Zájezd: DELUXEA - Diamonds Athuruga Maldives *****

DELUXEA - Diamonds Athuruga Maldives ***** Maledivy

Hotel: Diamonds Athuruga Maldives - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Plážové bungalovy a nadvodní vily resortu Diamonds Athuruga jsou roztroušeny po samostatném ostrůvku uprostřed atolu Ari a poskytují exkluzivní zážitek v prostředí křišťálově čisté laguny. Diamonds Arthuruga se s maximální péčí postará o všechny vaše potřeby, zatímco budete odpočívat na pláži nebo ve stínu palem a poslouchat šumění moře. Ubytování tvoří komfortní vily, některé jsou umístěny na pláži, jiné se nacházejí nad lagunou. Plážové bungalovy a suity představují 4* standard ubytování, zatímco nadvodní vilky se pyšní 5* úrovní s maximálním pohodlím.

Areál resortu kromě vil tvoří i knihovna, butik s oblečením a dalšími dopňky, centrum vodních sportů a potápěčské centrum. V rámci resortu je dostupné připojení Wi-Fi ve vilkách i veřejných prostorách. Těšit se můžete taktéž na animační program s denní i večerní zábavou, často i s živou hudbou. Milovníci wellness si pak přijdou na své v lázních Serena Spa.

Dovolenou v resortu Diamonds Athuruga prožijete s nádechem dobrodružství Robinsona Crusoe, zatímco Vám bude dopřáno pohodlí a komfort s kvalitními službami. Resort je vhodný i pro rodiny s dětmi, přičemž ale dětský klub se v resortu nenachází.

Na ostrov Athuruga se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem. Let trvá přibližně 25 minut.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů

Ubytování v resortu nabízí celkem čtyři typy bydlení: 40 Beach Bungalows a 7 Junior Suites (standard 4* resortu), 21 Water Villas a 2 Two Bedroom Water Villas (standard 5* resortu). Jedinečný italský design s důrazem na bílé tóny a komfort klientů zaručuje nezapomenutelné zážitky v oáze klidu a pohody.

Pláž a moře

 • Pláže na tomto malém ostrůvku jsou plné jemného bílého písku, jsou lemovány palmami a křišťálově čistou vodou. Vzdálenost bungalovů a vodních vil od pláže je zde zcela bezprostřední.

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Diamonds Athuruga nabízí širokou škálu možností v oblasti stravování. Gurmánské zážitky prožijte v pěti restauracích s nabídkou rozmanité kuchyně z celého světa.

Maakeyn Buffet Restaurant

Vedle pláže s výhledem na tyrkysový oceán najdete hlavní bufetovou restauraci s nabídkou chutného bufetu s úžasnými variacemi autentický italských specialit, čerstvých ryb a asijských pokrmů. Restaurace nabízí otevřenou kuchyni i barbecue, přičemž večeře mají jiné téma každý den. All Inclusive nápoje, čerstvé ovoce a domácí zmrzlina patří také do nabídky restaurace Maakeyn. Restaurace je otevřená pro snídaně, obědy i večeře.

Thari Over Water Restaurant

Luxusní a vyladěná All Inclusive restaurace nad vodní hladinou nabízí pokrmy a la carte s důrazem na mezinárodní kuchyni. Těšit se můžete na evropská jídla, lokální speciality i asijské chutě. Kochejte se výhledem na západ slunce, zatímco se osvěžíte vyladěným koktejlem při romantické večeři. Od Vánoc až po Velikonoce zde předvádí své umění vyhlášení evropští šéfkuchaři známí jako „Jeunes Restaurateurs“. Díky nim se Vám dostane úžasného kulinářského zážitku. Restaurace je otevřená pro snídaně, obědy i večeře a je určena prioritně pro hosty ubytované v nadvodních vilách.

Farivalhu Maldivian Restaurant

Menší a klidná restaurace v podobě tradičního maledivského přístřešku připravuje místní speciality pod palmami v tropické zahradě. Maledivští šéfkuchaři připraví a servírují pokrmy tím nejlepším způsobem. Aby Vás uchvátila pravá maledivská atmosféra, doporučuje se si obléct tradiční maledivský sarong. Restaurace je k dispozici pro všechny hosty po předchozí rezervaci. Otevřeno je pro večeře a kapacita max. 4 osoby.

