DELUXEA - Lily Beach Resort & Spa ***** Maledivy

Hotel: Lily Beach Resort & Spa - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Lily Beach resort má výtečnou pověst po celém světě pro své nedotčené pláže, bujnou vegetaci a svou polohu u krásného korálového útesu. Resort nabízí jedny z nejúžasnějších míst pro potápění a šnorchlování v širokém okolí.  

Lily Beach Resort & Spa se nachází na ostrově Huvahendhoo. Jedná se o pětihvězdičkový luxusní resort s bohatým All inclusive programem „Platinum plan“ , který vám má poskytnout požitek z dovolené. Bez příplatků a omezení si můžete vychutnávat svoji dovolenou, a stejně tak se nechat rozmazlovat bohatou nabídkou nejen bufetové restaurace Lily Maa. Při pobytu delším než jeden týden budete mít v rámci Platinum Plan programu možnost povečeřet zdarma taktéž v restauraci Tamarin, která servíruje pokrmy z thajské a indické kuchyně.

V resortu je možné si vybrat jak ubytování nad vodou, tak také na pláži. Plážové Beach Villas jsou skryté v bujné zeleni a jsou spojeny vždy po dvou. Nekteré z nich jsou navíc propojené dvěřmi a umožňují pohodlný pobyt i větším rodinám. Z nadvodních vil jsou to potom Lagoon Villas orientované směrem ke straně ostrova, kam přilétají hydroplány, či Deluxe Water Villas with jacuzzi a Sunset Water Suites with jacuzzi poskytující maximum soukromí.  

Pětadvacetiminutový let hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé přímo do Lily Beach Resort poskytuje návštěvníkům nezapomenutelný pohled na okouzlující svět neobyčejných ostrovů a útesových útvarů.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Lily Beach Resort & Spa

Pěkný resort vyhlášený pro své kvalitní all inclusive a úžasné podmínky pro šnorchlování. Korálový útes je v blízkosti ostrova, není nutné dojíždění za šnorchlováním, ale šnorchlovat můžete kdykoli se vám zachce - pouze vyjdete ze své vilky a po pár krocích již plavete nad reefem.

Pro páry hledající klid a soukromí doporučujeme Deluxe Water Villas with jacuzzi, pro rodiny s dětmi jsou výbornou volbou Family Beach Villas. Od listopadu pak můžete rezervovat také zcela nové Beach Suite, které jsou po kompletní rekonstrukci, mají moderní interiér podle současných trendů a nacházejí se na pláži jen pár kroků od teplých vod Indického oceánu.

Při cestě na resort se svezete hydroplánem, z nějž můžete v klidu sledovat nádheru, kterou maledivské ostrovy nabízejí. Transfer trvá asi 40 minut a poté se již budete plně oddávat relaxaci a odpočinku.

Kategorie a vybavení pokojů

Hostům je nabízeno ubytování v plážových i nadvodních vilách, které se vyznačují spojením současného stylu a elegance v kombinaci s tradiční maledivskou estetikou. Na stavbu vil a veřejných prostor byly použity pouze přírodní materiály. Je to úžasná kombinace dřeva, různých přírodních kamenů a moderního designu, jež kreativně zapadá do přírodního okolí ostrova. K dispozici je 119 nádherných vil. Vybírat je možno v pěti kategoriích. Všechny jsou dostupné pouze s „Platinum plan“, tedy pouze s all inclusive. 

 

Pláž a moře

Ostrov je lemován bílými písčitými plážemi, které se pozvolně svažují. Nejpěknější pláž je u plážových Beach Villas a Beach Suites. Okolo části ostrova je korálový útes, ke kterému pohodlně doplavete a můžete kdykoli pozorovat život pod hladinou Indického oceánu. Útes je dobře přístupný jak od všech kategorií plážových vil a suit, tak také z některých nadvodních vilek.

