Zájezd: DELUXEA - Dusit Thani Maldives *****

DELUXEA - Dusit Thani Maldives ***** Maledivy

Hotel: Dusit Thani Maldives - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Hotel Dusit Thani Maldives představuje spojení sofistikované thajské pohostinnosti s jedinečným prostředím Malediv. Ostrov obklopený kolem dokola bílým pískem a bohatým korálovým útesem i tyrkysovou lagunou nabízí prvotřídní ubytování v 94 vilách a residencích situovaných na pláži i nad mořskou hladinou. V blízkosti resortu se ukrývá světová biosférická rezervace UNESCO v rámci atolu Baa, jenž je proslulým domovem mant a žraloků.

Dusit Thani je místem aktivního relaxování. Na první pohled Vás uchvátí bělostné pláže s neuvěřitelně čistými lagunami. Na jedné straně ostrova je průzračná voda na plavání, na druhé straně pohádkový korálový svět. Uprostřed ostrova roste bujná tropická zeleň, která tak připomíná prostředí džungle.

Milovníci jídla mohou potěšit své chuťové buňky ve třech restauracích a dvou barech, přičemž vždy jsou v nabídce speciality od zkušených a talentovaných kuchařů. Hosté se zde mohou potápět, šnorchlovat nebo si zaplavat v jednom z největších bazénů na Maledivách (720 m²) či relaxovat v privátním bazénku u vlastní vily. K dispozici je i plně vybavené fitness studio s osobním trenérem a instruktorem jógy. Pro děti je zde hřiště a klub. Hosté mohou svůj čas trávit také v knihovně nebo ostrovních buticích. 

Resort se nachází na ostrově Mudhdhoo a je vzdálený asi 35 minut cesty hydroplánem nebo 40 minut místní linkou a rychločlunem od mezinárodního letiště v Male.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Dusit Thani Maldives

Resort Dusit Thani doporučujeme všem, kteří touží po dokonalé exotické dovolené na maledivském ostrůvku plném zeleně. Během dovolené se můžete spolehnout na jedinečnou thajskou pohostinnost, kterou se hotelový řetězec Dusit Thani pyšní, a to ať už se jedná o služby v restauraci, o pokojovou službu či o personál v centru vodních sportů a podobně. V prosinci roku 2012 zde trénoval a pobýval se svou rodinou dokonce i tenista Roger Federer.

V hotelu si každý najde to své - početnější rodiny určitě ocení dvouložnicové rodinné vily, milovníci nadvodního bydlení mají na výběr z unikátních Water Vill a páry si mohou vybrat i z plážových vil s bazénem či bez bazénu, kde najdou dostatek soukromí. Každá vila disponuje službami osobního komorníka. U každé vily najdete zaparkovaná jízdní kola, která jsou ideálním prostředkem pro pohyb po ostrově. V restauraci či na masáži tak můžete být během chvilky. Samozřejmě také procházky tropickým lesem mají také své kouzlo.

Pokud hledáte vilu, u které je krásné pláž a čistá písčitá laguna, pak doporučujeme jihozápadní stranu ostrova s Beach Villas with pool. Pro milovníky šnorchlování je pak vhodnější sererní a severovýchodní strana v okolí restaurace Benjarong až po centrum vodních, kde je bohatý korálový útes jen pár temp od pláže. Blízkost korálového útesu ale způsobuje, že je v této části pláž užší.

Resort se pyšní taktéž gastronomickým bohatstvím. Právě restaurace Benjarong s barem Vám naservíruje vynikající thajské speciality, zatímco bufetová restaurace The Market nabízí výběr mezinárodních pokrmů s tematickými možnostmi. Příjemnou oblastí je také západní cíp ostrova s mezinárodní restaurací Sea Grill, kde se můžetě těšit na vynikající a la carte obědy a přilehlý Sand bar s bazénem a terasou, kde se odehrává i příjemná večerní zábava.

Ve volném čase pak nesmíte opomenout vyhlášené thajské lázně nebo výlet na oceán za šnorchlováním s mantami. Hotel navíc disponuje skvělým dětským klubem, kde můžete be obav nechat své děti a užít si chvilku pro sebe se svým partnerem.

