DELUXEA - OZEN by Atmosphere at Maadhoo ***** Maledivy

Hotel: OZEN LIFE MAADHOO - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Poznejte ten pravý požitek z luxusu v novém resortu OZEN LIFE MAADHOO. Resort se nachází pouhých 35 kilometrů od mezinárodního letiště v Male a dostanete se na něj po krátké jízdě rychlolodí. Na ostrově Vás čeká dlouhá bílá pláž, na které najdete 41 velkoryse pojatých samostatně stojících vilek.  Na pevninu navazuje dlouhé molo, podél kterého je vystavěno 49 nadvodních vil. Díky malému počtu vilek se zde můžete těšit na pečlivý servis s osobním přístupem.

 V resortu OZEN kladou důraz na to, že dovolená má být požitkem. Odtud je také odvozen unikátní koncept Pure Indulgence, za jehož názvem se skrývá velmi kvalitní All Inclusive balíček, díky kterému si svou dovolenou užijete bez příplatků a bez omezení. V ceně je dokonce i večeře v unikátní podvodní restauraci M6m, kde si můžete vychutnávat špičkovou kuchyni a přitom sledovat pestrý život pod hladinou oceánu. 

 OZEN nabízí kromě kulinářských zážitků také široký výběr vodních a pozemních sportů, potápěčské centrum, výlety za šnorchlováním a relaxaci v poklidném wellness centru, šikovně umístěném v domečcích nad vodou. Tak se nenechejte přemlouvat a pojeďte "Pure Indulgence" zažít na vlastní kůži!  

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k OZEN LIFE MAADHOO

OZEN je luxusní all inclusive resort nacházející se 45 minut jízdy rychlolodí od hlavního města Male. Jedním z největších benefitů resortu je balíček Pure Indlulgence, který kromě celodenního stravování a nápojů zahrnuje široký výběr aktivit. 

Doporučujeme oběd nebo večeři v podmořské restauraci M6m, při pobytu v délce minimálně 4 nocí je oběd/večeře zdarma, nezapomeňte si po příjezdu udělat rezervaci.

Součástí all inclusive je vstup do tělocvičny, wellness centra (60 min masáž zdarma při pobytu v délce minimálně 4 noci), výlety za šnorchlováním, jeden fakultativní výlet z nabídky apod. Zahrát si můžete i tenis na nově otevřeném kurtu.

Resort doporučujeme spíše těm, kteří hledají klidnější dovolenou.

 

 

Kategória a vybavenie izby

Resort OZEN LIFE MAADHOO  poskytuje exkluzivní ubytování ve 49 nadvodních vilách v tyrkysové laguně a ve 41 plážových vilách umístěných na jemné a nedotčené písčité plážiKaždá vilka má vlastní venkovní terasu s posezením s překrásným výhledem na oceán. Vy si tak užijete tu pravou atmosféru luxusní dovolené na Maledivách.

Pláž a more

Dlouhá pláž s bílým pískem vinoucí se podél ostrova z obou stran je ideální pro procházky. Vstup do vody je pozvolný, takže pro děti je to idální místo pro hry a vodní radovánky. Můžete si zapůjčit i vybavení na vodní sporty a užít si jízdu například na paddleboardu.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

The Palms 

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním nabízí mezinárodní kuchyni. Budova s příjemným interiérem a fascinujícím výhledem na oceán Vás oslní.

The Traditions-IndoCeylon 

Vraťte se ke kulinářským kořenům srílanské, indické a maledivské kuchyně. Restaurace nabízí nespočet lahodných pokrmů a bohaté obložené mísy se špetkou etnického stylu.

The Traditions-Peking 

Ve skvělé restauraci The Traditions-Peking Vám budou představeny příkladné techniky vaření. Ochutnat zde můžete výborné čínské pokrmy.

Joie de VIVRE

Pizzerie s ohromujícím bazénem a barem, ze kterého budete mít výhled na lagunu při západu slunce, nabízí i rekreační středisko. Otevřeno je denně od 09:00 do 01:00 hodin. 

