Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Hotel Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Lokalita Katar | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Soukromá pláž Barevné zahrady Pár kroků od finančního a obchodního centra Dauhá

Popis hotela Grand Hyatt Doha Hotel Villas ***** Katar

Užijte si svou dovolenou v pěti hvězdičkovém hotelu Grand Hyatt Doha nacházejícím se jen pár kroků od finančního a obchodního centra hlavního města Dauhá. Resort se chlubí barevnými zahradami, soukromou pláží, ohromujícími výhledy na moře a okolí a moderním vybavením. Ať už do Kataru jedete za dovolenou, či s pracovními úmysly, tak je tento resort tím pravým místem pro zažití nefalšované arabské pohostinnosti.

Resort Grand Hyatt Doha se nachází na pobřeží zálivu West Bay Lagoon v dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Hamad. Katarská vláda zde pořádá světově známé události jako je například Qatar Masters v golfu nebo Qatar Moto GP. Pro hosty je k dispozici rozmanitá nabídka volnočasových aktivit, mezi které zapadá poušťové safari, rybaření na otevřeném moři, různé vodní sporty, jezdecké aktivity a sokolnictví.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Grand Executive Suite

Grand Executive Suite

Suity Grand Executive o rozloze 80 m2 obsahují ložnici s postelí o velikosti king a oddělené obývací a stolovací prostory. Přidružený balkón čítá 50 m2 a poskytuje výhledy na město...

Presidential Suite

Presidential Suite

Suity Presidential o rozloze 168 m2 se chlubí prostorným balkónem s ohromujícími výhledy. Najdete v nich bohaté stolovací a obývací prostory a ložnici s postelí o velikosti king...

Grand Suite King

Grand Suite King

Suity Grand King o rozloze 80 m2 se od předešlých liší umístěním v rohu hotelu a tím pádem přepychovými výhledy na moře...

Royal Suite

Royal Suite

Suity Royal o velikosti 205 m2 jsou hodné hostů královské linie. Najdete v nich obrovskou ložnici s postelí o velikosti king, saunu, velký balkón a obývací a stolovací prostory s kuchyňsk..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Zakuste pokrmy z široké nabídky obsahující jídla z celého světa. Potěšte své chuťové buňky kulinářskými specialitami z romantických oblastí Itálie, teplého dálného východu či exotického Thajska. Stolovat můžete ve čtyřech restauracích a luxusní koktejly vám připraví ve dvou barech. Pro opravdové milovníky jídla je v nabídce výlet do dvou vyhledávaných restaurací Khan Farouk a Al Sayyad, jejichž vytříbené pokrmy potěší i sebenáročnější hosty.

Isaan

Isaan je hlavní restaurací resortu, nachází se ve druhém patře a servíruje se zde autentická thajská kuchyně. Díky moderní výzdobě, ležérní atmosféře a naprostém soukromí si s celou rodinou užijete zábavnou, ale hlavně exotickou večeři.

Rocca

Užijte si tradiční italské jídlo připravené v otevřené kuchyni na praskajícím dříví. Restaurace se nachází blízko k hotelovým bazénům a nabízí také klasické občerstvení přes den. Přidruženou venkovní terasu hosté ocení především v průběhu chladnějšího období, kdy se nemusejí schovávat před spalujícími paprsky slunce.

Majlis

Majlis je restaurace s moderní výzdobou ve středovýchodním stylu nacházející se v prvním patře. Při dobrém počasí se můžete usadit na terase a užít si stolování s výhledy na venkovní bazén, okolní zahrady a celý ostrov The Pearl – Qatar.

Santa Monica Breakfast Club

Udělejte si čas na pořádnou a výživnou snídani v klubu Santa Monica Breakfast. Servírují zde tradiční jídla z amerického města Santa Monica nacházející se na západním pobřeží.

Dunes Bar

Pokud máte zájem o zábavu a tematické večerní akce tak vás jistě potěší bar Dunes. Pro vstup musíte mít 21 a více let.

Biscotti

Bar Biscotti najdete hned vedle hlavního salónku. Rozmanité nápojové menu obsahuje čaje, kávy, smoothies a speciální šejky, které vám osladí den. Dále si zde můžete objednat občerstvení, mezi které zapadá široká nabídka zákusků, pečivo, domácí čokolády a více než deset druhů dezertu cheesecake.

