Zuri Zanzibar Resort *****

Luxusní ubytování na jedné z nejkrásnějších světových pláží

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zuri Zanzibar Resort

Pro hotel Zuri Zanzibar Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Resort.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Osobne
sme
bývali

Hotel Zuri Zanzibar Resort *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 12 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Zanzibar | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Fascinující výhled Dlouhá pláž a tyrkysové vody Designový hotel v souladu s přírodou
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotela Zuri Zanzibar Resort ***** Zanzibar

Hotel Zuri Zanzibar je luxusní resort, který se nachází na jedné z nejkrásnějších světových pláží, a je žhavou novinkou pro nadcházející sezónu. Má ideální polohu na severozápadě ostrova, omývaném azurovými vodami Indického oceánu. Svým jedinečným designem, pečlivě promyšleným do posledního detailu, Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu ubytování, jakou jste si mohli přát.

Na rozloze 13 hektarů jsou rozprostřeny samostatně stojící bungalovy a vily, které jsou vzájemně odděleny zahradou tak, aby všichni návštěvníci zažili co největší pocit soukromí. Budovy a interiéry byly navrženy v tradičním africkém stylu: doškové střechy, trámové stropy, kvalitní masivní podlahy a nábytek, všechny tyto prvky spolu hrají dokonalou symfonii textur a barev, která v kombinaci s obrazy a malbami s africkou tematikou dotváří jedinečné a nezapomenutelné prostředí. Každý z bungalovů a vil disponuje prostornou terasou s posezením, která shlíží na bujnou tropickou zahradu, která celým resortem prorůstá. Většina z nich má i skvělé výhledy na oceán. Příjemným bonusem je také skvělá dostupnost vysokorychlostního internetu, který Vás v případě potřeby bezproblémově spojí se zbytkem světa. 

Resort Vám nabízí skvělou příležitost uniknout z každodenního shonu na jednu z nejúžasnějších pláží světa. Tady na rozdíl od jiných pláží na Zanzibaru nebudete muset odcházet daleko od pobřeží, abyste si za odlivu mohli zaplavat, pláž Zuri je dokonalá za všech okolností. Samozřejmostí je vyhřáty bílý písek a azurová modř oceánu, která na obzoru splývá s oblohou. Na takovém místě si budete rádi užívat ničím nerušeného klidu a pohody. Při tom můžete pozorovat malebné západy slunce nebo pestrý místní život – tradiční dřevěné plachetnice na horizontu, pestrobarevné šaty a nesmírnou radost a optimismus místních obyvatel, který Vám zaručeně dobije baterky.

Zuri Zanzibar je navíc jedinečný svým zodpovědným přístupem k přírodě a místní kultuře: dokonale dokázal propojit turismus s místní komunitou, jejíž členové dostali možnost absolvovat vzdělávací kurz a následně se stát nepostradatelnými členy týmu zaměstnanců. Dále jsou v resortu využívány všechny možné druhy lokálních potravin, surovin nebo dokonce řemeslných výrobků, které dokonale přibližují nezaměnitelnou osobitost ostrova všem návštěvníkům. V neposlední řadě je důležité vyzdvihnout snahu o co možná nejnižší ekologickou stopu, kterou hotel zanechává. Proto například využívá pitnou vodu z vlastních studní a odsolovacích zařízení, odpadní vody jsou dále čištěny, aby byly využitelné v zahradě jako voda užitková, nebo používá inovační systém klimatizace, jež spotřebovává jen čtvrtinu běžné spotřeby elektřiny.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Zuri Zanzibar Resort

Intimní prostředí: na 13 hektarech se nachází pouhých 55 bungalovů a vil.
Luxusní ubytování jak pro páry, tak pro rodiny.

Elegantně a stylově zařízené pokoje s vysokorychlostním internetem.
Zuri, jedna z nejkrásnějších pláží na světě.

Fascinující výhledy na moře a pláž z většiny bungalovů.
Všudypřítomná tropická zeleň. Zahrada vůní a soukromé wellness. 

Ekologicky zodpovědný projekt.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalov s výhledem do zahrady

Bungalov s výhledem do zahrady

Všechny bungalovy byly navrženy tak, aby hostům poskytovaly dokonalé pohodlí a soukromí. Jsou zařízeny velmi důmyslně a elegantně, kombinují v sobě tradiční africký styl a umění s mo..

