Zájezd: DELUXEA - Kuramathi Island Resort ****

Kuramathi Island Resort Vybrat termín

DELUXEA - Kuramathi Island Resort **** Maledivy

Kuramathi Island Resort - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Toto místo je ideální pro milovníky aktivně strávené dovolené. Resort Kuramathi Island se nachází v turisticky atraktivní oblasti Ari Atol. Z mezinárodního letiště ostrova Malé sem cesta hydroplánem trvá dvacet minut.

Ostrov, na kterém se resort nachází, není zdaleka celý zcivilizován, najdete zde i neosídlené části, které lákají k poklidné procházce podél nedotčených pláží a panenské vegetace. Délka ostrova Kuramathi činí 1,8 kilometrů.

12 typů vil je roztroušeno po velké části ostrova. Některé se schovávají v bujné zeleni, jiné se nachází přímo na pláži nebo plují nad vodou.

Zanechte své starosti a peněženku doma díky jedinečným balíčkům All inclusive a užíjte si dovolenou věnovanou sobě navzájem. Kuramathi Island Resort nabízí All inclusive balíček Basic a Select All.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

 

Naše doporučení k Kuramathi Island Resort

Resort Kuramathi je jedním z největších hotelových objektů na Maledivách. Ubytovací kapacita je skutečně vysoká, stejně vysoké je ale i nadstandardně různorodé trávení volného času a rozmanitý výběr kategorií plážových i nadvodních vil. Resort postupně procházel celkovou rekonstrukcí, proto se nyní pyšní zrenovovanými prostory, přičemž nejnovější část s úplně novými vilami, restauracemi a barem byla otevřena v roce 2016.

Kuramathi se dá rozděli na tři pomyslné části, přičemž každá část nabízí dostatečné zázemí s restauracemi a bary, takže vždy máte prakticky vše po ruce, i když je hotel 1,8 km dlouhý. Resort disponuje třemi hlavními restauracemi, které hosté navštěvují podle toho, v které části ostrova bydlí.  Nicméně nejnovější a moderní ubytování i restaurace najdete na severozápadním konci ostrova s ubytováním v Deluxe Water Villa, Two-Bedroom Beach Houses (dvoupatrové plážové vilky - ideální pro rodiny), Water Villa with pool, Sunset Pool Villas apod. Na samotném cípu ostrova se nachází "sandbank" s úžasnou romantickou atmosférou a krásnými západy slunce.

Velice oblíbené jsou místní přednášky o přírodě a ochraně životního prostředí v Bio centru. Ostrov se sám o sobě pyšní krásným přírodním prostředím se svěží zelení a mnohými vzrostlými tropickými stromy včetně úchvatných stromů banyan tree. Samozřejmostí je pak rozmanité volnočasové vyžití v čele s vodními sporty a také večerní různorodá zábava.

V okolí ostrova je také moc pěkné šnorchlování, podmořský život je zde neuvěřitelně pestrý. Nejlepší podmínky pro šnorchlování najdete podél celé jižní strany ostrova (např. u Two-Bedroom Beach Houses nebo u Water Villas with Jacuzzi apod.), kde je koralový útes blízko břehu. Opačná strana ostrova pak je lepší pro koupání, jelikož zde najdete čistou písčitou lagunu.

 

Kategorie a vybavení pokojů

Kuramathi Resort se v dřívější době skládal ze tří resortů, které byly na podzim roku 2009 sloučeny v jeden celek. V roce 2015 resort prošel velkou rekonstrukcí a nabízí tak nové kategorie ubytování. Hosté si mohou vybírat až z dvanácti typů vil, které jsou ztělesněním moderního designu sloučeného s tradičními domorodými motivy. Některé vily se nacházejí přímo na pláži, jiné nad vodou, některé mají vlastní bazén či Jacuzzi vířivku.