M6m (Minus Six Meters) 

Exkluzivní restaurace, která se nachází 6 metrů pod mořskou hladinou! Romantická restaurace s ohromující přehlídkou mořského života se specializuje na mořské plody, ale i na šťavnaté steaky. Pochutnejte si na tomto mimořádném místě. Aby byla zaručena klidná atmosféra, rodiny s dětmi mohou restauraci využívat pouze ve vyhrazených časech, a to v pondělí a čtvrtek vždy od 12:30.

GIN IS IN

Bar podávající špičkový gin a ginové koktejly, otevřen od 1. června 2018. Bar je otevřen denně kromě pátku od 17 - 23 hodin a je pouze pro dospělé. 

Doprava do hotela

Resort OZEN LIFE MAADHOO se nachází pouze 35 kilometrů od mezinárodního letiště v Male. Na letišti Vás přivitá prátelský a srdečný personál hotelu, který Vás doprovodí na luxusní a rychlý motorový člun. Tato osvěžující jízda na romantický a poklidný ostrůvek Maadhoo, během které si můžete vychutnávat služby palubního personálu, trvá kolem 40 minut. Transfery lodí jsou k dispozici 24 hodin denně. 

Kategória a vybavenie izby OZEN LIFE MAADHOO

Resort OZEN LIFE MAADHOO  poskytuje exkluzivní ubytování ve 49 nadvodních vilách v tyrkysové laguně a ve 41 plážových vilách umístěných na jemné a nedotčené písčité plážiKaždá vilka má vlastní venkovní terasu s posezením s překrásným výhledem na oceán. Vy si tak užijete tu pravou atmosféru luxusní dovolené na Maledivách.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Earth Villa (185 m²)

Earth Villa (185 m²) fotoEarth Villa (185 m²)

Vilky Earth jsou vybaveny luxusním interiérem ve svěžích barvách a teplých zemitých tónech. Každá vila má velkou terasu se zahradou a prostornou venkovní koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Těšit se můžete na vysoké stropy s komfortním vybavením.

Wind Villa (85 m²)

Wind Villa (85 m²) fotoWind Villa (85 m²)

Vilky Wind, které jsou vybavené moderním příslušenstvím, jsou vhodné pro náročné hosty, kteří hledají romantickou atmosféru během dovolené s ubytováním nad vodní hladinou. Každá vila nabízí vlastní koupelnu s vanou i sprchou, ze které budete mít nádherný výhled na oceán.

Earth Villa with Pool (185 m²)

Earth Villa with Pool (185 m²) fotoEarth Villa with Pool (185 m²)

Romantické vilky pro náročné hosty jsou inspirovány svěžími barvami i zemitými tóny a mají navíc soukromý bazén s výhledem na nedotčené laguny a výhledem na západ slunce. Každá vila má velkou terasu se zahradou a prostornou venkovní koupelnu, stejně jako vysoké stropy a komfortní vybavení.

Wind Villa with Pool (112 m²)

Wind Villa with Pool (112 m²) fotoWind Villa with Pool (112 m²)

Tyto vodní vily nabízí vlastní bazén s výhledem na nedotčené laguny a nádherný západ slunce. Každá vila je vybavena moderním příslušenstvím a má vlastní koupelnu s vanou se sprchou, ze které si můžete užívat nádherný výhled na oceán. Můžete si tak dopřát dokonalý požitek z luxusní dovolené v exotice.

Earth Pool Pavilion - 2 bedroom suite (285 m²)

Earth Pool Pavilion - 2 bedroom suite (285 m²) fotoEarth Pool Pavilion - 2 bedroom suite (285 m²)

V resortu je k dispozici také 10 velmi prostorných vilek, přičemž každá z nich nabízí 2 ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se samostatnými lůžky), oddělený obývací pokoj, terasu a velký soukromý bazén (35 m2). Každý z pokojů má vlastní koupelnu (jedna disponuje vanou i sprchou a druhá pouze sprchou). Je to ideální varianta pro dovolenou rodiny s dětmi či skupinky přátel.

