Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

Malý kousek ráje na Krétě, který Vás vyloženě okouzlí

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Porto Elounda Golf & Spa Resort

Pro hotel Porto Elounda Golf & Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Porto Elounda Golf & Spa Resort.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

Lokalita Grécko, Kréta | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromé bazény Možnost využití chůvy Dětský klub a jesle

Popis hotela Porto Elounda Golf & Spa Resort ***** Grécko

Podél azurového pobřeží Elounda na nejjižnějším evropském ostrově Kréta najdete luxusní resort navržený tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším potřebám hostů. Porto Elounda Golf & Spa Resort nabízí obrovskou škálu služeb a vybavení v jedinečné atmosféře a úžasném prostředí.

Po příjezdu do oblasti Elounda se vám naskytne pohled z kopce na záliv Mirabello, kterému vévodí právě hotel Porto Elounda se svěžím zeleným golfovým hřištěm. Golf ale není jediným lákadlem tohoto hotelu. V několika restauracích a barech dopřejete skvělé zážitky svým chuťovým buňkám a v lázních Six Senses Spa načerpáte energii a duševní klid. Díky široké nabídce vodních i pozemních sportů zde strávíte úžasný čas. Soukromá písečná pláž se díky svým službám a vybavení dokonce pyšní oceněním „Blue Flag“. Resort nezapomíná ani na nejmenší hosty hotelu. Pro ně je zde k dispozici dětské centrum Kid’s Ark s mnoha aktivitami a vybavením pro děti a s odborným dohledem.

Ubytování se nabízí v pokojích, suitách a vilách s výhledem na moře. Výhodou je také možnost využití služeb sesterských hotelů Elounda, které se nacházejí v blízkém okolí. Jsou jimi Elounda Mare Hotel Relais & Châteaux a Elounda Peninsula All Suite Hotel.

Hotel Porto Elounda je také vhodným místem k meetingům a pracovním záležitostem. Romantické zázemí láká ke svatebním obřadům či líbánkám.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Porto Sea View Rooms

Porto Sea View Rooms (37 m²) mají privátní balkon, ze kterého si užijete úžasné výhledy na moře. Tyto pokoje je možné propojit a získat tak dvojnásobný prostor...

Porto Sea View Rooms Shared Pool

Porto Sea View Rooms Shared Pool (40 m²) mají navíc obývací pokoj a zařízenou terasu, ze které se dostanete přímo k bazénu. Ubytuje se zde až tří členná rodina...

Porto Sea View Individual Pool

Porto Sea View Individual Pool (47 m²) poskytují výhled na moře přes malebné golfové hřiště. Mají terasu, ze které je přístup k vlastnímu bazénu. ..

Porto Sea View Superior Room Individual Pool

Porto Sea View Superior Room Individual Pool (55 m²) zahrnuje prostor pro čtyř člennou rodinu (dva dospělé a dvě děti)...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Sedm vynikajících kulinářských zážitků a pět unikátních barů je slibem, že vždy budete mít na výběr. Stolování ve stínu olivovníků s dech beroucím výhledem na záliv Mirabello je skvělým zážitkem. Jako hlavní chod si můžete dopřát kulinářskou dokonalost nejlepší národní kuchyně s lahodnými specialitami. Nezapomeňte také na potěšení v podobě koktejlů na okraji vodní hladiny
s neuvěřitelným výhledem na vycházející měsíc.

Restaurace

Odysseas – Přímořská restaurace pojmenovaná po Homérově Odysei je skvělou volbou pro rodinný oběd vedle plavajících ryb. Menu zahrnuje tradiční řecké speciality a disponuje příjemnou nabídkou také pro děti.

Aglio e Olio - Restaurace v italském stylu je ideální pro venkovní stolování pod listy olivovníků hned vedle pláže v Porto Elounda Golf & Spa Resort.

Nafsika – Vedle bazénu s mostem přes svěží vody se nachází restaurace Nafsika. Je ideálním místem pro bufetovou snídani a večeři s velkým výběrem pokrmů, tematických specialit a dalších překvapení. Součástí je také výhled na moře a hory v dáli.

