DELUXEA - Constance Lémuria Resort ***** Seychely

Hotel: Constance Lémuria Resort - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Hotel Constance Lémuria***** na ostrově Praslin je luxusní oázou klidu, kde budou spokojení i ti nejnáročnější. Přímo v areálu najdete 3 fantastické pláže, jediné 18jamkové golfové hřiště na Seychelách, 5 gurmánských restaurací a špičkový servis bez kompromisů. Hotel prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v jedinečném stylu, který je kombinací afrického temperamentu s koloniální elegancí. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, tak jste právě našli ráj. 

Kromě skvělých služeb Vás v Lemurii uchvátí i nádherná příroda. Jednou ze tří hotelových pláží je i Anse Georgette, která je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších pláží Seychel. Díky své jedinečné poloze na západním cípu ostrova Praslin je Lemuria jedním z mála resortů, odkud si vychutnáte skutečně krásné západy slunce. Všechny kategorie vil i suit jsou příhodně umístěny ihned u pláže a mají výhled na oceán. Ve vnitrozemské části resortu se rozkládá romanticky zvlněné golfové hřiště. Díky čistému životnímu prostředí uvnitř resortu se Vám může stát, že přímo z terasy Vaší suity budete sledovat hnízdění mořských želv. 

 

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Constance Lémuria Resort

Resort Lemuria se rozkládá na více než 100 hektarech pozemku zahrnující bujnou vegetaci svěžího pralesa, tři pláže zachovávající si přírodní charakter, rozlehlou zahradu s útulkem pro želvy a úchvatné 18ti jamkové golfové hřiště. Odlehlá pláž Anse Georgette, která patří mezi TOP 10 na světě, je skutečně skvostnou pláží s bělostným jemným pískem a průzračným mořem jak ze stránek katalogu. Budute si připadat jak na opuštěném ostrově díky všudypřítomným žulovým kamenům a absenci jakéholiv plážového vybavení.

Za návštěvu rozhodně stojí Vallée de Mai , přírodní rezervace na světovém seznamu UNESCO, ve které budete obdivovat největší kokosy na světě, a to ve vzdánosti  pouhých 10 km od bran hotelu.

S důrazem na kvalitu servisu a výbornou gastronomii nabízí Lemuria čistý luxus v chráněné krajině. Přírodní ráz celého komplexu umocňují zvuky pralesa a design hotelových suit a restaurací sestávající z materiálů jako je dřevo, růžová žula, mramor a došky z palmových listů.

Dospělým návštěvníkům doporučujeme vydat se prozkoumat okolí resortu a vystoupat na jednu z úchvatných vyhlídek, z nichž tři naleznete přímo na golfovém hřišti (Tee 15, Tee 18, The lost tee), na další se vydáte z hotelového areálu. Za odměnu se můžete kochat nekonečným obzorem oceánu a večer západem slunce.

 

Kategória a vybavenie izby

Constance Lemuria své hosty ubytovává v komfortních suitách, které prošly v roce 2016 kompletní modernizací. Suity se nacházejí ve dvoupodlažních budovách s doškovou střechou, postavených podél pláže. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny klimatizací, mini-barem, trezorem, telefonem, satelitní televizí a CD/DVD přehrávačem. V koupelně najdete vanu, sprchový kout a fén.

Resort nabízí suity ve dvou kategoriích: Junior a Senior. Náročnějším klientům jsou určeny privátní vily s bazénem.

Pláž a more

Přímo u resortu Lemuria se nacházejí ikonické pláže Grand Anse Kerlan a Petite Anse Kerlan. Pár minut chůze pak jedninečná Anse Georgette, která je jako vystřižena z katalogu. Pláže na ostrově Praslin pokrývá jemný bílý písek.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Dopřejte si kulinární dobrodružství ve výjimečných restauracích, které resort Lemuria nabízí. V rámci polopenze můžete vyzkoušet všechny. Pokrmy mezinárodní kuchyně tu jsou okořeněny seychelskou chutí a každý host si tu přijde na své. Užijte si seychelské pohostinnosti, která sálá i z pěti hotelových barů. Koktejl tu můžete popíjet třeba u bazénu při západu slunce.

