DELUXEA - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa ***** Seychely

Hotel: Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa představuje skutečný tropický ráj. V krásném prostředí bílé písčité pláže a svůdné přírodní krajiny na malebném ostrově Silhouette, který se vyznačuje vrcholky hor zahalenými v mracích, hladkými žulovými kameny a exotickou džunglí.

Ostrov se nachází dvacet kilometrů severozápadně od ostrova Mahé. Kdysi byl domovem pirátů a plantážníků. Dnes uchovává rozmanitou faunu a floru.

Ubytování zajišťují prostorné a exkluzivní vily, které vám dopřejí blahodárný odpočinek s výhledem na oceán a okolní ostrovy. Díky svému umístění nabízí resort nespočet volnočasových aktivit v podobě vodních sportů, lodních výletů a procházek ve svěží džungli. A pokud hledáte místo pro potěšení chuťových pohárků, pak je hotelových sedm restaurací a barů ideální volbou.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Na ostrově Silhouette se nachází pouze jediný resort - Hilton Labriz. To tomuto hotelu dodává na exkluzivitě a hlavně zde naleznete soukromí a klid. Resort je sice vyhledáván a velmi oblíben i rodinami s dětmi, ale protože je docela velký, nemáte pocit, že by kolem Vás stále pobíhali děti a rušili Vás při relaxaci. 

Můžete si zde půjčit kola, zahrát si maxišachy, zajít do fitness centra a nebo prostě jen jíst a odpočívat. Výběr restaurací je široký a ze 7 z nich si jistě vybere každý. Pláž je po celé délce resortu a i když nemáte zrovna plážovou vilku, místa ke koupání a opalování je pro každého dostatek. 

Osobně musím doporučit návštěvu SPA, ve kterých se masážní místnosti nacházejí v kopci mezi žulovými kameny. 

Velmi oblíbený mezi našimi klienty, je přílet helikoptérou z letiště.

Kategória a vybavenie izby

Hotel Hilton na ostrově Silhouette snoubí překrásné přírodní prostředí s neutuchajícím luxusem, kterého se vám zde dostane v plné dávce. V hotelu se nachází 111 prostorných vil pěti kategorií, a proto si můžete vybrat přesně podle svého gusta.

Každá vila je vybavena připojením k internetu, televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

 

Pláž a more

Hotel je situován přímo na úchvatné bílé písčité pláži s širokou nabídkou odpočinkových i dobrodružných aktivit.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Z rozmanitých kulinářských možností hotelu Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa se vám začnou sbíhat sliny. Řada barů a restaurací je vedle in-vila servisu a osobních stravovacích možností velkou příležitostí k potěšení chuťových pohárků.

Po celý den je otevřena restaurace Café Dauban. Nachází se v blízkosti bazénu a poskytuje výhled na hory a Indický oceán. Podávají se tu místní kreolské specialitky, stejně jako mezinárodní pokrmy. Snídaně a večeře si můžete objednat z menu á la carte, nebo formou bufetu.

La Pizzeria je skvostná restaurace, kde se v pecích peče pizza na dřevě. Výborná jídla si tu můžete vychutnávat během celého dne.

Se setměním se do dáli rozzáří světla restaurace Portobello. Kuchaři zde připravují italskou kuchyni, kterou doprovázejí delikátní vína. Při jídle budete mít výhled na hory Dauban. Najíst se můžete v klimatizovaném vnitřním prostoru, či se posadit na venkovní terasu.

Jen pár kroků od pobřeží se nachází živá otevřená kuchyň a sushi bar, Sakura. Je to ideální místo k vychutnání japonské kuchyně. Stoluje se tu pod širým nebem za měsíčního svitu a šepotu palem.

Při pohledu na restauraci Teppanyaki zjihnou i zatvrzelí odpůrci romantiky. Tyčí se nad jezerem, je nádherně osvětlená a kuchaři tu kouzlí mistrovská díla přímo před vašima očima. Griluj se tu mořské plody ulovené místními rybáři, popíjí se saké a hosté si zde užívají dokonalou atmosféru tropického ráje.

