The Shells Resort & Spa *****

Přepychové ložnice, luxusní lázně a nezapomenutelné zážitky

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Shells Resort & Spa *****

Lokalita Vietnam, Phu Quoc | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů

Popis hotelu The Shells Resort & Spa ***** Vietnam

The Shells Resort & Spa je luxusní resort, nepodobající se žádnému jinému resortu na ostrově Phu Quoc, který je domovem nejkrásnějších pláží ve Vietnamu. Hotel s elegantní bílou podlahou a stěnami má stylově navržené pokoje s výhledem na soukromou pláž a okolí obrovského bazénu ve tvaru ulity.

Probuďte se každé ráno v pokoji s tím nejlepším výhledem, co si lze jen představit. The Shells Resort & Spa poskytuje rozsáhlý výběr ze 4 kategorií pokojů, které vyzařují pocit nejvyššího luxusu v moderním a elegantním stylu. Každý pokoj má svůj vlastní balkon či terasu.

Waves Spa & Fitness nabízejí oázu odpočinku a pohody. Tyto kouzelné lázně zahrnují řadu léčebných procedur a kosmetických terapií. Zkušený a ochotný personál hotelu Vám rád splní všechna přání, aby ukonejšil Vaši mysl i tělo. Vyberte si z inspirativní škály různých procedur pro jednotlivce či páry.

Relaxujte v bazénu bezpečného pro děti anebo na baru u bazénu, kde se topí křesla a lehátka. Až si dáte pauzu z vody, tak se projděte po nádherné pláži s bílým pískem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Ocean View Deluxe (70 m²)

Ocean View Deluxe (70 m²)

Ocean View Deluxe (celkem 36) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king anebo 2 oddělená lůžka s prádlem ze 100% bavlny, vlastní balkon s pohovkou a ničím nerušeným výhledem na Thajský..

Ocean View Grand Suite (123 m²)

Ocean View Grand Suite (123 m²)

Ocean View Grand Suite (celkem 2) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king s prádlem ze 100% bavlny, vlastní obrovský balkon (55 m²) kolem dokola s pohovkou a ničím nerušeným výhledem na..

Ocean View Family Suite (125 m²)

Ocean View Family Suite (125 m²)

Ocean View Family Suite (celkem 2) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king s prádlem ze 100% bavlny + místnost s 2 oddělenými lůžky s vlastní TV a přímým přístupem na balkon, vlastn..

Courtyard Villa (150-250 m²)

Courtyard Villa (150-250 m²)

Courtyard Villa (celkem 94) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king anebo 2 oddělená lůžka s prádlem ze 100% bavlny, vlastní terasu s výhledem na zahrady resortu, vlhkou místnost s deš..

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace hotelu The Shells Resort & Spa nabízejí to nejlepší z vietnamské i mezinárodní kuchyně. Ať už se rozhodnete povečeřet v moderní restauraci Flow či v uvolněné atmosféře kavárny s barem v Liquid Lounge, anebo zvolíte rychlé občerstvení na baru u bazénu, tak vždycky budete mít z čeho vybírat. Kreativní a moderní kuchyně plná chutných a lákavých pochoutek nadchne Vaše smysly. Pořádají se zde i tematické bazénové párty, které zajišťuje personál resortu.

Restaurace Flow - elegantní restaurace, která je otevřena pro snídaně, obědy a večeře. Jídlo se podává i pod širým nebem. K snídani Vám restaurace nabídne čerstvý denní výběr zdravých a nezdravých lahůdek a navíc je zde bohatá snídaně formou bufetu, kde si sami zvolíte z teplých jídel - anebo Vám kuchař připraví vejce, kterým neodoláte. Rozsáhlé menu pro obědy i večeře nabízí lákavou mezinárodní kuchyni z místních surovin, ale i ohromující směs asijských a západních jídel. Váš výběr jídla je dále obohacen o vinný lístek světové třídy, uvádějící vína z těch nejlepších vinařství po celém světě. Restaurace poskytuje jedinečné prostředí s výhledem na bílé písečné pláže ostrova Phu Quoc. Atmosféra jako nikde jinde.

