Marsa Malaz Kempinski *****

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Marsa Malaz Kempinski

Pro hotel Marsa Malaz Kempinski není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Marsa Malaz Kempinski.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena hotelu vč. tax
- EUR/osoba
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Cena bez místních tax
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Hotel Marsa Malaz Kempinski *****

Lokalita Katar | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Kombinace západní a východní kultury Člověkem vytvořený ostrov Luxusní zázemí

Popis hotela Marsa Malaz Kempinski ***** Katar

Město Dauhá perfektně kombinuje prvky západní a východní kultury. Je proto dokonalým místem pro konání rozmanitých akcí, konferencí a exhibicí. Hotel Marsa Malaz Kempinski je ztělesněním všeho, co hlavní město a jeho obyvatelé reprezentují.

The Pearl-Qatar je umělecký, člověkem vytvořený ostrov nacházející se na severním pobřeží města Dauhá. Pyšní se rozlohou více než 4 miliony krychlových metrů a najdete na něm širokou nabídku rozmanitých ubytování schopných uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Milovníci nejmodernějších oděvů a trendů jistě ocení okrsek Porto Arabia, ve kterém se objevují nové produkty světově známých značek a moderní kulinářské pochutiny.

Stylová architektura, luxusní vybavení a estetické detaily vyzařují unikátní atmosféru moderního bydlení a úctu k historii. Výsledkem je kouzelná dovolená, která vám bude víc než jen obyčejným zážitkem v obvyklých přímořských střediscích.

Prozkoumejte luxusní obchodní stezku nazývanou „La Croisette“ táhnoucí se 3,5 km po pobřeží. Na té vás čekají velké mezinárodní značky a luxusní butiky. Marsa Malaz Kempinski je dodnes jediným hotelem nacházejícím se na ostrově The Pearl – Qatar.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Room Pearl View

Deluxe Room Pearl View

Všechny pokoje Deluxe Rooms – Pearl View o rozloze 75 m2 nabízí exkluzivní výhledy na ikonický umělý ostrov The Pearl Qatar a všechny jeho věže a kanály, inspirované Benátkami...

Deluxe Room Pool View

Deluxe Room Pool View

Pokoje Deluxe Room Pool View se od předešlých liší prémiovými výhledy na hotelové bazény a vířivkou značky Jacuzzi...

Deluxe Room Sea View

Deluxe Room Sea View

Pokoje Deluxe Room Sea View se od pokojů Deluxe Room Pool View liší výhledy na azurové vody Perského zálivu omývajícího umělý ostrov, na kterém se Marsa Malaz Kempinski nachází...

Deluxe Suites

Deluxe Suites

Suity Deluxe o rozloze 120 m2 – 140 m2 vás potěší postelí o velikosti king a prostorným balkónem či terasou poskytující výhledy na ostrov The Pearl - Qatar...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Restaurants in Doha

V resortu Marsa Malaz Kempinski na vás čeká sedm restaurací, ve kterých si dopřejete zajímavé kulinářské zážitky. V nabídce naleznete speciality z Pyrenejského poloostrova a oblasti Levanta, fúzi pan-latin a grilované maso nebo plody moře inspirované japonskými prvky.

Sawa

Arabské slovo „sawa“ znamená být spolu. Stejnojmenná restaurace je proto přímo stavěná pro příjemné posezení rodiny či skupiny přátel. V nabídce na vás čeká kombinace evropských a středomořských příchutí, které vám připraví profesionální a zkušení šéfkuchaři.

Al Sufra

Al Sufra je restaurace inspirovaná stolováním v oblasti Levanta. Široké menu zahrnuje jídla připravená dle tradičních receptur ze zemí Libanon, Kypr, Sýrie, Jordánsko a Palestina. K vašemu kulinářskému zážitku si můžete dát kávu v salónku nebo na otevřené terase.