Standardní vybavení vil zahrnuje: klimatizaci a stropní ventilátor, koupelnu se sprchovým koutem, fén, ručníky a župany, minibar, trezor, IDD telefon, zařízení k přípravě čaje a kávy, LCD televizi a DVD přehrávač.

Pláž a moře

Nebyly by to Maledivy, kdyby nebyl ostrov obehnán bělostnými písčitými plážemi, které jsou symbolem této oblasti. Dalším symbolem je bezpochyby tyrkysová laguna.

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace a bary v Kuramathi se vyznačují především svou rozmanitostí. Na své si zde přijde opravdu každý. V 7 barech na hosty zdaleka nečekají jen kvalitní vína, piva a koktejly, ale především noční život – co večer, to atraktivní program.

Svatou trojicí místního resortu jsou restaurace Malaafaiy, Haruge a Farivalhu. Všechny nabízejí kontinentální snídaně, lehké obědy a večeře, při kterých jsou servírovány pokrmy z celého světa.

Další oblíbenou restaurací je Island Coffee Shop, kde si mohou hosté užít celodenní stravování s možností mezinárodní nabídky.

Specifická restaurace The Reef podává pouze plody moře. Jedná se o čerstvé úlovky z maledivských plod a kvalitní plody dovezené ze zahraničí. Hosté se mohou i leccos přiučit, kuchař připravuje pokrmy přímo před jejich očima.

Výhradně na večeři si mohou hosté zajít do restaurace Tandoor Mahal, jak už název napovídá, zde se podává tradiční Tandori kuchyně s několika druhy omáček, rýží a indickým chlebem.

Siam Garden si návštěvníci užívají chutě čtyř thajských oblastí. Menu obsahuje mořské plody, ryby, vegetariánskou stravu, hovězí a kuřecí pokrmy, nechybí ani thajské ovoce, dezerty a asijské bylinné čaje.

Vyznavači živočišné stravy by neměli opomenout navštívit restauraci Island Barbeque, kde grilování probíhá přímo na pláži, za šumění vln. V nabídce jsou kromě masa i biopotraviny pěstované přímo na ostrově.

V Duniye se nachází gastronomie s příchutí celého světa. Pokrmy jsou podávány s velmi uznávanou kolekcí vín místního hotelu.

Pokud se hostům zasteskne po chuti Evropy, trochu nostalgie mohou ochutnat v Palm, která nabízí tradiční italskou pizzu s tenkou křupavou krustou, široký výběr těstovin a čerstvých salátů a jako sladkou tečku domácí zmrzlinu.

Doprava do hotelu

 Resort je vzdálený 56 km od letiště, transfer hydroplánem trvá přibližně 20 minut.

Kategorie a vybavení pokojů Kuramathi Island Resort

Kuramathi Resort se v dřívější době skládal ze tří resortů, které byly na podzim roku 2009 sloučeny v jeden celek. V roce 2015 resort prošel velkou rekonstrukcí a nabízí tak nové kategorie ubytování. Hosté si mohou vybírat až z dvanácti typů vil, které jsou ztělesněním moderního designu sloučeného s tradičními domorodými motivy. Některé vily se nacházejí přímo na pláži, jiné nad vodou, některé mají vlastní bazén či Jacuzzi vířivku.

Standardní vybavení vil zahrnuje: klimatizaci a stropní ventilátor, koupelnu se sprchovým koutem, fén, ručníky a župany, minibar, trezor, IDD telefon, zařízení k přípravě čaje a kávy, LCD televizi a DVD přehrávač.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beach Villa

Beach Villas (celkem 71) se vyskytují na různých místech ostrova, vždy v blízkosti pláže. Hosté se zde mohou spolehnout na stejné vybavení, jako v Garden vilách, navíc tu však najdou dřevěnou terasu s lehátky a slunečníky a venkovní sprchu.