Zuri bungalov

Zuri bungalov

Zuri bungalovy nabízí částečný výhled na oceán i do zahrad. Ložnice je klasicky vybavena jednou manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky...

Bungalov s výhledem na oceán

Bungalov s výhledem na oceán

Luxusní bungalov se skvělým výhledem na oceán a 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa)...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.

Hlavní restaurace a bar

V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.

Restaurace a bar u bazénu

Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.

Restaurace a bar na pláži

Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.

Dhow bar

Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb Zuri Zanzibar Resort

Zuri Zanzibar nabízí celkem 46 bungalovů, 6 apartmánů a 3 vily. Důmyslným umístěním do mírného svahu je možné zajistit výhled na moře ve většině z nich. Budovy jsou vzájemně odděleny bujnou tropickou zelení, čímž je zajištěno maximální soukromí všem hostům. Interiéry jsou zařízeny dle nejnovějších trendů, ale zároveň respektují místní kulturu a dokonale odrážejí svéráznou atmosféru Zanzibaru. Místnosti jsou nekuřácké.

Všechny pokoje disponují následujícím vybavením: ekologicky úsporná klimatizace, stropní větráky, neomezené WiFi, 48palcová TV se satelitními kanály, DVD, herní konzole, zábavní centrum, koupelnový set přírodní kosmetiky, minibar, větší trezor s prostorem pro laptop, pokojová služba, vysoušeč vlasů, domácí pitná voda, souprava na přípravu kávy a čaje, kimono.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Bungalov s výhledem do zahrady

Bungalov s výhledem do zahrady fotoBungalov s výhledem do zahrady

Všechny bungalovy byly navrženy tak, aby hostům poskytovaly dokonalé pohodlí a soukromí. Jsou zařízeny velmi důmyslně a elegantně, kombinují v sobě tradiční africký styl a umění s moderními stylovými prvky. Ve všech se setkáte s velkorysým exteriérem s posezením a venkovní sprchou. Bungalov s poklidným výhledem do zahrady nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje 2 dospělé osoby. K dispozici je několik bungalovů s možností propojení.

Zuri bungalov

Zuri bungalov fotoZuri bungalov

Zuri bungalovy nabízí částečný výhled na oceán i do zahrad. Ložnice je klasicky vybavena jednou manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Samozřejmostí je veškeré standardní vybavení bungalovu včetně terasy s posezením a venkovní sprchy. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje 2 dospělé osoby.

Bungalov s výhledem na oceán

Bungalov s výhledem na oceán fotoBungalov s výhledem na oceán

Luxusní bungalov se skvělým výhledem na oceán a 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa). Je rozdělen na prostornou ložnici s relaxačním koutem a samostatnou koupelnu. Samozřejmostí je i venkovní sprcha. Nabízí se i možnost propojení několika bungalovů – pokud cestujete ve větších skupinách, ale stále si přejete zachovat soukromí.

Bungalov s jacuzzi

Bungalov s jacuzzi fotoBungalov s jacuzzi

Klasický jednopokojový bungalov s ohromujícím výhledem na Indický oceán a soukromou jacuzzi. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje tak až 2 dospělé osoby.

Zuri Suite

Zuri Suite fotoZuri Suite

Rafinovaně zařízený prostorný pokoj, který nabízí částečný výhled na oceán. Je obklopen bujnou vegetací a nabízí tak hostům skvělý pocit soukromí. Apartmán je rozdělen na prostornou samostatnou ložnici a oddělený obývací prostor s pohodlnou rozkládací pohovkou. Obytný prostor o rozloze 132 m² je vhodný pro maximálně 3 dospělé.

Ocean Front Suite

Ocean Front Suite fotoOcean Front Suite

Apartmán s úžasnou polohou, jen pár kroků od pláže. Tento luxusní apartmán nabízí jedinečné výhledy na Indický oceán, soukromou jacuzzi, samostatnou ložnici a prostorný obývací pokoj. Celkem nabízí skvělých 132 m² obytného prostoru, z nichž 50 m² náleží terase s posezením. Ubytuje až 3 dospělé osoby.