Večeře se podávají i v Grann Kaz, restauraci, která je ideálním místem k speciálním příležitostem a intimnímu stolování. Nachází se v historickém plantážnickém domě, který kdysi býval domovem rodiny Dauban. Dýchne tu na vás atmosféra moderního seychelského ducha se špetkou anglického a francouzského dědictví. K restauraci dojdete poklidnou procházkou od hotelu, nachází se ve Village La Passe.

 

 

 

Doprava do hotela

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, na Mahé, který je vzdálen asi 20 km od resortu. V příletové hale letiště Vás přivítá representant, budete vyzvednuti a převezeni cca 20min autem do přístavu  a odtud pojedete lodí cca 40 min do hotelového resortu na ostrov Silhouette Island.

Cesta helikoptérou z letiště do hotelu trvá 20 min.

Plavba lodí z přístavu Bel Ombre na Mahé do hotelu trvá 40 min.

  

Odjezdy lodí  2020/2021:

Z Bel Ombre (Mahé) na Labriz: 9:30, 16:00

Z Labriz do bel Ombre: 5:00 (ne, po, pá),  8:30 (út, st, čt, so), 15:00

Kategória a vybavenie izby Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Hotel Hilton na ostrově Silhouette snoubí překrásné přírodní prostředí s neutuchajícím luxusem, kterého se vám zde dostane v plné dávce. V hotelu se nachází 111 prostorných vil pěti kategorií, a proto si můžete vybrat přesně podle svého gusta.

Každá vila je vybavena připojením k internetu, televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa fotoGarden Villa

Garden Villas (88 m²) se nacházejí kousek od pláže ve svěžích zahradách. Mají prostornou ložnici a koupelnu, kde najdete vanu a sprchový kout. Koupelna se otevírá do venkovního prostoru, kde se nachází venkovní sprcha. Vily jsou moderně a komfortně vybaveny a mají vlastní terasu.

Třílůžková Garden Villa

Třílůžková Garden Villa fotoTřílůžková Garden Villa

Garden Villas (88 m²) se nacházejí kousek od pláže ve svěžích zahradách. Mají prostornou ložnici a koupelnu, kde najdete vanu a sprchový kout. Koupelna se otevírá do venkovního prostoru, kde se nachází venkovní sprcha. Vily jsou moderně a komfortně vybaveny a mají vlastní terasu. V třílůžkové variantě najdete jedno jednolůžko navíc.

Beachfront Villa

Beachfront Villa fotoBeachfront Villa

Beachfront Villas (101 m²) mají výhled na oceán, prostornou ložnici, vlastní terasu, venkovní dešťovou sprchu, komfortní a moderní vybavení a elegantní koupelnu.

Třílůžková Beachfront Villa

Třílůžková Beachfront Villa fotoTřílůžková Beachfront Villa

Beachfront Villas (101 m²) se pyšní výhledem na oceán, prostornou ložnicí, vlastní terasou, venkovní dešťovou sprchou, komfortním a moderním vybavením a elegantní koupelnou. V ložnici najdete kromě manželské postele ještě jednolůžko.

Garden Oasis Pool Villa

Garden Oasis Pool Villa fotoGarden Oasis Pool Villa

Garden Oasis Pool Villa se pyšní nejen vlastním bazénem, ale také překrásným výhledem do zahrady. Ve vile najdete jednu extra velkou manželskou postel a je ideální volbou pro rodiny, neboť je od pláže vzdálená necelých 25 metrů.

Třílůžková Garden Oasis Pool Villa

Třílůžková Garden Oasis Pool Villa fotoTřílůžková Garden Oasis Pool Villa

Garden Oasis Pool Villa se pyšní nejen vlastním bazénem, ale také překrásným výhledem do zahrady. Ve vile najdete jednu extra velkou manželskou postel a jedno jednolůžko. Vila je ideální volbou pro rodiny, neboť je od pláže vzdálená necelých 25 metrů.

