Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Maurícius

Výborná kvalita za skvelú cenu. Ideálny pre mladomanželov i rodiny s deťmi.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Flic and Flac | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Elegancia Ideálny pre rodinu s deťmi Tradičná atmosféra

Popis hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa ***** Maurícius

Originálny Sofitel Imperial je luxusný hotel ladený do východného štýlu s typickou atmosférou. Obklopený nádhernou záhradou s fontánou, jazierkami a tropickou zeleňou je ideálnym pre náročných klientov a rodiny s deťmi. Poloha na západnom pobreží na jednej z najlepších pláži s bielym pieskom ponúka nezabudnuteľné večery pri západe slnka na horizonte.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Superior room (50m2) se nacházejí v přízemí. Klimatizovaná ložnice s prostornou postelí a pohovkou pohodlně ubytuje 2 dospělé osoby a 1 dítě mladší 12ti let...

Luxury Room

Luxury Room

95 izieb s veľkosťou 40m2 na prvom alebo druhom poschodí s balkónom je vybavených satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a sejfom...

Family Suite

Family Suite

Majú veľkosť 75m2 a sú vybavené satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a sejfom. V luxusnej kúpelni nájdete sprchovací kút, vaňu a fén...

Opera Suite

Opera Suite

Opera Suite (110 m2) nabízí dostatek prostoru pro pohodlné strávení Vaši dovolené. Suite mají balkon nebo terasu s výhledem na oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V reštaurácii Ravinala vyskúšate špeciality medzinárodnej, kreolskej či indickej kuchyne, zatiaľ čo Ming Court na druhom poschodí sa zameriava na čínsku a japonskú kuchyňu.

Romantická reštaurácia Tamassa na pláži podáva homáre.

Reštaurácia Teppanyaki ponúka tematickú kuchyňu a Jacaranda je gurmánska reštaurácia.

V baroch Kestrel, Tamassa a Wine Bar sa osviežite tropickými koktejlami.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

V trojposchodových budovách inšpirovaných ázijskou architektúrou je celkom 191 izieb.

 

Ponuka izieb

Superior Room

Superior Room

Superior room (50m2) se nacházejí v přízemí. Klimatizovaná ložnice s prostornou postelí a pohovkou pohodlně ubytuje 2 dospělé osoby a 1 dítě mladší 12ti let.

Luxury Room

Luxury Room

95 izieb s veľkosťou 40m2 na prvom alebo druhom poschodí s balkónom je vybavených satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a sejfom. V luxusnej kúpelni nájdete sprchovací kút, vaňu a fén. Ďalej je tu aj vybavenie na prípravu kávy a čaju, kvetiny a ovocie po príchode.

Family Suite

Family Suite

Majú veľkosť 75m2 a sú vybavené satelitnou televíziou, klimatizáciou, minibarom a sejfom. V luxusnej kúpelni nájdete sprchovací kút, vaňu a fén. Ďalej je tu aj vybavenie na prípravu kávy a čaju, kvetiny a ovocie po príchode.

Opera Suite

Opera Suite

Opera Suite (110 m2) nabízí dostatek prostoru pro pohodlné strávení Vaši dovolené. Suite mají balkon nebo terasu s výhledem na oceán. Luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem a hydromasážní vanou. Po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici také komorník, který je vždy připraven splnit jakákoliv Vaše přání.

Imperial Suite

Imperial Suite

Imperial Suite ( 125 m2) Vám z uváděných kategorií ubytování nabídnou nejvíce prostoru. Disponují dvěma koupelnami, které jsou vybaveny hydromasážní vanou. Imperial suite mají balkon s výhledem na oceán.

Online cena a slevy Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Sofitel L’Imperial *****

Naše foto hotela Sofitel L’Imperial *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

V reštaurácii Ravinala vyskúšate špeciality medzinárodnej, kreolskej či indickej kuchyne, zatiaľ čo Ming Court na druhom poschodí sa zameriava na čínsku a japonskú kuchyňu.

Romantická reštaurácia Tamassa na pláži podáva homáre.

Reštaurácia Teppanyaki ponúka tematickú kuchyňu a Jacaranda je gurmánska reštaurácia.

V baroch Kestrel, Tamassa a Wine Bar sa osviežite tropickými koktejlami.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Sofitel L’Imperial *****

V relaxačnom centre na Vás čakaju thajské či shiatsu masáže, perličková kúpeľ, sauna alebo kozmetika. Športovo založení klienti môžu využívať tenisové kurty, fitness centrum, vodné lyžovanie, windsurfing či kanoe. 

Deti v hoteli Sofitel L’Imperial *****

Doprava do hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa

Transfér z letiska do hotela Sofitel 1hod10min až 1hod20min. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty. Vybrať si môžete klimatizované osobné auto, SUV/terénne vozidlo, limuzínu, helikoptéru, prípadne klimatizovaný bus/minibus spolu s ďalšími turistami, ktorý však môže cestou zastaviť až v 3 hoteloch. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
BA Hons. Kateřina Kavanová
BA Hons. Kateřina Kavanová 774 730 670

Recezie hotela Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
Accor – Sofitel L’Imperial Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.