Zájezd: DELUXEA - Sainte Anne Resort & Spa *****

Beachcomber Seychelles Vybrat termín

DELUXEA - Sainte Anne Resort & Spa ***** Seychely

Beachcomber Seychelles Sainte Anne - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

RESORT BUDE OD 15.9.2017 v rekonstrukci.

Resort Beachcomber Seychelles Sainte Anne se nachází na stejnojmenném ostrově, který je ideálním místem pro poklidný pobyt v páru nebo s rodinou. Hotel je populární díky ubytování v prostorných vilkách s terasou, kde si každý najde své soukromí. Kromě resortu je ostrov St. Anne neobydlený a nachází se u něj jeden z největších podmořských parků v Indickém oceánu.

St. Anne leží pouhých pět kilometrů od největšího seychelského ostrova, Mahé. Dostanete se sem velmi snadno. Z letiště se za 15-20 minut přesunete k privátními přístavišti a odtud Vám cesta rychlolodí zabere 10 minut. Již z dálky uvidíte typický zalesněný kopec obklopený bílými plážemi. Během pobytu strávíte spoustu času objevováním místní nezkažené přírody. Budete-li mít štěstí, uvidíte zde i hnízdění mořských želv, které na St. Anne po mnoho let hledají klidné útočiště. Kouzelný je také výhled z pobřeží St. Anne na hlavní ostrov Mahé, kde se každý večer rozsvěcují stovky světýlek. 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

 

Naše doporučení k Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Beachcomber Seychelles Sainte Anne je luxusní resort na privátním ostrově, který potěší především klientelu hledající klid. Jelikož je ostrov krom resortu neobydlený, jsou místní pláže prázdné. Můžete zde v klidu a bezpečí poznávat přírodu ve vnitrozemí i barevný život pod mořem. Hotel je oblíbený i díky ubytování ve vilkách.  

 

 

Kategorie a vybavení pokojů

Hosté hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne mohou vybírat z šesti typů vil. Všechny mají otevřenou verandu, vlastní zahradu s venkovní sprchou a prostornou mramorovou koupelnu.

Samozřejmostí je klimatizace, velká manželská postel, mini-bar, trezor, telefon, TV se satelitními kanály, DVD přehrávač a rychlovarná konvice.

Pláž a moře

Resort Beachcomber Seychelles Sainte Anne lemují tři nádherné pláže pokryté bílým pískem. Jmenují se Anse Tortue, Anse Royale a nejdelší nese název Grande Anse. V blízkosti se také nachází mořský park, který představuje pestrý podmořský svět a láká ke šnorchlování. Hotelové pláže mají rozdílnou orientaci, a tak je v každé sezoně zajištěno, že alespoň jedno pobřeží bude klidné a bez mořské trávy, která se v některých obdobích roku na Seychelách přirozeně vyskytuje. 

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování na ostrově St. Anne zajišťuje pět hotelových restaurací a jeden bar. Hotel nabízí buď polopenzi, nebo plnou penzi, případně plnou penzi plus, kde je k jídlu v ceně i 1 nápoj.

Mezinárodní bufety najdete v hlavní restauraci L’Abondance. Stoluje se na otevřené terase pod velkými slunečníky. Restaurace se nachází v těsné blízkosti pláže a bazénu.

Milovníci ryb a plodů moře si zajisté oblíbí restauraci L’Océane. Je situována na pláži, podél kamenité promenády. Otevřena je od června do října a podávají se zde obědy a večeře.

Le Mont Fleuri je tím pravým místem pro večeři v romantickém stylu. Nachází se na terase s překrásným výhledem a večer zde nechybí příjemná živá hudba. 

K večeři se otevírá i restaurace Le Robinson. Stoluje se přímo na pláži, pod palmami, za svitu svíček. Budete si zde připadat jako na luxusní pirátské hostině.

Pátou restaurací je Le Takamaka, plážová restaurace, která je otevřena od října do dubna. Podávají se tu čerstvé saláty, sendviče a panini.

Po celý den (10:00 – 00:00) láká k návštěvě také místní bar Le Sans Souci. V přívětivé atmosféře si tu můžete vychutnat tropické koktejly či místní rum.

Doprava do hotelu

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé, budete vyzvednuti a převezeni lodí do hotelového resortu na ostrov Sainte Anne. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 10 min.

Kategorie a vybavení pokojů Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Hosté hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne mohou vybírat z šesti typů vil. Všechny mají otevřenou verandu, vlastní zahradu s venkovní sprchou a prostornou mramorovou koupelnu.

Samozřejmostí je klimatizace, velká manželská postel, mini-bar, trezor, telefon, TV se satelitními kanály, DVD přehrávač a rychlovarná konvice.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Garden Villa (150 m²)

Nachází se přímo uprostřed zahrady. Diskrétní vchod vede na terasu, která je vybavena pohodlným posezením a zve k relaxaci ve stínu altánu. Venkovní sprcha je chráněna kamennou zdí. Ložnice je zařízena v teplých barvách s nádechy červené a oranžové. Dřevěný nábytek dodává interiéru sofistikovanost. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, oddělenou vanou a oddělenou toaletou.

Garden Villa (150 m²) Garden Villa (150 m²)

Tropical Villa (150 m²)

Tropical vily mají útulnou terasu a elegantní altán v privátní zahradě. Ložnice nabízí výhled do zahrady. Hosté si mohou vybrat z vil, které se nacházejí v blízkosti společných prostor hotelu, či vil, které mají na dosah jednu z nejkrásnějších pláží na St. Anne.

