Grand Ho Tram Resort *****

Velkolepý luxusní resort u pláže s golfem, kasinem a dalšími možnostmi

Grand Ho Tram
Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Grand Ho Tram Resort *****

Lokalita Vietnam, Ho Chi Min City/Saigon | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejbližší plážová destinace Buďte průkopníky Nudit se zde nebudete

Popis hotelu Grand Ho Tram Resort ***** Vietnam

Nejživější zábavní destinace ve Vietnamu. Grand Ho Tram je prémiovou plážovou destinací s pětihvězdičkovým resortem a dalšími atraktivitami. Během pobytu na tomto velkolepém místě si užijete plno neuvěřitelných okamžiků nejen v resortu, ale také na golfovém hřišti, v kasinu, při stolování v unikátních restauracích, při nákupech, vodních sportech a při dalších aktivitách na tomto místě moderní zábavy. Ve večerních a nočních hodinách si pak užijete také mnoho živé zábavy. Při těchto zážitcích pocítíte opravdovou svobodu.

Grand Ho Tram již v současné době zažívá velký rozvoj a bude tomu tak také v příštích letech. Vy můžete být u toho. Buďte zde přítomní při nejrůznějších událostech a poznejte lépe tuto plážovou destinaci.

Grand Ho Tram se nachází 2 hodiny jízdy od Ho Chi Minhova města . Nejbližší letiště je Ho Chi Minh’s Tan Son Nhat International Airport, které následně nabízí několik možností pro dopravní spojení s Ho Tram Strip. K nejrůznějším transferům je možné využít autobus, luxusní automobil, helikoptéru či trajekt.

Grand Ho Tram Strip nabízí celou řadu možností pro pořádání meetingů, událostí, výstav a přehlídek. Plážová atmosféra s prémiovými prostory pro stolování a zábavu umožňuje malým i velkým skupinám si dopřát opravdový zážitek z pětihvězdičkového resortu.

Resort patří do skupiny Asian Coast Development Limited, která je významným developerem a v Ho Tram disponuje více než 400 akry prostoru s nedotčenou pláží o 2 km. V rámci celého komplexu Grand Ho Tram Strip se nachází tento resort Grand Ho Tram s 1 100 pokoji a dále mistrovské golfové hřiště Bluffs, druhý integrovaný resort a ještě další 3 pětihvězdičkové resorty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Grand King Room

Úchvatné pokoje pro 3 osoby disponují pohodlnou postelí o velikosti king a mohou se pochlubit dvojitými mramorovými umyvadly a velkými okny od podlahy až ke stropu...

Grand Double Room

Pokoje Grand Double jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi a mohou ubytovat 3 dospělé osoby. Najdete zde také dvojitá mramorová umyvadla a velká okna od podlahy až ke stropu...

Grand Ocean View King Room

Stylové pokoje pro 3 osoby disponují pohodlnou postelí o velikosti king a mohou se pochlubit dvojitými mramorovými umyvadly a velkými okny od podlahy až ke stropu...

Grand Ocean View Double Room

Pokoje Grand Ocean View Double jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi a mohou ubytovat 3 dospělé osoby. Najdete zde také dvojitá mramorová umyvadla a velká okna od podlahy až ke stropu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Jù Băo Xuān

Restaurace Jù Băo Xuān Vám nabídne kantonskou kuchyni v moderní a sofistikované atmosféře. Dopřejte si soukromé stolování s možností panoramatického výhledu na pláž Ho Tram. Pochutnat si můžete na pečlivě připraveném menu dim sum s celou řadou další hlavních chodů a dezertů.

BoJangle’s Pool Bar

BoJangle’s Pool Bar je bazénovým barem situovaným na nejlepším místě v hotelu Grand Ho Tram. Přímo v bazénu hned u pláže se můžete osvěžit s koktejlem či tropickým drinkem v ruce. K dispozici jsou také čerstvé kokosové ořechy.

Nam Nam Express

Navštivte restauraci Nam Nam Express s komfortní atmosférou a nabídkou lehkých pokrmů zahrnujících asijské, vietnamské a západní pokrmy. Restaurace se nachází poblíž VIP vstupu do kasina.

Ginger

V restauraci Ginger se podávají tradiční a autentické vietnamské pokrmy. Vybírat můžete z čerstvých mořských plodů, tradičních Pho nudlí a dalších. Všichni hosté si zde navíc pochutnají na bezplatné hotelové snídani se západními, asijskými a vietnamskými specialitami.