Gastronomie a hotelové restaurace

Jednu z nejlepších kuchyní v Maledivách a krásné výhledy na lagunu nabízí hlavní restaurace Lily Maa. V restauraci jsou písčité podlahy a vkusná dekorace. Zkušený kuchař vykouzlí úžasné pokrmy nejrůznějších „světových kuchyní“. Dvě otevřená stanoviště kuchařů už pak jen přidávají na pestrosti luxusnímu a uvolněnému gastronomickému zážitku.

Alternativu nabízí luxusní restaurace Tamarind, která kombinuje výtečnou indickou a čínskou kuchyni. Zajdete-li sem, čeká vás romantický a zcela unikátní gastronomický zážitek, a to i díky speciálnímu nádobí vytvořenému samotným šéfkuchařem. Samozřejmostí je úžasná sbírka nabízených vín (Tamarind není součástí programu „Platinum Plan“, nicméně každý host má nárok na jednu á la carte luxusní večeři za týden).

Neformální a živý bar The Spirit je ideálním místem pro odpočinek. Písčité podlahy, denní lehátka a vkusně vybraná lounge hudba dělají The Spirit velmi vzrušujícím a lákavým místem pro trávení volných večerů.

AQVA bar u bazénu má k dispozici menu á la carte k obědu, neomezené množství alkoholických a nealkoholických koktejlů či nápojů, řadu džusů a luxusní výběr čaje nebo kávy.

Vibes Bar se chlubí živou zábavou jednou týdně. K dispozici je menu á la carte k obědu, široký výběr místních drinků, čerstvé džusy, nealkoholické nápoje a čaje nebo kávy.

Doprava do hotelu

 • Transfer do resortu je hydroplánem, trvá asi 25 minut. Možný je také transfer místní linkou a lodí. Let z letiště Male na letiště Maamigili trvá 20 minut a následuje půlhodinový transfer lodí až do resortu. 

Kategorie a vybavení pokojů Lily Beach Resort & Spa

Hostům je nabízeno ubytování v plážových i nadvodních vilách, které se vyznačují spojením současného stylu a elegance v kombinaci s tradiční maledivskou estetikou. Na stavbu vil a veřejných prostor byly použity pouze přírodní materiály. Je to úžasná kombinace dřeva, různých přírodních kamenů a moderního designu, jež kreativně zapadá do přírodního okolí ostrova. K dispozici je 119 nádherných vil. Vybírat je možno v pěti kategoriích. Všechny jsou dostupné pouze s „Platinum plan“, tedy pouze s all inclusive. 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa fotoBeach Villa

Situovány podél nedotčených pláží v bujné zeleni. Elegantně navržené vily o velikosti 68 m² s přírodní dřevěnou podlahou v ložnici a kamennou podlahou v prostorné koupelně pod širým nebem. Vybaveny jsou postelí o velikosti queen, denním lůžkem a 29" LCD televizí s plochou obrazovkou. Prostory jsou plně klimatizované. K dispozici je i stropní ventilátor, přístroje na přípravu kávy/čaje/espressa, sejf, volný přístup k internetu, přehrávač CD/DVD a satelitní televize.

Beach Family Villa

Beach Family Villa fotoBeach Family Villa

Vily o velikosti 136 m² sestávající ze dvou propojených Beach Villas. K dispozici jsou tedy 2 plnohodnotné ložnice, každá s vlastní koupelnou a terasou.

Lagoon Villa

Lagoon Villa fotoLagoon Villa

Prostorné samostatné částečně vodní vily o velikosti 90 m², stojící napůl nad vodou, mají přírodní podlahy ze dřeva, v koupelnách z kamene. Všechny vily mají přímý přístup do laguny ze svých soukromých teras. Vily jsou vybavené postelí s nebesy o velikosti king, velkým denním lůžkem a 29" LCD televizí s plochou obrazovkou. Prostory jsou plně klimatizované. K dispozici je i stropní ventilátor, přístroje na přípravu kávy/čaje/espressa, sejf, volný přístup k internetu, přehrávač CD/DVD a satelitní televize.