Hlavní hotelová restaurace nese název The Legend. Podávají se tu snídaně a večeře formou bufetu, některé večery jsou tu speciální, tematické, při kterých se servírují pokrmy formou menu á la carte. Druhou restaurací je The Nest, která je umístěná na kopci, s výhledem na dvě pláže. Vaší se zde kreolská a francouzská kuchyně.

Na obědy i večeře je otevřena restaurace Takamaka, která nabízí jednoduchá grilovaná jídla podávaná přímo na pláži. Lehké jídlo a koktejl si můžete dát také v baru The Legends, který je příhodně umístěn hned u bazénu. Největší gastronomický zážitek Vám přinese restaurace Diva, kde si přijdou na své milovníci moderní francouzské kuchyně. Doporučujeme ochutnat vína z místního sklípku, která Vám ochotně doporučí profesionální sommeliéři. 

Doprava do hotela

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Constance Lémuria Resort se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá cca 1 hod a 50 min.

Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 25 min.

Kategória a vybavenie izby Constance Lémuria Resort

Constance Lemuria své hosty ubytovává v komfortních suitách, které prošly v roce 2016 kompletní modernizací. Suity se nacházejí ve dvoupodlažních budovách s doškovou střechou, postavených podél pláže. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny klimatizací, mini-barem, trezorem, telefonem, satelitní televizí a CD/DVD přehrávačem. V koupelně najdete vanu, sprchový kout a fén.

Resort nabízí suity ve dvou kategoriích: Junior a Senior. Náročnějším klientům jsou určeny privátní vily s bazénem.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Dvoulůžková Junior Suite

Dvoulůžková Junior Suite fotoDvoulůžková Junior Suite

Junior Suites (52 m²) se nacházejí v nízkých dvoupodlažních budovách jen patnáct metrů od pláže. Jsou zařízeny ve svěžím koloniálním stylu s troškou moderny. Uvnitř se nachází manželská postel a pohodlné posezení. Velkým francouzským oknem vstoupíte na balkon, kde čeká pohodlná lenoška a houpací křeslo. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly, vanou, sprchovým koutem, prostornou šatnou a oddělenou toaletou.

Dvoulůžková Senior Suite

Dvoulůžková Senior Suite fotoDvoulůžková Senior Suite

Senior Suites (115 m²) mají rozlehlou ložnici, obývací pokoj s jídelním stolem, koupelnu s vířivkou a terasu. Zabírají celé jedno patro dvoupodlažních budov rozmístěných podél moře.

Pool Villas

Pool Villas

Pool Villas (s 1 nebo 2 ložnicemi) jsou situovány v soukromé zahradě, jen pár metrů od břehu oceánu. Mají doškové střechy a jsou postaveny z přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen. Můžete se těšit na luxusní vybavení, prostornou terasu a hlavně na svůj soukromý bazén. Podle počtu cestujících si můžete vybírat mezi vilami s jednou nebo se dvěma ložnicemi.

Vila s bazénem - 2 ložnice

Vila s bazénem - 2 ložnice fotoVila s bazénem - 2 ložnice

Presidential Villa

Presidential Villa fotoPresidential Villa

Presidential Villa (1250 m²) se nachází na soukromé pláži a zahrnute tři apartmá. Je postavena z přírodních materiálů, a tak tvoří dokonalou součást nádherného tropického prostředí. Každé apartmá se otevírá na terasu, ze které se dostanete k vlastním bazénům i na privátní pláž. V koupelně se nachází jacuzzi, sauna a parní kabina.

Pláž a more

Přímo u resortu Lemuria se nacházejí ikonické pláže Grand Anse Kerlan a Petite Anse Kerlan. Pár minut chůze pak jedninečná Anse Georgette, která je jako vystřižena z katalogu. Pláže na ostrově Praslin pokrývá jemný bílý písek.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

  • stejný hotel,
  • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
  • stejný termín,
  • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
  • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

  • speciální nebo členské ceny, nebo
  • ceny pro opakované zákazníky, nebo
  • věrnostní body, nebo
  • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Lemuria Resort *****

Naše fotky hotela Lemuria Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Constance Lémuria Resort

Dopřejte si kulinární dobrodružství ve výjimečných restauracích, které resort Lemuria nabízí. V rámci polopenze můžete vyzkoušet všechny. Pokrmy mezinárodní kuchyně tu jsou okořeněny seychelskou chutí a každý host si tu přijde na své. Užijte si seychelské pohostinnosti, která sálá i z pěti hotelových barů. Koktejl tu můžete popíjet třeba u bazénu při západu slunce.