Brasserie

Autentická hotelová restaurace se vyznačuje lahodnými pokrmy v podobě steaků, čerstvých mořských plodů a dalších. Pochutnejte si na francouzské kuchyni ve výjimečné atmosféře. Vytříbený bar nabízí celou řadu kvalitních vín z vlastního vinného sklepa.

Ca Phe Le Monde

Káva ve vietnamském stylu je servírována v této okouzlující kavárně. Můžete si pochutnat na sendvičích, polévkách, sladkém pečivu a mnohých dalších pochoutkách v kavárně Ca Phe Le Monde nedaleko hotelového lobby.

8 Dragons

Restaurace s otevřenou kuchyní je situována ve stejném patře jako kasino a nabízí pokrmy s čínskými nudlemi a korejskou kuchyni.

BoJangle’s Snacks and Bar

Toto místo Vám poskytne možnost venkovního stolování s celou řadou západních a asijských pokrmů podávaných jen pár kroků od pláže a bazénu. Vybrané večery zde probíhá živá zábava.

Churchill’s Cigar Bar

Usedněte ve výjimečném doutníkovém baru a zapalte si kubánský, dominikánský či jiný doutník. To můžete doplnit o kvalitní whisky nebo koňak. Tento nejnovější bar resortu představuje ideální místo pro trávení večerů s přáteli či kolegy. Můžete se také těšit na živou jazzovou hudbu během vybraných večerů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Grand Ho Tram Resort

Nabídka pokojů

Grand King Room

Úchvatné pokoje pro 3 osoby disponují pohodlnou postelí o velikosti king a mohou se pochlubit dvojitými mramorovými umyvadly a velkými okny od podlahy až ke stropu. Kochejte se nádherným výhledem na golfové hřiště Bluffs. Dále do vybavení a služeb pokoje patří bufetová snídaně, 24hodinová pokojová služba, samostatná vana, samostatná sprcha, individuálně ovládaná klimatizace, minibar a lednice, dokovací stanice, LED TV, internetové připojení, WiFi v rámci resortu a dotykový telefon.

Grand Double Room

Pokoje Grand Double jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi a mohou ubytovat 3 dospělé osoby. Najdete zde také dvojitá mramorová umyvadla a velká okna od podlahy až ke stropu. Kochejte se nádherným výhledem na golfové hřiště Bluffs. Dále do vybavení a služeb pokoje patří bufetová snídaně, 24hodinová pokojová služba, samostatná vana, samostatná sprcha, individuálně ovládaná klimatizace, minibar a lednice, dokovací stanice, LED TV, internetové připojení, WiFi v rámci resortu a dotykový telefon.

Grand Ocean View King Room

Stylové pokoje pro 3 osoby disponují pohodlnou postelí o velikosti king a mohou se pochlubit dvojitými mramorovými umyvadly a velkými okny od podlahy až ke stropu. Kochejte se nádherným výhledem na pláž Ho Tram a oceán. Dále do vybavení a služeb pokoje patří bufetová snídaně, 24hodinová pokojová služba, samostatná vana, samostatná sprcha, individuálně ovládaná klimatizace, minibar a lednice, dokovací stanice, LED TV, internetové připojení, WiFi v rámci resortu a dotykový telefon.

Grand Ocean View Double Room

Pokoje Grand Ocean View Double jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi a mohou ubytovat 3 dospělé osoby. Najdete zde také dvojitá mramorová umyvadla a velká okna od podlahy až ke stropu. Kochejte se nádherným výhledem na pláž Ho Tram a oceán. Dále do vybavení a služeb pokoje patří bufetová snídaně, 24hodinová pokojová služba, samostatná vana, samostatná sprcha, individuálně ovládaná klimatizace, minibar a lednice, dokovací stanice, LED TV, internetové připojení, WiFi v rámci resortu a dotykový telefon.

Grand Suite

Ideální ubytování v resortu najdete v podobě této elegantní suity Grand, která je vhodná pro rodiny či páry hledající dostatečný prostor a kouzelné výhledy. Grand Suite disponuje 99 m2 s velkými okny od podlahy až ke stropu, skrze které se můžete kochat pohledem na golfové hřiště Bluffs. Budete moci využívat speciální vybavení suity společně s postelí o velikosti king a mramorovou koupelnou se dvěma umyvadly, dešťovou sprchou a samostatnou vanou. Obývací pokoj pak zahrnuje prostor pro posezení s prvky pro zábavu. Dále do vybavení a služeb suity patří bufetová snídaně, 24hodinová pokojová služba, samostatná vana, samostatná sprcha, individuálně ovládaná klimatizace, minibar a lednice, dokovací stanice, LED TV, internetové připojení, WiFi v rámci resortu a dotykový telefon.