Deluxe Water Villa

Deluxe Water Villa fotoDeluxe Water Villa

Romantické a velmi diskrétní vodní vily. Vzdálenost mezi jednotlivými vilami je cca 4,6 m. Tyto vily mají rozlohu 126 m² a jsou vybaveny ručně vyrobenou vanou s funkcí vířivky. Na terase nalezneme středně velký bazén a fantastický výhled na celou lagunu. Přímý přístup do laguny je samozřejmostí. Podlahy jsou dřevěné, v koupelnách z bílého mramoru. Vily jsou vybavené postelí s nebesy o velikosti king, velkým denním lůžkem, bazénem o velikosti 7 m² a 42" LCD televizí s plochou obrazovkou. Prostory jsou plně klimatizované. K dispozici je i stropní ventilátor, přístroje na přípravu kávy/čaje/espressa, trezor, volný přístup k internetu, přehrávač CD/DVD a satelitní televize.

Sunset Water Suite

Sunset Water Suite fotoSunset Water Suite

Opravdová pýcha resortu. Tyto vodní vily o velikosti 182 m² nabízejí překrásný výhled na oceán a opravdové soukromí s vlastní terasou a přímým přístupem do laguny. Každá má svého osobního komorníka, který zajišťuje catering k uspokojení každého vašeho rozmaru. Podlahy jsou dřevěné, v koupelnách pak z bílého mramoru. Vily jsou vybavené postelí s nebesy o velikosti king, velkým denním lůžkem, bazénem o velikosti 14 m² a 52" LCD televizí s plochou obrazovkou. Prostory jsou plně klimatizované. K dispozici je i stropní ventilátor, přístroje na přípravu kávy/čaje/espressa, trezor, volný přístup k internetu, přehrávač CD/DVD a satelitní televize.

Beach Suite

Beach Suite fotoBeach Suite

Moderně zařízené Beach Suite o velikosti 76 m² jsou vybudovány z přírodních materiálů a zajišťují tak skvělé zázemí pro dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zamilované pro páry. Už při vstupu do suity se budete cítit jako doma. K dispozici budete mít vlastní venkovní posezení a přímý vstup na pláž. Do vybavení a charakteristik suity patří postel o velikosti king, Smart TV, hygienické potřeby, kvalitní ložní prádlo, polootevřená koupelna, 2 lehátka na pláži, žehlička a žehlící prkno, župan, pantofle a vysoušeč vlasů, ručníky a osušky, plážové osušky, klimatizace a stropní ventilátor, záchranné vesty, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu čaje, sejf, internetové připojení, satelitní vysílání, DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, telefon a minibar. V Beach Suitách se ubytují až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Beach Suite with Pool

Beach Suite with Pool fotoBeach Suite with Pool

Moderní a elegantní Beach Suite o velikosti 76 m² s vlastním bazénem a zajišťují idylickou atmosféru. Vilky jsou umístěny přímo na pláži a nabízí soukromou terasu s bazénem a přímým přístupem na pláž. Do vybavení a charakteristik suity patří postel o velikosti king, Smart TV, hygienické potřeby, kvalitní ložní prádlo, polootevřená koupelna, 2 lehátka na pláži, žehlička a žehlící prkno, župan, pantofle a vysoušeč vlasů, ručníky a osušky, plážové osušky, klimatizace a stropní ventilátor, záchranné vesty, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu čaje, sejf, internetové připojení, satelitní vysílání, DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, telefon a minibar. V Beach Suitách s bazénem se ubytují až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Beach Residence with Pool

