Serengeti Sopa Lodge ****

Tanzánie

Obklopen zvířaty

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Serengeti Sopa Lodge ****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Tanzánie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásné výhledy na Serengeti Plains Lodge s bazénem

Popis hotelu Serengeti Sopa Lodge **** Tanzánie

Serengeti Sopa Lodge se nachází na samém okraji svahu s výhledem na jihozápadní pláně národního parku Serengeti, který je domovem několika tisíc divokých a vzácných živočichů. Lodge leží v oblasti přírodní nádhery a je oázou odpočinku pod rovníkovým sluncem.

Lodge umožňuje svým hostům prožít krásné dny plné interakce s přírodou i zvířaty, která jinde nespatří. Návštěvníci si také užijí dokonalou pohostinnost a vysokou kulinární úroveň.

Na rozdíl od jiných safari lodges ve východní Africe, nemá hlavní budova doškovou střechu, naopak, střecha je zcela rovná, a tak se stává dalším místem k posezení a soukromým oslavám s úžasnými výhledy. V přízemí se nachází jídelna a jídelní terasa, k dispozici je také konferenční místnost.

Lobby je zařízeno velkými pohodlnými židlemi z naplaveného dříví, obrovskými barevnými polštáři a vyzdobeno africkými motivy.

Ubytování zajišťuje 69 pokojů Standard a 4 velmi prostorné suity o dvou patrech.

Serengeti Sopa Lodge se nachází 319 kilometrů od města Arusha, asi 7,5 hodiny jízdy autem a 50 minut letu a 45 minut jízdy od nejbližší přistávací plochy. Lodge je situována v Nyarboro Hills.

Serengeti Sopa Lodge aktuálně prochází rekonstrukcí. Přesný termín znovuotevření resortu bude upřesněn v prosinci 2023.Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms (celkem 69) mají ložnici se dvěma postelemi velikosti queen a společenskou místnost s mini-barem...

Suites

Suites (celkem 4) se vyznačují salonkem v přízemí a ložnicí v patře. Obyvatelé těchto suit budou mít také k dispozici balkon s výhledem na pláně Serengeti...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hlavní budova lodge nabízí velkou otevřenou jídelnu plnou světla a čerstvého vzduchu. Hosté si zde kromě delikátních pokrmů užijí i úžasné výhledy. Hlavními materiály nábytku jsou kov a dřevo, stěny jsou vymalovány v zemité červené barvě a vyzdobeny artefakty nalezenými v regionu.

Bar se nachází v rohu s výhledem na pláně Serengeti. Disponuje terasou.

Kategorie a vybavení pokojů Serengeti Sopa Lodge

Všechny pokoje a suity pokračují v tradici Sopa Lodges. Vyznačují se velkými prostory, vlastní koupelnou a barevnou výzdobou v africkém stylu.

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms (celkem 69) mají ložnici se dvěma postelemi velikosti queen a společenskou místnost s mini-barem. V popředí se nachází veranda s dvěma pohodlnými židlemi a konferenčním stolkem. Velká okna umožňují výhled na pláně Serengeti. Jeden z těchto pokojů je bezbariérový.

Suites

Suites (celkem 4) se vyznačují salonkem v přízemí a ložnicí v patře. Obyvatelé těchto suit budou mít také k dispozici balkon s výhledem na pláně Serengeti. Ložnici vévodí manželská postel velikosti king, na druhé straně najdete vanu s výhledem. Suity disponují také venkovní sprchou. Interiéry suit jsou stejné, jako v hlavní budově a dominují jim terakotové, hořčicové a modré barvy.

Online cena a slevy Serengeti Sopa Lodge ****

Profi foto hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

Naše foto hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Serengeti Sopa Lodge

Hlavní budova lodge nabízí velkou otevřenou jídelnu plnou světla a čerstvého vzduchu. Hosté si zde kromě delikátních pokrmů užijí i úžasné výhledy. Hlavními materiály nábytku jsou kov a dřevo, stěny jsou vymalovány v zemité červené barvě a vyzdobeny artefakty nalezenými v regionu.

Bar se nachází v rohu s výhledem na pláně Serengeti. Disponuje terasou.

Sport a wellness hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

Lodge nabízí hostům bazén a řadu volnočasových aktivit. Ty zahrnují:

  • safari v balonu
  • pozorování ptáků
  • stolní hry
  • tělocvičnu
  • představení tradičních tanečníků

Děti v hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

V lodge je možné domluvit hlídání dětí. K dispozici je také dětské menu.

Mapa - Serengeti Sopa Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serengeti Sopa Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Serengeti Sopa Lodge ****

Letová spojení do Tanzánie

Ing. Pavlína Zbořilová
Serengeti Sopa Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.