King Beachfront Villa with Plunge Pool

King Beachfront Villa with Plunge Pool fotoKing Beachfront Villa with Plunge Pool

King Beachfront Villa with Plunge Pool je krásná vila pyšnící se výhledem na Indický oceán, soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Ve vile najdete postel o velikosti King, samostatnou koupelnu s vanou a sprchou a obývací pokoj. K vile přiléhá terasa, na které se můžete osvěžit pod venkovní děšťovou sprchou.

Třílůžková King Beachfront Villa with Plunge Pool

Třílůžková King Beachfront Villa with Plunge Pool fotoTřílůžková King Beachfront Villa with Plunge Pool

King Beachfront Villa with Plunge Pool je krásná vila pyšnící se výhledem na Indický oceán, soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Ve vile najdete postel o velikosti King a jednolůžko, samostatnou koupelnu s vanou a sprchou a obývací pokoj. K vile přiléhá terasa, na které se můžete osvěžit pod venkovní děšťovou sprchou.

Deluxe Hillside Pool Villa

Deluxe Hillside Pool Villa fotoDeluxe Hillside Pool Villa

Deluxe Hillside Pool Villas (185 m²) se ukrývají v tropickém lese, mají vlastní bazén a zahradu, venkovní sprchu, elegantní koupelny, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek.

Třílůžková Deluxe Hillside Pool Villa / Sanctuary Pool Villa

Třílůžková Deluxe Hillside Pool Villa / Sanctuary Pool Villa fotoTřílůžková Deluxe Hillside Pool Villa / Sanctuary Pool Villa

Deluxe Hillside Pool Villas (185 m²) se ukrývají v tropickém lese, mají vlastní bazén a zahradu, venkovní sprchu, elegantní koupelny, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek. V ložnici najdete kromě manželské postele ještě navíc jednolůžko.

Deluxe Beachfront Pool Villa

Deluxe Beachfront Pool Villa fotoDeluxe Beachfront Pool Villa

Deluxe Beachfront Pool Villas (185 m²) jsou v blízkosti oceánu a chlubí se vlastní terasou, bazénem a venkovní sprchou, mají prostornou ložnici, elegantní koupelnu, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek.

Třílůžková Deluxe Beachfront Pool Villa

Třílůžková Deluxe Beachfront Pool Villa fotoTřílůžková Deluxe Beachfront Pool Villa

Deluxe Beachfront Pool Villas (185 m²) jsou v blízkosti oceánu a chlubí se vlastní terasou, bazénem a venkovní sprchou, mají prostornou ložnici s postelí o velikosti King a jednolůžkem, elegantní koupelnu, moderní a komfortní vybavení a vlastní altánek.

Garden Family Pool Villa

Garden Family Pool Villa fotoGarden Family Pool Villa

Garden Family Pool Villa se pyšní nejen výhledem do zahrady, ale také vlastním bazénem. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti King, zatímco v koupelně najdete velkou vanu a sprchu. Užít si také budete moci soukromou terasu s dešťovou venkovní sprchou a luxusní obývací pokoj.

Třílůžková Garden Family Pool Villa

Třílůžková Garden Family Pool Villa fotoTřílůžková Garden Family Pool Villa

Garden Family Pool Villa se pyšní nejen výhledem do zahrady, ale také vlastním bazénem. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti King a jednolůžko, zatímco v koupelně najdete velkou vanu a sprchu. Užít si také budete moci soukromou terasu s dešťovou venkovní sprchou a luxusní obývací pokoj.