 

 

Kategorie a vybavení pokojů

Resort Dusit Thani tvoří ideálně vyvážený mix plážových a nadvodních vil a rezidencí. Prostorné ubytování se vyznačuje elegantními interiéry s thajským nádechem a rysy tradiční maledivské architektury. Každá vilka či rezidence nabízí výhledy směrem k moři a ostrovem prostupuje svěží vegetace, která vytváří pocit soukromí. V resortu Dusit Thani Maldives se Vám dostane naprostého pohodlí a pořádné dávky luxusu.

Pláž a moře

Celý zelený ostrov obklopuje bělostná písečná pláž, která je ideálním místem pro odpočinek, opalování i nejrůznější hry. Pláž lemuje tyrkysově modrá laguna, která pomalu přecházejí v temně modré vody Indického oceánu.

Na jihozápadním pobřeží u Beach Villa with Pool je pláž širší a najdete tam rozlehlou písčitou lagunu s čistou vodou. Pro milovníky šnorchlování je pak vhodnější sererní a severovýchodní strana v okolí restaurace Benjarong až po centrum vodních, kde je bohatý korálový útes jen pár temp od pláže. Blízkost korálového útesu ale způsobuje, že je v této části pláž užší.

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu Dusit Thani se potkává čisté kulinářské umění s luxusem, který si můžete dopřát s bosýma nohama. S nabídkou od mezinárodního bufetu až po autentické thajské speciality si každý užije stravování během dovolené podle svých chutí. Vybírat můžete ze tří restaurací a k dispozici jsou dva hotelové bary.

Vyzkoušet zde můžete i tzv. „Borderless Dining“ koncept, který umožňuje hostům stolovat v naprostém soukromí s nabídkou menu na míru.

The Market

Hlavní restaurace Market nabízí bohaté bufetové snídaně s pokrmy z východu i západu a variacemi čerstvého ovoce i klasického pečiva. Po dni na pláži se zde pak můžete vrátit na večeři s tematickým bufetem či a la carte nabídkou v unikátním maledivském prostředí.

Sea Grill

Dopřejte si kulinářské potěšení z čerstvých mořských plodů a steaků připravených podle nejlepších receptů. K tomu zde navíc najdete nabídku nejrůznějších pokrmů z celého světa. Odpočívejte na okraji bazénu s výhledem na oceán a nechejte se unášet chutěmi Středozemního moře, Středního Východu a Indického oceánu. Můžete si dopřát lehký oběd či vyladěnou večeři pod hvězdami. Restaurace má k dispozici i vinný sklípek s nabídkou vín z celého světa.

Benjarong

Thajská restaurace Benjarong Vás pohostí během oběda či večeře a jakoby Vás přenese „země úsměvů“ – do Thajska. Připravte se na naprostý gastronomický požitek s thajským nádechem v prostředí stylové restaurace. Thajští šéfkuchaři se postarají o to, abyste měli pocit, že se nacházíte v gastronomickém ráji. Tato restaurace nad vodní hladinou připraví i speciality jako humr, krabi, krevety, korálové ryby nebo tradiční pečená kachna. Opravdový zážitek ale nelze popsat, to si musíte zažít.

Sala Bar

Sala Bar se nachází nad restaurací Benjarong nad mořem. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat osvěžující koktejl v klidné atmosféře s panoramatickými výhledy na Indický oceán.

Sand Bar

Sand Bar je celodenní bar a představuje ideální místo pro relaxaci s drinkem v ruce během dne i večer. Vyberte si s rozmanité nabídky nápojů nebo si dejte i lehké občerstvení. To vše hned vedle jednoho z největších bazénů na Maledivách, kde západy slunce vypadají jako z pohádky.