Premier Ocean Suite

Detaily o nové suitě v resortu Grand Ho Tam budou brzy zveřejněny.

Online cena a slevy Grand Ho Tram Resort *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Gastronomie a hotelové restaurace Grand Ho Tram Resort

Jù Băo Xuān

Restaurace Jù Băo Xuān Vám nabídne kantonskou kuchyni v moderní a sofistikované atmosféře. Dopřejte si soukromé stolování s možností panoramatického výhledu na pláž Ho Tram. Pochutnat si můžete na pečlivě připraveném menu dim sum s celou řadou další hlavních chodů a dezertů.

BoJangle’s Pool Bar

BoJangle’s Pool Bar je bazénovým barem situovaným na nejlepším místě v hotelu Grand Ho Tram. Přímo v bazénu hned u pláže se můžete osvěžit s koktejlem či tropickým drinkem v ruce. K dispozici jsou také čerstvé kokosové ořechy.

Nam Nam Express

Navštivte restauraci Nam Nam Express s komfortní atmosférou a nabídkou lehkých pokrmů zahrnujících asijské, vietnamské a západní pokrmy. Restaurace se nachází poblíž VIP vstupu do kasina.

Ginger

V restauraci Ginger se podávají tradiční a autentické vietnamské pokrmy. Vybírat můžete z čerstvých mořských plodů, tradičních Pho nudlí a dalších. Všichni hosté si zde navíc pochutnají na bezplatné hotelové snídani se západními, asijskými a vietnamskými specialitami.

Brasserie

Autentická hotelová restaurace se vyznačuje lahodnými pokrmy v podobě steaků, čerstvých mořských plodů a dalších. Pochutnejte si na francouzské kuchyni ve výjimečné atmosféře. Vytříbený bar nabízí celou řadu kvalitních vín z vlastního vinného sklepa.

Ca Phe Le Monde

Káva ve vietnamském stylu je servírována v této okouzlující kavárně. Můžete si pochutnat na sendvičích, polévkách, sladkém pečivu a mnohých dalších pochoutkách v kavárně Ca Phe Le Monde nedaleko hotelového lobby.

8 Dragons

Restaurace s otevřenou kuchyní je situována ve stejném patře jako kasino a nabízí pokrmy s čínskými nudlemi a korejskou kuchyni.

BoJangle’s Snacks and Bar

Toto místo Vám poskytne možnost venkovního stolování s celou řadou západních a asijských pokrmů podávaných jen pár kroků od pláže a bazénu. Vybrané večery zde probíhá živá zábava.

Churchill’s Cigar Bar

Usedněte ve výjimečném doutníkovém baru a zapalte si kubánský, dominikánský či jiný doutník. To můžete doplnit o kvalitní whisky nebo koňak. Tento nejnovější bar resortu představuje ideální místo pro trávení večerů s přáteli či kolegy. Můžete se také těšit na živou jazzovou hudbu během vybraných večerů.

Sport a wellness hotelu Grand Ho Tram *****

Zážitky

Grand Ho Tram Resort je místem s živým nočním životem, krásnou pláží s bílým pískem a nabídkou sportů, ale také s lázeňskými prostory a aktivitami pro děti. Komplex Grand Ho Tram Strip nabízí vše pro volnočasového cestovatele, ať už se jedná o jednotlivce, pár či rodiny.

Club 9

Club 9 je tím místem, kde to v noci opravdu žije. Těšit se můžete na noci s kvalitními DJs, vystoupení „pole dance“ v podání Ho Tram girls a na široké menu s pivem, vínem, koňaky, whisky a doutníky.

K dispozici jsou také částečně soukromé stoly (vyžadována minimální útrata) s obsluhou, likéry a koktejly s výhledem na podium, DJe a tanečnice.

Pokud plánujete uspořádat velkou akci, je možné si klub pronajmout pro soukromé události a párty. Zdejší tým Vám pomůže s organizací, přípravou i průběhem.

Lázně

Hotelové lázně nabízejí celou řadu procedur a lázeňských míst včetně služeb v soukromých plážových altáncích s výhledem na šplouchající vlny na pláži Ho Tram. Najdete zde také plně vybavené fitness centrum s prvotřídními přístroji jak pro kardio trénink, tak také pro silové cvičení. Lázně disponují i parními místnostmi a saunou.