Silhouette Estate

Silhouette Estate fotoSilhouette Estate

Silhouette Estate (1200 m²) má krásný výhled na oceán, soukromé zahrady s kaskádovým bazénem a venkovní sprchou, dvě ložnice s vlastními koupelnami, terasu, obývací pokoj, salonek, jídelnu a služby komorníka.

Pláž a more

Hotel je situován přímo na úchvatné bílé písčité pláži s širokou nabídkou odpočinkových i dobrodružných aktivit.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

  • stejný hotel,
  • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
  • stejný termín,
  • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
  • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

  • speciální nebo členské ceny, nebo
  • ceny pro opakované zákazníky, nebo
  • věrnostní body, nebo
  • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Hilton Labriz *****

Naše fotky hotela Hilton Labriz *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Z rozmanitých kulinářských možností hotelu Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa se vám začnou sbíhat sliny. Řada barů a restaurací je vedle in-vila servisu a osobních stravovacích možností velkou příležitostí k potěšení chuťových pohárků.

Po celý den je otevřena restaurace Café Dauban. Nachází se v blízkosti bazénu a poskytuje výhled na hory a Indický oceán. Podávají se tu místní kreolské specialitky, stejně jako mezinárodní pokrmy. Snídaně a večeře si můžete objednat z menu á la carte, nebo formou bufetu.

La Pizzeria je skvostná restaurace, kde se v pecích peče pizza na dřevě. Výborná jídla si tu můžete vychutnávat během celého dne.

Se setměním se do dáli rozzáří světla restaurace Portobello. Kuchaři zde připravují italskou kuchyni, kterou doprovázejí delikátní vína. Při jídle budete mít výhled na hory Dauban. Najíst se můžete v klimatizovaném vnitřním prostoru, či se posadit na venkovní terasu.

Jen pár kroků od pobřeží se nachází živá otevřená kuchyň a sushi bar, Sakura. Je to ideální místo k vychutnání japonské kuchyně. Stoluje se tu pod širým nebem za měsíčního svitu a šepotu palem.

Při pohledu na restauraci Teppanyaki zjihnou i zatvrzelí odpůrci romantiky. Tyčí se nad jezerem, je nádherně osvětlená a kuchaři tu kouzlí mistrovská díla přímo před vašima očima. Griluj se tu mořské plody ulovené místními rybáři, popíjí se saké a hosté si zde užívají dokonalou atmosféru tropického ráje.

Večeře se podávají i v Grann Kaz, restauraci, která je ideálním místem k speciálním příležitostem a intimnímu stolování. Nachází se v historickém plantážnickém domě, který kdysi býval domovem rodiny Dauban. Dýchne tu na vás atmosféra moderního seychelského ducha se špetkou anglického a francouzského dědictví. K restauraci dojdete poklidnou procházkou od hotelu, nachází se ve Village La Passe.

 

 

 

Šport a wellness hotela Hilton Labriz *****

Ani na dovolené v ráji se nemusíte vzdávat aktivity. Hotel Hilton pro své hosty připravil širokou nabídku, která vás bezpečně zabaví po celou dobu pobytu.

K aktivitě i odpočinku láká nádherný hotelový bazén, který obklopují lehátka a slunečníky. V hotelu se také nachází skvěle vybavené fitness centrum. Zábavu si užijete i mimo hotel, objevovat krásy ostrova můžete i na kolech nebo z moře na lodi.

Dále jsou vám k dispozici tenisové kurty a vodní sporty jako je kajaking nebo potápění. Vyzkoušet si můžete i rybaření na moři.

Hotel také nabízí širokou škálu exkurzí, díky nimž poznáte další krásy Seychelského souostroví. Den můžete strávit na hlavním ostrově Mahé, či na menších ostrovech Praslin a La Digue.

Magickou silou vás přitáhnou lázně Silhouette Spa, které objímá starověká skála a obklopuje rozlehlá džungle. Jedná se o dokonalé útočiště, které se skládá z šesti léčebných apartmá rozmístěných na kůlech uprostřed kouzelné krajiny.