Doprava do hotelu

Transfer hydroplánem z letiště Ibrahim Nasir na ostrově Malé do resortu Dusit Thani Maldives trvá přibližně 35 minut a vede malebnými křišťálovými vodami. Do resortu mohou být klienti dopraveni také místní linkou a lodí, cesta trvá cca 40 minut. Při volbě transferu je nutné mít na paměti, že:

 • hydroplány jsou v provozu pouze přes den (6–16 hod), jinak je nutné přenocování v Malé,
 • na letišti Vás bude čekat zástupce hotelu a doprovodí Vás k hydroplánu,
 • společnost s hydroplány potvrdí dobu odjezdu 24 hodin dopředu a Vy budete informováni po příletu do Malé,
 • je účtován příplatek za zavazadla přesahující váhu 20kg (2 USD/kg),
 • je nutné informovat hotel o Vašem příletu minimálně 7 dní předem,
 • nevhodné povětrnostní podmínky mohou ovlivnit transfery hydroplánem,
 • při běžných podmínkách hosté dorazí do resortu cca 2 hodiny po příletu do Malé.

Kategorie a vybavení pokojů Dusit Thani Maldives

Resort Dusit Thani tvoří ideálně vyvážený mix plážových a nadvodních vil a rezidencí. Prostorné ubytování se vyznačuje elegantními interiéry s thajským nádechem a rysy tradiční maledivské architektury. Každá vilka či rezidence nabízí výhledy směrem k moři a ostrovem prostupuje svěží vegetace, která vytváří pocit soukromí. V resortu Dusit Thani Maldives se Vám dostane naprostého pohodlí a pořádné dávky luxusu.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa fotoBeach Villa

Beach Villa (122 m²) je plážovým útočištěm obklopeným svěží tropickou vegetací. Každé ráno se můžete probouzet s výhledem na mořské vlny omývající písečné pobřeží. Pod vilovým přístřeškem s terasou můžete příjemně odpočívat při čtení knihy nebo naopak vystavte své tělo maledivským slunečním paprskům. Všechny vily mají přístup k pláži. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool fotoBeach Villa with Pool

Plážová vilka (122 m2) s bazénem ve vlastním dvorku za vilou nabízí dostatek prostoru a thajskou eleganci s moderním vybavením, které udělá z Vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Svěží tropické prostředí s bujnou vegetací tvoří ideální zázemí pro tyto vily s otevřenou koupelnou a privátní terasou. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Deluxe Villa with Pool

Beach Deluxe Villa with Pool fotoBeach Deluxe Villa with Pool

Tyto vylepšené plážové vilky (122 m2) s bazénem před vilou směrem k pláži se pyšní thajským stylem s maledivskými prvky a dokonalým pocitem luxusní dovolené. Relaxujte na vlastní terase u bazénu v obklopení zeleně nebo si dopřejte sprchu či koupel v otevřené koupelně. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool fotoWater Villa with Pool

Kategorie nadvodních vil (150 m2) s bazénem se nachází umístěná nad vodní hladinou podél jihovýchodního a jihozápadního pobřeží ostrova. Můžete se těšit na krásné scenérie tyrkysových vod poblíž korálového útesu. Z vlastní terasy budete mít přímý přístup do moře nebo do privátního bazénku. Všechny vily nesou thajský nádech v kombinaci s maledivskou architekturou a moderními prvky. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Ocean Villa with Pool

Ocean Villa with Pool fotoOcean Villa with Pool

Nadvodní vily Ocean (180 m2) s privátním bazénem jsou situovány v severozápadní části ostrova. Projděte se po dřevěném mole nad mořem a dorazíte k doškovým vilkám s nádhernými výhledy na Indický oceán. Vilky se pyšní velkou vanou, vnitřním i venkovním prostorem pro posezení a přímý přístupem do mořských vod s korálovým útesem z vlastní terasy. Vily se nesou v duchu thajského stylu s velkými okny a dveřmi. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Family Beach Villa with Pool (2 bedrooms)

Family Beach Villa with Pool (2 bedrooms) fotoFamily Beach Villa with Pool (2 bedrooms)

Pokud hledáte místo pro rodinnou dovolenou s dostatkem soukromí a maximálním pohodlím, pak jste právě našli ideální variantu. Rodinná plážová vila (262 m2) disponuje dvěma ložnicemi, venkovní zahradou u pláže, terasou, altánkem pro stolování a okouzlujícím privátním bazénem. Nechejte se ohromit tímto ubytování, které má přímý přístup na pláž. Můžete zde zažít i soukromé barbecue. Vilu prostupují thajské rysy s maledivským nádechem. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Ocean Pavilion with Pool (2 bedrooms)

