Ngorongoro Sopa Lodge ****

Na okraji kráteru

Ngorongoro Sopa Lodge

Ngorongoro Sopa Lodge **** Tanzánie

Ngorongoro Sopa Lodge čelí nádherným západům slunce nad kráterem Ngorongoro, na jehož okraji se v nejvyšším bodě nachází. Lodge stojí více než půl kilometru nad dnem kráteru a díky své poloze tak nabízí panoramatické výhledy na okolní území. Od letiště je vzdálený cca 250 km.

Lokalita: TanzánieMapa

Kráter Ngorongoro je vlajkovou lodí pro celou Ngorongoro Conservation Area. Jedná se o velký neporušený a nezaplavený kráter, který vznikl při výbuchu obrovské sopky asi před třemi miliony let. Kráter klesá až do hloubky 610 metrů a pokrývá plochu 260 km². Výška původní sopky musela být v rozmezí od 4500 do 5800 metrů. Ngorongoro má také dva další sopečné krátery: Olmoti a Empakai. Jeden je znám svými nádhernými vodopády, druhý tvoří hluboké jezero.

Motivem této lodge jsou tradiční kruhové africké domky s kuželovitými střechami, které zdobí africké motivy, bohaté tapiserie a řezbářské práce. Každý domek dokonale ladí se svým přírodním okolím. Hlavní mezonetová budova nabízí velkorysý prostor a magické spojení komfortního ubytování s divokostí africké přírody.

Lodge disponuje také bazénem, venkovní jídelnou a nabízí mnoho volnočasových aktivit. Pobyt zde je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Lodge se nachází na východním okraji kráteru Ngorongoro, v sopečné vysočině Tanzanie. Ngorongoro Sopa Lodge se nachází 220 kilometrů od Arushy.

 

Kategorie a vybavení pokojů Ngorongoro Sopa Lodge

Pestrobarevné květiny mnoha druhů lemují zpevněné cesty, které vedou k pokojům lodge, které jsou postaveny ve stejném stylu. Jakmile překročíte práh kruhového domku, spatříte dvě postele velikosti king a velké ono sahající až k podlaze, ze kterého se vám naskytne krásný výhled na kráter. Celkově je zde 98 pokojů.

Díky své nadmořské výšce se v chatách drží v noci chlad, proto má každý pokoj své ústřední topení. Láhve s teplou vodou jsou umístěny v každé posteli. Luxusně vybavené koupelny mají prostorné sprchy, pod kterými si můžete přehrávat zážitky uplynulého dne.

WiFi je přístupná na veřejných místech lodge. Každý pokoj má příslušenství k přípravě čaje a kávy, součástí vybavení je také fén.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Ngorongoro Sopa Lodge ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Naše foto hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Ngorongoro Sopa Lodge

Lemala Hill Restaurant nabízí vynikající kulinární zážitky s fúzí kontinentální a místní kuchyně, které uspokojí každého hosta. Restaurace je vybavena okny sahajícími od podlahy až ke stropu, a tak strávníkům nabízí panoramatické výhledy na kráter. Podávají se zde bohaté snídaně formou bufetu a obědy a večeře, ve vybraných dnech formou menu á la carte.

Crater View Bar vás nadchne svým dekorem, který je silně ovlivněn odstíny zemité hnědé, africkými artefakty a vyobrazením masajských bojovníků, kteří jsou obratně vyřezáni do sloupů. Hosté si tu mohou vychutnat whisky, víno nebo místní pivo. Nadčasový elegantní krb dotváří hřejivou atmosféru během chladných večerů.

Sport a wellness hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Hostům je k dispozici bazén s úžasným výhledem na krajiny kráteru. Lodge také nabízí různé volnočasové aktivity, jako je:

  • safari
  • pozorování ptáků
  • stolní hry
  • vystoupení tradičních tanečníků

Děti v hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Lodge nabízí službu hlídání dětí. K dispozici je také dětské menu.

Mapa - Ngorongoro Sopa Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ngorongoro Sopa Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Ngorongoro Sopa Lodge ****

Safari
10
Ubytování
9
Strava
9.5
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Safari
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
10
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Služby Deluxea
10
Cena / Kvalita
10
Průměrné hodnocení
9.5
1 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Tanzánie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
Ngorongoro Sopa Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.