Beach Residence with Pool fotoBeach Residence with Pool

Beach Residence o velikosti 225 m² je exkluzivním útočištěm pro ty, kteří hledají luxus a soukromí. Residence jsou vystavěny v kokosovém háji u křišťálové vody Indického oceánu a jsou zařízeny v luxusním designu. Pobyt v této kategorii nabízí vlastní terasu s bazénem a přímým přístupem na pláž. Kromě prostorné ložnice se můžete těšit také na velký obývací pokoj a dvě koupelny. Do vybavení a charakteristik rezidence patří postel o velikosti king, Smart TV, hygienické potřeby, kvalitní ložní prádlo, polootevřená koupelna, 2 lehátka na pláži, žehlička a žehlící prkno, župan, pantofle a vysoušeč vlasů, ručníky a osušky, plážové osušky, klimatizace a stropní ventilátor, záchranné vesty, Nespresso kávovar a zařízení na přípravu čaje, sejf, internetové připojení, satelitní vysílání, DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, telefon a minibar. V Beach Residence se ubytují až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Pláž a moře

Ostrov je lemován bílými písčitými plážemi, které se pozvolně svažují. Nejpěknější pláž je u plážových Beach Villas a Beach Suites. Okolo části ostrova je korálový útes, ke kterému pohodlně doplavete a můžete kdykoli pozorovat život pod hladinou Indického oceánu. Útes je dobře přístupný jak od všech kategorií plážových vil a suit, tak také z některých nadvodních vilek.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Lily Beach Resort *****

Naše foto hotelu Lily Beach Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Lily Beach Resort & Spa

Jednu z nejlepších kuchyní v Maledivách a krásné výhledy na lagunu nabízí hlavní restaurace Lily Maa. V restauraci jsou písčité podlahy a vkusná dekorace. Zkušený kuchař vykouzlí úžasné pokrmy nejrůznějších „světových kuchyní“. Dvě otevřená stanoviště kuchařů už pak jen přidávají na pestrosti luxusnímu a uvolněnému gastronomickému zážitku.

Alternativu nabízí luxusní restaurace Tamarind, která kombinuje výtečnou indickou a čínskou kuchyni. Zajdete-li sem, čeká vás romantický a zcela unikátní gastronomický zážitek, a to i díky speciálnímu nádobí vytvořenému samotným šéfkuchařem. Samozřejmostí je úžasná sbírka nabízených vín (Tamarind není součástí programu „Platinum Plan“, nicméně každý host má nárok na jednu á la carte luxusní večeři za týden).

Neformální a živý bar The Spirit je ideálním místem pro odpočinek. Písčité podlahy, denní lehátka a vkusně vybraná lounge hudba dělají The Spirit velmi vzrušujícím a lákavým místem pro trávení volných večerů.

AQVA bar u bazénu má k dispozici menu á la carte k obědu, neomezené množství alkoholických a nealkoholických koktejlů či nápojů, řadu džusů a luxusní výběr čaje nebo kávy.

Vibes Bar se chlubí živou zábavou jednou týdně. K dispozici je menu á la carte k obědu, široký výběr místních drinků, čerstvé džusy, nealkoholické nápoje a čaje nebo kávy.

All Inclusive

 

Lily Beach Resort je prvním resortem nabízející prémiový „Platinum Plan“ na Maledivách. Jedná se o balíček nabízející náročným cestovatelům skutečně bezstarostnou dovolenou, neomezené prožitky a klid duše. „Platinum Plan“ vás nadchne fantastickým rozsahem kvalitních služeb zahrnujících vynikající vína a jiné nápoje, luxusní gastronomické zážitky, sportovní aktivity a mnohem, mnohem víc.

 

Hotel Lily Beach Resort v balíčku „Platinum Plan“ zahrnuje:

 • Osobní přivítání a výpomoc na mezinárodním letišti v Male
 • Bezplatný VIP vstup v letištní hale společnosti TMA (Trans Maldivian Airways)
 • Snídaně, oběd a večeři formou bufetu, BBQ či kuchařskou show ve vaření a grilování v hlavní hotelové restauraci Lily Maa
 • Jednou týdně lze okusit výtečnou fúzi thajských a indických večeři á la carte v restauraci Tamarind
 • Neomezené množství konzumace alkoholických a nealkoholických koktejlů, výběr kávové směsi a různé druhy džusů v barech Vibes, Beach, Spirit & Lounge a AQVA Pool.
 • Obědové menu á la carte a výběr z čajů/káv ve Vibes Baru či AQVA Pool Baru
 • Každotýdenní živé představení ve Vibes Baru
 • Čtyři značky cigaret, které jsou k dispozici ve všech barech
 • Výběr až z 80 druhů prémiových vín z celého světa k dispozici ve všech barech a restauracích
 • Vybrané francouzské šampaňské značky ‚Taittinger‘
 • Exkluzivní minibar, který je denně doplňován (obsahuje pivo, víno, balenou vodu, nealko i svačinku)
 • Bezplatný chladicí box na pláži s vychlazenými nealko nápoji
 • Nemotorizované vodní sporty a vybavení pro šnorchlování
 • Volný vstup do sportovního komplexu - tenisový kurt, tělocvična, volejbalové hřiště a další
 • Dvě exkurze na osobu během pobytu (lze si vybrat ze 4 možností: šnorchlování a sbírání korálů, rybářský výlet, výletní plavba při západu slunce a návštěva místní rybářské vesnice Dangethi)
 • Bezplatný přístup k internetu ve vilách a veřejných prostorech
 • Dětský klub Turtles pro nejmenší hosty s různými aktivitami a překvapeními

Balíček je platný do od 01.11.2020 do 31.10.2021

Sport a wellness hotelu Lily Beach Resort *****

Lily Beach nabízí také řadu volnočasových aktivit. K dispozici je moderní tělocvična, centrum vodních sportů umožňující všechny nemotorizované aktivity včetně kanoistiky, windsurfingu, plavby na katamaránech, stejně jako motorizované sporty např. jízdu na fun tube, banánu (všechny hodiny jsou za poplatek). Dále je zde tenisový kurt, stolní tenis, šipky, karambol, biliard/kulečník a plážový volejbal. Nechybí ani možnost výletů na další ostrovy, šnorchlování, sportovní rybaření v hlubokých vodách nebo rybaření za úsvitu. Někteří ocení též plně vybavené potápěčské centrum (s možností lekcí potápění pro začátečníky i pokročilé), internet café či dva sladkovodní bazény s barem. V noci je možno jít za živou hudbou, tradiční místní hudbou či na disco. Dostupné jsou také různé tradiční vystoupení, plážové hry nebo noční rybaření.

Skutečným balzámem na duši i tělo jsou zdejší nadvodní lázně Tamara. Soukromí a klid v Tamara Spa vás přenese do říše blaženého štěstí a celkového uvolnění. Při podstupování nejrůznějších procedur můžete pozorovat podmořský svět pod vámi. V celkem sedmi pavilonech je možno vybrat si z velkého množství nabízených procedur či si třeba jen nechat udělat manikúru a pedikúru.

Děti v hotelu Lily Beach Resort *****

Pro nejmenší je k dispozici Kids Club – Turtles, kde tvořivý a zkušený tým profesionálů asistuje při široké škále venkovních i vnitřních aktivit určených pro děti. Cílem je udělat dovolenou pro nejmenší klienty co nejzábavnější.

Doprava do hotelu Lily Beach Resort & Spa

 • Transfer do resortu je hydroplánem, trvá asi 25 minut. Možný je také transfer místní linkou a lodí. Let z letiště Male na letiště Maamigili trvá 20 minut a následuje půlhodinový transfer lodí až do resortu. 

Mapa - Lily Beach Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Lily Beach Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Lily Beach Resort *****