El Faro

Restaurace El Faro je kulinářský kousek Španělska schovaný v resortu Marsa Malaz Kempinski. Připravují se zde tradiční jídla z celého Pyrenejského poloostrova, mezi která patří autentické tapas nebo paella s původní recepturou. Umění a Picassem inspirovaná výzdoba bude součástí vašeho klidného stolování.

Amwage Beach Grill

Pro nezapomenutelnou stolovací zkušenost formou al fresco můžete navštívit restauraci Amwage. Podávají se zde grilované speciality, čerstvé a chutné mořské plody a barbecue. To vše si vychutnáte přímo na pobřeží na písčité pláži.

Toro Toro

Restaurace Toro Toro byla založena roku 2011, jako součást moderního konceptu šéfkuchaře Richarda Sandovala. Servírují se zde autentická jídla připravovaná dle receptů z Brazílie, Peru a ostatních států jižní Ameriky. Jako doplněk si k stolování dopřejete celou řadu osvěžujících koktejlů.

Nozomi

Nozomi je cenami ověnčená japonská restaurace nacházející se na ostrově The Pearl-Qatar. Místní kulinářský styl je nejlépe popsaný jako kombinace japonských a evropských prvků. V menu najdete sushi, pokrmy z černé tresky, speciální hovězí „kobe“, humry „tempura“a vegetariánské pokrmy.

Pearl Social

Pearl Social je restaurace inspirovaná středomořskou kuchyní. Zdejší menu je inovativní a zahrnuje mořské plody, grilovaná masa a obložené talíře. Interiér je prosvětlený skrze francouzská okna a výzdoba se nese v moderním duchu. Jako příjemný doplněk si pak v baru The Divers Club o poschodí výše můžete dopřát kreativně připravené alkoholické a nealkoholické koktejly, drinky i chutné svačiny.

Lounges, Cafés and Bars at the Pearl

V resortu Marsa Malaz Kempinski na vás čeká nespoutaný noční život plný vzrušujících prvků v podniku Illusion, odpočinek v kavárně Murano, výběrové doutníky v kombinaci s kávou a chutnými dorty v salónku Bohemia či klidná relaxace na pláži a u bazénu.

Café Murano

Café Murano je stylová evropská kavárna, která kombinuje umění a exkluzivní výhledy. Milovníci sladkých pamlsků se mohou těšit na ručně vyráběnou čokoládu a malé kulinářské zákusky. Nabídka chutných pokrmů je doplněna kvalitními čaji.

Bohemia Lounge

Salónek Bohemia je otevřený každý den a servírují v něm rozmanité nápoje, kulinářské delikatesy, mražené kávové smoothies, originální dorty a ty nejkvalitnější doutníky. Zvolené občerstvení si užijete při výhledu na bohaté zahrady, bazén a okolní pláž.

Illusion

Bar Illusion v sobě skrývá prostory pro večerní zábavy, bohatý bar a panoramatickou střešní zahradu. Každý čtvrtek se zde konají ty největší hip hop akce ve městě Dauhá a v pátek si užijete večer v rytmu taneční hudby. Otvírací doba je od 22:00 do 02:00 a speciální ceny na menu je možno uplatnit od 22:00 do 00:00.

The Secret Garden

The Secret Garden je oblíbenou střešní restaurací pro hosty, co preferují sofistikovanou atmosféru. Exotické rostliny, neomezený výhled na perleťové pobřeží a unikátní západy slunce vám budou vytvářet doprovod při degustaci chutných pokrmů. V rozmanité nabídce najdete mořské plody, grilovaná masa, saláty a dezerty. Otevřeno je od pondělí do soboty mezi 19:00 a 2:00 a konají se zde tematické večerní akce.