Thila Japanese Restaurant

Typická japonská restaurace s živým kulinářským zážitkem je situována v doškovém přístřešku a místní šéfkuchaři Vám připraví speciality z mořských plodů a masa na grilu teppanyaki. Kapacita je maximálně 12 osob a otevřeno je pro obědy a večeře. Je nutná rezervace předem.

Kakuni Sea Food Restaurant

Romantická restaurace s privátním servisem nabízí možnosti pro hosty, kteří si chtějí pochutnat na mořských plodech připravených dle vlastních preferencí a chutí. Speciální menu, humři nebo večeře typické pro Indický oceán jsou k dispozici na různých místech v resortu podle toho, jaká lokalita se klientům nejvíce zamlouvá – může to být na pláži, na terase nadvodní vilky nebo před plážovým bungalovem. Je nutná rezervace předem.

Bary

Hosté v plážových kategoriích mají k dispozici plážový bar Boli a hlavním bar Maakeyn s širokou nabídkou koktejlů, likérů, piva, vína, ovocných džusů a nealkoholických nápojů. Plážový bar Boli podává také lehké obědy a občerstvení a je ideálním místem pro relaxaci s výhledem na moře nebo pro osvěžení během lenošení na pláži během dne. Bar Maakeyn se pak vyznačuje otevřenými prostory a klidnou atmosférou ráno, odpoledne i večer.

Pokud budete ubytovaní v nadvodních vilách, pak můžete využívat i nadvodní bar Thari Over Water Bar, který taktéž nabízí mezinárodní koktejly, vybrané alkoholické nápoje, pivo, víno, ovocné džusy a nealkoholické nápoje. Komfortní posezení nad vodní hladinou Vás naprosto uvolní během večerních hodin.

Šampaňské a prémiové alkoholické nápoje jsou k dispozici za poplatek.

Doprava do hotelu

Na ostrov Athuruga se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem. Let trvá přibližně 25 minut.

Kategorie a vybavení pokojů Diamonds Athuruga Maldives

Ubytování v resortu nabízí celkem čtyři typy bydlení: 40 Beach Bungalows a 7 Junior Suites (standard 4* resortu), 21 Water Villas a 2 Two Bedroom Water Villas (standard 5* resortu). Jedinečný italský design s důrazem na bílé tóny a komfort klientů zaručuje nezapomenutelné zážitky v oáze klidu a pohody.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Bungalow (4*)

Beach Bungalow (4*) fotoBeach Bungalow (4*)

Tváří v tvář nedotčeným vodám s přímým přístupem na pláž. 43 Beach Bungalows nabízí soukromou terasovou verandu s křesly, konferenčním stolkem a lehátky. Všechny pokoje mají také sprchu pod širým nebem. Tváří v tvář nedotčeným vodám s přímým přístupem na pláž nabízí 40 plážových bungalovů soukromou terasovou verandu s křesly, konferenčním stolkem a lehátky. Všechny pokoje mají také venkovní sprchu. K vybavení pokoje patří: manželská postel, individuální klimatizace, stropní ventilátor, IDD telefon, minibar doplňovaný jednou denně, zařízení na přípravu kávy a čaje, vestavěný digitální trezor, bidet, vysoušeč vlasů a plážové ručníky každý den. Úklid probíhá dvakrát denně. K vybavení pokoje patří: postel o velikosti King size, individuální klimatizace, stropní ventilátor, IDD telefon, zásobovaný minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, přihrádka na zavazadla, stanice na iPod, vestavěný digitální trezor, bidet, vysoušeč vlasů, plážové ručníky každý den, elektrický proud (220 V).

Junior Suite (4*)

Junior Suite (4*) fotoJunior Suite (4*)

Ubytování s přímým přístupem na pláž a výhledem na krásy Indického oceánu. Celkem 7 elegantně vybavených Junior Suites nabízí oddělený obývací prostor, rozkládací pohovku, venkovní sprchu a velkou soukromou verandu s posezením. K vybavení pokoje patří: manželská postel, rozkládací pohovka, klimatizace, větrák, IDD telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, stanice na iPod, minibar doplňovaný denně, vestavěný digitální trezor, bidet, vysoušeč vlasů, plážové ručníky každý den, Wi-Fi, dvakrát denně úklidová služba.