The OZEN Residence (430 m²)

The OZEN Residence (430 m²) fotoThe OZEN Residence (430 m²)

Dopřejte si přepych v luxusně vybavené, tříložnicové suitě OZEN Residence, která má navíc velký vlastní bazén s osvětlením, posilovnu, vlastní malou kuchyňku a venkovní posezení na terase. Každá ložnice má vlastní luxusní koupelnu. K dispozici jsou dvě ložnice s manželskou postelí a jedna ložnice se samostatnými lůžky. Uprostřed vily se nachází obývací pokoj. Je to bezesporu nejluxusnější možnost ubytování na ostrově.

Pláž a more

Dlouhá pláž s bílým pískem vinoucí se podél ostrova z obou stran je ideální pro procházky. Vstup do vody je pozvolný, takže pro děti je to idální místo pro hry a vodní radovánky. Můžete si zapůjčit i vybavení na vodní sporty a užít si jízdu například na paddleboardu.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu OZEN LIFE MAADHOO *****

Naše fotky hotela OZEN LIFE MAADHOO *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie OZEN LIFE MAADHOO

The Palms 

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním nabízí mezinárodní kuchyni. Budova s příjemným interiérem a fascinujícím výhledem na oceán Vás oslní.

The Traditions-IndoCeylon 

Vraťte se ke kulinářským kořenům srílanské, indické a maledivské kuchyně. Restaurace nabízí nespočet lahodných pokrmů a bohaté obložené mísy se špetkou etnického stylu.

The Traditions-Peking 

Ve skvělé restauraci The Traditions-Peking Vám budou představeny příkladné techniky vaření. Ochutnat zde můžete výborné čínské pokrmy.

Joie de VIVRE

Pizzerie s ohromujícím bazénem a barem, ze kterého budete mít výhled na lagunu při západu slunce, nabízí i rekreační středisko. Otevřeno je denně od 09:00 do 01:00 hodin. 

M6m (Minus Six Meters) 

Exkluzivní restaurace, která se nachází 6 metrů pod mořskou hladinou! Romantická restaurace s ohromující přehlídkou mořského života se specializuje na mořské plody, ale i na šťavnaté steaky. Pochutnejte si na tomto mimořádném místě. Aby byla zaručena klidná atmosféra, rodiny s dětmi mohou restauraci využívat pouze ve vyhrazených časech, a to v pondělí a čtvrtek vždy od 12:30.

GIN IS IN

Bar podávající špičkový gin a ginové koktejly, otevřen od 1. června 2018. Bar je otevřen denně kromě pátku od 17 - 23 hodin a je pouze pro dospělé. 

All Inclusive

 

Balíček platný od 1.11.2020 do 31.10.2021

Hotel OZEN LIFE MAADHOO ve speciálním balíčku „The Atmosphere INDULGENCE“ zahrnuje:

STOLOVÁNÍ

Snídaně:

 • Honosné snídaně s šampaňským v The Palms od 7:00 do 11:00 - široký výběr pokrmů z celého světa, které jsou doprovázeny exotickým a čerstvým ovocem, výběrovými sýry, salámy a uzeninami s krekry
 • Formou á la carte (na objednání)

Oběd:

 • V restauraci The Palms formou á la carte a salátového a dezertového baru
 • Výběr lehké svačiny a jídla, sendviče, hamburgery a pizza v restauraci Joie De Vivre
 • V restauraci R.A.W. – zdravá strava, sushi a lehká jídla, nápoje
 • Večeře:

 • Večeře v The Palms - mezinárodní kuchyně s tematickými večery, stolování formou á la carte (na objednání), salátový a dezertový bar
 • Večeře v The Traditions- IndoCeylon & Peking - speciální autentická kuchyně z jihoasijských zemí i dálného východu
 • Jedno á la carte stolování na hosta v podvodní restauraci M6m (nutnost rezervace předem a podmíněno dostupností; přístupné pouze pro osoby ve věku 15 a více let s minimální délkou pobytu čtyři noci)
 • Každý pátek velká indická gala večeře v restauraci OZEN (všechny ostatní prostory pro stolování jsou zavřeny)

