Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

Omán

Jedinečné ubytovanie v Sultánovom paláci.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 7 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Omán, Guvernorát Muscat | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Unikátní hotel prestižní značky Kulinářský zážitek každý den Prvotřídní lázně Six Senses
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotela Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel ***** Omán

Al Bustan Palace je jedinečný hotel.  A ak vravíme jedinečný, myslíme to vážne. Nájdete inde na svete hotel, ktorý je vstavaný priamo do pôvodného paláca samotného Sultána? Ten dal palác vystavať ako svoje sídlo, rozhodol sa však, že sa o túto jedinečnú budovu podelí s ostatnými. Už tento fakt zabezpečuje služby a gastronómiu na najvyššej úrovni, nádhernú architektúru a dych berúce výhľady. Okolitá záhrada o 200 akroch, kilometrová pláž alebo lázne od značky Six Senses, sú zárukou skvelej dovolenky.

Hotel je oceňovaný mnohými oceneniami a preslávený po celom svete. Nájdete tu najväčšie a najslávnejšie atrium - 37 metrov vysokú kopulu, bohate zdobená, ktorej doménou je 9 metrový kryštálový luster a fontána. Vychutnať si tu môžete kávu alebo dezert, často pri počúvaní miestneho umelca hrajúceho na harfu. Ani ten nie je obyčajný – jedná sa o majstra, vyhľadávaného často sultánom. Často môžete byť s vládcom i susedia – v hoteli má svoje vlastné poschodie, ktoré využívá k odpočinku.

 

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Al Bustan Lagoon Room (40 m²)

Al Bustan Lagoon Room (40 m²)

Nachází se v prvním patře. Krásná výzdoba pokoje je s tlumenými uklidňujícími odstíny modré nebo zelené. Terasa o 16 m² je s přímým přístupem k vlastnímu bazénu ve tvaru laguny...

Deluxe Garden View Room (40 m²)

Deluxe Garden View Room (40 m²)

Nachází se ve druhém a třetím patře. Krásná výzdoba pokoje je s tlumenými uklidňujícími odstíny modré nebo zelené. Pokoje mají vlastní balkon s výhledem na pěstěné zahrady...

Deluxe Mountain View Room (40 m²)

Deluxe Mountain View Room (40 m²)

Nachází se v pátém a šestém patře. Klasicky zařízené pokoje s moderními prvky v tlumených uklidňujících zemitých odstínech. Pokoje mají vlastní balkon s výhledem na pohoří Hajjar...

Deluxe Sea View Room (40 m²)

Deluxe Sea View Room (40 m²)

Nachází se ve druhém, třetím, pátém a šestém patře. Klasicky zařízené pokoje s moderními prvky v tlumených uklidňujících zemitých odstínech anebo v odstínech modré či zelené...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Al Bustan Palace skvěle kombinuje výborné jídlo s úžasnými výhledy na moře. Bohatý výběr restaurací zaručuje každodenní rozmanitost pokrmů. Najdete zde jak tradiční arabské chutě, tak i výbornou pastu nebo dary moře.

Al Khiran Terrace – Hlavní hotelová restaurace servírující mezinárodní kuchyni. Hosté si zde mohou vychutnat jak snídani, tak a la carte oběd nebo tematické večeře.

China Mood – Už z názvu vyplývá zaměření této restaurace – pokrmy pochází z čínské kuchyně.  Kuchařský tým byl speciálně pro tuto restauraci povolán z daleké Číny, aby zajistil autenticitu chutí. Restaurace patří k vyhlášeným v celém Muscatu, otevřena je každý den kromě neděle a středy, od 19 do 23 hodin.

Beach Pavilion Restaurant & Bar – Přímo na pláži se nachází tato restaurace. Posezení je přichystáno jak uvnitř, tak venku. Servírují se nejčerstvější ománské ryby, stejně tak další dovezené rybí speciality. Užijte si večeři pod hvězdami, například v privátních cabanas, kde můžete strávit příjemnou romantickou večeři. Otevřeno během oběda a večeře.

BLU Bar – Bar otevřený během celého dne poskytuje velký výběr drinků, jídla nebo menších snacků, a to přímo u bazénu.

Atrium Tea Lounge – V jedinečném atriu, které nenajdete jinde na světě, stavěném pro samotného sultána. Vychutnejte si kávu, čaj nebo výborné dezerty.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Omán jsme navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na místě. S místní cestovní kanceláří Desert Gate s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Ománu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

S ohledem pro komfort a pohodlí bylo pečlivě zkonstruováno 250 pokojů a suit, aby odrážely jak místní tradice a art deco vlivy, tak i bohatství arabské kultury, umění a historie. Složité dílo ručně vyráběných tapet a jedinečných materiálů oživuje každou místnost.