Calypso & Wine cellar – Calypso je restaurace s francouzskou kuchyní a nádhernými výhledy. Dostala ocenění „Toque d'Or“ jako jedna z nejlepších restaurací v Řecku. Vinný sklípek Kelari nabízí působivé vinné menu jak z Řecka, tak také ze západní i východní polokoule a je k dispozici pro stolování až 8 hostů. Restaurace i vinný sklípek se nachází v hotelu Elounda Peninsula.

Koh – Pan-asijská kuchyně na pobřeží nabízí opravdu krásné prostředí s nádherným výhledem na vlny a stoupající měsíc. Restauraci najdete v hotelu Elounda Peninsula.

Old Mill – Kolem starobylého mlýnského kamene je situována tato vynikající restaurace s kvetoucí zahradou nad vodami. Vyberte si z ohromujícího menu a vinného lístku, které si oblíbili hosté vracející se po 30 let. Inovativní středomořská kuchyně má inovativní charakter, který potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky.

Yacht Club – Restaurace Yacht Club umístěná na dramatickém okraji s výhledem na pláž je skvělým místem pro večeře v letních měsících s pestrou nabídkou krétských pokrmů z místních mořských plodů a masových specialit připravených tradičním způsobem. V průběhu celé sezóny se podávají také obědy. Každý týden se zde koná rybářský večer, který nabízí desítky specialit z mořských plodů včetně čerstvých ryb ulovených v okolních vodách.

Deck – Restaurace Deck v Elounda Mare Hotel je perfektním místem pro stolování pod širým nebem s úchvatnými výhledy na moře a perfektním servisem. Během celé sezóny je k dispozici chutné snídaňové menu à la carte.

Salonky a bary

Peninsula Lounge – Salonek Peninsula v hotelu Elounda Peninsula nabízí panoramatické výhledy na záliv Mirabello. Jeho prostory připomínají luxusní jachtu při plavbě na otevřeném moři.

Kirki - Kirki Bar se nachází mezi dvěma hlavními bazény v Porto Elounda Golf & Spa Resort a je místem pro setkávání přes den i noc. Disponuje navíc prostornou terasou a úžasnými výhledy na moře.

Beach bar – Vedle pláže a přímořského bazénu v Porto Elounda Golf & Spa Resort najdete tento kulatý bar s lahodným občerstvením pod impozantní dřevěnou střechou. Koktejly a občerstvení se podávají po celý den s pozadím příjemné hudby.

Karavia – Bar Karavia vás zve na aperitiv při krásném výhledu na Egejské moře. Dopřejte si chvíle v útulných saloncích s dekoracemi v podobě lidového umění, starožitností a starověkých artefaktů. Je to srdce večerního života v hotelu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategórie a vybavenosť izieb Porto Elounda Golf & Spa Resort

Pokoje, suity a vily v hotelu Porto Elounda se pyšní výhledy na moře a vybavením, které zahrnuje klimatizaci, LCD TV, psací stůl, internet, minibar, fén, trezor, koupelnu s audio systémem, ručníky, župany, pantoflemi a koupelnovými přípravky. Součástí pokojů a suit jsou také balkony nebo terasy.

Ponuka izieb

Porto Sea View Rooms

Porto Sea View Rooms (37 m²) mají privátní balkon, ze kterého si užijete úžasné výhledy na moře. Tyto pokoje je možné propojit a získat tak dvojnásobný prostor.

Porto Sea View Rooms Shared Pool

Porto Sea View Rooms Shared Pool (40 m²) mají navíc obývací pokoj a zařízenou terasu, ze které se dostanete přímo k bazénu. Ubytuje se zde až tří členná rodina.

Porto Sea View Individual Pool

Porto Sea View Individual Pool (47 m²) poskytují výhled na moře přes malebné golfové hřiště. Mají terasu, ze které je přístup k vlastnímu bazénu.

Porto Sea View Superior Room Individual Pool

Porto Sea View Superior Room Individual Pool (55 m²) zahrnuje prostor pro čtyř člennou rodinu (dva dospělé a dvě děti). Nabízí obývací pokoj, terasu, soukromý bazén a krásné výhledy na moře přes golfové hřiště.