Water Villa (5*)

Water Villa (5*) fotoWater Villa (5*)

Diamonds Athuruga nabízí 21 nadvodních vil s velkou soukromou terasu s přímým přístupem k vodě. Vkusné vybavení prostorné vily zahrnuje elegantní nábytek, postel s nebesy, italské moderní osvětlení a ručně skládané dřevěné parketové podlahy. V takovém prostředí si užijete dovolenou naplno! K vybavení pokoje patří: manželská postel s nebesy, rozkládací pohovka, individuální klimatizace, stropní ventilátor, IDD telefon, minibar doplňovaný denně, zařízení na přípravu kávy a čaje, Apple iMac s širokým výběrem hudby a filmů, Wi-Fi, vestavěný digitální trezor, šatna, prostorný sprchový kout s dvojitou sprchovou hlavicí a vlastním přístupem na terasu, dvě umyvadla, toaletní zrcátko, župany, osobní toaletní potřeby, bidet, vysoušeč vlasů, plážové ručníky každý den a dvakrát denně úklidová služba.

Water Villa 2 bedrooms (5*)

Water Villa 2 bedrooms (5*) fotoWater Villa 2 bedrooms (5*)

Pouze 2 nadvodní vily se dvěma ložnicemi se nachází na exkluzivním osamoceném místě na konci mola. Hosté této vily mají nejkrásnější výhled na tyrkysové moře z obrovské terasy s jacuzzi a přímý přístup k oceánu. Pokoje mají velký obývací pokoj, vše vkusně zařízené elegantním nábytkem, postel s nebesy, pohodlnou pohovku a rohový bar a celá vila je s moderním italským osvětlením a parketovými podlahami ideální volbou pro dovolenou na úrovni. K vybavení pokoje patří: dvě postele s nebesy, rozkládací pohovka, individuální klimatizace, stropní ventilátor, IDD telefon, minibar doplňovaný denně, zařízení na přípravu kávy a čaje, Apple iMac s širokým výběrem hudby a filmů, vestavěný digitální trezor, prostorné sprchové kouty s dvojitou sprchovou hlavicí a vlastním přístupem na terasu, dvě umyvadla, toaletní zrcátko, župany, osobní toaletní potřeby, bidet, vysoušeč vlasů, plážové ručníky každý den a dvakrát denně úklidová služba.

Pláž a moře

 • Pláže na tomto malém ostrůvku jsou plné jemného bílého písku, jsou lemovány palmami a křišťálově čistou vodou. Vzdálenost bungalovů a vodních vil od pláže je zde zcela bezprostřední.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Diamonds Athuruga *****

Naše foto hotelu Diamonds Athuruga *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Diamonds Athuruga Maldives

Resort Diamonds Athuruga nabízí širokou škálu možností v oblasti stravování. Gurmánské zážitky prožijte v pěti restauracích s nabídkou rozmanité kuchyně z celého světa.

Maakeyn Buffet Restaurant

Vedle pláže s výhledem na tyrkysový oceán najdete hlavní bufetovou restauraci s nabídkou chutného bufetu s úžasnými variacemi autentický italských specialit, čerstvých ryb a asijských pokrmů. Restaurace nabízí otevřenou kuchyni i barbecue, přičemž večeře mají jiné téma každý den. All Inclusive nápoje, čerstvé ovoce a domácí zmrzlina patří také do nabídky restaurace Maakeyn. Restaurace je otevřená pro snídaně, obědy i večeře.

Thari Over Water Restaurant

Luxusní a vyladěná All Inclusive restaurace nad vodní hladinou nabízí pokrmy a la carte s důrazem na mezinárodní kuchyni. Těšit se můžete na evropská jídla, lokální speciality i asijské chutě. Kochejte se výhledem na západ slunce, zatímco se osvěžíte vyladěným koktejlem při romantické večeři. Od Vánoc až po Velikonoce zde předvádí své umění vyhlášení evropští šéfkuchaři známí jako „Jeunes Restaurateurs“. Díky nim se Vám dostane úžasného kulinářského zážitku. Restaurace je otevřená pro snídaně, obědy i večeře a je určena prioritně pro hosty ubytované v nadvodních vilách.

Farivalhu Maldivian Restaurant

Menší a klidná restaurace v podobě tradičního maledivského přístřešku připravuje místní speciality pod palmami v tropické zahradě. Maledivští šéfkuchaři připraví a servírují pokrmy tím nejlepším způsobem. Aby Vás uchvátila pravá maledivská atmosféra, doporučuje se si obléct tradiční maledivský sarong. Restaurace je k dispozici pro všechny hosty po předchozí rezervaci. Otevřeno je pro večeře a kapacita max. 4 osoby.