Hlavní hotelová restaurace nese název The Legend. Podávají se tu snídaně a večeře formou bufetu, některé večery jsou tu speciální, tematické, při kterých se servírují pokrmy formou menu á la carte. Druhou restaurací je The Nest, která je umístěná na kopci, s výhledem na dvě pláže. Vaší se zde kreolská a francouzská kuchyně.

Na obědy i večeře je otevřena restaurace Takamaka, která nabízí jednoduchá grilovaná jídla podávaná přímo na pláži. Lehké jídlo a koktejl si můžete dát také v baru The Legends, který je příhodně umístěn hned u bazénu. Největší gastronomický zážitek Vám přinese restaurace Diva, kde si přijdou na své milovníci moderní francouzské kuchyně. Doporučujeme ochutnat vína z místního sklípku, která Vám ochotně doporučí profesionální sommeliéři. 

Šport a wellness hotela Lemuria Resort *****

Dovolená na Seychelách, to zdaleka není jen polehávání na prosluněné pláži. Můžete tu zažít skvělá dobrodružství i poznávat krásnou tropickou krajinu. Lemuria Resort si pro své hosty připravil širokou nabídku sportovních aktivit, některé jsou bezplatné, jiné za příplatek.

Bezplatně se vám nabízejí vodní sporty: šlapadla kajaking, windsurfing, malé jachtičky nebo pádlování ve stoje. 

Za příplatek můžete objevovat podmořský svět a vydat se do školy potápění. Také si můžete vyzkoušet rybolov na otevřeném moř či se vydat na výlet lodí.

Ve formě se udržíte pomocí místního fitness centra, nebo kurzů jógy. A pokud jste si vždy přáli zahrát si golf v tropickém ráji, vydejte se na 18jamkové golfové hřiště, které jako hoteloví hosté můžete využívat bezplatně. Jedná se o jediné hřiště na Seychelských ostrovech!

Správná dovolená zahrnuje i relaxaci a odpočinek od všedních starostí. To vše vám zajistí lázně Spa de Constance. Čeká tu na vás detox, hloubkový peeling, hydratace, masáže a další procedury, které budou hýčkat vaše tělo i mysl.

Deti v hoteli Lemuria Resort *****

Nudit se rozhodně nebudou ani děti, pro které je zde připraven dětský klub. Otevřen je pro návštěvníky od čtyř do jedenácti let. Děti si tu užijí hry v bazénu, hry na souši, výtvarné aktivity, zkusí připravit pizzu či zmrzlinu a především si užijí skvělou zábavu.

Doprava do hotela Constance Lémuria Resort

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Constance Lémuria Resort se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - lodí anebo letadlem. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem do přístavu v Mahé, cesta lodí a poté autem do hotelu trvá cca 1 hod a 50 min.

Cesta letadlem a poté autem do hotelu trvá 25 min.

Mapa - Constance Lémuria Resort

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Lemuria Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Lemuria Resort *****