Porto Sea View Suies

Porto Sea View Suies (67 m²) mají oddělený obývací pokoj od ložnice. Jsou ideálním místem pro mladé rodiny. Výhled na moře si užijete z velkého zařízeného balkonu.

Porto Sea View Suites Shared Pool

Porto Sea View Suites Shared Pool (60 m²) disponují zařízenou terasou, ze které se obyvatelé těchto suit snadno dostanou k veřejnému bazénu.

Porto Sea View Individual Pool

Porto Sea View Individual Pool (60 m²) má na rozdíl od předchozí kategorie vlastní bazén.

Porto Sea View 2-bedroom Suites

Porto Sea View 2-bedroom Suites (95 m²) ubytují až šest osob. Mají oddělený obývací pokoj, dvě ložnice a velký balkon.

Porto Sea View 2-bedroom Suites Private Pool

Porto Sea View 2-bedroom Suites Private Pool (95 m²) nabízejí navíc privátní bazén s mořskou vodou.

Porto Exclusive 2-bedroom Suite Private Pool

Porto Exclusive 2-bedroom Suite Private Pool (120 m²) disponuje velkým obývacím pokojem s oddělenou jídelnou a barem. K dispozici je také koupelna navíc a šatna pro dva. Privátní veranda nabízí bazén.

Villa (two or three bedrooms) with Private Pool

Villa (two or three bedrooms) with Private Pool (110 – 132 m²) má velký obývací pokoj s barem a jídelnou, každá ložnice disponuje vlastní mramorovou koupelnou. Privátní zahradě 80 m² vévodí bazén s mořskou vodou.

Pláž a more

Soukromá písečná pláž hotelů Porto Elounda a Elounda Peninsula se může pochlubit skvělým umístěním a prostředím, které přímo zve k relaxaci s diskrétními službami občerstvení pod modrou oblohou. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži a u bazénu jsou hostům k dispozici bezplatně.

Ať už máte chuť se koupat v Egejském moři či se jen opalovat pod prosluněnou oblohou, budete vždy více než spokojeni v provoněné atmosféře, která uklidňuje smysly a ideálně zapadá do dovolené u moře.

Online cena a slevy Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

Najnižšia cena od 124 EUR / osoba, noc, polpenzia v Porto Sea View Room
v termíne od 06.05.2020 do 05.06.2020

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ŘECKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

1 dítě do 12-ti let zdarma.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Porto Elounda *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Porto Elounda Golf & Spa Resort

Sedm vynikajících kulinářských zážitků a pět unikátních barů je slibem, že vždy budete mít na výběr. Stolování ve stínu olivovníků s dech beroucím výhledem na záliv Mirabello je skvělým zážitkem. Jako hlavní chod si můžete dopřát kulinářskou dokonalost nejlepší národní kuchyně s lahodnými specialitami. Nezapomeňte také na potěšení v podobě koktejlů na okraji vodní hladiny
s neuvěřitelným výhledem na vycházející měsíc.

Restaurace

Odysseas – Přímořská restaurace pojmenovaná po Homérově Odysei je skvělou volbou pro rodinný oběd vedle plavajících ryb. Menu zahrnuje tradiční řecké speciality a disponuje příjemnou nabídkou také pro děti.

Aglio e Olio - Restaurace v italském stylu je ideální pro venkovní stolování pod listy olivovníků hned vedle pláže v Porto Elounda Golf & Spa Resort.

Nafsika – Vedle bazénu s mostem přes svěží vody se nachází restaurace Nafsika. Je ideálním místem pro bufetovou snídani a večeři s velkým výběrem pokrmů, tematických specialit a dalších překvapení. Součástí je také výhled na moře a hory v dáli.

Calypso & Wine cellar – Calypso je restaurace s francouzskou kuchyní a nádhernými výhledy. Dostala ocenění „Toque d'Or“ jako jedna z nejlepších restaurací v Řecku. Vinný sklípek Kelari nabízí působivé vinné menu jak z Řecka, tak také ze západní i východní polokoule a je k dispozici pro stolování až 8 hostů. Restaurace i vinný sklípek se nachází v hotelu Elounda Peninsula.