Kategórie a vybavenosť izieb Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Pokoje v resortu Grand Hyatt Doha se pyšní prostornými balkóny s rozmanitými výhledy na velkolepé okolí města Dauhá. Najdete zde 91 prostorných vil a 249 pokojů/suit o rozloze 40 m2 až 205 m2. Všechna ubytování obsahují koupelnu s velkou vanou, skleněnou sprchou a županem, individuálně ovládanou klimatizaci, plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, minibar a sejf. Navíc vám bude 24 hodin denně k dispozici pokojová služba.

Ponuka izieb

Grand Executive Suite

Grand Executive Suite fotoGrand Executive Suite

Suity Grand Executive o rozloze 80 m2 obsahují ložnici s postelí o velikosti king a oddělené obývací a stolovací prostory. Přidružený balkón čítá 50 m2 a poskytuje výhledy na město. Jako host budete mít přístup na soukromého klubu, bezplatný transfer z letiště, pracovní stůl, přístup k internetu, fén a dětskou kolébku na požádání.

Presidential Suite

Presidential Suite fotoPresidential Suite

Suity Presidential o rozloze 168 m2 se chlubí prostorným balkónem s ohromujícími výhledy. Najdete v nich bohaté stolovací a obývací prostory a ložnici s postelí o velikosti king. Hosté mají přístup do soukromého klubu, bezplatný transfer z letiště, pracovní stůl, saunu, plochou televizi, wi-fi, sejf, fén, klimatizaci a dětskou kolébku na požádání.

Grand Suite King

Grand Suite King

Suity Grand King o rozloze 80 m2 se od předešlých liší umístěním v rohu hotelu a tím pádem přepychovými výhledy na moře.

Royal Suite

Royal Suite

Suity Royal o velikosti 205 m2 jsou hodné hostů královské linie. Najdete v nich obrovskou ložnici s postelí o velikosti king, saunu, velký balkón a obývací a stolovací prostory s kuchyňským koutkem. Jako hosté budete mít přístup do soukromého klubu a bezplatný transfer z letiště. Vybavení zahrnuje plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, wi-fi, sejf, individuálně ovládanou klimatizaci, dětskou postýlku na požádání a oddělené pracovní prostory.

Al Mirqab Suite

Al Mirqab Suite fotoAl Mirqab Suite

Suity Al Mirqab o rozloze 125 m2 jsou unikátní svým arabským designem a výzdobou. Balkón o velikosti 95 m2 vám poskytne expanzivní výhledy na moře. Dále zde najdete hlavní ložnici s postelí o velikosti king a stolovací a obývací prostory. Mezi vaše privilegia bude patřit přístup do soukromého klubu a bezplatný transfer z letiště. Vybavení zahrnuje pracovní prostory, plochou televizi, připojení na internet, pokojový sejf, fén, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

Two Bedroom Villa

Two Bedroom Villa fotoTwo Bedroom Villa

Two Bedroom Villa je ubytování o velikosti 175 m2 s důrazem na soukromí obsahující dvě prostorné ložnice s postelí o velikosti king a dvěma jedno lůžky, obývací a stolovací prostory a plně vybavenou kuchyň. Dále zde najdete balkón, dvě ploché televize, bezplatnou wi-fi, pokojový sejf, individuálně ovládanou klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

Two Bedroom Ground Floor Villa

Two Bedroom Ground Floor Villa fotoTwo Bedroom Ground Floor Villa

Vila Two Bedroom Ground Floor se od předešlé liší umístěním v přízemním patře a pracovním stolem navíc.

Three Bedroom Villa

Three Bedroom Villa fotoThree Bedroom Villa

Vily Three Bedroom o rozloze 241 m2 se od předešlých ubytování liší jednou ložnici navíc obsahující postel o velikosti king.

Three Bedroom Ground Floor Villa

Three Bedroom Ground Floor Villa fotoThree Bedroom Ground Floor Villa

Vily Three Bedroom Ground Floor o rozloze 241 m2 se nachází v přízemním patře, díky čemuž to budete mít jen pár kroků k pláži. Oproti ostatním vilám zde najdete malý dvorek, který je ideální pro rodinné dýchánky při západu slunce.