Liquid Lounge - zde si vychutnáte příjemné stravování v uvolněném komfortu s lehčím občerstvením. Výběr známých a oblíbených exotických lahůdek se podává v tomto klidném prostředí, koupajícím se v přirozeném světle. Nápoje se podávají po celý den - od ranní kávy a čaje až po odpolední osvěžující džusy a koktejly a k večeru něco trochu silnějšího. Vyberte si z široké nabídky světově známých koktejlů, nebo Vám hotelový barman připraví Váš oblíbený nápoj. Jídla a nápoje si dejte na baru anebo v intimním altánku ve stylu výklenku. 

Private Dining - hotel s potěšením nabízí pro malé skupinky (max. 10 osob) zcela uzavřený jídelní prostor s vlastní zahrádkou, kde dostanete před večeří koktejly. Ideální pro oslavy a speciální příležitosti s rodinou nebo přáteli.

In-Room Dining - někdy jen chcete jíst naprosto uvolněně ve svém pokoji. Hotel nabízí menu s vietnamskými a mezinárodními pokrmy, které Vám personál kdykoliv během dne přinese do soukromí Vašeho pokoje.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů The Shells Resort & Spa

The Shells Resort & Spa nabízí výběr ze 4 kategorií pokojů. Celkem má hotel 134 prostorných pokojů a suit včetně 40 pokojů s vlastním balkonem a nádherným výhledem na moře a 94 pokojů s širokou zahradní terasou. Všechny pokoje a suity jsou umístěny pouze ve dvou patrech, tudíž jste jen pár kroků od všech rekreačních zařízení resortu. Každý pokoj má elegantní barevnou škálu moderního designu, která krásně splyne s okolní přírodou.

Ve všech pokojích je pracovní psací stůl a samozřejmě Wi-Fi připojení zcela zdarma. Odpočinout si můžete na jedné ze dvou pohovek, které leží po celé délce místnosti. Luxusní koupelny pokojů disponují elegantní prostornou toaletou s umyvadlem, osvěžující dešťovou sprchou a úžasnou mramorovou vanou.

Nabídka pokojů

Ocean View Deluxe (70 m²)

Ocean View Deluxe (70 m²)

Ocean View Deluxe (celkem 36) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king anebo 2 oddělená lůžka s prádlem ze 100% bavlny, vlastní balkon s pohovkou a ničím nerušeným výhledem na Thajský záliv, vlhkou místnost s dešťovou sprchou a mramorovou vanou nadměrné velikosti, župany, 2 pohovky, psací stůl, Samsung LCD TV - diskrétně uložena v „truhle s pokladem“, čaj/kávu a vodu, Wi-Fi zdarma, minibar a trezor.

Ocean View Grand Suite (123 m²)

Ocean View Grand Suite (123 m²)

Ocean View Grand Suite (celkem 2) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king s prádlem ze 100% bavlny, vlastní obrovský balkon (55 m²) kolem dokola s pohovkou a ničím nerušeným výhledem na Thajský záliv a zahrady resortu, vlhkou místnost s dešťovou sprchou a mramorovou vanou nadměrné velikosti, župany, 2 pohovky, psací stůl, Samsung LCD TV - diskrétně uložena v „truhle s pokladem“, čaj/kávu a vodu, Wi-Fi zdarma, minibar a trezor.

Ocean View Family Suite (125 m²)

Ocean View Family Suite (125 m²)

Ocean View Family Suite (celkem 2) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king s prádlem ze 100% bavlny + místnost s 2 oddělenými lůžky s vlastní TV a přímým přístupem na balkon, vlastní obrovský balkon (55 m²) kolem dokola s pohovkou a ničím nerušeným výhledem na Thajský záliv a zahrady resortu, vlhkou místnost s dešťovou sprchou a mramorovou vanou nadměrné velikosti, župany, 2 pohovky a prodloužený obývací prostor, psací stůl, Samsung LCD TV - diskrétně uložena v „truhle s pokladem“, čaj/kávu a vodu, Wi-Fi zdarma, minibar a trezor.

Courtyard Villa (150-250 m²)

Courtyard Villa (150-250 m²)

Courtyard Villa (celkem 94) zahrnuje: manželskou postel o velikosti king anebo 2 oddělená lůžka s prádlem ze 100% bavlny, vlastní terasu s výhledem na zahrady resortu, vlhkou místnost s dešťovou sprchou a mramorovou vanou nadměrné velikosti, župany, 2 křesla, psací stůl, Samsung LCD TV - diskrétně uložena v „truhle s pokladem“, čaj/kávu a vodu, Wi-Fi zdarma, minibar a trezor.