Deti v hoteli Hilton Labriz *****

Cestujete s dětmi a rádi byste jim dopřáli společný čas s vrstevníky? Svěřte je hotelovému dětskému klubu. Ten vítá děti od čtyř do dvanácti let. Mladší děti musí být doprovázeny dospělou osobou.

Přístup do moře je velmi pozvolný a vhodný pro děti.

Bazén má část určenou jen pro děti.

V resortu si můžete zapůjčit kola s boxem pro děti a můžete takto pohodlně jezdit po resortu i do vzdálenějších míst.

Doprava do hotela Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, na Mahé, který je vzdálen asi 20 km od resortu. V příletové hale letiště Vás přivítá representant, budete vyzvednuti a převezeni cca 20min autem do přístavu  a odtud pojedete lodí cca 40 min do hotelového resortu na ostrov Silhouette Island.

Cesta helikoptérou z letiště do hotelu trvá 20 min.

Plavba lodí z přístavu Bel Ombre na Mahé do hotelu trvá 40 min.

  

Odjezdy lodí  2020/2021:

Z Bel Ombre (Mahé) na Labriz: 9:30, 16:00

Z Labriz do bel Ombre: 5:00 (ne, po, pá),  8:30 (út, st, čt, so), 15:00

Mapa - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Hilton Labriz *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Hilton Labriz *****