Four Bedroom Villa

Four Bedroom Villa fotoFour Bedroom Villa

Ve vilách Four Bedroom o rozloze 365 m2 najdete několik balkónů, tři postele o velikosti king a čtyři lůžka pro jednu osobu. Dále se zde nachází oddělené prostory pro sezení a práci, plně vybavená kuchyň, plochá televize s úhlopříčkou 107 cm, extra televize ve všech ložnicích, bezplatná wi-fi, pokojový sejf, klimatizace a dětská postýlka na požádání.

Four Bedroom Beachfront Villa

Four Bedroom Beachfront Villa fotoFour Bedroom Beachfront Villa

Vily Four Bedroom Beachfront o rozloze 365 m2 jsou jedinečné, nabízejí přímý vstup na pláž a několik balkónů, ze kterých si budete moci užívat nepřerušované výhledy na celý resort. Najdete v nich tři postele o velikosti king a čtyři lůžka pro jednu osobu. Dále se zde nachází oddělené prostory pro sezení a práci, plně vybavená kuchyň, plochá televize s úhlopříčkou 107 cm, extra televize ve všech ložnicích, bezplatná wi-fi, pokojový sejf, klimatizace a dětská postýlka na požádání.

1 King Bed Club Access

1 King Bed Club Access

Užijte si exkluzivní přístup do soukromého klubového salónku, který budete mít k dispozici v případě ubytování v pokojích 1 King Bed Club Access o rozloze 40 m2. Najdete v nich jednu postel o velikosti king, pracovní stůl a balkón s nábytkem. Vybavení zahrnuje plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, bezplatné připojení k internetu, pokojový sejf, fén, žehličku s prknem, individuálně ovládanou klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Beds Club Access

2 Twin Beds Club Access

2 Twin Beds Club Access se od předešlých pokojů liší obsahem dvou oddělených postelí.

1 King Bed

1 King Bed

Pokoje 1 King Bed o rozloze 40 m2 obsahují grandiózní ložnici s postelí o velikosti king a balkón s výhledy na zahradu. Výzdoba je v arabském stylu. Vybavení zahrnuje pracovní stůl, plochou televizi, bezplatnou wi-fi, pokojový sejf, fén, žehličku s prknem, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Bed

2 Twin Bed

Pokoje 2 Twin Bed se od předešlého ubytování liší obsahem dvou oddělených postelí.

1 King Bed Sea View

1 King Bed Sea View

V pokojích 1 King Bed Sea View o velikosti 40 m2 se budete těšit ohromujícím výhledům na lagunu v zálivu West Bay. Vybavení a prostory zahrnují ložnici s postelí o velikosti king, balkón, pracovní stůl, plochou televizi, přístup k internetu, fén, sejf, žehličku s prknem, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Beds Sea View

2 Twin Beds Sea View

Pokoje 2 Twin Beds Sea View se oproti předešlým pokojům liší obsahem dvou oddělených postelí.

Online cena a slevy Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Zakuste pokrmy z široké nabídky obsahující jídla z celého světa. Potěšte své chuťové buňky kulinářskými specialitami z romantických oblastí Itálie, teplého dálného východu či exotického Thajska. Stolovat můžete ve čtyřech restauracích a luxusní koktejly vám připraví ve dvou barech. Pro opravdové milovníky jídla je v nabídce výlet do dvou vyhledávaných restaurací Khan Farouk a Al Sayyad, jejichž vytříbené pokrmy potěší i sebenáročnější hosty.

Isaan

Isaan je hlavní restaurací resortu, nachází se ve druhém patře a servíruje se zde autentická thajská kuchyně. Díky moderní výzdobě, ležérní atmosféře a naprostém soukromí si s celou rodinou užijete zábavnou, ale hlavně exotickou večeři.

Rocca

Užijte si tradiční italské jídlo připravené v otevřené kuchyni na praskajícím dříví. Restaurace se nachází blízko k hotelovým bazénům a nabízí také klasické občerstvení přes den. Přidruženou venkovní terasu hosté ocení především v průběhu chladnějšího období, kdy se nemusejí schovávat před spalujícími paprsky slunce.

Majlis

Majlis je restaurace s moderní výzdobou ve středovýchodním stylu nacházející se v prvním patře. Při dobrém počasí se můžete usadit na terase a užít si stolování s výhledy na venkovní bazén, okolní zahrady a celý ostrov The Pearl – Qatar.