Beach Villa Beach Villa

Beach Villas with Jacuzzi

Beach Villas with Jacuzzi (celkem 33) jsou roztroušeny v nejkrásnější části ostrova. Kromě standardního vybavení se pyšní vanou Jacuzzi.

Beach Villas with Jacuzzi Beach Villas with Jacuzzi

Superior Beach Villas with Jacuzzi

Superior Beach Villas with Jacuzzi (celkem 35) se vyznačují moderním designem a kulatým tvarem. Každá vila má dřevěnou terasu s lehátky. Ložnice je velmi prostorná a vévodí jí manželská postel. Open-air koupelna vás zavede k venkovní jacuzzi.

Superior Beach Villas with Jacuzzi Superior Beach Villas with Jacuzzi

Deluxe Beach Villas with Jacuzzi

Deluxe Beach Villas with Jacuzzi (celkem 31) se nacházejí ve střední části ostrova podél široké pláže. Navíc disponují přístrojem na přípravu espressa a dobíjecí stanicí na iPod. Koupelna kromě vany a sprchy nabízí i venkovní sprchu a Jacuzzi na vyvýšené podlaze.

Deluxe Beach Villas with Jacuzzi Deluxe Beach Villas with Jacuzzi

Beach House 2 Bedrooms

Two-Bedroom Beach Houses (205 m²) (celkem 35) jsou ideálním místem pro rodiny nebo skupinky přátel díky dvěma ložnicím, oddělenému obývacímu pokoji, dřevěné sluneční terase a prostorné koupelně s vanou a sprchou. Tyto vily jsou umístěny na horním konci ostrova a čelí laguně nebo útesu. Jejich kapacita zahrnuje max. 6 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti. Tento typ vily bude dostupný až od 01.03.2016.

Beach House 2 Bedrooms Beach House 2 Bedrooms

Water Villas with Jacuzzi

Water Villas with Jacuzzi (celkem 50) jsou též vystavěny na kůlech. Vybavení však přináší další výsady – z ložnice mají hosté úžasný výhled na Indický oceán. Kromě LCD televize a DVD přehrávače je zde navíc umístěn přístroj na přípravu espressa a dobíjecí stanice pro iPod.

Water Villas with Jacuzzi Water Villas with Jacuzzi

Deluxe Water Villa

Water Villas with Jacuzzi (celkem 50) jsou též vystavěny na kůlech. Vybavení však přináší další výsady – z ložnice mají hosté úžasný výhled na Indický oceán. Kromě LCD televize a DVD přehrávače je zde navíc umístěn přístroj na přípravu espressa a dobíjecí stanice pro iPod.

Deluxe Water Villa Deluxe Water Villa

Water Villas with Pool

Water Villas with Pool (celkem 32) jsou velmi podobné Deluxe Water Villas, jen navíc nabízejí privátní bazén (18 m²) s výhledem na oceán. Tento typ vily bude dostupný až od 01.03.2016.

Water Villas with Pool Water Villas with Pool

Pool Villa

Pool Villas (celkem 12) jsou situovány na samém okraji pláže. Do vnitřních prostor se hosté dostanou skrze vlastní dvorek. Velká ložnice se otevírá směrem ven, k privátnímu bazénu (18 m²). Vily mají také vnitřní koupelnu s volně stojící vanou a oddělenou venkovní sprchu. Tento typ vily bude dostupný až od 01.03.2016.

Pool Villa Pool Villa

Thundi Water Villas with Pool

Sunset Water Villas with Pool (celkem 15) jsou identické s Water Villas, nabízejí taktéž bazén, odlišují se ale nádhernými výhledy na západ slunce a malebné písčité břehy ostrova. Tento typ vily bude dostupný až od 01.03.2016.