Ocean Pavilion with Pool (2 bedrooms) fotoOcean Pavilion with Pool (2 bedrooms)

Unikátní nadvodní vila Ocean Pavilion (370 m2) se pyšní vlastním bazénem a velkým prostorem se dvěma ložnicemi. Je strategicky umístěna s výhledem na západ slunce a nabízí jedinečné zázemí pro dovolenou strávenou ve vile nad moře. Toto velkolepé dílo disponuje maximálním soukromím, a kromě dvou ložnic zahrnuje také vnitřní i venkovní prostor pro stolování, obývací pokoj, vinný sklípek a kuchyňku. Najdete zde také prostornou terasu a privátní bazén. Ideální varianta pro rodiny či skupinky přátel. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Residence with Pool (2 bedrooms)

Beach Residence with Pool (2 bedrooms) fotoBeach Residence with Pool (2 bedrooms)

S důrazem na styl, soukromí a prostor si můžete užít dovolenou v těchto plážových rezidencích (570 m2) o dvou patrech, které kombinují exkluzivní luxus a pohodlí domova. Je to skvělá volba pro náročné – zejména pro rodiny nebo skupinky přátel toužící po klidné dovolené na té nejlepší adrese. Rezidence nabízí hlavní ložnici s balkonem a nádhernými výhledy. Dále pak zde najdete druhou ložnici s oddělenými lůžky a prostornou terasou, vinný sklípek, kuchyňku a také velký privátní bazén. Užijte si dovolenou například se soukromým barbecue. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Beach Residence wtih Pool (3 bedrooms)

Beach Residence wtih Pool (3 bedrooms) fotoBeach Residence wtih Pool (3 bedrooms)

Tříložnicová plážová rezidence se vyznačuje hlavní ložnicí v patře s terasou, lehátky a krásnými výhledy na oceán. Druhá ložnice je pak situována v přízemí vedle obývacího prostoru. Společně s designovým nábytkem, LED TV a ozvučením BOSE se budete cítit přímo královsky. Obývací prostor se pak otevírá na terasu s privátním bazénem a prostorem pro stolování až pro 6 osob. Tropická zahrada spojuje hlavní vilu s bazénem, altánkem, pootevřenou koupelnou s dešťovou sprchou a další ložnicí s postelí king. Je to zkrátka velkolepý palác. Do standardního vybavení vily patří bezplatné pevní i bezdrátové připojení k internetu, denně doplňovaná pitná voda, služby komorníka (6-24hod), denně služby buginy, minibar, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu kávy a čaje, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, prostorný pracovní stůl, vybavení koupelny, župany, plážové osušky, sandály, vysoušeč vlasů, venkovní dešťová sprcha, sejf, ovládání osvětlení u postele, mezinárodní noviny a polštářové menu.

Pláž a moře

Celý zelený ostrov obklopuje bělostná písečná pláž, která je ideálním místem pro odpočinek, opalování i nejrůznější hry. Pláž lemuje tyrkysově modrá laguna, která pomalu přecházejí v temně modré vody Indického oceánu.

Na jihozápadním pobřeží u Beach Villa with Pool je pláž širší a najdete tam rozlehlou písčitou lagunu s čistou vodou. Pro milovníky šnorchlování je pak vhodnější sererní a severovýchodní strana v okolí restaurace Benjarong až po centrum vodních, kde je bohatý korálový útes jen pár temp od pláže. Blízkost korálového útesu ale způsobuje, že je v této části pláž užší.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Dusit Thani Maldives *****

Naše foto hotelu Dusit Thani Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Dusit Thani Maldives

V resortu Dusit Thani se potkává čisté kulinářské umění s luxusem, který si můžete dopřát s bosýma nohama. S nabídkou od mezinárodního bufetu až po autentické thajské speciality si každý užije stravování během dovolené podle svých chutí. Vybírat můžete ze tří restaurací a k dispozici jsou dva hotelové bary.