Pláž
9.6
Ubytovanie
9.6
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
27 hodnotenie
Pláž
9.4
Ubytovanie
9.6
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
7 hodnotenie
Pláž
9.8
Ubytovanie
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.8
4 hodnotenie
Pláž
9.8
Ubytovanie
9.2
Strava
9.3
Poloha
10
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
6 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
10 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
10
2 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha 4
Datum recenze:
04. 11. 2019
Datum pobytu:
24. 10. - 02. 11. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Když jsem se ptal, jestli na Praslin můžu sehnat něco lepšího, než Constance Lemuria, bylo mi od Deluxea řečeno, že ne.
A měli pravdu!
Ostrov jsme objeli celý, do několika resortů se jeli podívat, pláže jsme viděli snad všechny.
Lemuria má skvělou polohu, dobrou dispozici, příjemné ubytování, vynikající stravování, přátelský a profesionální personál ... Pohádková dovolená.
Zápornou ... ? ... zkusím si vzpomenoput, zatím nevím .-)
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
07. 11. 2018
Datum pobytu:
23. 10. - 01. 11. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vilka číslo 8 - není u ideální části pláže, škoda, jinak by zo bylo dokonalé.
Mladší dvojice
Datum recenze:
14. 08. 2018
Datum pobytu:
20. 07. - 01. 08. 2018
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hřiště přímo v hotelu, které bylo navíc poloprázdné je ideální pro kohokoliv kdo zvažuje golfovou dovolenou spojenou s relaxem na nádherných plážích.
Kvalita jídla byla 100%. Při delším pobytu chyběla ale větší variabilita v jídle. Pokrmy v různých restauracích byly podobné
Mladší dvojice
Brušperk
Datum recenze:
15. 03. 2018
Datum pobytu:
22. 02. - 08. 03. 2018
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Nádherné , pláže i hotel. Jídlo výborné .
Mladší dvojice
Lelekovice
Datum recenze:
26. 01. 2018
Datum pobytu:
17. 01. - 25. 01. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvělé místo na ostrově Praslin, resort nemá chybu, vše na co si vzpomenete Vám ihned zajistí, úžasný servis a lidé v resortu. Moře je úžasné, pláže jsou velmi zajimavé, nejkrásnější ze tří pláží v resortu je pláž Anse Georgette. V resortu je mimo jiné nádherné golfové hřiště zasazené do místní přírody s neuvěřitelnými výhledu na okolní ostrovy a oceán.
Starší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
13. 06. 2017
Datum pobytu:
19. 05. - 05. 06. 2017
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
9
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
02. 07. 2014
Datum pobytu:
17. 06. - 29. 06. 2014
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Moc se nám líbilo v Lemuria resortu na Praslinu, resort není nepříjemně megalomanský, prostředí je velice příjemné, romantické, vládne zde nezapomenutelná atmosféra. Rovněž děkujeme za všechna milá překvapení, která nám byla připravena - různé dárky, šampanské, večeře. Ephelia resort na Mahé je také krásný resort, ale nepůsobí už tolik domorodsky, možná protože je vetší. Ale i zde nás čekala překvapení jako květy v napuštěné vaně, květy na posteli atd. Byly to dokonalé líbánky.

Ohlasy klientov DELUXEA

Lemuria resort - dovolená s golfem, leden 2018

Seychely – kombinácia ostrovov , hodnocení ze dne 26. 01. 2018

Chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělou organizaci a zajištění naší dovolené. Byly jsme po celou dobu pobytu nadšení a moc spokojení. Ještě jednou velké poděkování, jste skvělá!

Malý komentář k dovolené na Seychelách:

- je to skutečně Ráj na zemi, neskutečná přírodní krása

- let na dovolenou byl skvělý, Austrian již máme ověřený, navíc noční dlouhý let nám velmi vyhovuje

- rychlé odbavení na letišti zafungovalo skvěle (děkuji) a loď jsme stihli i přes mírně pozdější přílet Austrianu (cca 15 min.)

- Loď super, ale bylo to dost dlouhé, docela velké vlny, jeli jsme to 1:15

- Uvítání v resortu bylo skvělé, ocitli jsme se v nádherném prostředí a ve společnosti úžasných lidí – super servis!!!

- Mě samozřejmě navíc úplně očaroval místní golf course (a to jsem již viděl hodně hřišť po světě)

- Počasí jsme si asi vyprosili, jelikož mimo neděle kdy dost pršelo, jsme měli vážné skvělé počasí, většinou polojasno, občas i úplně azuro, ale rychlost změn je tam velká. Zažili jsme i tropický slejvák po večeři, kdy nás rozváželi do apartmánů, ale i to bylo super zážit. Nejkrásněji bylo teď poslední dva dny (úterý a středa) a včera ráno při odjezdu opět lilo jako z konve, což nám ovšem již vůbec nevadilo.

- Golf jsme hráli 4x a nebyli jsme se schopni nabažit těch nádherných a zároveň velmi náročných jamek. Všem golfistům moc doporučujte!!!

- Cesta zpět malým letadlem za deště byla trošku adrenalin, ale jednoznačně lepší volba než loď. Navíc měli asi 20 minut zpoždění, tak mi trochu zatrnulo a hned jsem si vzpomněl na Vaše varováníJ

- Každopádně jsme Austriana na Mahé stihli z velkou rezervou a odletěli v pořádku domů.