Thila Japanese Restaurant

Typická japonská restaurace s živým kulinářským zážitkem je situována v doškovém přístřešku a místní šéfkuchaři Vám připraví speciality z mořských plodů a masa na grilu teppanyaki. Kapacita je maximálně 12 osob a otevřeno je pro obědy a večeře. Je nutná rezervace předem.

Kakuni Sea Food Restaurant

Romantická restaurace s privátním servisem nabízí možnosti pro hosty, kteří si chtějí pochutnat na mořských plodech připravených dle vlastních preferencí a chutí. Speciální menu, humři nebo večeře typické pro Indický oceán jsou k dispozici na různých místech v resortu podle toho, jaká lokalita se klientům nejvíce zamlouvá – může to být na pláži, na terase nadvodní vilky nebo před plážovým bungalovem. Je nutná rezervace předem.

Bary

Hosté v plážových kategoriích mají k dispozici plážový bar Boli a hlavním bar Maakeyn s širokou nabídkou koktejlů, likérů, piva, vína, ovocných džusů a nealkoholických nápojů. Plážový bar Boli podává také lehké obědy a občerstvení a je ideálním místem pro relaxaci s výhledem na moře nebo pro osvěžení během lenošení na pláži během dne. Bar Maakeyn se pak vyznačuje otevřenými prostory a klidnou atmosférou ráno, odpoledne i večer.

Pokud budete ubytovaní v nadvodních vilách, pak můžete využívat i nadvodní bar Thari Over Water Bar, který taktéž nabízí mezinárodní koktejly, vybrané alkoholické nápoje, pivo, víno, ovocné džusy a nealkoholické nápoje. Komfortní posezení nad vodní hladinou Vás naprosto uvolní během večerních hodin.

Šampaňské a prémiové alkoholické nápoje jsou k dispozici za poplatek.

All Inclusive

 

Balíčky platné od 01.11.2019 do 31.10.2020

Hotel Diamonds Athuruga v balíčku „all inclusive“ zahrnuje:

 • Zdarma uvítací drink pro všechny přijíždějící hosty
 • Snídaně (8:00 – 10:30), obědy (13:00 – 14:30) a večeře (20:00 – 21:30) v hlavní hotelové restauraci Maakeyn
 • Obědy servírované v plážovém baru Boli
 • Občerstvení, koktejly, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, pivo, víno, čaj a káva, vybrané lihoviny (šampaňské a prémiové lihoviny nejsou zahrnuty) podávány v plážovém baru od 10 do 24 hod
 • Minibar na pokoji je denně doplňován
 • Ošetřovna s doktorem a lékařskou péčí (24 hodin)
 • Zdarma připojení k Wi-Fi na recepci, v Junior Suites a nadvodních vilách
 • Vodní sportovní aktivity: kánoe, plachtění a windsurfing (pro zkušenější hosty)
 • Šnorchlovací vybavení a šnorchlovací výlety s průvodcem k útesu
 • Půldenní výlet na Fisherman's Island (Rybářský ostrov) – jednou za pobyt (min. 7 nocí pobytu)
 • Plážové osušky a lehátka
 • Vánoční a novoroční večeři

Hotel Diamonds Athuruga v balíčku „all inclusive“ navíc pro hosty Water Villa zahrnuje:

 • Snídani formou á la carte, obědy a večeře ve stylu table d' Hôte v Thari Over Water Restaurant
 • Koktejly, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, pivo, víno, čaj a kávu a vybrané lihoviny (nezahrnuje šampaňské) v nadvodním baru Thari od 18 do 23 hod

 

Balíčky platné od 01.11.2020 do 31.10.2021

Hotel Diamonds Athuruga v balíčku „all inclusive“ zahrnuje:

 • Zdarma uvítací drink pro všechny přijíždějící hosty
 • Snídaně (8:00 – 10:30), obědy (13:00 – 14:30) a večeře (20:00 – 21:30) v hlavní hotelové restauraci
 • Obědy servírované v plážovém baru 
 • Občerstvení, koktejly, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, pivo, víno, čaj a káva, vybrané lihoviny (šampaňské a prémiové lihoviny nejsou zahrnuty) podávány v plážovém baru od 10 do 24 hod
 • Minibar na pokoji je denně doplňován
 • Ošetřovna s doktorem a lékařskou péčí (24 hodin)
 • Zdarma připojení k Wi-Fi na recepci, v Junior Suites a nadvodních vilách
 • Vodní sportovní aktivity: kánoe, plachtění a windsurfing (pro zkušenější hosty)
 • Šnorchlovací vybavení a šnorchlovací výlety s průvodcem k útesu
 • Půldenní výlet na Fisherman's Island (Rybářský ostrov) – jednou za pobyt (min. 7 nocí pobytu)
 • Plážové osušky a lehátka
 • Vánoční a novoroční večeři