Thundi Water Villas with Pool Thundi Water Villas with Pool

Honeymoon Pool Villa

Honeymoon Pool Villas (celkem 2) byly navrženy tak, aby sloužily jako romantický úkryt pro novomanžele na líbánkách. Vile dominuje ložnice s oddělenou obytnou částí. Postel je dřevěná, zahalena v nebesích. Obytná část je vybavena dvěma pohovkami, LCD televizorem, DVD přehrávačem, dobíjecí stanicí na iPod a kávovarem. Koupelna se pyšní sprchovým koutem, venkovní sprchou a Jacuzzi, která je jako stvořena pro dva.

Honeymoon Pool Villa Honeymoon Pool Villa

Pláž a moře

Nebyly by to Maledivy, kdyby nebyl ostrov obehnán bělostnými písčitými plážemi, které jsou symbolem této oblasti. Dalším symbolem je bezpochyby tyrkysová laguna.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde.

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

stejný hotel,

stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,

stejný termín,

stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.

- stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

 

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2 ) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

speciální nebo členské ceny, nebo

ceny pro opakované zákazníky, nebo

věrnostní body, nebo

účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

Profi foto hotelu Kuramathi Island Resort ****

Naše foto hotelu Kuramathi Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Kuramathi Island Resort

Restaurace a bary v Kuramathi se vyznačují především svou rozmanitostí. Na své si zde přijde opravdu každý. V 7 barech na hosty zdaleka nečekají jen kvalitní vína, piva a koktejly, ale především noční život – co večer, to atraktivní program.

Svatou trojicí místního resortu jsou restaurace Malaafaiy, Haruge a Farivalhu. Všechny nabízejí kontinentální snídaně, lehké obědy a večeře, při kterých jsou servírovány pokrmy z celého světa.

Další oblíbenou restaurací je Island Coffee Shop, kde si mohou hosté užít celodenní stravování s možností mezinárodní nabídky.

Specifická restaurace The Reef podává pouze plody moře. Jedná se o čerstvé úlovky z maledivských plod a kvalitní plody dovezené ze zahraničí. Hosté se mohou i leccos přiučit, kuchař připravuje pokrmy přímo před jejich očima.

Výhradně na večeři si mohou hosté zajít do restaurace Tandoor Mahal, jak už název napovídá, zde se podává tradiční Tandori kuchyně s několika druhy omáček, rýží a indickým chlebem.

Siam Garden si návštěvníci užívají chutě čtyř thajských oblastí. Menu obsahuje mořské plody, ryby, vegetariánskou stravu, hovězí a kuřecí pokrmy, nechybí ani thajské ovoce, dezerty a asijské bylinné čaje.

Vyznavači živočišné stravy by neměli opomenout navštívit restauraci Island Barbeque, kde grilování probíhá přímo na pláži, za šumění vln. V nabídce jsou kromě masa i biopotraviny pěstované přímo na ostrově.

V Duniye se nachází gastronomie s příchutí celého světa. Pokrmy jsou podávány s velmi uznávanou kolekcí vín místního hotelu.

Pokud se hostům zasteskne po chuti Evropy, trochu nostalgie mohou ochutnat v Palm, která nabízí tradiční italskou pizzu s tenkou křupavou krustou, široký výběr těstovin a čerstvých salátů a jako sladkou tečku domácí zmrzlinu.

All Inclusive

 
V rámci All inclusive mohou hosté navštěvovat restaurace Malaafaiy, Haruge a Farivalhu.
 
Balíček „Basic“ All Inclusive zahrnuje:
 • Snídaně, oběd, večeře v restauraci Haruge, Malaafaiy nebo Farivalhu na základě Vašeho ubytování
 • 20% sleva z vybraných "Á La Carte" restaurací - během večeří (pokud je udělaná rezervace do 24 hodin)
 • Nealkoholické nápoje, džusy, neznačkový dovezený alkohol, přes 50 alkoholických i nealkoholických cocktailů, 3 různé druhy místního vína, balená minerální voda a točené pivo ve všech restauracích a barech
 • Nealkoholické nápoje a minerální voda z pokojového minibaru
 • Odpolední čaj v Island Coffee Shop, Dhoni Baru nebo restauraci Farivalhu od 15:00 do 17:00 hod
 • Svačinky jsou servírovány v 15.00 - 17.00 hod
 • Sortiment s občerstvením a místní delikatesy s čajem a kávou 
 • Půjčení vybavení pro šnorchlování nebo windsurfing
 • 1 exkurzi během pobytu – výlet lodí při západu slunce
 • 1 výlet během pobytu na sousední ostrov Rasdhoo
 • Pro exkurze jsou požadovány minimálně 3 noci pobytu
 