- Golfový bag jsme platili pouze Austrianu tam 100 Euro a zpět 2154 Rupií, loď ani malé letadlo nic nechtěli.

- Let zpět byl samozřejmě dlouhý přes den, ale to je úděl exotických dovolenýchL

Na závěr abych nezapomněl. lidé od místní cestovky „Maisons“ byly skvělý, patří jim také velké poděkování.

Největší poděkování ale patří Vám, tak že ještě moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou.

Zobrazit více

Krásná dovolená na Seychelách

Seychely – kombinácia ostrovov , hodnocení ze dne 14. 02. 2017

Dobry vecer pani Zbořilová,

vcera jsme se vratili z dovolene na Seychelskych ostrovech. Chtel bych vam touto cestou podekovat za perfektni organizaci celeho naseho pobytu. Dovezli jsme si jen ty nejlepsi vzpominky na nadherny tyden v tropicke prirode, nadherne more a perfektni sluzby.

Jeste jednou dekuji!

Zdravi

P.M.

Zobrazit více

Resort Constance Lemuria – dovolená snů, březen 2014

Seychely – kombinácia ostrovov , hodnocení ze dne 06. 05. 2014

Je pravda, že dovolená začíná již na letišti. Komfort  v businessu včetně salonků na letištích cestu velmi zpříjemní. A tak jsme si to užívali, výborné služby, návaznost letů a žádné mimořádnosti.

Lemuria na ostrově Praslin je neskutečný ráj. Je pravdou, že větší pláž Kerlan není určená ke koupání vzhledem ke korálovým útesům, ale kousek vedle je  menší pláž Kerlan s veškerým zázemím, včetně stravování, která uspokojí všechny hotelové hosty.

Na rozdíl od jiných známých pláží není nebezpečná, tak jako 15 min. chůzí vzdálená Georgete, kde jsou nebezpečné proudy, ale přesto stojí za návštěvu a  vykoupání.
Díky tomu, že Lemuria je golfovým resortem, je velmi rozlehlý a  uzavřený pouze pro hotelové hosty, skýtá absolutní pohodu a klid.

Nádherná udržovaná zahrada, úžasné rostliny, palmy atd. To co jsme nikde nezažili bylo, že resortem 2x týdně projížděl vozík rozprašující repelenty J Tím pádem nás žádná havěť neobtěžovala.

Naprostá spokojenost s personálem hotelu, zejména restaurace – vstřícnost, rychlost a četnost obsluhy byla samozřejmostí, stejně tak jako úklid 2x denně.

S jídlem naprostá spokojenost, veškerý sortiment jak u snídaně, tak večeře.  Pouze je potřeba počítat s tím, že je to 5* hotel a i podle toho jsou nastaveny ceny např. alkoholických nápojů včetně vína.

 

Na Vaše doporučení jsme navštívili ostrov La Digue, ale bez průvodce. Vypůjčili jsme si auto, zajeli do přístavu a pak již ne avizovaným škunerem, ale velkým katamaránem jsme za 15 minut  dorazili na ostrov.

Nejeli jsme na kole, jak je v místě běžné, ale přešli jsme pěšky tropickým pralesem až na Grand´ Anse, která je nádherná a všem doporučujeme ji vidět. Pak jsme se vrátili na nejznámější pláž Anse Source D´Argent a to byl neskutečný zážitek.

Prostě jsme si to užili a jeli až poslední lodí zpět na Praslin. 
Při dalším výletu jsme vyrazili na Anse Lazio, Armanim propagovanou jako nejkrásnější pláž, čemuž jsme moc nevěřili, ale byli jsme velmi překvapeni její divokou krásou.

Velmi oceňujeme, že na ostrovech „zatím“ není masová turistika, jsou udržovány ve své přirozené a divoké kráse a budete si místy připadat jak na pustém ostrově.

Kdybychom měli hodnotit ve škále 1 – 10, budeme se velmi blížit 10.

Paní Jelínková, děkujeme Vám  za organizaci zájezdu a nepochybně služeb Vaší cestovní kanceláře ještě využijeme.

 

A + J M.

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Constance Lémuria Resort *****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.