Kategórie a vybavenosť izieb Marsa Malaz Kempinski

Ponuka izieb

Deluxe Room Pearl View

Deluxe Room Pearl View fotoDeluxe Room Pearl View

Všechny pokoje Deluxe Rooms – Pearl View o rozloze 75 m2 nabízí exkluzivní výhledy na ikonický umělý ostrov The Pearl Qatar a všechny jeho věže a kanály, inspirované Benátkami. Design byl navržen pro maximální pohodlí hostů, které si užijí například v posteli o velikosti king nebo ve dvou oddělených postelích. Dále zde najdete velké venkovní prostory ve formě balkónu či terasy, látky v teplých barvách a módní čalounictví. Pokojové vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a/nebo kávy, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, salónek, 24 hodin denně dostupné služby komorníka, kosmetický koutek, kávovar značky Nespresso, možnost přidání jedné postele, místnost pro kuřáky, bidet, sprchu a vanu.

Deluxe Room Pool View

Deluxe Room Pool View fotoDeluxe Room Pool View

Pokoje Deluxe Room Pool View se od předešlých liší prémiovými výhledy na hotelové bazény a vířivkou značky Jacuzzi. Pokojové vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a/nebo kávy, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, 24 hodin denně dostupné služby komorníka, kosmetický koutek, kávovar značky Nespresso, postel o velikosti king, možnost přidání jedné postele, místnost pro kuřáky, bidet, sprchu a vanu.

Deluxe Room Sea View

Deluxe Room Sea View fotoDeluxe Room Sea View

Pokoje Deluxe Room Sea View se od pokojů Deluxe Room Pool View liší výhledy na azurové vody Perského zálivu omývajícího umělý ostrov, na kterém se Marsa Malaz Kempinski nachází. Pokojové vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a/nebo kávy, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, 24 hodin denně dostupné služby komorníka, kosmetický koutek, kávovar značky Nespresso, postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, možnost přidání jedné postele, místnost pro kuřáky, bidet, sprchu a vanu.

Deluxe Suites

Deluxe Suites fotoDeluxe Suites

Suity Deluxe o rozloze 120 m2 – 140 m2 vás potěší postelí o velikosti king a prostorným balkónem či terasou poskytující výhledy na ostrov The Pearl - Qatar. Dále v nich najdete oddělené obývací prostory, ložnici a mramorovou koupelnu s vanou a dešťovou sprchou. Vybavení suit zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, balkón, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, možnost přidat jednu postel, kuřácké prostory a bidet.

Grand Deluxe Suites

Grand Deluxe Suites fotoGrand Deluxe Suites

Suity Grand Deluxe o rozloze 135 m2 – 215 m2 nabízejí dech beroucí výhledy na tyrkysové vody moře obklopujícího ostrov The Pearl – Qatar. V ložnici najdete postel o velikosti king a sofistikovanou výzdobu složenou z odstínů teplých barev a ručně vyráběných arabských ornamentů. Vybavení suit zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, balkón, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, terasu, dětskou postýlku, možnost přidat jednu postel, kuřácké prostory, vanu, sprchu a bidet.

Premium Suites

Premium Suites

Suity Premium o rozloze 185 m2 si zakládají na prostorné terase či balkónu, velkolepých obývacích a stolovacích prostorech, salónku a velké ložnici s moderním designem kombinující přírodní prvky a kvalitní materiály. Exkluzivní výhledy spadají na klidné vody okolního moře. Vybavení suity zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, dětskou postýlku, postel o velikosti king, možnost přidat jednu postel, kuřácké prostory, vanu, sprchu a bidet.

Marsa Malaz Suites

Marsa Malaz Suites

Suity Marsa Malaz o rozloze až 200 m2 nabízejí bohatě zdobenou ložnici s postelí o velikosti king a expanzivní obývací prostory. Z velkého balkónu či terasy se vám budou otvírat výhledy na krystalově modré vody moře obklopující ostrov The Pearl – Qatar a věhlasnou věž Porto Arabia. Tuto suitu si můžete propojit s jedním pokojem Deluxe a získat tak maximální možnou rozlohu. Vybavení suity zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický koutek, stolovací prostory, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, dětskou postýlku, možnost přidat jednu postel, kuřácké prostory, vanu, sprchu a bidet.