Vyzkoušet zde můžete i tzv. „Borderless Dining“ koncept, který umožňuje hostům stolovat v naprostém soukromí s nabídkou menu na míru.

The Market

Hlavní restaurace Market nabízí bohaté bufetové snídaně s pokrmy z východu i západu a variacemi čerstvého ovoce i klasického pečiva. Po dni na pláži se zde pak můžete vrátit na večeři s tematickým bufetem či a la carte nabídkou v unikátním maledivském prostředí.

Sea Grill

Dopřejte si kulinářské potěšení z čerstvých mořských plodů a steaků připravených podle nejlepších receptů. K tomu zde navíc najdete nabídku nejrůznějších pokrmů z celého světa. Odpočívejte na okraji bazénu s výhledem na oceán a nechejte se unášet chutěmi Středozemního moře, Středního Východu a Indického oceánu. Můžete si dopřát lehký oběd či vyladěnou večeři pod hvězdami. Restaurace má k dispozici i vinný sklípek s nabídkou vín z celého světa.

Benjarong

Thajská restaurace Benjarong Vás pohostí během oběda či večeře a jakoby Vás přenese „země úsměvů“ – do Thajska. Připravte se na naprostý gastronomický požitek s thajským nádechem v prostředí stylové restaurace. Thajští šéfkuchaři se postarají o to, abyste měli pocit, že se nacházíte v gastronomickém ráji. Tato restaurace nad vodní hladinou připraví i speciality jako humr, krabi, krevety, korálové ryby nebo tradiční pečená kachna. Opravdový zážitek ale nelze popsat, to si musíte zažít.

Sala Bar

Sala Bar se nachází nad restaurací Benjarong nad mořem. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat osvěžující koktejl v klidné atmosféře s panoramatickými výhledy na Indický oceán.

Sand Bar

Sand Bar je celodenní bar a představuje ideální místo pro relaxaci s drinkem v ruce během dne i večer. Vyberte si s rozmanité nabídky nápojů nebo si dejte i lehké občerstvení. To vše hned vedle jednoho z největších bazénů na Maledivách, kde západy slunce vypadají jako z pohádky.

All Inclusive

 

Balíček platný  od 11. 1. 2020 do 04. 1. 2022

Balíček „Pure Indulgence“ zahrnuje:

 • Check-in ve vile
 • Snídaně formou bufetu v restauraci Market
 • Obědy v restauraci Benjarong nebo Sea Gril (formou á la carte o třech chodech)
 • Večeře ve kterékoliv otevřené restauraci (formou á la carte o třech chodech nebo bufet)
 • Vybraná piva, vína, lihoviny, koktejly, limonády, džusy, kávy a čaje v jakékoliv otevřené restauraci či baru
 • Denně doplňovaný minibar obsahující čtyři piva, deset limonád a čtyři džusy (nezkonzumované položky se nesčítají, zatímco konzumace většího než zmíněného množství je zpoplatněna)

Zdarma pro všechny hosty hotelu poté platí:

 • salonek na letišti v Male pro přilétající hosty (hydroplán i místní linka)
 • welcome drink a košík s ovocem při příjezdu
 • služby komorníka
 • Nespresso kámovar a zařízení na přípravu kávy a čaje
 • Wi-Fi ve veřejných prostorách i ve vile
 • žehlička a žehlící prkno
 • 4 láhve vody na den v pokoji
 • digitální LED TV s filmy a ozvučením BOSE
 • mezinárodní noviny na vyžádání
 • dort v případě narozenin či výročí
 • plně vybavené fitness studio, fitness stezka, badminton a tenisové kurty
 • Dětský klub a denní aktivity
 • šnorchl, ploutve a záchranná vesta – v centru vodních sportů
 • použití sauny, parní místnosti a jacuzzi v Devarana Spa
 • bicykly během celé doby pobytu
 • skupinové kurzy jógy
 • skupinové procházky místní přírodou.