Všechny pokoje a suity nabízí nejmodernější vybavení a služby pro nejpohodlnější a nejpříjemnější pobyt: 42" LCD TV s plochou obrazovkou, nejnovější zábavní technologie s funkcí virtuální videopůjčovny, DVD přehrávač (na vyžádání), satelitní rádio kanály, fén a telefon v koupelně, DID a ISDN telefonní linky, vysokorychlostní internetové připojení, hlasová schránka, zařízení na výrobu čaje/kávy, minibar, osobní elektronický trezor, župany, žehličku a žehlicí prkno, 24 hodinová pokojová a prádelní služba a parkování zajišťované obsluhou.

K bezpečnostním prvkům patří dveřní kukátko a řetěz, detektory kouře a elektronický systém zámků.

Ponuka izieb

Al Bustan Lagoon Room (40 m²)

Al Bustan Lagoon Room (40 m²) fotoAl Bustan Lagoon Room (40 m²)

Nachází se v prvním patře. Krásná výzdoba pokoje je s tlumenými uklidňujícími odstíny modré nebo zelené. Terasa o 16 m² je s přímým přístupem k vlastnímu bazénu ve tvaru laguny. Bezbariérové a propojitelné pokoje jsou také k dispozici.

Deluxe Garden View Room (40 m²)

Deluxe Garden View Room (40 m²) fotoDeluxe Garden View Room (40 m²)

Nachází se ve druhém a třetím patře. Krásná výzdoba pokoje je s tlumenými uklidňujícími odstíny modré nebo zelené. Pokoje mají vlastní balkon s výhledem na pěstěné zahrady.

Deluxe Mountain View Room (40 m²)

Deluxe Mountain View Room (40 m²) fotoDeluxe Mountain View Room (40 m²)

Nachází se v pátém a šestém patře. Klasicky zařízené pokoje s moderními prvky v tlumených uklidňujících zemitých odstínech. Pokoje mají vlastní balkon s výhledem na pohoří Hajjar.

Deluxe Sea View Room (40 m²)

Deluxe Sea View Room (40 m²) fotoDeluxe Sea View Room (40 m²)

Nachází se ve druhém, třetím, pátém a šestém patře. Klasicky zařízené pokoje s moderními prvky v tlumených uklidňujících zemitých odstínech anebo v odstínech modré či zelené. Pokoje mají vlastní balkon s výhledem na moře Ománu.

Junior Suite (60 m²)

Junior Suite (60 m²) fotoJunior Suite (60 m²)

Nachází se v prvním, druhém a třetím patře. Krásná výzdoba pokoje je s tlumenými uklidňujícími odstíny modré nebo zelené. Pokoje mají vlastní balkon s posezením a s výhledem na pěstěné zahrady.

Executive Mountain View Suite (80 m²)

Executive Mountain View Suite (80 m²) fotoExecutive Mountain View Suite (80 m²)

Elegantně zařízené apartmá se stylovou ložnicí, posezením a jídelním koutem. Dále je k dispozici pro hosty samostatná šatna s prostornou koupelnou a toaletou. Suity mají vlastní balkon s výhledem na pohoří Hajjar anebo na pěstěné zahrady. Nachází se v sedmém a osmém patře. Bezdrátová technologie nebo vysokorychlostní připojení k internetu je samozřejmostí.

Executive Sea View Suite (80 m²)

Executive Sea View Suite (80 m²) fotoExecutive Sea View Suite (80 m²)

Elegantně zařízené apartmá se stylovou ložnicí, posezením a jídelním koutem. Dále je k dispozici pro hosty samostatná šatna s prostornou koupelnou a toaletou. Suity mají vlastní balkon s výhledem na moře Ománu. Nachází se v sedmém a osmém patře. Bezdrátová technologie nebo vysokorychlostní připojení k internetu je samozřejmostí.

Presidential Sea View Suite (300 m²)

Presidential Sea View Suite (300 m²) fotoPresidential Sea View Suite (300 m²)

Nachází se v osmém patře. Prostorné a luxusní apartmá s dvěma stylovými ložnicemi, velkým obývacím pokojem a jídelním koutem až pro deset hostů s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Suity mají vlastní balkon s panoramatickým výhledem na moře Ománu či pohoří Hajjar. Intimní knihovna a studovna je k dispozici. Značkové koupelové produkty Asprey a Ritz-Carlton či bezdrátová technologie nebo vysokorychlostní připojení k internetu jsou samozřejmostí.

Presidential Mountain View Suite (300 m²)

Presidential Mountain View Suite (300 m²) fotoPresidential Mountain View Suite (300 m²)

Nachází se v osmém patře. Prostorné a luxusní apartmá s dvěma stylovými ložnicemi, velkým obývacím pokojem a jídelním koutem až pro deset hostů s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Suity mají vlastní balkon s panoramatickým výhledem na moře Ománu, na pěstěné zahrady či pohoří Hajjar. Intimní knihovna a studovna je k dispozici. Značkové koupelové produkty Asprey a Ritz-Carlton či bezdrátová technologie nebo vysokorychlostní připojení k internetu jsou samozřejmostí.