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán fotoDvoupokojová vila s výhledem na oceán

Umístěna na dokonalém místě s výhledem na oceán, k vile náleží i soukromá pláž. Mimo jiné nabízí i jacuzzi, 80 m² velkou terasu s relaxační zónou, dvě samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Celková obytná plocha čítá neskutečných 260 m² a je ideální pro rodinnou dovolenou. Ubytuje až 4 dospělé a 1 dítě do 12 let.

Dvoupokojová vila s výhledem do zahrady

Dvoupokojová vila s výhledem do zahrady fotoDvoupokojová vila s výhledem do zahrady

Zahradní dvoupokojová vila je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Ukrývá se v soukromé zahradě s výhledem na oceán a západ slunce. Vila zahrnuje dvě oddělené ložnice s koupelnou a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Součástí prostorné vily je i vlastní terasa s privátní vířivkou. Vila ubytuje až 4 dospělé (dvě postele velikosti king nebo čtyři oddělené postele) a jedno dítě do 12 let na přistýlce. Cena ubytování na vyžádání.

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán fotoLuxusní třípokojová vila s výhledem na oceán

Exkluzivní vila se soukromou pláží, bazénem a jacuzzi. Samozřejmostí je úchvatný výhled na oceán, 150 m² rozlehlá terasa s posezením, tři samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, a v neposlední řadě společenský pokoj s biliárovým stolem, kardio přístrojem a relaxační zónou s TV a multimediálním systémem. Vila nabízí celkem 500 m² obytného prostoru a je proto ideální pro větší skupiny přátel nebo rodiny. Ubytuje až 6 dospělých.

Pláž a more

Písečná pláž, která k hotelu přiléhá, je jedním z největších lákadel celého resortu. 300 metrů dlouhá pláž je z jedné strany ohraničena impozantním útesem a díky své orientaci na západ nabízí možnost celodenního koupání bez výrazného dopadu přílivu a odlivu. Hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně tak jako plážové ručníky. Pláž je zároveň skvělým místem pro uspořádání svatebního obřadu nebo uspořádání romantické soukromé večeře při svíčkách.

Hosté apartmánů a vil mají navíc k dispozici soukromý úsek pláže, který je ideální pro romantické pozorování západů slunce, celodenní koupání a opalování, nebo návštěvu soukromého Dhow baru.

Online cena a slevy Zuri Zanzibar Resort *****

Najnižšia cena od 212 EUR / osoba, noc, polpenzia v Garden View Bungalow
v termíne od 01.04.2020 do 31.05.2020

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01. - 20.12.2019 a 06.01. - 20.12.2020 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 4 noci. Od 06.01.2020 je minimální délka pobytu 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Mapa ostrova Zanzibar s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA ZANZIBARU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let zdarma. 

Single pokoj: 07.01.2019 - 05.01.2020 50% navíc při počítání osob (75% ceny pokoje), 06.01.2020 - 03.01.2021 60% navíc k osobě (80% ceny pokoje). Neplatí pro víceožnicové vily.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Zuri Zanzibar *****

Naše foto hotela Zuri Zanzibar *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Zuri Zanzibar Resort

V Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.

Hlavní restaurace a bar

V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.

Restaurace a bar u bazénu

Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.

Restaurace a bar na pláži

Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.

Dhow bar

Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.

All Inclusive

FULL BOARD (plná penzia) BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
raňajky
obed
večera


ALL INCLUSIVE BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
Raňajky, obed, večera
Limonády, minerálna voda, čaj a káva
Pivo, rozlievané víno
Olovrant s čajom
Raz denne dopĺňaný minibar
koktaily

 

ALL INCLUSIVE PREMIUM BALÍČEK zahŕňa:

Welcome drink pri príchode
Raz denne fľašu minerálnej vody
Raňajky, obed, večera
Limonády, minerálna voda, čaj a káva
Pivo, rozlievané víno
Olovrant s čajom
koktaily
Prémiové alkoholické nápoje

Aktivity

Vaší oblíbenou aktivitou v resortu bude jistojistě relaxování na pláži. Ovšem pokud by Vás klid a ničím nerušený odpočinek omrzel, bude Vám k dispozici například bohatá sbírka knih a DVD k zapůjčení, pravidelné lekce jóg (na vyžádání lze zařídit i lekce soukromé). Dále stojí za zmínku designový bazén o délce 32 metrů s nekonečným okrajem, který nabízí příjemnou alternativu k pláži, nebo centrum vodních sportů a potápění Whimbi, kde naleznete veškeré potřeby pro potápění a ostatní vodní sporty.

