Vánoce a Silvestr 2020

Prožijte Vánoce a Silvestr 2020 u moře v exotice

Vánoce a Silvestr 2020

Vánoce a Silvestr 2020 u moře

Utečte od zimních starostí na místa, kde Vás čeká zaručeně krásné počasí a dokonalý servis. Rozbalte si vánoční dárky pod palmami na pláži a přivítejte Nový rok netradičně. Na sluncem zalitém Mauríciu, v exotickém Thajsku nebo na romantických Maledivách právě začala ta nejlepší sezóna a v hotelech na Vás již čekají.

Vánoce a Silvestr 2020 na Mauríciu

Chcete utéci ze zimy a užít si tepla, slunce, luxusu a výborného jídla? Pro dovolenou na Mauriciu je období od října do ledna ten nejlepší čas. Modrá laguna Indického oceánu a teploty okolo 30°C čekají jen na Vás.

Nikde na světě se o Vás nepostarají tak, jako na luxusní dovolené na Mauríciu. Proslulá kreolská pohostinnost Vás chytne za srdce a nepustí. Nechte se nakazit upřímnými úsměvy místních obyvatel a zažijte dobrodružství i romantiku. Dobrá nálada a ostrovní pohoda ve Vás zůstanou ještě dlouho po návratu domů.

Vánoce a Silvestr 2020 na Maledivách

Hledáte-li únik z chladného počasí, pak Vám můžeme rozhodně doporučit Maledivy. V tomto tropickém ráji si užijete teploty kolem 30°C a s největší pravděpodobností i oblohu bez mráčku. Maledivy jsou dokonalým místem pro načerpání nových sil, zejména pro milovníky podmořského života a klidu. Můžete si zde užívat komfortu, úžasných výhledů, přímého vstupu do křišťálově čistých vod a úchvatných sněhobílých pláží. To vše bude mít na svědomí, že už se odsud do naší zimy nebudete chtít nikdy vrátit.

Vánoce a Silvestr 2020 v Thajsku

„Chladné“ období od listopadu do března, které znamená, že teploty se pohybují okolo 30°C a výskyt srážek je minimální, je pro návštěvu Thajska nejideálnější. Zatímco u nás je mrazivá zima, v Thajsku mají řeky a vodopády dostatek vody a celá krajina se krásně zelená po vydatných deštích. 

Ať už toužíte po čemkoli – lenošit v houpacích sítích ve stínu kokosových palem, projet se na slonech, šnorchlovat u neobydlených ostrovů, spatřit jeden z divů světa nebo se nechat rozmazlovat jedinečnou thajskou masáží – v Thajsku si určitě vyberete. 

Kdy objednat zájezd na Vánoce a Silvestr 2020

Zajistit optimální termín cesty a ubytování v nejvyšší sezoně je nejlepší s předstihem několika měsíců – Vánoce a Silvestr jsou trvale nejžádanější termíny – tedy ideálně v lednu či v únoru. Na rezervace provedené s velkým předstihem před cestou navíc naše cestovní kancelář poskytuje výhodné slevy (až do výše 10 % ceny). Také v případě, že máte zájem o cestu v business třídě, poptávejte již v lednu – business letenky bývají vybookované okamžitě po svém uvedení do rezervačních systémů. Pokud se rozhodnete vybírat zájezd později než v lednu či únoru, rozhodně svoji poptávku neodkládejte. Příprava cesty např. v květnu je snazší než v září. V případě pozdější poptávky často pomáhá, máte-li flexibilní termín cesty. I na poslední chvíli (v listopadu či v prosinci) se mohou uvolnit sedadla v letadle a hotely v destinaci, výběr termínů a hotelů již ale není tak pestrý.

Výběr nejlepšího termínu pro Vánoce a Silvestr 2020

Všeobecně jsou silvestrovské termíny přibližně o 100 % dražší než jakýkoliv jiný termín. Pokud máte limitovaný rozpočet, doporučujeme zvážit posunutí termínu cesty buď na začátek prosince, kdy už běží hlavní sezona, ceny jsou vyšší než v listopadu, ale zároveň ještě nedosahují takových výší, nebo pak zvolit termín po 10. 01., kdy ceny opět klesají z vysokých silvestrovských cen na běžné sezónní ceny.

Poradíme Vám s dovolenou na Vánoce a Silvestr 2020. Kontaktujte specialistky – dovolenou Vám připravíme na míru.

Maurícius - vynikající servis a kvalitní resorty

Ambre Resort & Spa ****
Ambre Resort & Spa ****

Cena od 5 175 os./noc

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Strava: All Inclusive

Inspekce: 2019, Ondřej Světlík, 724 065 774

Elegance a svěžest s all inclusive v krásné zátoce

9.3 / 10

ZOBRAZIT
St. Regis Mauritius Resort *****
St. Regis Mauritius Resort *****

Cena od 6 263 os./noc

Lokalita: Maurícius, Le Morne | Mapa

Strava: Polopenze, All Inclusive, Plná penze, Snídaně

Inspekce: 2018, Lucie Krapítková (Rybová), 724 730 014

Prestižní hotel v koloniálním stylu pod horou Le Morne

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Maledivy – klid, nedotčená příroda a tyrkysové vody oceánu

Thajsko – přírodní styl, wellness a relaxace

Vijitt Resort Phuket *****
Vijitt Resort Phuket *****

Cena na vyžádání

Lokalita: Thajsko, Phuket, Karon Beach | Mapa

Strava:

Romantické útočiště klidu a pohodlí s nedotčenou přírodou

8.8 / 10

ZOBRAZIT
Hotel Rayavadee *****
Hotel Rayavadee *****

Cena od 5 206 os./noc

Lokalita: Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach | Mapa

Strava: Polopenze, Plná penze, Snídaně

Inspekce: 2018, Barbora Víšková, 724 065 776

Exotický resort v přírodním stylu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.