Online cena a slevy Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer klimatizovaným vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 378 000 EUR platné pro zájezdy uzavřené do 28.02.2022 (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Průvodce Omán - kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Al Bustan Palace *****

Naše foto hotela Al Bustan Palace *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel

Al Bustan Palace skvěle kombinuje výborné jídlo s úžasnými výhledy na moře. Bohatý výběr restaurací zaručuje každodenní rozmanitost pokrmů. Najdete zde jak tradiční arabské chutě, tak i výbornou pastu nebo dary moře.

Al Khiran Terrace – Hlavní hotelová restaurace servírující mezinárodní kuchyni. Hosté si zde mohou vychutnat jak snídani, tak a la carte oběd nebo tematické večeře.

China Mood – Už z názvu vyplývá zaměření této restaurace – pokrmy pochází z čínské kuchyně.  Kuchařský tým byl speciálně pro tuto restauraci povolán z daleké Číny, aby zajistil autenticitu chutí. Restaurace patří k vyhlášeným v celém Muscatu, otevřena je každý den kromě neděle a středy, od 19 do 23 hodin.

Beach Pavilion Restaurant & Bar – Přímo na pláži se nachází tato restaurace. Posezení je přichystáno jak uvnitř, tak venku. Servírují se nejčerstvější ománské ryby, stejně tak další dovezené rybí speciality. Užijte si večeři pod hvězdami, například v privátních cabanas, kde můžete strávit příjemnou romantickou večeři. Otevřeno během oběda a večeře.

BLU Bar – Bar otevřený během celého dne poskytuje velký výběr drinků, jídla nebo menších snacků, a to přímo u bazénu.

Atrium Tea Lounge – V jedinečném atriu, které nenajdete jinde na světě, stavěném pro samotného sultána. Vychutnejte si kávu, čaj nebo výborné dezerty.

Šport a wellness hotela Al Bustan Palace *****

Spa

Six Senses Spa v hotelu Bustan se  nachazí v resortu, jedná se o největší Spa areál v celém Ománu. Odpočinek najdete v tomto paláci relaxace, vestavěném přímo ve skalách tyčících se nad okolím. Procedury a masáže jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a přáním. Na 33 tis. metrech čtverečních a ve třech patrech najdou své oblíbené zákoutí jak muži, tak ženy, které mají i vyhrazenou privátní pláž. Spa zahrnuje 17 místností pro procedury, finské sauny, infra sauny, ledovou sprchu, páru, fitness a jóga studio nebo relaxační zónu.

Hotel dále nabízí:

 • kilometr soukromé pláže
 • bazén, 50 metrů
 • 4 lagoon bazény
 • rybaření, kajaky nebo šnorchlování
 • 4 tenisové kurty
 • dětský bazén
 • dětský koutek
 • běžeckou dráhu
 • potápění
 • plně vybavenou tělocvičnu
 • aerobic studio

Mapa - Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Ománu do hotela Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2018
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recezie hotela Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel *****

Pláž
9.1
Ubytovanie
9.9
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.5
7 hodnotenie
Pláž
8.8
Ubytovanie
9.8
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.4
5 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.5
Priemerné hodnotenie
9.6
2 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha 4
Datum recenze:
10. 11. 2019
Datum pobytu:
23. 10. - 03. 11. 2019
Průměr
9.3
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Překrásný hotel, úžasné služby, milý a vstřícný personál. Čistota všude v Ománu, nejen v hotelu, skvělé jídlo...fantastický bazén. Jen poměrně dost kamenitý vstup do moře. Moře ale báječné...
Starší dvojice
Musqat
Datum recenze:
03. 12. 2018
Datum pobytu:
20. 11. - 29. 11. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolenou jsme si užili parádně. Služby partnerské organizace Desert Gate rovněž, výlet na Grand Canyon a do pevnosti Nizwa s průvodcem Bassamem byl perfektní. City Tour Musqat se nám také moc líbila, průvodce byl ovšem málomluvný :-)...Jediný problém jsme měli, když jsme se chtěli spojit se šéfem Desert Gate ohledně našeho odletu - ani on, ani nikdo v kanceláři nám nezvedl telefon...Nakonec vše dobře dopadlo.
Rodina s dětmi
Orlová Lutině, Karviná
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
01. 04. - 07. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše v naprostém pořádku. Moc se nám v Ománu líbilo. Hotel špičkový, strava výborná (překvapila nás kvalita potravin). Personál příjemný a velmi vstřícný. Měli jsme pokoj s přímým přístupem do bazénu, který byl skvělou volbou. Opět Deluxea nezklamala. Děkujeme slečně Kirové za výběr vhodného hotelu a osobní zkušenosti.

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letové spojenia do Ománu

Mgr. Iveta Nožičková
Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.