Online cena a slevy The Shells Resort & Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu The Shells Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Shells Resort & Spa

Restaurace hotelu The Shells Resort & Spa nabízejí to nejlepší z vietnamské i mezinárodní kuchyně. Ať už se rozhodnete povečeřet v moderní restauraci Flow či v uvolněné atmosféře kavárny s barem v Liquid Lounge, anebo zvolíte rychlé občerstvení na baru u bazénu, tak vždycky budete mít z čeho vybírat. Kreativní a moderní kuchyně plná chutných a lákavých pochoutek nadchne Vaše smysly. Pořádají se zde i tematické bazénové párty, které zajišťuje personál resortu.

Restaurace Flow - elegantní restaurace, která je otevřena pro snídaně, obědy a večeře. Jídlo se podává i pod širým nebem. K snídani Vám restaurace nabídne čerstvý denní výběr zdravých a nezdravých lahůdek a navíc je zde bohatá snídaně formou bufetu, kde si sami zvolíte z teplých jídel - anebo Vám kuchař připraví vejce, kterým neodoláte. Rozsáhlé menu pro obědy i večeře nabízí lákavou mezinárodní kuchyni z místních surovin, ale i ohromující směs asijských a západních jídel. Váš výběr jídla je dále obohacen o vinný lístek světové třídy, uvádějící vína z těch nejlepších vinařství po celém světě. Restaurace poskytuje jedinečné prostředí s výhledem na bílé písečné pláže ostrova Phu Quoc. Atmosféra jako nikde jinde.

Liquid Lounge - zde si vychutnáte příjemné stravování v uvolněném komfortu s lehčím občerstvením. Výběr známých a oblíbených exotických lahůdek se podává v tomto klidném prostředí, koupajícím se v přirozeném světle. Nápoje se podávají po celý den - od ranní kávy a čaje až po odpolední osvěžující džusy a koktejly a k večeru něco trochu silnějšího. Vyberte si z široké nabídky světově známých koktejlů, nebo Vám hotelový barman připraví Váš oblíbený nápoj. Jídla a nápoje si dejte na baru anebo v intimním altánku ve stylu výklenku. 

Private Dining - hotel s potěšením nabízí pro malé skupinky (max. 10 osob) zcela uzavřený jídelní prostor s vlastní zahrádkou, kde dostanete před večeří koktejly. Ideální pro oslavy a speciální příležitosti s rodinou nebo přáteli.

In-Room Dining - někdy jen chcete jíst naprosto uvolněně ve svém pokoji. Hotel nabízí menu s vietnamskými a mezinárodními pokrmy, které Vám personál kdykoliv během dne přinese do soukromí Vašeho pokoje.

Sport a wellness hotelu The Shells Resort & Spa *****

Waves Spa & Fitness - nabízí oázu odpočinku a pohody. Tyto kouzelné lázně zahrnují řadu léčebných procedur a kosmetických terapií. Zkušený a ochotný personál hotelu Vám rád splní všechna přání, aby ukonejšil Vaši mysl i tělo. Vyberte si z inspirativní škály různých procedur pro jednotlivce či páry. Spa jsou denně k dispozici od 10:00 do 21:00 hod.

Lázně poskytují svůj exkluzivní koncept Natural Flow - použití 100% čistých přírodních produktů. Program lázní je šitý na míru pro každého jednotlivce. Řada pečlivě vytvořených procedur je přiřazována k Vašim individuálním potřebám a přáním. Objevíte kouzlo atmosféry, péči odborníků i účinky blahodárných procedur.

Koncept Natural Flow se točí kolem tří klíčových elementů, které pomohou obnovit bolavé svaly a unavenou mysl:

  • Naslouchání těla a mysli
  • Porozumění tělesných rytmů
  • Zvládání stresu a spánku

Za prostornou recepcí Waves Spa & Fitness leží půvabná chodba, která Vás zavede k 17 masážním pokojům (jednolůžkové a dvoulůžkové), parním lázním, saunám, kosmetickému salonku a tělocvičně - vše, co potřebujete k osvěžení, omlazení a posílení Vašeho těla i mysli.

Od Waves Spa & Fitness si můžete odpočinout v obřím bazénu, kde se topí křesla a lehátka, anebo na baru u bazénu. Až si dáte pauzu z vody, tak se vydejte k nádherné pláži s bílým pískem.

Mapa - The Shells Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Vietnam do hotelu The Shells Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Shells Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Shells Resort & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Vietnam

Ing. Barbora Víšková
The Shells Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.