NÁPOJE

 • V restauracích The PalmsThe Traditions IndoCeylon & Peking a v baru M6mJoie De Vivre zahrnují:
 • Tři druhy šampaňského, whisky staré 15-18 let, piva mezinárodní, čepované a ležáky, obrovský výběr značkových lihovin
 • Exotickou kolekci vín (přes 80 značek z proslulých vinic starého i nového světa)
 • Oblíbené mezinárodních nealkoholické i alkoholické koktejly, čerstvé džusy, mléčné šejky, limonády i minerální voda, exotické čaje a kávy
 • Celodenní nabídka svačiny a pizzy v bazénovém baru Joie De Vivre od 9:00 do 1:00
 • Gin Is In - bar pro dospělé, podávají se alkoholické nápoje při západu slunce (otevřeno od 17:00 do 23:00)
 • Minibar na pokoji, který je doplňován 2x denně a naplněn je pivem, vínem, šampaňským, limonádou a výběrovou svačinou

AKTIVITY

 • Volný vstup do plně vybaveného fitness centra, lázní Elena a wellness komplexu
 • Vnitřní i venkovní aktivity
 • Jednu dobrodružnou exkurzi za pobyt (nabídka exkurzí je k dispozici v resortu; záleží na počasí)
 • Jedna rybářská plavba při západu slunce (záleží na počasí)
 • Dětský klub - zcela zdarma (děti i mládežníci mají denní program plný organizovaných aktivit, her či zkoumání přírody)
 • Dolphin Base at OZEN – klub vodních sportů a potápění
 • Bezplatný přístup k šnorchlovacímu vybavení pro všechny hosty během pobytu
 • Neomezené šnorchlovací exkurze během pobytu (max. 2 exkurze za den - 09:30 a 15:00) do 6 pečlivě vybraných míst ostrova Maadhoo
 • Bezplatný zapůjčení nemotorizovaných vodních sportů (např. Windsurfing, kánoe, katamarán, Stand-up paddle board)
 • Minuty zdarma v exkluzivních lázních nebo jeden či více ponorů v závislosti na počtu strávených nocí

Balíček platný od 1.11.2021 do 31.10.2022

Hotel OZEN LIFE MAADHOO ve speciálním balíčku „Indulgence Plan“ zahrnuje:

STOLOVÁNÍ:

 • The Palms - celodenní stravování (bufetové snídaně s možnosti a la carte, a la carte obědy a večeře)
 • Grand Indian Ocean Gala Dinner - každý pátek v The Palm tematický večeř s živou maledivskou zábavou
 • Joie de Vivre - občerstvení a pokrmy v době 11:00-21:00
 • R.A.W. - k dispozici pro obědy
 • Traditions Indoceylon - k dispozici pro večeře
 • Traditions Peking - k dispozici pro večeře
 • Minus Six Meters (M6m) - k dispozici pro obědy a večeře (dle podmínek níže)
 • NÁPOJE - prémiový výběr nápojů v The Palms, Joie de Vivre, Traditions Indoceylon, Traditions Peking a M6M:

 • M6m  - nabídka šampaňského, whiskey a  mnohého dalšího alkoholu
 • Nabídka vín - přes 80 značek vín z vyhlášených vinic starého i nového světa
 • Indulgence koktejly, alkohol a piva - výběr populárních koktejlů i speckiálních alko i nealko koktejlů, piva z celého světa, čerstvé džusy, milkshaky, nealkoholické nápoje a minerální voda, čaj a káva
 • Joie de Vivre - bar u bazénu s nabídkou nápojů a občerstvení
 • Gin Is In - bar pouze pro dospělé s rozsáhlou nabídkou ginů

AKTIVITY A ZÁBAVA:

 • Volný vstup do lázní (služby dle podmínek níže), plně vybaveného fitness centra a na tenisové kurty
 • Jednu dobrodružnou exkurzi za pobyt (nabídka exkurzí je k dispozici v resortu; záleží na počasí)
 • Jedna rybářská plavba při západu slunce (záleží na počasí)
 • Šnorchlovací vybavení k zapůjčení
 • Neomezené šnorchlovací exkurze během pobytu (max. 2 exkurze za den - 09:30 a 15:00) do pečlivě vybraných míst ostrova Maadhoo
 • Dolphin Base - bezplatný zapůjčení nemotorizovaných vodních sportů (např. Windsurfing, kánoe, katamarán, Stand-up paddle board)
 • Dětský klub OZEN Kids Club - zcela zdarma (děti i mládežníci mají denní program plný organizovaných aktivit, her či zkoumání přírody)
 • Tematické noci a další příležitostné události s živou hudbou a zábaou