Koh – Pan-asijská kuchyně na pobřeží nabízí opravdu krásné prostředí s nádherným výhledem na vlny a stoupající měsíc. Restauraci najdete v hotelu Elounda Peninsula.

Old Mill – Kolem starobylého mlýnského kamene je situována tato vynikající restaurace s kvetoucí zahradou nad vodami. Vyberte si z ohromujícího menu a vinného lístku, které si oblíbili hosté vracející se po 30 let. Inovativní středomořská kuchyně má inovativní charakter, který potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky.

Yacht Club – Restaurace Yacht Club umístěná na dramatickém okraji s výhledem na pláž je skvělým místem pro večeře v letních měsících s pestrou nabídkou krétských pokrmů z místních mořských plodů a masových specialit připravených tradičním způsobem. V průběhu celé sezóny se podávají také obědy. Každý týden se zde koná rybářský večer, který nabízí desítky specialit z mořských plodů včetně čerstvých ryb ulovených v okolních vodách.

Deck – Restaurace Deck v Elounda Mare Hotel je perfektním místem pro stolování pod širým nebem s úchvatnými výhledy na moře a perfektním servisem. Během celé sezóny je k dispozici chutné snídaňové menu à la carte.

Salonky a bary

Peninsula Lounge – Salonek Peninsula v hotelu Elounda Peninsula nabízí panoramatické výhledy na záliv Mirabello. Jeho prostory připomínají luxusní jachtu při plavbě na otevřeném moři.

Kirki - Kirki Bar se nachází mezi dvěma hlavními bazény v Porto Elounda Golf & Spa Resort a je místem pro setkávání přes den i noc. Disponuje navíc prostornou terasou a úžasnými výhledy na moře.

Beach bar – Vedle pláže a přímořského bazénu v Porto Elounda Golf & Spa Resort najdete tento kulatý bar s lahodným občerstvením pod impozantní dřevěnou střechou. Koktejly a občerstvení se podávají po celý den s pozadím příjemné hudby.

Karavia – Bar Karavia vás zve na aperitiv při krásném výhledu na Egejské moře. Dopřejte si chvíle v útulných saloncích s dekoracemi v podobě lidového umění, starožitností a starověkých artefaktů. Je to srdce večerního života v hotelu.

Šport a wellness hotela Porto Elounda *****

Rekreační zařízení hotelů Elounda zahrnuje nespočet možností jako devíti jamkové golfové hřiště, kompletní nabídku vodních sportů, víceúčelové sportovní hřiště, tři posilovny se zařízením Cybex, certifikované potápěčské centrum PADI, kánoe, šlapadla, windsurfing, dva tenisové kurty Astroturf, nákupní oblast a místnost pro stolní hry.

K dispozici jsou také luxusní jachty pro soukromé plavby a dále také výlety či programy připravené na míru.

Vodní sporty – Resort nabízí tři světově čluny pro vodní lyžování a wakeboarding společně se zkušenými instruktory, kteří vás naučí vše od začátku či pomohou vylepšit už nabité dovednosti v tomto sportu. Pro zdatné vodní lyžaře je k dispozici také vodní slalom. Najdete zde mnoho aktivit s nafukovacími předměty, kánoe, šlapadla a vodní skútry. Využijte příležitosti a vyzkoušejte windsurfing, plachtění nebo objevte krásný záliv Mirabello při výletu motorový člunem.

Potápění – Certifikované potápěčské centrum PADI organizuje potápěčské lekce a kurzy s možností získání profesionálního certifikátu několika úrovní. Křišťálově čisté moře se skalními útvary v zálivu je domovem fascinující fauny a flóry a představuje jednu z nejlepších potápěčských lokalit v Řecku.

Plachtění – Egejské souostroví je místem, kde se sny každého jachtaře stávají skutečností. Úžasné jachty jsou ukotveny v hotelech Elounda S.A. a připraveny k vyplutí na křišťálově čisté vody zálivu Mirabello a ještě mnohem dál.