Pokud si přejete využít úžasnou polohu resortu naplno a vyzkoušet si potápění a šnorchlování dál, než u břehu, můžete využít organizovaných výletů za potápěním motorovým člunem, který Vás dopraví na zajímavá místa s pozoruhodným podmořským životem. Tím je například okolí ostrova Tumbatu, na němž hnízdí želvy, nebo mořský park atolu Mnemba. Součástí nabídky jsou i certifikované kurzy potápění PADI.

V neposlední řadě je nutné zmínit Zahradu vůní, dokonalou oázu klidu, kde se můžete ukrýt před světem. Toto jedinečné místo, které vyzívá k procházkám či meditaci, si jistojistě zamilujete. Navíc zde můžete vyzkoušet některý z kuchařských kurzů vedených hotelovým šéfkuchařem, který Vám přiblíží kouzlo africké kuchyně. Dům v zahradě vůní Vám navíc poodkryje příběh Zuri Zanzibar a jeho přístup k přírodě a místní komunitě. Nabízí i pohodlné posezení s knihovnou s bohatou sbírkou nejrůznější literatury.

Šport a wellness hotela Zuri Zanzibar *****

V Zuri Zanzibar je kladen velký důraz na harmonii, klid a relaxaci, proto zde nesmí chybět wellness, které dopomůže k celkové regeneraci Vašeho těla a mysli. MAUA wellness disponuje třemi masážními místnostmi a salonem, kde si můžete dopřát řadu ošetření a kosmetických procedur, stejně tak jako manikúru, pedikúru nebo kadeřnické služby. V jednom z podlaží se navíc nachází velká vířivá vana se slunečními lehátky, kde můžete odpočívat například s šálkem dobrého čaje.

Jestliže zatoužíte po aktivní očistě pohybem, zajisté oceníte venkovní tělocvičnu, kde si můžete užít trénink na čerstvém vzduchu, ve volné přírodě. Tak aktivujete všechny Vaše smysly a odnesete si z cvičené ještě intenzivnější zážitek.  

Na pláži najdete centrum vodních sportů WIMBI, která má širokou nabídku vodních i pozemních sportů.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01. - 20.12.2019 a 06.01. - 20.12.2020 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 4 noci. Od 06.01.2020 je minimální délka pobytu 5 nocí.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotela Zuri Zanzibar Resort

Mezinárodní letiště Abeid Amani Karume je vzdálené asi 50 km od resortu. Příjezd je možný také lodí, která vyplouvá z přístavu ve Stone Town, v Dar-es-Salamu.

 

Mapa - Zuri Zanzibar Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela Zuri Zanzibar Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zuri Zanzibar Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2019
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Recezie hotela Zuri Zanzibar Resort *****

Pláž
10
Ubytovanie
9.8
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.7
12 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.8
4 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
10
2 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
9.3
Strava
8.3
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.7
Priemerné hodnotenie
9.2
3 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.9
3 hodnotenie
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
06. 12. - 16. 12. 2019
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha
Datum pobytu:
24. 11. - 04. 12. 2019
ˇUžasná poloha na svahu směrem k moři s perfektní vyhlídkou na tropickou zahradu s bungalovy a moře. Od recepce a hlavní restaurace i baru. Výborně položený infinity bazén se servisem z přilehlé restaurace, moře a pláž čisté a klidné. Pokoj s jacuzzi a all inc doporučuji
9.3
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
15. 02. - 24. 02. 2019
užasne miesto , kúsok raja na Zanzibare. isto ešte raz navštívime. Ale ešte musia vybudovať infraštruktúru a lepší prístup do hotela :-) Za mňa , treba vidieť !
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Datum pobytu:
20. 02. - 01. 03. 2019
Hotel je nádherný, nový s veľmi príjemným personálom. Strava ako v top reštauráciach, izby sú veľké, čiste s krásnymi terasami. Pláž má jemný biely piesok, vždy bola čista a more tyrkysovo modré :) Ďakujeme p. Verešovej za tento tip, určite sa sem raz vrátime.
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Čakany
Datum pobytu:
21. 01. - 30. 01. 2019

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Marica Verešová
Zuri Zanzibar Resort
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.