DALŠÍ UNIKÁTNÍ BENEFITY

 • M6m - na základě rezervace je možné využít oběd či večeři v podmořské restauraci pro dospělé od 12 let: při min. 4 nocích pobytu = 1 stolování v rámci All Inclusive, další stolování v rámci All Inclusive při 14 nocích. Děti do 11,99 let mohou do restaurace pouze v pondělí a čtvrtky na tzv. Lunch with Family)
 • Minibar ve vile - denně doplňovaný minibar se šampaňským, vínem, pivem, nealko nápoji a malým občerstvením
 • Lázně či potápění - můžete si vybrat mezi lázeňskou procedurou či potápěním při splnění následujících podmínek: min 4 noci = 60 min procedura v lázních či jeden ponor, min 6 nocí = dvě 60 min procedury nebo dva ponory, min 9 nocí = tři 60 min procedury nebo tři ponory, min 13 nocí = čtyři 60 min procedury nebo čtyři ponory, min 17 nocí = pět 60 min procedur nebo pět ponorů. Pro potápění je nutné mít platný potápěčský certifikát. Lázně jsou pro host yod 12 let.
 • Bezplatný transfer rychločlunem z letiště do resortu a zpět s asistencí od zástupce hotelu.

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků.

Šport a wellness hotela OZEN LIFE MAADHOO *****

ELENA Spa & Wellness Complex 

Tým profesionálních masérů a terapeutů nabízí hostům širokou škálu terapií i jiných lázeňských služeb. 

Fitness centrum

Využijte moderně vybavené posilovny s prosklenými stěnami a výhledem na azurovou lagunu. K dispozici jsou také služby osobního trenéra.

Deti v hoteli OZEN LIFE MAADHOO *****

V resortu je dětský klub s bazénem s mořskou vodou, hernou a stíněným venkovním hřištěm s průlezkami na pláži.

Doprava do hotela OZEN LIFE MAADHOO

Resort OZEN LIFE MAADHOO se nachází pouze 35 kilometrů od mezinárodního letiště v Male. Na letišti Vás přivitá prátelský a srdečný personál hotelu, který Vás doprovodí na luxusní a rychlý motorový člun. Tato osvěžující jízda na romantický a poklidný ostrůvek Maadhoo, během které si můžete vychutnávat služby palubního personálu, trvá kolem 40 minut. Transfery lodí jsou k dispozici 24 hodin denně. 

Mapa - OZEN LIFE MAADHOO

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maledivy

Recenze hotelu OZEN LIFE MAADHOO *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu OZEN LIFE MAADHOO *****