Panoramic Suites

Panoramic Suites

Suity Panoramic o rozloze 230 m2 jsou díky velkým obývacím a stolovacím prostorům vhodné pro rodinu či partu přátel. Ložnice se pyšní postelí o velikosti king. Expanzivní výhledy na klidné azurové vody Perského zálivu vám poskytnou francouzská okna a balkón nebo terasa. Vybavení suity zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický a kuchyňský koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, dětskou postýlku, možnost přidat dvě postele, kuřácké prostory, vanu, sprchu a bidet.

Presidential Suites

Presidential Suites

Začněte svou cestu do ráje v luxusním autě Rolls Royce, jenž vás doveze až k hotelu, kde na vás bude čekat váš osobní komorník. V suitě Presidential o rozloze 460 m2 najdete dvě hlavní ložnice s postelemi o velikosti king, obývací pokoj, stolovací prostory a terasu s privátním bazénem a opalovacími lehátky. Výzdoba je plná ručně vyráběných prvků a různobarevných látek. Koupelna byla postavena s důrazem na detail a obsahuje koupelnové doplňky Bulgari. Tuto suitu můžete na vlastní žádost propojit s pokojem Grand Deluxe a suitou Deluxe. Výhledy jsou situovány na moře. Vybavení suity zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický a kuchyňský koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, dětskou postýlku, možnost přidat dvě postele, velkou vanu, sprchu a bidet.

Royal Suites

Royal Suites

Suita Royal se od předešlé liší svou rozlohou, která čítá 650 m2 a luxusnějším vybavením. To zahrnuje například velkou vířivku na terase či vířivku značky Jacuzzi v koupelně. Vybavení suity zahrnuje zařízení pro přípravu kávy a/nebo čaje, sejf o velikosti notebooku, balkón, plochou televizi, pracovní stůl, kosmetický a kuchyňský koutek, multimediální zařízení, kávovar značky Nespresso, 24 hodin denně dostupného komorníka, dětskou postýlku, možnost přidat dvě postele, velkou vanu, sprchu a bidet.

Online cena a slevy Marsa Malaz Kempinski *****

Najnižšia cena od 182 EUR / osoba, noc, raňajky v Deluxe Room Pearl View
v termíne od 01.10.2019 do 31.12.2019

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V KATARU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Marsa Malaz Kempinski *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Marsa Malaz Kempinski

Restaurants in Doha

V resortu Marsa Malaz Kempinski na vás čeká sedm restaurací, ve kterých si dopřejete zajímavé kulinářské zážitky. V nabídce naleznete speciality z Pyrenejského poloostrova a oblasti Levanta, fúzi pan-latin a grilované maso nebo plody moře inspirované japonskými prvky.

Sawa

Arabské slovo „sawa“ znamená být spolu. Stejnojmenná restaurace je proto přímo stavěná pro příjemné posezení rodiny či skupiny přátel. V nabídce na vás čeká kombinace evropských a středomořských příchutí, které vám připraví profesionální a zkušení šéfkuchaři.

Al Sufra

Al Sufra je restaurace inspirovaná stolováním v oblasti Levanta. Široké menu zahrnuje jídla připravená dle tradičních receptur ze zemí Libanon, Kypr, Sýrie, Jordánsko a Palestina. K vašemu kulinářskému zážitku si můžete dát kávu v salónku nebo na otevřené terase.

El Faro

Restaurace El Faro je kulinářský kousek Španělska schovaný v resortu Marsa Malaz Kempinski. Připravují se zde tradiční jídla z celého Pyrenejského poloostrova, mezi která patří autentické tapas nebo paella s původní recepturou. Umění a Picassem inspirovaná výzdoba bude součástí vašeho klidného stolování.

Amwage Beach Grill

Pro nezapomenutelnou stolovací zkušenost formou al fresco můžete navštívit restauraci Amwage. Podávají se zde grilované speciality, čerstvé a chutné mořské plody a barbecue. To vše si vychutnáte přímo na pobřeží na písčité pláži.

