Serengeti Sopa Lodge ****

Tanzánia

Obklopen zvířaty

Hotel Serengeti Sopa Lodge ****

Hodnotenie 9.8 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Tanzánia | Zobraziť mapu
Strava Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Krásné výhledy na Serengeti Plains Lodge s bazénem

Popis hotela Serengeti Sopa Lodge **** Tanzánia

Serengeti Sopa Lodge se nachází na samém okraji svahu s výhledem na jihozápadní pláně národního parku Serengeti, který je domovem několika tisíc divokých a vzácných živočichů. Lodge leží v oblasti přírodní nádhery a je oázou odpočinku pod rovníkovým sluncem.

Lodge umožňuje svým hostům prožít krásné dny plné interakce s přírodou i zvířaty, která jinde nespatří. Návštěvníci si také užijí dokonalou pohostinnost a vysokou kulinární úroveň.

Na rozdíl od jiných safari lodges ve východní Africe, nemá hlavní budova doškovou střechu, naopak, střecha je zcela rovná, a tak se stává dalším místem k posezení a soukromým oslavám s úžasnými výhledy. V přízemí se nachází jídelna a jídelní terasa, k dispozici je také konferenční místnost.

Lobby je zařízeno velkými pohodlnými židlemi z naplaveného dříví, obrovskými barevnými polštáři a vyzdobeno africkými motivy.

Ubytování zajišťuje 69 pokojů Standard a 4 velmi prostorné suity o dvou patrech.

Serengeti Sopa Lodge se nachází 319 kilometrů od města Arusha, asi 7,5 hodiny jízdy autem a 50 minut letu a 45 minut jízdy od nejbližší přistávací plochy. Lodge je situována v Nyarboro Hills.Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Rooms

Standard Rooms (celkem 69) mají ložnici se dvěma postelemi velikosti queen a společenskou místnost s mini-barem...

Suites

Suites (celkem 4) se vyznačují salonkem v přízemí a ložnicí v patře. Obyvatelé těchto suit budou mít také k dispozici balkon s výhledem na pláně Serengeti...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hlavní budova lodge nabízí velkou otevřenou jídelnu plnou světla a čerstvého vzduchu. Hosté si zde kromě delikátních pokrmů užijí i úžasné výhledy. Hlavními materiály nábytku jsou kov a dřevo, stěny jsou vymalovány v zemité červené barvě a vyzdobeny artefakty nalezenými v regionu.

Bar se nachází v rohu s výhledem na pláně Serengeti. Disponuje terasou.

Kategórie a vybavenosť izieb Serengeti Sopa Lodge

Všechny pokoje a suity pokračují v tradici Sopa Lodges. Vyznačují se velkými prostory, vlastní koupelnou a barevnou výzdobou v africkém stylu.

 

Ponuka izieb

Standard Rooms

Standard Rooms (celkem 69) mají ložnici se dvěma postelemi velikosti queen a společenskou místnost s mini-barem. V popředí se nachází veranda s dvěma pohodlnými židlemi a konferenčním stolkem. Velká okna umožňují výhled na pláně Serengeti. Jeden z těchto pokojů je bezbariérový.

Suites

Suites (celkem 4) se vyznačují salonkem v přízemí a ložnicí v patře. Obyvatelé těchto suit budou mít také k dispozici balkon s výhledem na pláně Serengeti. Ložnici vévodí manželská postel velikosti king, na druhé straně najdete vanu s výhledem. Suity disponují také venkovní sprchou. Interiéry suit jsou stejné, jako v hlavní budově a dominují jim terakotové, hořčicové a modré barvy.

Online cena a slevy Serengeti Sopa Lodge ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Naše foto hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Serengeti Sopa Lodge

Hlavní budova lodge nabízí velkou otevřenou jídelnu plnou světla a čerstvého vzduchu. Hosté si zde kromě delikátních pokrmů užijí i úžasné výhledy. Hlavními materiály nábytku jsou kov a dřevo, stěny jsou vymalovány v zemité červené barvě a vyzdobeny artefakty nalezenými v regionu.

Bar se nachází v rohu s výhledem na pláně Serengeti. Disponuje terasou.

Šport a wellness hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Lodge nabízí hostům bazén a řadu volnočasových aktivit. Ty zahrnují:

  • safari v balonu
  • pozorování ptáků
  • stolní hry
  • tělocvičnu
  • představení tradičních tanečníků

Deti v hoteli Serengeti Sopa Lodge ****

V lodge je možné domluvit hlídání dětí. K dispozici je také dětské menu.

Mapa - Serengeti Sopa Lodge ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Tanzánie do hotela Serengeti Sopa Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serengeti Sopa Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Serengeti Sopa Lodge ****

Letové spojenia do Tanzánie

Katarina Hutníková
Serengeti Sopa Lodge
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.