Pláž
9.1
Ubytovanie
9.7
Strava
9.2
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.4
51 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.7
Strava
9.1
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
21 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
9.9
Strava
9.4
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.6
11 hodnotenie
Pláž
9.2
Ubytovanie
9.8
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9.4
5 hodnotenie
Pláž
8.2
Ubytovanie
9.6
Strava
9.1
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
9.4
Priemerné hodnotenie
9.1
14 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
10
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
8.6
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
9.4
13 hodnotenie
Rodina s dětmi
Nový Šaldorf - Sedlešovice
Datum recenze:
19. 08. 2021
Datum pobytu:
25. 07. - 06. 08. 2021
Průměr
8.7
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
10
Nádherná příroda okolo hotelu, velmi klidné místo k odpočinku, ochota personálu
velice předražené nápoje a jídlo
Starší dvojice
Olomouc
Datum recenze:
15. 08. 2021
Datum pobytu:
02. 08. - 14. 08. 2021
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásná, čistá, dlouhá pláž, azurové průzračné moře, vila beach front nabízí naprosté soukromí a pocit, že člověk je sám na svém ostrově. Denně s úklidem zajištěn dostatečný přísun pitné vody. Jídlo v bufetu ve slušné kvalitě, gastronomické pochoutky jsou dostupné spíš v restauracích (s nutností rezervace), zpravidla s příplatkem nebo plnou úhradou.
Personál v restauracích není příliš srdečný a vstřícný. Z více případů (i ze zkušenosti odjizdejicich klientů) doporučujeme při závěrečném vyrovnání pečlivou kontrolu přiložených účtů (nafoceni), zda odpovídají reálné konzumaci. V den odjezdu po check out jsme platili hotove útratu za malé občerstvení (káva, voda, zmrzlina) a obsluha předložila účet a požadovala úhradu 75 EUR místo 23 EUR. Toto neojedinele chování není se značkou Hilton slučitelné.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
24. 07. 2021
Datum pobytu:
04. 07. - 13. 07. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprostá fantazie, překrásné místo, měli jsme plážovou vilu a nemělo to chybu. Personál resortu byl špičkový, ochotný, jídlo skvělé. Měli jsme pocit, že máme pláž pro sebe, spousta přírody a živočichů. Nejlepší dovolená, zároveň jsme ji využili pro naši svatbu.
Starší dvojice
Praha 10
Datum recenze:
13. 05. 2021
Datum pobytu:
30. 04. - 12. 05. 2021
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
Dovolená byla skvělá, počasí nám vyšlo perfektně, až na jeden jediný propršený den, personál hotelu byl maximálně vstřícný a ochotný, služby na jedničku. Báječná poloha hotelu,, klid a pohoda, nedotčenost přírodního prostředíNa zpáteční cestě jsme nevyužili vaší nabídky na Eden Blue, ale přesto jsme nemuseli odpoledne prosedět na letišti.Hilton nám - jako standardní řešení - ve své restauraci v přístavišti Bel Ombre poskytl příjemné zázemí a šanci na prohlídku okolí plus perfektní občerstvení.
Rodina s dětmi
Nemojany
Datum recenze:
05. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 04. - 25. 04. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Excelentní poloha hotelu na jedné z nejhezčích plazi Seychel. Nádherný areal, krásné prostředí ostrova. Skutečný ráj. Plno mušlí, korálů. Barvy vody nezachyti nic krásněji než vlastní oko. Na hotelovou pláž navazuje zcela opuštěna nádherná pláž plna vysokých kamenů, pro mě 2. Nejkrásnější pláž Seychel. Na hotel navazuje několik stezek ostrovem.
Rodina s dětmi
Košice
Datum recenze:
10. 03. 2020
Datum pobytu:
29. 02. - 08. 03. 2020
