítek metrů od pláže a kolem skal vpravo od hotelu). V roce 2011 došlo na Praslinu ke dvěma útokům žraloka na člověka, a to i v blízkosti hotelu La Reserve. Pro místní to bylo zcela ojedinělé a šokující a vedlo to k rozmístění mnoha varovných tabulí a upozornění v hotelu a na pokojích jsou zcela podrobné instrukce, jak se chovat, aby se útokům předešlo. Kromě výletů s CreoleTravel Service, jsme vyzkoušeli i individuální výlet vodním taxi, taktéž bez problémů. Manžel se potápěl s Whitetip Divers a byl spokojen (počet ponořených se rovnal počtu vynořených;-))

Snad jen k poznámkám v mapě od Vás. Restaurace na skále na Anse Marie-louise na Praslinu tam prý už několik let není, ale nebyli jsme tam.

Na ostrově La Digue jsme byli ubytovaní v jedné z vilek Villa Creole, jejichž úroveň předčila naše očekávání. Paní majitelka i personál byli velice milí. Ke každé vilce patří dvě jízdní kola, která jsme rádi využívali a po ostrově jsme se ani jinak nepohybovali. K vilkám patří pláž s lehátky a mořské kajaky, které jsme rádi využili (jen je třeba dát pozor na odliv).

Byli jsme příjemně překvapeni kreolskou kuchyní, většinou presentovanou jako „kreolský bufet“. Byla chutná a neměli jsme žádné zažívací potíže, ať to bylo v hotelu La Reserve, na katamaránu s Creole Travel Service nebo místních venkovních restauracích.

Děkujeme za materiály, které jste nám poskytli před cestou, a aktuální info o tsunami.

S pozdravem,

Zdenka a Michael Kohoutovi

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Ing. Barbora Víšková
Villa Creole
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.