Balíček platí od 11. 1. 2020 do 04. 1. 2022. Hotel si v rámci slevových akcí vyhrazuje právo na úpravu obsahu balíčku Pure indulgence a dalšího stravování.

Sport a wellness hotelu Dusit Thani Maldives *****

V resortu Dusit Thani se snoubí aktivní trávení volného času společně se slastnými chvilkami klidu a relaxace.Hostům je zde k dispozici bazén o rozloze 750m², který se honosí přívlastkem „jeden z největších na Maledivách“.

Příznivci sportu mohou vyzkoušet fitness studio nebo si zahrát tenis na osvětlených tenisových kurtech. Vyzkoušet můžete i celou škálu vodních sportů. Zavítat můžete i do potápěčského centra a poznat svět i z jiné perspektivy.

Mezi pozemní sporty, aktivity a vybavení patří:

 • jacuzzi, sauna a parní místnost
 • hotelový bazén o 750 m2 a privátní bazény u vil
 • fitness centrum
 • altánek pro jógu s možností kurzů
 • dva osvětlené tenisové kurty
 • bicykly u vily
 • kurzy vaření, jógy, procházky přírodou, degustace vína, kurzy přípravy koktejlů apod.
 • fitness stezka apod.

Centrum vodních sportů pak nabízí:

 • šnorchlování s želvami
 • šnorchlování u korálu
 • šnorchlování s mantami v Hanifaru Bay (UNESCO)
 • potápěčské výlety pro začátečníky i zkušené
 • vodní sporty jako vodní lyže, parasailing, wakeboarding, vodní skútry a plachtění
 • privátní výlety na opuštěný písečný ostrůvek
 • rybolov
 • výlety lodí
 • tradiční rybolov při západu slunce (úlovek můžete mít další den na oběd).

Lázně Devarana Spa

Devarana Spa přináší na dechberoucím ostrov špičkové lázeňské služby. Řadí se mezi nejlepší lázně na Maledivách a přináší prvotřídní servís s důrazem na thajské techniky. Mimořádný architektonický koncept v korunách stromů a v tropické džungli se mísí s krásou zdejšího okolí a poskytuje hostům pocit jedinečné relaxace a opětovného připojení k přírodě. Lázně se vyznačují dvěma přízemními prostory pro luxusní léčebné procedury, dalšími šesti v korunách stromů a místy pro masáže nohou, manikúru a pedikúru, venkovním bazénem, parní místností, saunou a jacuzzi.

Služby: masáže, očista těla, péče o obličej, vodní léčebné procedury, péče o ruce a nohy, tělové zábaly a mnohé další.

Děti v hotelu Dusit Thani Maldives *****

Resort myslí i na své malé návštěvníky, pro které je zde připraveno hřiště a dětský klub pro děti od 3 do 12 let. Otevírací doba je 10-18 hod.  Mezi aktivity pro děti patří:

 • malování na trika
 • procházky přírodou
 • pečení pizzy
 • honba za pokladem
 • malování na obličej
 • výroba zábavných masek
 • malování na kokosy nebo mušle
 • origami
 • hra na „schovku“
 • dekorace sušenek a cupcaků
 • stolní hry
 • stavění hradů z písku
 • Playstation
 • filmy a pohádky a
 • stolní fotbal.

Doprava do hotelu Dusit Thani Maldives

Transfer hydroplánem z letiště Ibrahim Nasir na ostrově Malé do resortu Dusit Thani Maldives trvá přibližně 35 minut a vede malebnými křišťálovými vodami. Do resortu mohou být klienti dopraveni také místní linkou a lodí, cesta trvá cca 40 minut. Při volbě transferu je nutné mít na paměti, že:

 • hydroplány jsou v provozu pouze přes den (6–16 hod), jinak je nutné přenocování v Malé,
 • na letišti Vás bude čekat zástupce hotelu a doprovodí Vás k hydroplánu,
 • společnost s hydroplány potvrdí dobu odjezdu 24 hodin dopředu a Vy budete informováni po příletu do Malé,
 • je účtován příplatek za zavazadla přesahující váhu 20kg (2 USD/kg),
 • je nutné informovat hotel o Vašem příletu minimálně 7 dní předem,
 • nevhodné povětrnostní podmínky mohou ovlivnit transfery hydroplánem,
 • při běžných podmínkách hosté dorazí do resortu cca 2 hodiny po příletu do Malé.

