Kwetsani Camp ****

Botswana

Objevujte krásu ostrovů lemovaných pobřežními lesy

Osobne
sme
bývali

Hotel Kwetsani Camp ****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Kwetsani Camp **** Botswana

Kwetsani Camp se nachází v centru přírodní rezervace Jao Concession, na ostrově pokrytém palmami, mangostanovými stromy a fíkovníky. Okolní záplavové území je domovem mnoha zvířecích druhů, které se nacházejí jen na několika dalších místech Země. Některé z nich mohou být dokonce viděny z pěti „tree-house“ chat, které se stávají domovem pro cestovatele z celého světa, kteří přijdou do Kwetsani Camp.

Pobyt v tomto kempu si užijí všichni milovníci přírody, kteří touží zažít Afriku na vlastní kůži a přitom neztratit nic z komfortního ubytování a moderního vybavení.

Kwetsani Camp díky pouhým pěti chatám poskytuje velké soukromí a klid, který umocňují výhledy na vodní pláně řeky Okavango. Kombinace vody a země vytváří skvělé podmínky pro nejrůznější aktivity a hry. Přístup do divoké přírody na ostrově Hunda navíc přidává další rozměr oblíbeného safari.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Krásná jídelna uprostřed africké přírody se nachází na dřevěné terase pod doškovou střechou a disponuje otevřeným prostorem s úžasnými výhledy.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

 • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
 • Odletieť môžete každý deň.
 • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Kwetsani Camp

Kwetsani Camp tvoří pět „tree-house“ chatek, které jsou krásně zařízené a mají vlastní ložnici a obývací pokoj. Hlavními stavebními a dekoračními materiály jsou dřevo, plátno a sklo. Velké manželské postele se nacházejí pod bělostnými nebesy. Velká francouzská okna se otevírají směrem na dřevěnou terasu, odkud se obyvatelům těchto chat otevře nádherný výhled. Africký design dominuje veškeré výzdobě interiérů. Z ložnice se dostanete do prostorné koupelny s dvojitými umyvadly. Nechybí ani oblíbená venkovní sprcha.

Součástí veřejných prostor je také jídelna, salonek a bar. Ty se nacházejí pod velkou doškovou střechou a slibují úžasné výhledy po okolním území, kde mohou hosté spatřit vodušky, pakoně a další volně žijící zvířata.

Hosté se po dřevěných můstcích dostanou k osvěžujícímu bazénu s lehátky, který je tím pravým místem pro odpolední siestu.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Kwetsani Camp ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Kwetsani Camp ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Kwetsani Camp

Krásná jídelna uprostřed africké přírody se nachází na dřevěné terase pod doškovou střechou a disponuje otevřeným prostorem s úžasnými výhledy.

Šport a wellness hotela Kwetsani Camp ****

Kwetsani Camp nabízí dostatek pozemních i vodních aktivit. V létě je hlavní atrakcí safari, v zimě pak zejména vodní aktivity.

 • Safari se mohou hosté zúčastnit ráno a odpoledne a užít si jej v otevřených vozech Land Rover, přičemž každý vůz má kapacitu pro max. sedm osob. Každý host tak může sedět u „okna“ a užívat si ničím nerušený výhled. V obdobích, kdy voda stoupá, jsou hosté přepravování na lodích.
 • Noční safari je možné díky reflektorům, které umožňují vyhledání zvířat, která ve dne neuvidíte.
 • Mokoro exkurze představují skvělý způsob, jak si prohlédnout divokou zvěř, která žije v deltě řeky. Mokoro jsou tradiční dlabané kánoe, ve kterých se budou hosté přepravovat a pozorovat fascinující vodní ptáky.
 • Plavba je dalším idylickým způsobem, jak nahlédnout do místního vodního života. Je možné zahlédnout hrochy, krokodýly a dokonce i nepolapitelné sitatungy.
 • Pozorování ptáků je ve zdejším kraji velmi přirozené, neboť kombinace vody a půdy je domovem pro mnohé druhy ptactva.

Mapa - Kwetsani Camp ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Kwetsani Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kwetsani Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Kwetsani Camp ****

Letové spojenia do Botswany

Marica Verešová
Kwetsani Camp
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.