Sunrise Jetwing Passikudah *****

Srí Lanka

Klidný resort u krásné písčité pláže

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Sunrise Jetwing Passikudah *****

Lokalita Srí Lanka | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Dlouhá písčitá pláž před hotelem Luxusní pokoje s výhledem Prvotřídní služby

Popis hotelu Sunrise Jetwing Passikudah ***** Srí Lanka

Nechte se inspirovat nádhernou paletou barev, kterou slunce každé ráno maluje nad obzor, užijte si pověstnou pohostinnost místních a překrásnou pláž, kterou omývají průzračně čisté vody oceánu. To vše si můžete denně užívat v překrásném hotelu Sunrise, který se nachází u jedné z nejdelších písečných pláží na světě, u pláže Pasikuda na východní části ostrova.

Ubytování je nabízeno v pokojích pro dva s příjemnou atmosférou a balkonem s fantastickým výhledem do okolí. V místní restauraci ochutnáte jak Vaše oblíbené mezinárodní speciality, tak některé typické srílanské pokrmy. Sky Bar s nádhernou terasou a panoramatickým výhledem si také jistě zamilujete.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe

Deluxe

Pokoje Deluxe mají příjemnou rozlohu 35 m² a ubytují dva dospělé. Jsou vybaveny postelí velikosti king nebo dvěma samostatnými lůžky...

Suite

Suite

Suite disponují rozlohou 70 m² a pohodlně ubytují dva dospělé. V ložnici se nachází velká manželská postel, v odděleném obývacím pokoji pak naleznete sedačku, křesla a TV...

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu Sunrise si vychutnáte delikátní výběr rozmanitých světových chutí okořeněných oblíbenými specialitami srílanské kuchyně. Hlavní restaurace je umístěná na nádherném místě s výhledem na pláž a hladinu oceánu, Sky Bar Vás zase vynese do výšin, nachází se totiž v nejvyšších patrech, kde si vychutnáte dokonale vyvážené koktejly a kvalitní alkohol s báječným panoramatickým výhledem.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Sunrise Jetwing Passikudah

Hotel Sunrise je jedním z největších v okolí pláže Pasikuda. Nabízí celkem 56 pokojů Deluxe a 2 Suite, které jsou rozmístěné ve třech samostatných křídlech. Všechny pokoje disponují balkonem nebo teráskou s posezením a krásným výhledem do zahrady nebo na oceán. Jsou vybaveny prakticky a s důrazem na kvalitu použitých materiálů. Výrazné doplňky v zemitých tónech inspirované srílanským uměním dodávají pokojům skvělou atmosféru.

Nabídka pokojů

Deluxe

Deluxe

Pokoje Deluxe mají příjemnou rozlohu 35 m² a ubytují dva dospělé. Jsou vybaveny postelí velikosti king nebo dvěma samostatnými lůžky. Nechybí zde ani psací stůl, velká šatní skříň a luxusní koupelna. Samozřejmostí je také balkon s plným nebo částečným výhledem na oceán, klimatizace, Wi-Fi, TV, trezor, minibar a souprava na přípravu kávy a čaje.

Suite

Suite

Suite disponují rozlohou 70 m² a pohodlně ubytují dva dospělé. V ložnici se nachází velká manželská postel, v odděleném obývacím pokoji pak naleznete sedačku, křesla a TV. Z obou pokojů budete mít přímý vstup na velký balkon s posezením a krásným výhledem na oceán. Potěší Vás také nadstandardní koupelna s vanou, klimatizace, Wi-Fi, trezor, minibar nebo souprava na přípravu kávy a čaje.

Pláž a moře

Hotel se nachází na jižním cípu jedné z nejdelších světových pláží, Pasikuda. Pláž je široká, s jemným světlým pískem, lemovaná stromy. Před hotelem se nachází několik lehátek pro hosty. Vstup do vody je velmi pozvolný, je tedy ideální k osvěžení nebo dlouhým romantickým procházkám podél pláže.

Online cena a slevy Sunrise Jetwing Passikudah *****

Profi foto hotelu Sunrise Jetwing Passikudah *****

Gastronomie a hotelové restaurace Sunrise Jetwing Passikudah

V hotelu Sunrise si vychutnáte delikátní výběr rozmanitých světových chutí okořeněných oblíbenými specialitami srílanské kuchyně. Hlavní restaurace je umístěná na nádherném místě s výhledem na pláž a hladinu oceánu, Sky Bar Vás zase vynese do výšin, nachází se totiž v nejvyšších patrech, kde si vychutnáte dokonale vyvážené koktejly a kvalitní alkohol s báječným panoramatickým výhledem.

Aktivity

Srílanská pláž Pasikuda je jako stvořená pro aktivní dovolenou. Nachází se na východě střední části ostrova, proto je skvělým výchozím bodem pro nespočet výletů a turistických cest za zážitky.

Vydejte se na sever k zátoce Trincomalee, prozkoumejte starověký chrám Koneswaram a pozorujte modré velryby, které se každoročně v období mezi květnem a říjnem prohánějí v hlubinách oceánu. Dále ve středu ostrova pak nesmíte vynechat starobylé město Polonnaruwa, nedávno zapsané na seznam světového dědictví UNESCO.

A pokud byste přeci jen raději chtěli zůstat v okolí hotelu, můžete využít organizované pěší i cyklo výlety do okolních vesnic, zahrát si beach volejbal, nebo si vyzkoušet nejrůznější vodní sporty. Také si můžete zapůjčit vybavení na šnorchlování nebo potápění a prozkoumat například staré vraky lodí British Sergeant a Lady McCullum.

Sport a wellness hotelu Sunrise Jetwing Passikudah *****

Oddejte se nerušené relaxaci v moderním wellness hotelu Sunrise. V příjemném tropickém prostředí se o Vás postarají profesionální a zkušení maséři a masérky, kteří se zaměří na Vaše osobní potřeby a preference. Masáže a procedury místního wellness jsou vždy orientovány na celkovou pohodu Vašeho těla i mysli. Odpočiňte si u příjemných kosmetických zábalů a procedur, zregenerujte unavené tělo při celkové masáži, nebo využijte některý z komplexních balíčků.

Po návštěvě wellness si můžete zaplavat v jednom z nejdelších bazénů na Srí Lance, nebo ze sebe vybít energii v místním fitness centru.

Mapa - Sunrise Jetwing Passikudah *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Sunrise Jetwing Passikudah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sunrise Jetwing Passikudah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Sunrise Jetwing Passikudah *****

Letová spojení na Srí Lanku

Ing. Jindřiška Jelínková
Sunrise Jetwing Passikudah
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.