Pláž
9.6
Ubytování
8.8
Strava
9.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
26 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
8.9
Strava
9.6
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
9 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
8.4
Strava
9.6
Poloha
10
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.3
5 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9.2
Strava
9.8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
5 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
8.9
Strava
10
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.4
7 hodnocení
Mladší dvojice
Brno
Datum recenze:
04. 01. 2021
Datum pobytu:
13. 12. - 27. 12. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Naprosto úžasná dovolená!!! Na Maledivách jsem byla s dcerou již čtyřikrát (Sun Island, Centara Grand resort, Lux Maldives, Lily Beach). V Centaře bylo o něco lepší ubytování a v Lux Maldives zase větší možnost ala carte restaurací, ale Lily Beach se líbil nejvíce-díky naproto skvělým!!! tenisových lekcím s profesionálním trenérem Matiasem Gonzalezem z Chile, možnosti hrát dobrý beach volejbal, možnosti fresh džusů po celý den, nádhernému šnorchlování. Díky O. Světlíkovovi za skvělou organizaci!
Starší dvojice
Lázně Bohdaneč
Datum recenze:
07. 02. 2020
Datum pobytu:
23. 01. - 06. 02. 2020
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velice jsem ocenila rychlý a profesionální přístup společnosti Deluxea. Vzhledem k tomu, že jsem řešila dovolenou poměrně narychlo, byla rychlost a vstřícnost důležitá. Dovolená splnila všechna naše očekávání.
Rodina s dětmi
Ostrava Muglinov
Datum recenze:
07. 02. 2020
Datum pobytu:
24. 01. - 02. 02. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Služby jsou velmi dobré. P. Mgr. Mlejnská vše řešila ke spokojenosti
Mladší dvojice
Nový Jičín
Datum recenze:
06. 11. 2019
Datum pobytu:
15. 10. - 25. 10. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V první řadě patří obrovské díky Pavle Zbořilové za maximální účast na změně termínu našeho odletu .
Dovolená na Lily je jedním slovem absolutní ráj. Vše je tady dokonalé . Špičkový personál vždy usměvavý vstřícný ochotný kdykoliv pomoci nabízí nejvyšší stupeň pohodlí. Přesně tak má vypadat úžasná dovolená . Ještě jednou velké díky všem!
Mladší dvojice
Nový Jičín
Datum recenze:
30. 10. 2018
Datum pobytu:
18. 10. - 26. 10. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Pardubice
Datum recenze:
21. 10. 2018
Datum pobytu:
20. 09. - 30. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo perfektní, včetně služeb pí Pavlíny Zbořilové z DELUXEY.
Starší dvojice
Ostrava Muglinov
Datum recenze:
28. 02. 2018
Datum pobytu:
13. 02. - 23. 02. 2018
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Praha 7
Datum recenze:
02. 01. 2018
Datum pobytu:
13. 12. - 24. 12. 2017
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherná destinace, průzračné moře, luxusní ubytování, vždy příjemný, usměvavý a milý personál, veškeré služby poskytované na vysoké úrovni.
Novomanželé
Praha 9
Datum recenze:
04. 12. 2017
Datum pobytu:
19. 11. - 29. 11. 2017
Průměr
8.7
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Byli jsme moc spokojeni. Hotel by už tedy snesl lehčí osvěžení, ale jinak ok. Největší překvapení byli žraloci. Všude a v hojném počtu :) Na Maledivy se nejspíš ještě někdy vrátíme.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
10. 11. 2017
Datum pobytu:
24. 10. - 02. 11. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
- čistá pláž, vysoká úroveň služeb
- výborné jídlo
- přivítání a asistence českého delegáta
- výlety za velrybím žralokem, za želvami, za mantami, potápění
Novomanželé
Datum recenze:
03. 10. 2017
Datum pobytu:
12. 09. - 23. 09. 2017
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Velmi příjemný personál, výborné stravování, pěkná oblast pro šnorchlování, hezká udržovaná pláž, spousta milých překvapení.
Novomanželé
Datum recenze:
03. 10. 2017
Datum pobytu:
12. 09. - 23. 09. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9

Ohlasy klientů DELUXEA

Skvělý pobyt na Lily Beach

Maledivy , datum dovolené: 25. 11. 2020 - 09. 12. 2020, hodnocení ze dne 11. 12. 2020

