Nxai Pan ****

Botswana

Ryzí safari v horké Africe

Osobne
sme
bývali

Hotel Nxai Pan ****

Lokalita Botswana | Zobraziť mapu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Nxai Pan **** Botswana

Kemp Nxai Pan se nachází na západním okraji fosilní pánve, podle které nese své jméno. Po své východní straně má otevřené pastviny a nabízí ubytování až pro 18 hostů, které ubytovává ve stylových doškových chatkách, které jsou speciálně konstruovány tak, aby zajišťovaly příjemné a konstantní teploty po celý rok. Kemp poskytuje celkem 9 pokojů, včetně 1 pro rodiny.

Teplota v této oblasti značně kolísá. Může být pod bodem mrazu, i se vyšplhat nad 45°C. Díky krásnému přírodnímu prostředí mohou hosté pozorovat tep afrického života přímo ze svých obydlí.

Kemp je také dějištěm nejrůznějších aktivit, jako je safari, výlety ke slavným baobabům, pozorování hvězd či procházky přírodou se zkušeným průvodcem.

Ceny v kempu fungují v rámci programu „All inclusive“.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Botswanu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Botswane je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.
  • Odletieť môžete každý deň.
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Botswanu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Kategórie a vybavenosť izieb Nxai Pan

Kemp Nxai Pan pojme maximálně 18 hostů, které ubytovává v 9 pokojích. Jeden pokoj z tohoto počtu je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Každý pokoj má svou vlastní koupelnu, součástí je také ložnice, obývací část a dřevěná terasa s posezením. Z terasy mohou hosté pozorovat divoká zvířata, která přicházejí k napajedlu.

Ponuka izieb

Online cena a slevy Nxai Pan ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Nxai Pan ****

Naše foto hotela Nxai Pan ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Nxai Pan

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

Šport a wellness hotela Nxai Pan ****

Součástí kempu je malý bazén obklopený lehátky.

Každý den se mohou hosté kempu zúčastnit safari, které začíná brzkým ranním budíčkem a shromážděním kolem krbu u čaje, kávy, ovesné kaše a čerstvě upečených muffinů. Předčasný odchod z kempu zvyšuje pravděpodobnost neobvyklých setkání a pozorování. Většina savců je totiž nejaktivnější na začátku a na konci dne, kdy jsou teploty nižší.

Ve vozech Toyota sedí maximálně šest osob najednou ve dvou řadách po třech sedadlech. Hosty doprovázejí zkušení průvodci. Projížďku je možné také absolvovat v pozdních odpoledních hodinách, kdy sluneční paprsky ztrácejí svou sílu. Večer jsou pomocí reflektorů odhalovány noční zvířata.

Nxai Pan se nachází uvnitř národních parků, které představují ekologicky citlivé oblasti. Kromě safari jízd zde proto nejsou jiná vozidla povolena.

Kromě safari si mohou hosté užít také procházky přírodou. Ty jsou jedinečným způsobem, jak poznat a ocenit místní životní prostředí. Pěší túra umožňuje poznat zase jinou faunu a flóru, kterou ve vozidle snadno minete. Procházkou vás provede odborný průvodce, který vás nechá nahlédnout do tohoto fascinujícího světa africké přírody.

Skvělým zážitkem jsou také plavby. Loď poklidně brázdí vody a hosté mohou pozorovat velkolepé vodní ptáky nebo koupající se slony. Je možné narazit i na hrocha.

Rybaření je dalším způsobem trávení volného času. Řeka Okavango je vyhledávaným rybářským cílem, stejně jako řeka Kwando. Vzhledem k vládním nařízením není rybaření povoleno v lednu a v únoru.

Mokoro jsou tradičná dlabané kánoe, které plují po deltě řeky Okavango. Kompletní nehybnost časného rána je na vodě úžasným zážitkem.

 

Deti v hoteli Nxai Pan ****

Kemp Nxai Pan organizuje také rodinná safari. Rodině se bude věnovat odborný průvodce, který je vyškolen tak, aby dokázal nadchnout i děti a naučil je milovat africkou divočinu. Rodina má své vlastní vozidlo a průvodce ji doprovází po celou dobu pobytu. Péče o děti je práce na plný úvazek nejen na safari, ale i v táboře, proto si pak díky průvodci mohou rodiče užít zasloužený odpočinek.

V táboře si děti podle věku a svých zájmů mohou vyzkoušet různé aktivity, jako například rybaření, pozorování ptáků, vytváření odlitků, identifikaci rostlin, vyrábění pohlednic z přírodních materiálů, apod.

Mapa - Nxai Pan ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Botswany do hotela Nxai Pan ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nxai Pan ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Nxai Pan ****

Letové spojenia do Botswany

Marica Verešová
Nxai Pan
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.