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Takže vysoko hodnotím ubytovanie, pláž, more, poloha hotela, strava aj služby Vašej spoločnosti
1) prílet ráno + loď na ostrov Silhouette to bolo ok. Keďže ide o 5 * hotel predpokladal som že majú niekde spoločnú miestnosť kde sa môžeme prezliecť do plávok prípadne po dlhej ceste sa osprchovať. To nám nebolo ponúknuté, len sme mohli byť pri bazéne a čakať na izbu. 2) odlet sme mali v noci o 23:50 hod. čo by bolo tiež ok, lebo celý deň sme v hoteli. Keďže lode chodia len cez deň, tak posledná loď ide o 16:45h. z ostrova Silhouette do Mahe.Na etisku sme boli teda o 18:00 h. a odlet bol 23:50
Rodina s dětmi
Muri AG, Switzerland
Datum recenze:
03. 01. 2020
Datum pobytu:
22. 12. - 02. 01. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tímto bych chtěla poděkovat paní Pavlíně Zbořilové za, zprostředkování naší dovolené a starostlivost.Byla to dovolená přesně pro nás.Klid, nepřelidněné dlouhé pláže.Milujeme dovolené,kde si můžeme odpočinout od každodenní vřavy lidí a užívat cizokrajnou přírodu v klidu.V hotelu byl moc příjemný, starostlivý a usměvavý personál, který nám ještě znásobil pohodu a odpočinek, a my jsme zažili díky těmto milým lidem úžasný relax. Těšíme se opět na další příjemně strávené chvíle na dovolené s DELUXEA
Nic záporného.Byli jsme ubytováni na krásném místě, ve vile č. 127. Vilka byla v první řadě, hned za plážovými domky, s terasou venku. Vše jsme měli na dosah ruky - nádherné moře, pláž, ale i recepci a restaurace. Let helikoptérou byl nádherný, luxusní zážitek pro děti ale i pro nás. Ještě jednou tedy velmi děkujeme za nádherný pobyt a prosíme o pár slůvek pochvaly i pro všechny, kteří v hotelu pracují - od kuchařů až po paní na úklid, vážně před jejich úslužností smekáme!
Rodina s dětmi
Datum recenze:
12. 05. 2019
Datum pobytu:
19. 04. - 30. 04. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dlouhé čekání na transfer z Malé na hotel
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
14. 04. 2019
Datum pobytu:
01. 04. - 10. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvelé miesto s prekrásnymi plážami, milou obsluhou, chutným jedlom. Maximálna spokojnosť. Raj na zemi.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
01. 11. 2018
Datum pobytu:
09. 10. - 18. 10. 2018
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
- skvělé ubytování a servis
- nádherné pláže
- milý personál
- doporučujeme výlet Sunset Cruise (cesta kolem celého ostrova)
- krásná příroda i mimo rezort
- připlatit plnou penzi se vyplatí - obědy ala carte nejlepší z celého pobytu, co se týká jídla
- neuvěřitelně drahé pití i na cenové poměry luxusní 5*
- oceán - mrtvé korály, šnorchlování nemá skoro smysl
- loď na ostrov jezdí z Malé pouze 3x denně (my čekali 3,5 hod)
Mladší dvojice
Modřice
Datum recenze:
03. 08. 2018
Datum pobytu:
22. 07. - 02. 08. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Vynikajici dovolena. Doufame, ze se tam nekdy vratime.
Rodina s dětmi
Horné Dubové
Datum recenze:
13. 06. 2018
Datum pobytu:
31. 05. - 11. 06. 2018
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Jašterice, chrústy, kraby a podobne vo vnútri vilky. To by mohli do budúcna v rezorte vyriešiť :-)
Rodina s dětmi
Nový Bydžov
Datum recenze:
10. 04. 2018
Datum pobytu:
14. 03. - 28. 03. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Klidná lokalita, čisto, příjemný personál, vynikající strava (pestrá/chutná). Vila přímo u pláže nabízí mnohem víc soukromí než vilky v zahradě, a to díky \"vlastní\" zahrádce a orientaci na pláž. Za plážovými vilami je hotelová cesta, ze které je vidět na terasy vilek v zahradě.