Balíček „Select" All Inclusive zahrnuje:
 • Celý balíček Basic All Inclusive
 • Můžete využívat jakoukoliv restauraci i mimo Vaši lokalitu (rezervace míst je vyžadována)
 • Navíc je exkluzivní výběr vín k dispozici (pouze v hlavních restauracích)
 • Soukromé večeře na pláži či Lobster dishes nejsou v balíčku zahrnuty
 • Je vyžadováno minimálně 5 nocí pobytu
 
Balíčky platí od 1.11.2018 do 31.10.2019

 

Sport a wellness hotelu Kuramathi Island Resort ****

Milovníci sportu si mohou protáhnout tělo ve velkém sladkovodním bazénu, při potápění, šnorchlování, volejbalu, tenisu, squashi a stolním tenisu. Samozřejmostí je i provozování vodních sportů. Podél ostrova se také velmi dobře běhá.

Zábavu zaručuje diskotéka a karaoke, poznávací výlety, exkurze a místní botanická zahrada.

Absolutnímu klidu a odpočinku je zasvěceno ostrovní wellness centrum.

Děti v hotelu Kuramathi Island Resort ****

Pro dětské návštěvníky je zde dětský klub, kde se rodiče o své děti rozhodně nebudou muset bát. Bageecha je v místním jazyce výraz pro park nebo zahradu. Je to však také název dětského klubu v Kuramathi. Nabízí zábavu odpovídající věku vašeho dítěte, širokou škálu outdoorových i indoorových aktivit pro děti od 3 do 12 let. Vaši potomci se mohou těšit na vycházky do přírody, hledání pokladu, plážovou zábavu či šnorchlování.

Doprava do hotelu Kuramathi Island Resort

 Resort je vzdálený 56 km od letiště, transfer hydroplánem trvá přibližně 20 minut.

Mapa - Kuramathi Island Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Kuramathi Island Resort ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Kuramathi Island Resort ****

Pláž
9.2
Ubytování
9.2
Strava
8.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.2
12 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.2
Strava
8.4
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
8.4
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.2
5 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.4
Průměrné hodnocení
9.5
5 hodnocení
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
7.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.3
2 hodnocení
9
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Cheb
Datum pobytu:
16. 12. - 27. 12. 2017
je nutné vykomunikovat dopředu, na které straně ostrova budete ubytováni, v recepci po příjezdu tvrdili, že pokud máte ubytování watter vila, garantují při objednávce pouze tento typ ubytování, avšak pokud nejste směrem do \"zátoky\", při odlivu stojí vila na suchu a ani jinak nelze jít na této straně plavat přímo z vily, neboť je malá hloubka a kameny........nakonec vyhověli a vše bylo úžasné, ale pokud by tomu tak nebylo, asi by nám to pobyt značně znepříjem
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mladší dvojice
Děčín 3
Datum pobytu:
08. 12. - 17. 12. 2016
Byli jsme ubytování ve vodní vile s bazénem - ubytování bylo luxusní. Personál velmi ochotný. Podmořský svět pěkný (kromě žraloků, bodloků, dalších malých rybek a rejnoka jsme viděli také perutýna), i když byl o trochu méně bohatý než na Constance Moofushi.
Byli jsme na dovolené 2. týden v prosinci a bohužel jsme měli 3,5 dne z 8 dnů pobytu zataženo s deštěm.
7
Pláž
4
Ubytování
7
Strava
5
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Personál
10
Starší dvojice
Most
Datum pobytu:
19. 04. - 01. 05. 2015
hezké koupání v laguně na severní straně ostrova pěkné šnorchlování, živý korál na jižní straně ostrova, žraloci, murény atd. ostrov je jako barevná botanická zahrada naprostý klid možná související s koncem sezóny cesta s tureckými aerolinkami bez chyby s minimem delších čekacích časů při přestupech skvělý a flexibilní přístup sl. Jany Tóthové při výběru dovolené
ostrov nemá téměř žádnou pláž strava např. ve srovnání s destinací Kuredu horší, uvítali bychom více místní kuchyně a nikoliv každodenní pokusy o "italskou, francouzskou" apod. kuchyně

