Maradiva Resort Villas & Spa *****

Maurícius

Raj relaxácie. Privátne vily s vlastným bazénom.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Maradiva Resort Villas & Spa *****

Lokalita Maurícius, Flic and Flac | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Každá vila má vlastný bazén Dokonalé súkromie Božšký kľud

Popis hotela Maradiva Resort Villas & Spa ***** Maurícius

Exkluzívne miesto kombinujúce luxus a dokonalé súkromie. Jedinečný nový rezort ponúka výhľad na kľudné modré vody zálivu Tamarin Bay v oblasti Flic en Flac na západe. Interiéry sú inšpirované francúzskou koloniálnou architektúrou s prvkami afrického aj arabského sveta.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa o 220 m2 má spálňu a veľkú obývaciu izbu, ktorá smeruje na priestrannú terasu. ..

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa o 163 m2 poskytuje úžasný výhled na oceán a přímý vstup na pláž. Koupelna je prostorná, s velkou vanou, oddělenou sprchou i venkovní sprchou v krásné zahradě...

Presidential Suite

Presidential Suite

Presidential Suite o 345m2 má najlepšiu polohu priamo na pláži. Všetky spálne aj obývacie izby sú vybavené plazmovou TV a audio systémami...

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Maradiva Resort Villas & Spa

Maradiva Villas Resort & Spa (býv. Taj Exotica) je jediný rezort na Mauríciu, kde má každá vila vlastný bazén, samozrejme s terasou a ležadlami. 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa

Luxury Suite Villa o 220 m2 má spálňu a veľkú obývaciu izbu, ktorá smeruje na priestrannú terasu.

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa

Beachfront Luxury Suite Villa o 163 m2 poskytuje úžasný výhled na oceán a přímý vstup na pláž. Koupelna je prostorná, s velkou vanou, oddělenou sprchou i venkovní sprchou v krásné zahradě.

Presidential Suite

Presidential Suite

Presidential Suite o 345m2 má najlepšiu polohu priamo na pláži. Všetky spálne aj obývacie izby sú vybavené plazmovou TV a audio systémami. Kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom má presklenú stenu do privátnej časti záhrady, kde je vonkajšia sprcha. Oceníte ju pri chvíľach uvoľnenia alebo po príchode z pláže.

Exclusive Suite Villa

Exclusive Suite Villa

Všech 6 Exclusive Suite Villas o 220 m2 skýtá přímý vstup na pláž. Ložnice i obývací pokoj je velmi prostorný Vily mají navíc privátní zahradu s terasou, ideální pro romantické večeře.

Luxury Villa

Luxury Villa

Nájdete tu Luxury Villa o 163m2 s jednou spálňou a priestorom pre privátne večere pod otvorenou oblohou.

Online cena a slevy Maradiva Resort Villas & Spa *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Naše foto hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maradiva Resort Villas & Spa

Hotel ponúka niekoľko reštaurácií v štýle ázijskej, mauricíjskej aj stredomorskej kuchyne.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Hostia môžu relaxovať a starať sa o svoje zmysly pri mnohých indických technikách vrátane ayurvedy. Okrem masáží tu nájdete bazén s hydroterapiou, saunu, jógu, meditačnú miestnosť a kozmetický salón. Šport centrum je vybavené najnovšou technikou na kardio cvičenie aj posilňovanie, disponuje aj širokou ponukou vodných športov ako je windsurfing, potápanie a vodné lyžovanie.

Doprava do hotela Maradiva Resort Villas & Spa

Transfér z letiska do hotela Maradiva Resort Villas & Spa 1hod až 1hod10min. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Vybrať si môžete klimatizované osobné auto, SUV/terénne vozidlo, limuzínu, helikoptéru, prípadne klimatizovaný bus/minibus spolu s ďalšími turistami, ktorý však môže cestou zastaviť až v 3 hoteloch.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Maradiva Resort Villas & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maradiva Resort Villas & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recezie hotela Maradiva Resort Villas & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Katarina Hutníková
Maradiva Resort Villas & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.