Moře krásné, čisté, na pláži a ve vodě bylo sem tam občas listí ze stromů. Vždy ale jen na kraji, v laguně byla voda velmi čistá.

Velmi dobré potápění, co se servisu di
- nenabízí all inclusive
- nemožnost pronajmout si motorový člun
- omezený výběr výletů organizovaných hotelem. Kvůli izolaci ostrova při delším výletu nutnost přespat na jiném ostrově (většinou Mahé), popř. objednat vrtulník
Rodina s dětmi
Datum recenze:
02. 02. 2018
Datum pobytu:
12. 01. - 23. 01. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo tak, jak mělo být, vily dle požádání vedle sebe, počasí pěkné až na dva deštivé dny.
Starší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
11. 10. 2017
Datum pobytu:
15. 09. - 27. 09. 2017
Průměr
9.2
Pláž
5
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
okr. Teplice
Datum recenze:
02. 10. 2017
Datum pobytu:
15. 09. - 25. 09. 2017
Průměr
9
Pláž
6
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Servis, jídlo a vila byly skvělé. K tomu nelze co dodat.
Bohužel zde velmi mělké moře a nedalo se plavat.
Novomanželé
Datum recenze:
29. 09. 2017
Datum pobytu:
21. 08. - 30. 08. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Fotograf na svadbe bol mily a akcny. Mal dobre napady. Fotky su pekne, ale tie vytlacene nemaju dobru kvalitu.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
08. 08. 2017
Datum pobytu:
27. 06. - 13. 07. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
krasna exoticka plaz, malo ludi, velmi mily a ochotny personal, jedinecne miesto
malo ovocia a zeleniny, voda by mala byt v cene pobytu.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
18. 05. 2017
Datum pobytu:
01. 05. - 10. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásny ostrov + rezort, absolútna spokojnosť so všetkým - nádherná pláž a oceán, vilka rovno na pláži, milý a ústretový personál a celkovo výborné služby hotela...obrad na pláži na skvelom mieste, bez stresov či zhonov, v úplnej pohode a kľude...nemáme celkovo čo vytknúť, hneď by sme sa vrátili!
Novomanželé
České Budějovice
Datum recenze:
17. 05. 2017
Datum pobytu:
03. 05. - 13. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, se službami Vaší kanceláře jsme byli velmi spokojeni, paní Hana Nádvorníková se nám plně věnovala, se vším poradila a vždy s úsměvem. Vážíme si takovýchto služeb. Velmi Vám děkujeme a budeme se těšit na další cestu s Vámi. S pozdravem Jan Kundrát
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
12. 05. 2017
Datum pobytu:
22. 04. - 30. 04. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásné moře, vilky s bazénem a hlavně klídek.
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum recenze:
16. 03. 2017
Datum pobytu:
01. 03. - 12. 03. 2017
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Je to ráj na zemi, nádherné pláže, resort je krasne udržovaný a čistý, personal velmi ochotný.
Dost předražené masáže a nápoje...pivo, víno ...
Starší dvojice
Praha 1
Datum recenze:
23. 02. 2017
Datum pobytu:
08. 02. - 19. 02. 2017
Průměr
9
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, KRÁSNÁ LOKALITA, PĚKNÁ PŘÍRODA, KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ, PESTRÁ NABÍDKA JÍDEL V NĚKOLIKA RESTAURACÍCH,ČISTOTA, VELMI OCHOTNÝ PERSONÁL. VŘELE DOPORUČUJI.
Starší dvojice
Turnov
Datum recenze:
18. 12. 2016
Datum pobytu:
27. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Personál
10
Starší dvojice
Plzeň Černice
Datum recenze:
06. 10. 2016
Datum pobytu:
25. 09. - 04. 10. 2016
Průměr
7.8
Pláž
8
Ubytovanie
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Novomanželé
Trnava
Datum recenze:
28. 06. 2016
Datum pobytu:
12. 05. - 21. 05. 2016
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Personál
9
Ostrov Silhouette je malý raj na zemi. Poskytuje úchvatnú scenériu, nádherné pláže ( žiadna tlačeníca - húpete sa sami v hojdacej sieti, nik Vás neruší, ak chcete spoločnosť ostanete v strede letoviska pri bazénoch ). Hotelový rezort je dobre udržiavaný o vilky sa stará ochotný personal, upratuje ich aj 2x denne (ak je potrebné tak aj viac). To všetko obohacuje vynikajúca rozmanitá strava, ktorú tématicky obmieňali každý deň v Cafe Dauban (Arabský večer, Ázijský, Barbecue.. ) + 4 reštaurácie.
Za negatívum považujem veľmi predražené PADI (potápačské) centrum (150 EUR/os - 2 x ponor). A taktiež veľmi predražené služby akými sú fakultatívne výlety (na La digue 150 EUR/os ), SPA (160 EUR/os za celo-telovú 90min masáž je fakt veľa! ). Strava mimo polpenzie a drinky (našťastie 2x do dňa je happy hour) boli tiež nadsadené, no to sa ešte ako tak dalo ak uvážim na akom sme boli mieste.

Ohlasy klientov DELUXEA

Seychely - Hilton Labriz únor 2012

Seychely – kombinácia ostrovov , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

diky za uvitani:-) Chtel jsem Vam sam dnes take napsat. Vse probehlo ok, resort je fakt hodne pekny, konkretne ta nase vila, rozhodne dobre bylo, ze jsme zvolili tu u more, i kdyz byla drazsi. opravdu luxus, a to myslim, ze mam z ceho porovnavat…Jediny problem v resortu jsou pomerne velke vzdalenosti napr. na snidani…Jinak resort dost predrazeny, ale s vlastni zasobou alkoholu bez problemu:-) Svatba take ok, na moc peknem miste, vse bez problemu. Vse nam snad poslou na adresu, tak uvidime:-) Na zpatecni ceste nam nedali na Seychelach voucher na ubytovani, dostali jsme ho az v dubaji, stejne tak viza pro vstup. Dekuji za Vasi peci, vse bylo bezproblemove, verim, ze Vasich sluzeb i v budoucnu vyuzijeme :-)

Diky

AN

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa *****, Izba Garden Villa

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.