Hotel Diamonds Athuruga v balíčku „all inclusive“ navíc pro hosty Water Villa zahrnuje:

 • Snídani formou á la carte, obědy a večeře ve stylu table d' Hôte v Thari Over Water Restaurant
 • Koktejly, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, pivo, víno, čaj a kávu a vybrané lihoviny (nezahrnuje šampaňské) v nadvodním baru Thari od 18 do 23 hod

Sport a wellness hotelu Diamonds Athuruga *****

Resort Diamonds Athuruga vodní sportovní aktivity každý den. Nechejte se pohltit maledivskou atmosférou a vydejte se na moře nebo pod vodní hladinu, abyste zažili opravdové Maledivy. Vyzkoušet můžete následující vodní sporty a služby:

 • windsurfing
 • kánoe
 • šnorchlování (vybavení i s záchrannými vestami, šnorchlovací výlety s průvodcem ke korálu, šnorchlovací loď, „bio“ šnorchlování, šnorchlování při západu slunce)
 • půjčovna lodí a
 • hlubokomořský rybolov.

V hotelu sídlí také mořský biolog, který Vás může seznámit s místní faunou a flórou a odpovědět na mnohé otázky, abyste maledivské mořské prostředí dokonale poznali.

Potápěčské centrum

Potápěčské centrum IDive s kvalifikovanými instruktory můžete využívat k prozkoumávání podmořského světa maledivských vod. Instruktoři Vás doprovodí na palubě lodi a pomohou Vám objevit kouzelný svět korálů. Každý den můžete navštívit jinou lokalitu. Vydejte se na palubě typické maledivské lodi Dhoni do hlubin oceánu. Centrum nabízí také kurzy pro začátečníky, kteří by chtěli tento adrenalinový zážitek vyzkoušet.

Lázně Serena Spa

Lázně Serena Spa v resortu Diamonds Athuruga jsou oázou klidu a pohody v přírodním prostředím. Je to místo plné relaxace, lázeňské atmosféry a dokonalé péče o tělo, mysl i duši. Nechejte se hýčkat během exotické dovolené. Zdejší terapeuti se o Vás skvěle postarají. Využívají při tom kombinaci bylin, olejů, koření a květin dle asijských tradic. Během procedur v lázních Serena Spa se zbavíte stresu a shonu každodenního života naprosto jednoduše.

Procedury byly inspirovány bohatým dědictvím ájurvédy, což je prastará indická věda o životě. Při spojení s evropskými koncepty aromaterapie a dalšími technikami jihovýchodní Asie si zdejší masáže užijete plnými doušky. Mezi hlavní procedury patří masáže těla, masáže obličeje, kosmetické procedury a různé lázeňské a wellnes balíčky.

Děti v hotelu Diamonds Athuruga *****

Děti jsou v hotelu Diamonds Athuruga vítány. V resortu lze zapůjčit na vyžádání dětskou postýlku i vysoké dětské židle. Nicméně dětský klub v hotelu k dispozici není.

Doprava do hotelu Diamonds Athuruga Maldives

Na ostrov Athuruga se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem. Let trvá přibližně 25 minut.

Mapa - Diamonds Athuruga Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Diamonds Athuruga *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Diamonds Athuruga *****

Pláž
10
Ubytování
9.3
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
4 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.5
1 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
2 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
1 hodnocení
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Nový Bor
Datum pobytu:
19. 11. - 28. 11. 2019
Některé položky ( například stravování ) by si zasloužily hodnocení \"11\" :-)
Poloha hotelu je výborná... ale je to hodně daleko. Takže \"9\"
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Vysoká Pec
Datum pobytu:
08. 07. - 18. 07. 2019
Vse bylo uzasne.. Od pokoju, pres plaz, po zamestnance hotelu. Musim vyzdvihnout jidlo, protoze to bylo famozni.

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Diamonds Athuruga Maldives *****

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.