Pláž
9.8
Ubytovanie
9.6
Strava
9.5
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
45 hodnotenie
Pláž
9.8
Ubytovanie
9.6
Strava
9.5
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.7
25 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.7
Strava
9.3
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.6
13 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.3
Strava
9.6
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.6
7 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum recenze:
15. 03. 2021
Datum pobytu:
03. 03. - 12. 03. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Výborná destinace, z letiště na ostrov lodí za 40 minut, krásná pláž, čistá voda, pohodlné ubytování, velmi pozorný a ochotný personál, rybaření, vodní sporty, delfíni. Perfektně zorganizované CK Deluxea. Díky.
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
08. 03. 2021
Datum pobytu:
26. 02. - 07. 03. 2021
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Domažlice
Datum recenze:
02. 03. 2021
Datum pobytu:
17. 02. - 27. 02. 2021
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Pěkný resort s velice přátelským personálem , který je připraven vám splnit každé přání. V budoucnu se možná vrátíme .
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
28. 02. 2021
Datum pobytu:
06. 01. - 22. 01. 2021
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel je ve výborné poloze - pouze 45 minut lodí od letiště, ale nikoliv příliš blízko, aby člově dohlédl na průmyslové Male. Výborné jídlo, skvělý personál a prostorné vilky.
Koronavirus malinko omezil služby, např. zrušili dětský klub a sushi restauraci. Korálový útes není dostupný z pláže, jen lodí, ale těch pár minut za to stojí.
Rodina s dětmi
Olomouc
Datum recenze:
26. 02. 2021
Datum pobytu:
04. 02. - 12. 02. 2021
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Perfektní dovolená. Děkujeme za dokonalé služby vaší CK.
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
10. 09. 2020
Datum pobytu:
31. 07. - 12. 08. 2020
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Překrásné moře, pláže, velmi milý personál, bezvadné služby.
Starší dvojice
Příchovice
Datum recenze:
03. 01. 2020
Datum pobytu:
09. 12. - 23. 12. 2019
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytovanie
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělá ultra all inclusive, champange Möet a champagne Taittinger
v cene inclusive, Dobrý výběr restaurací (pro milovníky asijské a indické kuchyně). Dobře vybavené fitness.
Ochota personálu, především skvělý servis barmanů z baru u bazénu.
Rodina s dětmi
Brno - Nový Lískovec
Datum recenze:
17. 07. 2019
Datum pobytu:
20. 06. - 03. 07. 2019
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
7
Tento rezort je úžasný a personál je skvělý,kladně hodnotíme hlavně vstřícní přistup některých členů personálu,jsou vždy milí a snaží se ve všem vyhovět,nikdy jsme neměli pocit,že někoho obtěžujeme.Pokoje jsou krásné a prostorné,vždy čisté,jídlo skvělé.Využili jsme také hodně aktivit a dovolená byla perfektní,náš syn dokonce brečel když jsme odjížděli domů.Tento rezort je vyjímečný hlavně tím,že je tam méně hostů a je tam vetší klid j
Jedinou výtku máme k tomu,že když jsme objednávali dovolenou tak nám bylo slíbeno,že když jedeme na 13 dní tak máme všechno 2x t.j. Indickou restauraci,čínskou restauraci a podmořskou restauraci.Na místě nám ale bylo sděleno,že podmořskou restauraci můžeme navštívit jen jednou,že managment resortu mezitím změnil podmínky,ale nám to nebylo oznámeno.Když jsme kontaktovali delegáta,tak nám bylo sděleno,že teda bychom mohli restauraci ještě jednou navštívit,al
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
01. 02. 2019
Datum pobytu:
16. 01. - 30. 01. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
9
Velmi poklidný hotel s krásným šnorchlováním, koupáním i mimořádně přátelským servisem. Výborné jídlo i nápoje. Zatím jsme se v našich dovolených neopakovali, zde se ale určitě vrátíme.
Dětský klub je zaměřen zejména na menší děti. Mým holkám velmi vyhovovalo pár hodin něco vyrábět nebo se dívat na televizi, klukům nebo větším dětem to však vyhovovat nemusí.
Mladší dvojice
Kamenný Přívoz
Datum recenze:
30. 11. 2018
Datum pobytu:
12. 11. - 21. 11. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená byla úžasná. Vše bylo dokonalé a krásné. Služby hotelu byly na úžasné úrovni. Pracovníci byli velmi milí a laskaví a starostliví. Dávám 10tku. Jen u jídla volím 9 a to z toho důvodu, že jídlo, které bylo jinak naprosto úžasné, bylo vždy velmi kořeněné nebo na bylinkách a to velmi, že někdo, kdo třeba nějaké bylinky nebo koření nemůže měl omezený výběr. Ale šéf kuchař nabídl, že udělá jídlo přesně na míru, dle požadavků klienta.