Dobrý den paní Zbořilová,

Dovolená byla perfektní. Jídlo, služby, potápění i umístění vilek bylo na nejlepší straně ostrova – měli jsme čísla 127 a 128 a ty měly opravdu krásnou širokou pláž a dostatek sluníčka. Druhá rodina řešila pouze menší prostor v koupelně a v pokoji. Prohlédli jsme si také beach suite a ty jsou opravdu krásné, ale ne všechny jsou dobře umístěny, proto jsme si fotili i čísla domečků. Spousta z nich nemá prakticky dopoledne pláž při přílivu, který odebírá i písek z kořenů palem a místní zaměstnanci ho tam poté každý den zaváží zpět. Lehátka proto musí být ve stínu. Jinak komárů moc nebylo a počasí oproti loňsku bylo perfektní. Posilovna dostačující, kurt perfektní a fotbálek s místními uvítal zejména náš synátor na hřišti futsalu. Jídlo opravdu výtečné a rozmanité, že ani po týdnu, kdy se turnus opakuje, jsme se nenabažili... Výborná je i mobilní aplikace rezortu Lilly beach, kde máte vše pohromadě, včetně vašeho programu nasmlouvaného dopředu a i každodenního účtu – doporučuji... Let s Qatar nás mile překvapil – výborné jídlo a dostatečný výběr. Možná jeden problém pro nás pracující – dost slabá wifi a při větším zatížení ostatních lidí na rezortu, prakticky nemožná práce a přijímání a odesílání emailů..

Závěrem – společné konstatování nás všech – zatím nejlepší resort na Maledivách, kde jsme byli..

S díky a pozdravem

M.V.

Zobrazit více

Lily Beach - nejkrásnější dovolená

Maledivy , hodnocení ze dne 01. 03. 2014

Dobrý večer paní Kijenská,

včera večer jsme se vrátili domů v pořádku plni dojmů z úžasné dovolené. Dnešní ranní probuzení - to byla tvrdá realita ze snu, který jsme měli možnost týden snít. Celý pobyt i transfery proběhly podle plánu, kromě jediné chybičky, a to byl seating na letu zpět Malé - Vídeň, tam jsme neseděli s manželem vedle sebe. Ubytování - vodní vila  č.324 jedním slovem nádhera, servis, klid, naprosté soukromí, velký prostor, klimatizace nehučela tak, jak jsem četla v nějaké recenzi na Lily resort. Ty dva dny jsme se opravdu zdržovali ve vodní vile. Ubytování v beach vile - taktéž krásné s obrovskou venkovní koupelnou, servis bezkonkurenční, čistota, poloha bungalovu uprostřed ostrova, měl číslo 117. Stravovaní all inclusive jsme skutečně takové nikde nezažili. Na všechny plánované akce nás ještě v den konání písemně upozornili, ráno před odletem sami telefonem budili.Závěrem chci říci,že  bych tento resort  s klidným srdcem doporučila všem, kdo  chce prožít týden hýčkání, perfektní ho servisu, nádherného moře, výborného jídla a božského klidu. Ještě jednou Vám s manželem děkujeme  za naši zatím nejkrásnější dovolenou.
                                             Ivana a Viktor

Zobrazit více

Maldivy - Lily Beach november 2012

Maledivy , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry den!

Dakujem pekne za Vas mail, ste velmi mila. Na dovolenke bolo super bol to najlepsi rezort aky som na Maledivach mal( toto bol moj 4-ty pobyt ) Vsetko - od stravy, obsluhy, kupania bolo fantasticke. A to aj napriek tomu, ze nam nevyslo velmi pocasie. Chcem, sa Vam podakovat za Vasu starostlivost o nas zajazd a perfektne vybavenie od leteniek, itinerara, informacnych brozur atd... Z Vasej strany to bol perfektny servis.

Ak by sme v buducnosti planovali nejaku exotiku mozem sa na Vas obratit, resp. doporucit Vas mojim priatelom?

S pozdravom

Zobrazit více

Letová spojení na Maledivy

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 19.01.2021 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 19.01.2021 do 28.02.2021).

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Lily Beach Resort & Spa *****, pokoj Beach Villa

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.