Santa Monica Breakfast Club

Udělejte si čas na pořádnou a výživnou snídani v klubu Santa Monica Breakfast. Servírují zde tradiční jídla z amerického města Santa Monica nacházející se na západním pobřeží.

Dunes Bar

Pokud máte zájem o zábavu a tematické večerní akce tak vás jistě potěší bar Dunes. Pro vstup musíte mít 21 a více let.

Biscotti

Bar Biscotti najdete hned vedle hlavního salónku. Rozmanité nápojové menu obsahuje čaje, kávy, smoothies a speciální šejky, které vám osladí den. Dále si zde můžete objednat občerstvení, mezi které zapadá široká nabídka zákusků, pečivo, domácí čokolády a více než deset druhů dezertu cheesecake.

Aktivity

Návštěvníci města Dauhá se mohou těšit na nespočet adrenalinových i odpočinkových aktivit. Vydejte se za dobrodružstvím do pouště či na safari. Pro milovníky městských túr je hlavní město Dauhá ideální kombinací dynamicky se měnící kulinářské scény a unikátní módy. V obchodech se prodávají jak technologicky pokročilé zařízení a současné trendy oblečení, tak i tradiční jídla a suvenýry.

Museum of Islamic Arts

V museu islámského umění najdete prvky reprezentující vývoj islámu na třech kontinentech za posledních 1400 let. Toto muzeum patří mezi vedoucí umělecká centra v Kataru, který je díky tomu kulturní kolébkou na středním východě.

The Pearl – Qatar

The Pearl – Qatar je člověkem vytvořený ostrov, na kterém najdete tři okresy plné luxusních obchůdků, aktivit a restaurací. Jednou z těchto čtvrtí je Porto Arabia, jenž je domovem proslulým designérským značkám. Celý ostrov žije svým vlastním životem a vy budete mít možnost s touto atmosférou splynout.

Souq Waqif

Souq Waqif je jedna z posledních tradičních arabských tržnic v oblasti Perského zálivu. Najdete v něm různé obchody nabízející místní produkty a suvenýry. Nachází se v srdci města, zhruba 20 minut od resortu Grand Hyatt Doha. Pro dokonalý zážitek se doporučuje návštěva mezi 17:00 a 21:00.

Katara Cultural Village

Vesnička Katara je 10 minut jízdy autem od resortu Grand Hyatt Doha. Je to největší kulturní projekt v Kataru a nabízí spoustu aktivit a vyžití. Nachází se zde divadla, koncertní sály a exhibiční a umělecké galerie.

Khan Farouk

Zažijte tu pravou egyptskou atmosféru v restauraci Khan Farouk nacházející se ve vesničce Katara. Čekat na vás bude sladká vůně vodní dýmky, chutné pokrmy a živá hudba.

Al Sayyad

Zažijte magické stolování formou Al fresco na venkovní terase restaurace Al sayyad. Vůně servírovaných jídel vás bude lákat na míle daleko a jako doprovod ke stolování vám budou sloužit výhledy na město.

Special Events

V resortu Grand Hyatt Doha jsou připraveni nejen na odpočinkovou dovolenou, ale zároveň na pracovní konference. Ve čtvrtém patře najdete konferenční a banketové místnosti a sál rozdělený do tří sekcí. Navíc si můžete vybrat z 11 místností připravených pro schůzky o různé velikosti, které se nachází na pátém patře.

Šport a wellness hotela Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Na dovolené v Kataru budete mít k dispozici nespočet zábavných sportovních aktivit. V resortu na váš čeká soukromá pláž o velikosti 400 metrů, venkovní a kryté plavecké bazény. Dále se zde nachází moderní fitness centrum vybavené těmi nejlepšími kardio přístroji a činkami.

Po aktivním cvičení není nic lepšího než si odpočinout v lázních. Jaula spa obsahuje oddělené sekce pro ženy a muže, včetně pěti prostorných pokojů na procedury pro ženy, tří pokojů pro může a čtyř suit pro páry. Mezi další relaxační prostory patří parní a inhalační místnost, sauna a vířivka.

Mapa - Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Kataru do hotela Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie

Ohlasy klientů DELUXEA

Letové spojenia do Kataru

Katarina Hutníková
Grand Hyatt Doha Hotel Villas
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.