Toro Toro

Restaurace Toro Toro byla založena roku 2011, jako součást moderního konceptu šéfkuchaře Richarda Sandovala. Servírují se zde autentická jídla připravovaná dle receptů z Brazílie, Peru a ostatních států jižní Ameriky. Jako doplněk si k stolování dopřejete celou řadu osvěžujících koktejlů.

Nozomi

Nozomi je cenami ověnčená japonská restaurace nacházející se na ostrově The Pearl-Qatar. Místní kulinářský styl je nejlépe popsaný jako kombinace japonských a evropských prvků. V menu najdete sushi, pokrmy z černé tresky, speciální hovězí „kobe“, humry „tempura“a vegetariánské pokrmy.

Pearl Social

Pearl Social je restaurace inspirovaná středomořskou kuchyní. Zdejší menu je inovativní a zahrnuje mořské plody, grilovaná masa a obložené talíře. Interiér je prosvětlený skrze francouzská okna a výzdoba se nese v moderním duchu. Jako příjemný doplněk si pak v baru The Divers Club o poschodí výše můžete dopřát kreativně připravené alkoholické a nealkoholické koktejly, drinky i chutné svačiny.

Lounges, Cafés and Bars at the Pearl

V resortu Marsa Malaz Kempinski na vás čeká nespoutaný noční život plný vzrušujících prvků v podniku Illusion, odpočinek v kavárně Murano, výběrové doutníky v kombinaci s kávou a chutnými dorty v salónku Bohemia či klidná relaxace na pláži a u bazénu.

Café Murano

Café Murano je stylová evropská kavárna, která kombinuje umění a exkluzivní výhledy. Milovníci sladkých pamlsků se mohou těšit na ručně vyráběnou čokoládu a malé kulinářské zákusky. Nabídka chutných pokrmů je doplněna kvalitními čaji.

Bohemia Lounge

Salónek Bohemia je otevřený každý den a servírují v něm rozmanité nápoje, kulinářské delikatesy, mražené kávové smoothies, originální dorty a ty nejkvalitnější doutníky. Zvolené občerstvení si užijete při výhledu na bohaté zahrady, bazén a okolní pláž.

Illusion

Bar Illusion v sobě skrývá prostory pro večerní zábavy, bohatý bar a panoramatickou střešní zahradu. Každý čtvrtek se zde konají ty největší hip hop akce ve městě Dauhá a v pátek si užijete večer v rytmu taneční hudby. Otvírací doba je od 22:00 do 02:00 a speciální ceny na menu je možno uplatnit od 22:00 do 00:00.

The Secret Garden

The Secret Garden je oblíbenou střešní restaurací pro hosty, co preferují sofistikovanou atmosféru. Exotické rostliny, neomezený výhled na perleťové pobřeží a unikátní západy slunce vám budou vytvářet doprovod při degustaci chutných pokrmů. V rozmanité nabídce najdete mořské plody, grilovaná masa, saláty a dezerty. Otevřeno je od pondělí do soboty mezi 19:00 a 2:00 a konají se zde tematické večerní akce.

Aktivity

Město Dauhá je známé pro svou pohostinnost, bohatou historii a prostředí kombinující zařízení pro práci i dovolenou. Profesionální skupiny pořadatelů se postarají o veškerou organizaci inspirujících a hlavně nezapomenutelných událostí.

Pouštní výlet

Udělejte si krásný safari zážitek na písčitém poloostrově Katar, kde na vlastní oči poznáte velké písečné duny.

Skok s padákem

Pro milovníky adrenalinu je skok s padákem ta ideální kratochvíle. Udělejte si tento dokonalý zážitek, po kterém vám navždy v hlavě zůstane výhled z ptačí perspektivy na malebnou krajinu Kataru.

Muzeum islámského umění

Poznejte ikonické prvky Dauháské krajiny a prozkoumejte pěti patrovou galerii obsahující historické předměty z různých částí světa.

Lekce vaření

Buďte u toho! Exkluzivní demonstrace vaření vás čeká v restauraci Al Sufra. Tam je na vás připravený místní talentovaný šéfkuchař odhodlaný ukázat svou vášeň a postup při přípravě lahodného tradičního pokrmu.