Tenis – Resort nabízí celkově tři tenisové kurty Astroturf. Profesionální instruktoři jsou po ruce, aby nabídli své služby hráčům jakékoliv úrovně a organizovali lekce tenisu pro dva i více hráčů. Každý týden probíhají také dětské tenisové lekce. K dispozici jsou jak instruktoři, tak také instruktorky, aby hosté měli vždy na výběr.

Posilovna - Porto Elounda Golf & Spa Resort disponuje posilovnou s vybavením Cybex. Zůstaňte ve formě také během dovolené a zacvičte v prostorách s okny otevírajícími se do svěží zahrady. Další posilovny najdete také v hotelech Elounda Mare a Elounda Peninsula.

Interiérové hry - Každý z hotelů Elounda S.A. se chlubí autentickou atmosférou a charakterem, jenž je odráží také v nabízených interiérových a stolních her. Porto Elounda Golf & Spa Resort má celou místnost věnovanou zábavě s kulečníkovými stoly, stoly pro hraní karet, počítači, pinballem a stolním fotbalem. V Porto Elounda najdete také stolní tenis u pláže, zatímco v Elounda Mare se nachází u bazénu. Každý hotel má vyhrazený salonek pro karetní hry pro dospělé.

Nakupování – Nákupní pasáže Playiada na tradičním krétském „náměstí“ v resortu má vlastní kapličku a nachází se spíše v části Porto Elounda Golf & Spa Resort. Můžete zde najít butiky s oblečením, doplňky, šperky, uměleckými díly, suvenýry, koberečky a galerií Six Senses. Více obchůdků a butiků pak lze najít v hotelu Elounda Mare.

Golf - Porto Elounda Golf Club je domovem pro Golf Academy s profesionálním týmem PGA a učí hosty hrát golf nebo zlepšovat své golfové dovednosti během příjemné dovolené. Zejména pro začátečníky jsou zde organizovány kurzy tak, aby se naučili co nejvíce, a to i během krátkého pobytu. Profesionální golfový obchod se nachází v hotelovém obchodním centru a nabízí veškeré vybavení společně se suvenýry. Pro odpočinek během hry se nabízejí možnosti jako osvěžení v plážovém baru u bazénu nebo v lákavé restauraci Odysseus na pobřeží.

Základní charakteristiky hřiště:

 • 9 jamek a par 3
 • na každou jamku jsou dvě možnosti hry
 • profesionální obchod
 • požadován handicap 54
 • zdejší PGA profesionálové

18 jamkové mistrovské hřiště Crete Golf Club je situováno pouhých 30 minut jízdy z hotelu. Je to jediné 18 jamkové hřiště na ostrově a řadí se mezi nejpůsobivější místa pro golf ve Středomoří. Není to zážitek pouze pro hráče, ale také pro diváky a návštěvníky.

Hřiště Crete Golf Club má rozvržení v horském stylu, je pečlivě udržováno a poskytuje ideální zázemí pro mezinárodní turnaje jako EGA Mens’ Challenge Trophy či několikrát v řadě Aegean Airlines Pro-Am.

Lázně Six Senses Spa - Nabízí relaxační a oživující zkušenosti díky mnoha formám léčivých holistických procedur, které směřují k harmonii smyslů. Hosté v Porto Elounda Golf & Spa Resort, Elounda Mare Hotel a Elounda Peninsula mají příležitost využívat zařízení těchto lázní, které jsou vzdáleny jen několik minut chůze.

Bezkonkurenční procedury se zaměřují na zdraví, krásu, hýčkání, zbavení stresu a zotavení pomocí čistých, přírodních a ekologicky šetrných produktů. Luxusně vybavené lázně se rozprostírají na 2200 m² a disponují unikátním designem.

 

Oceňované lázně s výhledem na rozlehlé Egejské moře slouží třem resortům v rámci. Všezahrnující procedury spojují východní a západní techniky s moderními programy. Lázně jsou rozmístěny ve dvou patrech a nabízejí 23 prostorů pro procedury včetně tureckého hammam, tepidaria pro povzbuzení smyslů a soukromé suity s thalasso-terapií a prvotřídním lázeňským vybavením. Navíc zde najdete také kadeřnický salón, kaldarium a exkluzivní lázeňskou oblast s názvem Spring Suite.