Při pobytu v resortu Grand Ho Tram budete mít možnost využít služeb tohoto místa se skvělými personalizovanými službami a klidnou atmosférou.

Aktivity

Plážové a vodní sporty patří k jedněm z nejlepších zážitků v resortu. Budete si moci vyzkoušet surfování, jógu na pláži, aqua fitness a mnohé další v okolí pláže Ho Tram.

Od svítání do soumraku je Vám k dispozici profesionální tým, aby Vám pomohl se vším, co se týká rekreačních aktivit, mezi které patří:

 • ranní lekce běhání,
 • lekce jógy u bazénu,
 • tai-chi kurzy,
 • strečink,
 • lekce plavání,
 • trénink v posilovně,
 • pétanque,
 • aqua fitness a
 • fotbal a volejbal na pláži.

Pro fanoušky vodních sportu nabízí pláž Ho Tram celou řadu vzrušujících aktivit během v závislosti na ročním období. V nabídce můžete najít:

 • kitesurfing a windsurfing,
 • jízdu v kajaku na moři,
 • půjčovnu prken na surfování,
 • paddle-boarding ve stoje a
 • body-boarding.

Kasino

Grand Casino v Ho Tram Strip je známou vietnamskou destinací pro milovníky kasin. Nachází se nedaleko Ho Chi Minhova města a nabízí překrásně navržené a pohodlné prostory s nespočtem možností pro hru.

Vyzkoušejte si své štěstí s více než 500 vzrušujícími herními automaty nebo se dostaňte do akce u některého z 90 stolů.

Prémioví hosté mohou využít místnost Pearl Room s naprostým soukromím a přístupem do VIP salónů s herními stoly a bezplatnými pokrmy a nápoji a salonkem pro hosty.

V kasinu najdete hry jako:

 • baccarat,
 • ruleta,
 • sic bo,
 • blackjack,
 • neomezený Texas Hold’em Poker,
 • Ho Tram Stud Poker,
 • Ho Tram Hold’em Poker,
 • VIP Texas Hold’em a
 • elektronické hry zahrnující ruletu, baccarat, sic bro a kostky.

Golf

Zdejší golfové hřiště Bluffs bylo navrženo legendárním golfistou Gregem Normanem. Mistrovský „green“ má rozlohu 2300 m2 a zahrnuje mimo jiné také prostory pro stolování a bankety, profesionální obchod a instruktážní centrum PGA Golf.

Hřiště samotné je umístěné v prostředí pobřežních písečných dun s výškovými rozdíly od 5 do 50 metrů.Povrch tvoří pískový základ s omezeným množstvím vegetace. Golfový svatostánek Bluffs se svým pobřežním umístěním poskytuje panoramatické výhledy na pláž Ho Tram a oplývá unikátní atmosférou, která skýtá mnohé výzvy i pro nejostřílenější hráče.

Golfový klub Bluff’s Clubhouse nabízí hostům nejrůznější služby zahrnující profesionální golfový obchod s nejnovějším vybavením a golfovými doplňky, přístup do prostorných šaten a přístup do VIP salonů.

Místní restaurace navíc servíruje kombinace asijské a západní kuchyně s krásnými výhledy na hřiště a pláž. Navíc zde najdete také sál s balkonem s ideálními podmínkami pro pořádání svateb, koktejlových večírků a jiných událostí.

Děti v hotelu Grand Ho Tram *****

Resort Grand Ho Tram je také místem pro dětskou dovolenou s mnoha aktivitami jak pro nejmenší, tak pro mladistvé cestující se svými rodiči. K dispozici je denní servis a zahrnuje unikátní a exkluzivní nabídky.

Denně jsou prostory pro děti otevřeny v době od 8:30 do 22:30 a přítomen je vždy spolehlivý personál pro dohled na bezpečnost a koordinování zábavy a vzrušujících momentů dětí i mladistvých.

Aktivity v dětském klubu zahrnují:

 • nejrůznější knihy a potřeby pro malování,
 • venkovní i vnitřní hračky,
 • digitální centrum s PlayStationem 3 a Nintendo Wii a
 • pokoj pro odpočinek, spánek a klid.

Klub pro mládež zahrnuje aktivity jako:

 • prostor pro hry jako biliár, stolní tenis a šachy,
 • místnost pro sledování filmů,
 • koutek s knihami a
 • digitální centrum s PlayStationem 3 a Nintendo Wii.

Mapa - Grand Ho Tram Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Vietnam do hotelu Grand Ho Tram Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grand Ho Tram Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Grand Ho Tram Resort *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Vietnam

Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Grand Ho Tram Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.