Není nic, co by nebylo skvělé.
Mladší dvojice
Senec
Datum recenze:
15. 11. 2018
Datum pobytu:
02. 11. - 07. 11. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
12. 11. 2018
Datum pobytu:
15. 10. - 29. 10. 2018
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytovanie
8
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Výborné jídlo, skvělá vína v rámci all inclusive včetně vín v minibaru a pěkné koupání.
Rodina s dětmi
Břestek
Datum recenze:
18. 07. 2018
Datum pobytu:
08. 07. - 17. 07. 2018
Průměr
9.6
Pláž
10
Ubytovanie
-
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Kdo má rád klid a soukromí vřele doporučuji.Prostředí resortu je rájem na zemi.Určitě se do tohoto resortu ještě vrátíme.
Rodina s dětmi
Třinec
Datum recenze:
16. 03. 2018
Datum pobytu:
22. 02. - 01. 03. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Kladno
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
01. 02. - 07. 02. 2018
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
perfektní servis, skvělé all inclusive, krásné ubytování
Starší dvojice
Klíny - Sedlo
Datum recenze:
08. 02. 2018
Datum pobytu:
28. 01. - 05. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
OZEN by Atmosphere splnil naše veškerá očekávání.
Klid, absolutní soukromí, luxus, čistota. Nádherná pláž, průzračné moře.
Výborná Indická restaurace a pokud jsme se chtěli pobavit, skvělí bar a skvělá DJka. :-)
Určitě toto místo plánujeme v budoucnu znovu navštívit!
Mladší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
08. 12. 2017
Datum pobytu:
25. 10. - 03. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkujeme za krásnou dovolenou, hotel Ozen můžeme vřele doporučit dalším klientům, sami bychom se za rok rádi vrátili.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
13. 11. 2017
Datum pobytu:
26. 10. - 03. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobry den p. Mracnova,
chcem sa Vam velmi pekne podakovat za rezervaciu leteniek, vsetko bolo v poriadku, dovlenku sme si uzili, rezort bol nadherny, personal velmi prijemny, boli sme spokojni aj so zastupcom CK ktory nas cakal pri prichode i odchode a pocas pobytu sa informoval ci je vsetko v poriadku.
Este raz dakujem a prajem pekny den.
Mladší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
08. 10. 2017
Datum pobytu:
24. 09. - 03. 10. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Servis hotelu na vysoké úrovni. Personál velmi přátelský. Vstřícný, nikoliv vlezlý. Péči o hosty mají propracovanou. Pro mě největší zážitek šnorchlování s mantami, a to opakovaně.
Mladší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
12. 05. 2017
Datum pobytu:
20. 04. - 01. 05. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Dobry den pani Mracnova, dakuejme za opytanie, OZEN je vyborny ako pisete samozrejme. Radi vyskusame dalsi rok zase iny rezort. Aktualne je nas buduci tip Hideaway Dakujem, pekny den. R.Dojcakova
Rodina s dětmi
Ústí nad Orlicí
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
05. 03. - 13. 03. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkuji Vám za Váš zájem i celou organizaci, byli jsme maximálně spokojeni s Vaším přístupem i s dovolenou. V porovnání s Kanifushi bylo vše srovnatelné, jenom s barem u bazénu jsme nebyli úplně spokojeni jak s obsluhou, tak i s kvalitou jídel. Vše ostatní bylo skvělé a minimálně srovnatelné.
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
10. 05. 2017
Datum pobytu:
09. 04. - 21. 04. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytovanie
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodinná dovolená, maximálně vyšli vstříc se všemi speciálními požadavky.
Mladší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
23. 01. 2017
Datum pobytu:
10. 12. - 22. 12. 2016
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Dovolená byla skvělá. Měli jsme ubytování v nadvodních vilkách s bazénem. Výborná volba, vilky jsou krásné a prostorné, dostatek soukromí, o které nám šlo především. Vody je u vilek dostatek, v pohodě si zaplavete. Barva moře překrásná, v dáli jsme z bazénku párkrát viděli i skákat delfíny. Západ slunce jako na dlani. All inclusive je opravdu bohatý. Hlavně co se týká nápojů. Měli jsme v ceně každý 3 masáže, které byly fantastické. Celkově jsme byli moc spokojeni.

Ohlasy klientov DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Nulové storno do 11 dnů před začátkem pobytu od 09.01.2021 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 01.05.2020 do 31.10.2021).

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - OZEN by Atmosphere at Maadhoo *****, Izba EARTH Villa

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.