Lázně nabízí:

 • holistické programy na 3 až 7 dní
 • masáže (wellness masáž s krystaly, akupresura chodidel, indická masáž hlavy, lymfatické drenáže, shiatsu, sportovní, thajská, thajská s bylinkami, tibetská a tuina)
 • péči o obličej
 • místně inspirované procedury
 • energické terapie (akupunktura a reiki)
 • aromaterapeutické ájurvéda
 • rituály (koupele a podobně)
 • wellness aktivity (pilates, strečink, vodní cviky, jóga, balancování na míči, balancování na prkně, TRX a kardio cviky)

Deti v hoteli Porto Elounda *****

Kids Ark s více než 4000 km² venkovních prostor a více než 700 m² interiérů se zaměřuje na zábavu nejmenších hostů hotelu pod dohledem zkušených odborníků pro péči o děti. Nachází se hned vedle golfového hřiště a je složen ze dvou částí, z nichž každá se věnuje jiné věkové skupině:

 • jesle – pro děti od 4 měsíců až do 5 let (za poplatek)
 • dětský klub – pro děti od 6 do 12 let (zdarma, přičemž za některé aktivity může být účtován poplatek).

V Kids Ark najdete sladkovodní bazén s vodními skluzavkami, dětské hřiště, hřiště pro míčové hry a zahrady se zeleninou. Program v Kids Ark zahrnuje hry a aktivity v bazénu a na pláži, basketbal, stolní tenis, tanec, kurzy vaření, hry na trávě, umění a řemesla, pantomimu, stavění hradů z písku, malování na obličej a mnohé další.

V Kids Ark se snaží zahrnout všechny děti do různých činností, které jsou v nabídce. Přizpůsobují zde běžné činnosti, programy a prostředí tak, aby se mohlo co nejvíce dětí účastnit a byl využit plný potenciál. Pokud máte pro vaše dítě speciální požadavky, stačí se obrátit na personál a v případě potřeby je prodiskutovat se zdejším odborníkem v Kids Ark. Personál informujte také, pokud vaše dítě užívá léky, má alergii, musí dodržovat dietu, má sníženou mobilitu, horší zrak či pokud hůře slyší.

Služby pro děti

 • dětské postýlky
 • možnost si objednat taxi s dětskou sedačkou
 • uvítací drink v podobě pomerančového džusu
 • uvítací dětská dárková taška
 • pantofle a denní luxusní toaletní potřeby na pokoji
 • bezplatná láhev minerální vody při službě rozestýlky
 • použití vnitřního bazénu „Thermail“ (pouze v doprovodu dospělého)
 • dětská jídelna otevřená denně od 18 hodin
 • všechny restaurace s vysokými židlemi pro děti
 • dětské menu v restauracích a možnost objednání si čerstvé dětské výživy
 • děti si mohou prohlédnout také místo pro mládež (od 19 do 23 hodin)
 • babysitting možný od 19 hodin - max. pro 2 děti (pokud jsou mladší 5 let) a min. na 3 hodiny
 • dětská chůva k dispozici od 7 do 19 hodin pro max. 2 děti
 • možnost pronájmu po celou dobu pobytu: sterilizátor, ohřívač láhví, dětský kočárek, dětské nosítko, nočník a kojenecká vana
 • možnost zařídit bezpečnostní opatření pro děti (zástrčky do zásuvek, ochranná opatření u dveří a rohů) – nutné upozornit při rezervaci
 • v hotelových obchodech najdete plenky pro děti i plenky do bazénu

Doprava do hotela Porto Elounda Golf & Spa Resort

Porto Elounda Resort je vzdálený 70km od mezinárodního letiště v Herakliu, což je asi hodina jízdy.

 

Mapa - Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde Grécko do hotela Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Porto Elounda Golf & Spa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Porto Elounda Golf & Spa Resort *****

Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letové spojenia Grécko

Ing. Eva Mitošinková
Porto Elounda Golf & Spa Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.