Ohlasy klientů DELUXEA

Maledivy v kombinaci se Srí Lankou, březen 2017

Dobrý den,

Vše proběhlo podle plánu. Vše zafungovalo a organizačně nebyl žádný problém.

Maledivy pěkné, šnorchlování s podvodním životem nádherné , vila na moři splnila naše představy o soukromí, výhledu na moře a celkovém moderním zařízení celé vily.

Mínus asi trochu bylo ,že v programu all inklusive nebylo aspoň pivo ve vile zdarma, jen určité nealko a zbytek byl zdarma u bazénového baru, včetně piva a alkoholických kotejlů. Všechny ostatní nápoje v baru byly nabídkou zdarma na kvalitní úrovni i u značkových nápojů.

Strava byla kvalitní a dobrá , akorát v poměru cena výkon bych očekával trochu více. Chybělo více ryb a mořských věcí. Jídlo bylo více zaměřeno na evropská jídla - španělská paella ,italská pizza a těstoviny ,řecké jídlo, německé  a dokonce i český salát.

Srí Lanka byla pěkná, průvodce byl ochotný a obětavý i nad rámec našeho plánovaného programu, hotely neměly taky žádný problém. Chtělo to mít aspoň o dva dny více, ale to byla naše volba. Transfery zafungovaly v pohodě.

Děkujeme za poradenství při výběru a celkové zajištění naši dovolené.

Celkový dojem byl určitě pozitivní a dovolená se nám líbila.

S pozdravem

T. S.

Zobrazit více

Kuramathi 2015 - prekvapenie pre manželku

Maledivy

Dobrý deň p. Petreje!

 
Touto cestou Vám chcem opätovne poďakovať za pomoc pri výbere a zabezpečení našej nádhernej dovolenky. Ja aj moja manželka sme boli doslova uchvátení prostredím, rezortom a samozrejme oceánom a jeho podmorským životom. Dopadlo to všetko nad naše očakávania. Rezort veľmi príjemný, ostrov neskutočný, fauna aj flóra :) A to podmorské "akvárium"...nechcelo sa nám vyliezť z vody :), fakt úžasné.
 
Inak s tou predpoveďou ste mala pravdu. Nevyšla ani jednému z portálov na webe. Bolo prekrásne :) Iba jeden deň po obede sme mali riadnu búrku, ale na druhý deň opäť samá dokonalosť :)
 
Obaja s manželkou sme skonštatovali, že sme tam neboli poslednýkrát. Verím, že sa tam vrátime a využijeme pri tom aj Vaše služby, s ktorými sme boli veľmi spokojní.
 
Prajem Vám pekný deň a možno čoskoro sa Vám ozvem pri plánovaní letnej dovolenky. Zatiaľ náš cieľ - Sardínia :)
 
S pozdravom S. H.
Zobrazit více

Maledivy - Kuramathi, Srí Lanka - Amays Hills; Heratince Ahungala

Maledivy

Poutavé povídaní od naší věrné klienty, které vystačilo na samostatnou stránku, se spoustou fotek naleznete zde.

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Kuramathi Island Resort ****

NAHORU
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.