Pláže a bazény

Už při příjezdu na vás udělá dojem působivá pláž a okolí bazénu. Zároveň zde najdete velkou vířivku a dětské brouzdaliště. O bezpečnost se stará tým profesionálních plavčíků.

Herní místnost Kempinski

Herní místnost zahrnuje prostory, které potěší všechny mladé hosty. Najdou zde bezpečnou, avšak poutavou zábavu a nebudou se tak nikdy nudit. O program se postará profesionální tým, jenž bude mít na starost i bezpečnost. Děti se mohou zúčastnit organizovaných uměleckých a řemeslných aktivit a her, nebo si individuálně hrát s nesčetnými hračkami v tomto bezpečném, stimulujícím, živém a barevném prostředí.

Business centrum

Prostory pro události a pracovní jednání se nachází v přízemním patře. Zahrnují konferenční místnosti, ve kterých najdete počítače, tiskárny, scannery a mnoho dalšího vybavení. Díky kompletnímu vybavení a skvělému prostředí se zde budete cítit jako ve své vlastní kanceláři.

Obchody

Navštivte nejlepší klenotnictví v Kataru značky Chopard & Alfardan. Najdete v něm exkluzivní diamantové šperky, hodinky a spoustu dalších kvalitních a elegantních kousků.

Pokud budete mít zájem o suvenýry, tak je tu pro vás připraven obchod K Boutique. Nachází se v přízemí hned vedle velkého salónku a najdete v něm například bižuterii, tematické postříbřené dárky s logem Marsa Malaz Kempinski, exkluzivní koupelnové přípravky a módní oblečení.

Šport a wellness hotela Marsa Malaz Kempinski *****

Vodní sporty

V resortu vás čeká široká nabídka vodních sportů vhodných jak pro milovníky adrenalinu, tak i lehkého sportování. Ty zahrnují například knee boarding, kajaky, šlapadla a paddleboarding. Soukromá pláž a dlouhé molo poskytují dobrou přístupnost do vody. Motorovým člunem můžete prozkoumat vody okolního moře a krásy Perského zálivu.

Tenis

Uvolněte se při přátelském utkání tenisu se svým partnerem, nebo si zahrajte čtyřhru s jiným párem. Vybavení je zdarma k dispozici na požádání. Tenisové lekce je možné domluvit předem.

Marsa Malaz Kempinski Klub zdraví

Klub Marsa Malaz Kempinski Health Club se nachází v přízemním patře a nabízí skvělé sportovní vyžití. Najdete v něm dva fitness prostory, jeden určený pro ženy a muže a druhý jen pro ženy, obsahující moderní přístroje a vybavení od firmy Technogym. Kvalifikovaní instruktoři vám pomohou, ať už jste úplní začátečníci či pokročilí cvičenci. Pro milovníky skupinových lekcí je zde připravena rozmanitá nabídka, ze které si jistě vyberou to pravé.

Spa by Clarins

Lázeňské prostory Spa by Clarins vám budou soukromým rájem plným zdravotních a relaxačních procedur. V nabídce najdete péči o tvář i tělo, omlazující kůry, hydratační procedury, masáže, hammam, různé balíčky a lázeňské suity. Otvírací doba je od 9:00 do 22:00.

Umění holení

Umění správného holení je mnoha mužům tajemstvím. V holičství Barber Spa se o váš vzhled postarají profesionální zaměstnanci, kteří přesně vědí, co potřebujete. Každý krok tohoto ranního rituálu je proveden s úmyslem dosáhnout dokonalého vzhledu. Kvalitní esenciální oleje a další produkty zaručují skvělou péči i po samotném holení.

 

Mapa - Marsa Malaz Kempinski *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Kataru do hotela Marsa Malaz Kempinski *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Marsa Malaz Kempinski *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Marsa Malaz Kempinski *****

Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie

Ohlasy klientů DELUXEA

Letové spojenia do Kataru

Ing. Eva Mitošinková
Marsa Malaz Kempinski
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.