Mapa - Dusit Thani Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Dusit Thani Maldives *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Dusit Thani Maldives *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
21 hodnocení
Pláž
9.1
Ubytování
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
12 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.3
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
3 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
3 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
9.3
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.4
3 hodnocení
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum pobytu:
09. 07. - 18. 07. 2019
Neuvěřitelně krásná dovolená! Kouzelný ostrov s perfektním útesem pro potápění po celém obvodu. Útes je překrásný - jako akvárium - tisíce ryb, želvy, murény, chobotnice, rejnoci, žraloci. Absolutní soukromí, prostorné vily, skvělé vybavení. Jídlo je senzační (thajská restaurace a sea gril) a lehce pod maximem (Market). Dokonalým zážitkem je péče personálu - od komorníka, přes číšníky až k managerům resortu! Soukromí, luxus, odpočinek, MOŘE, absol
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Trenčín
Datum pobytu:
09. 02. - 16. 02. 2019
Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme pani Zjavkovej za doporučenie vily s bazénom v kúpeľni- veľmi dobré miesto na ostrove. Pred vilou krásna pláž.
Hotel nám po prvej noci upgradol ubytovnie a keďže sme boli spolu 2 páry presťahovali nás do krásneho domu na pláži s 2 spálňami. To bolo TOP.
Ostrov veľmi dobrý na šnorchlovanie , výborná kuchyňa v obidvoch A la carte reštauráciach.
9.2
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Proboštov
Datum pobytu:
26. 02. - 13. 03. 2018
Úžasný podmořský život.
Dokonalé stravování.
8.7
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
21. 12. - 01. 01. 2018
výborné chování personálu, výborná grill restaurace - denně čerstvé ryby, krevety
8.7
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
21. 12. - 01. 01. 2018
výborné chování personálu, výborná grill restaurace - denně čerstvé ryby, krevety

Ohlasy klientů DELUXEA

Luxusní dovolená na Dusit Thani - Water Villa with pool

Maledivy , hodnocení ze dne 31. 10. 2017

Dobrý den Pavlíno,

 
za nás nádhera. Shodli jsme se všichni, že je to lepší než Moofushi. 
 
PLUS
 
1) Super ubytování. Velké vily s bazénem (Water Villa with pool) a vstupem přímo do moře. V podstatě z terasy jste přímo nad atolem. 
2) Nádherný šnorchlování i potápění. Spousta ryb, chobotnic, sepií, želv. Nádhera.
3) Baa Atol hned za rohem cca 15 minut lodí a jste na nejlepším místě na světě na potápění s manta rejnoky. Pokud je neuvidíte vracejí Vám peníze (tohle na moofushi neexistuje).
4) Jídlo je vynikající. Neměl jsem průměrné jídlo. Vše čerstvé, chutné, nádherně prezentované. A ty steaky …. neskutečný.
5) Neskutečně příjemní zaměstnanci. K dispozici máte Butlera 24/7. Cokoliv potřebujete zařídí.
6) K dispozici retro kola. Bomba. Holku jsme z nej nemohli odlepit!
7) Vynikající kids club. Individuální přístup, super aktivity a příjemní lidé. Pro ně bylo vidět že je to zábava raději než práce. Umějí si vybudovat vztah k dětem.
 
 
Jediná nevýhoda je, že nemají pláž. Ta se podle přílivu a datumu stěhuje kolem ostrova. Ale s tím jsem ochotný žít :-)
 
Děkujeme moc za neskutečnou dovolenou.
 
DB
Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Nulové storno do 12 dnů před začátkem pobytu od 12.07.2020 do 30.09.2020 (platí při rezervaci od 22.05.2020 do 30.09.2020).

Nulové storno do 19 dnů před začátkem pobytu od 01.10.2020 do 30.11.2020 (platí při rezervaci od 22.05.2020 do 30.11.2020).

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Dusit Thani Maldives *****

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.