L'Union Estate Chalets Hotel ***

Seychely

Priestranné vily pre rodiny skryté v kokosovom raji

Osobne
sme
navštívili

Hotel L'Union Estate Chalets Hotel ***

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ubytování v přírodní rezervaci L'Union V blízkosti nejkrásnější pláže Anse Source d’Argent Chaty s vlastním stravování
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotela L'Union Estate Chalets Hotel *** Seychely

Nachádzajú sa len 100m od najfotogenickejšej pláže sveta Anse Source D'Argent, ktorá Vás okúzli neuveriteľnými výtvormi prírody v podobe žulových útvarov. Sú umiestnené na pozemku prírodnej rezervácie L'Union s poslednou továrňou na spracovanie kôpru, rezerváciou obrích korytnačiek, bývalým sídlom prezidenta v Plantation House a starým pirátskym cintorínom. Okrem palmového parku tu nájdete aj plantáže rôznych druhov rastlín vrátane vanilky. Množstvo turistických ciest pozdĺž pláží čaká na preskúmanie. Tienisté zákutia, ktoré sú výzvou pre vychutnanie si kľudu, nájdete na každom kroku.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beach Chalet

Beach Chalet

Každá chatka disponuje obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a sprchou a dobře vybavenou kuchyní...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie formou polpenzie je možné v La Digue Island Lodge, kde je možné využiť aj bazén a ďalšie služby. Cesta Vám zaberie 5 minút na bicykli alebo 10 minút pokojnej chôdze.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb L'Union Estate Chalets Hotel

Všetky 4 vily len 20 krokov od mora ponúkajú úžasný výhľad na ostrov Praslin na horizonte. Z prístavu La Passe je to len 15 minút volským povozom alebo 10 minút na bicykli. Každá vila má dve klimatizované spálne s vlastnou kúpeľňou s vaňou a sprchou. Obývacia izba/jedáleň s televíziou susedí s vybavenou kuchyňou. Priestranná terasa je výborným miestom pre vychutnanie si popoludňajšieho slnka pod bujnou vegetáciou.

 

Ponuka izieb

Beach Chalet

Beach Chalet

Každá chatka disponuje obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a sprchou a dobře vybavenou kuchyní. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, IDD telefonem, mini-barem, fénem a televizí. Každá chata má vlastní verandu.

Pláž a more

L’Union Chalets se pyšní perfektní polohou v blízkosti pláže Anse Source d’Argent, která je nejslavnější pláží ostrova. Je proslulá svým zlatavým pískem i velkými žulovými balvany, které ji dělí do menších úseků.

Online cena a slevy L'Union Estate Chalets Hotel ***

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček428,- €
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 378 000 EUR platné pro zájezdy uzavřené do 28.02.2022 (více zde)
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Zdarma dítě do 3 let ubytované společně s rodiči.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela L'Union Chalet ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie L'Union Estate Chalets Hotel

Stravovanie formou polpenzie je možné v La Digue Island Lodge, kde je možné využiť aj bazén a ďalšie služby. Cesta Vám zaberie 5 minút na bicykli alebo 10 minút pokojnej chôdze.

 

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Šport a wellness hotela L'Union Chalet ***

L’Union Chalets jsou především skvělým výchozím bodem k poznávání ostrova. Samotný L’Union Estate park rozhodně stojí za objevování, stejně jako slavná pláž Anse Source d’Argent.

Hosté mohou využívat vybavení sousedního hotelu La Digue Island Lodge, kde se nachází bazén pro dospělé i děti, můžete si zde zapůjčit kola, zúčastnit se různých exkurzí, i se projet na koni.

Deti v hoteli L'Union Chalet ***

Chaty, které jsou součástí přírodní rezervace, jsou vhodným místem i pro rodiny s dětmi. Pokud ke své dovolené nepotřebujete luxusní resorty a stačí vám pohodlné ubytování uprostřed nádherné tropické přírody, pak jste na správném místě.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela L'Union Estate Chalets Hotel

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.

Mapa - L'Union Estate Chalets Hotel ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Seychely do hotela L'Union Estate Chalets Hotel ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Union Estate Chalets Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela L'Union Estate Chalets Hotel ***

Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie

Ohlasy klientů DELUXEA

Letové spojenia na Seychely

Marica Verešová
L'Union Estate Chalets Hotel
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.