Tropical Villa (150 m²) Tropical Villa (150 m²)

Pool Villa (220 m²)

Pool vily disponují výsadou v podobě privátního bazénu. Nacházejí se v srdci tropické zahrady a jsou perfektním romantickým úkrytem. Mají terasu a altán, kde si můžete vychutnat slavnostní večeři při svíčkách. Dveře na konci zahrady vedou přímo na pláž.

Pool Villa (220 m²) Pool Villa (220 m²)

Beach Pool Villa (480 m²)

Pool vily jsou vybaveny terasou s bazénem a mají obývací pokoj oddělený od ložnice. Soukromí zde najdou především rodiny, které ocení vlastní zahradu. Pláž se nachází jen pár kroků od Vaší branky.

Beach Pool Villa (480 m²) Beach Pool Villa (480 m²)

Senior Beach Pool Villa (840 m²)

Jsou ideálním místem pro větší rodiny, jelikož disponují dvěma ložnicemi a odděleným obývacím pokojem, který se otvírá přímo na venkovní terasu. Nechybí zde velká zahrada a samozřejmě také bazén.

Senior Beach Pool Villa (840 m²) Senior Beach Pool Villa (840 m²)

Royal Villa (426 m²)

Skvělým místem nejen pro příslušníky modré krve. Její umístění zaručuje ten nejkrásnější výhled na ostrov a záliv Mahé. Obklopena je tropickou zelení a nabízí dokonalý luxus. Tři ložnice a tři koupelny splní všechny vaše sny, navíc tu budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyň a prostorný salonek.

Royal Villa (426 m²) Royal Villa (426 m²)

Pláž a moře

Resort Beachcomber Seychelles Sainte Anne lemují tři nádherné pláže pokryté bílým pískem. Jmenují se Anse Tortue, Anse Royale a nejdelší nese název Grande Anse. V blízkosti se také nachází mořský park, který představuje pestrý podmořský svět a láká ke šnorchlování. Hotelové pláže mají rozdílnou orientaci, a tak je v každé sezoně zajištěno, že alespoň jedno pobřeží bude klidné a bez mořské trávy, která se v některých obdobích roku na Seychelách přirozeně vyskytuje. 

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde.

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

stejný hotel,

stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,

stejný termín,

stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.

- stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

 

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2 ) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

speciální nebo členské ceny, nebo

ceny pro opakované zákazníky, nebo

věrnostní body, nebo

účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

Profi foto hotelu Beachcomber Seychelles *****

Naše foto hotelu Beachcomber Seychelles *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Stravování na ostrově St. Anne zajišťuje pět hotelových restaurací a jeden bar. Hotel nabízí buď polopenzi, nebo plnou penzi, případně plnou penzi plus, kde je k jídlu v ceně i 1 nápoj.

Mezinárodní bufety najdete v hlavní restauraci L’Abondance. Stoluje se na otevřené terase pod velkými slunečníky. Restaurace se nachází v těsné blízkosti pláže a bazénu.

Milovníci ryb a plodů moře si zajisté oblíbí restauraci L’Océane. Je situována na pláži, podél kamenité promenády. Otevřena je od června do října a podávají se zde obědy a večeře.

Le Mont Fleuri je tím pravým místem pro večeři v romantickém stylu. Nachází se na terase s překrásným výhledem a večer zde nechybí příjemná živá hudba. 

K večeři se otevírá i restaurace Le Robinson. Stoluje se přímo na pláži, pod palmami, za svitu svíček. Budete si zde připadat jako na luxusní pirátské hostině.

Pátou restaurací je Le Takamaka, plážová restaurace, která je otevřena od října do dubna. Podávají se tu čerstvé saláty, sendviče a panini.

Po celý den (10:00 – 00:00) láká k návštěvě také místní bar Le Sans Souci. V přívětivé atmosféře si tu můžete vychutnat tropické koktejly či místní rum.

Sport a wellness hotelu Beachcomber Seychelles *****

Gurmánské požitky můžete vysportovat v hotelovém sportovním centru, které je vybaveno přístroji Power plate, vybavením na kardio trénink a tvarování těla, můžete si tu zacvičit jógu nebo si zajít do sauny. Centrum je otevřeno od sedmé ranní do sedmé večerní. 

Ostrov je protkaný malými cestičkami, a je tam ideální pro lehčí pěší tursitku. 

Volný čas si můžete zkrátit některým z pozemních sportů, jako je tenis, stolní tenis, plážový volejbal, jízda na kolech, jogging, atd.

Resort se nachází v srdci mořského parku, a tak je oblíbeným místem i pro nadšení vodní sportovce. Nabídka zahrnuje kajaking, potápění, šnorchlování, plavbu v lodích se skleněným dnem, plavbu na šlapadlech a další vodní kratochvíle.

Po dobrodružném dni se vydejte do lázní Spa by Clarins, čeká tu na vás sedm masážních kabin, jedna místnost zasvěcená ajurvédě, dvě sauny, kadeřnictví, salon krásy a pavilon jógy.

Děti v hotelu Beachcomber Seychelles *****

Pro děti od tří do dvanácti let je otevřen klub Bob Marlin. Malí návštěvníci se tu pobaví při nejrůznějších vnitřních i venkovních hrách.

Doprava do hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé, budete vyzvednuti a převezeni lodí do hotelového resortu na ostrov Sainte Anne. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 10 min.

Mapa - Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely

Recenze hotelu Beachcomber Seychelles *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Beachcomber Seychelles *****

Pláž
7.3
Ubytování
9
Strava
9.1
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
6.9
Služby Deluxea
8.1
Průměrné hodnocení
8.3
7 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
7
Průměrné hodnocení
8.8
1 hodnocení
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
6
Průměrné hodnocení
7.8
1 hodnocení
Pláž
5
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
8
Průměrné hodnocení
7.8
1 hodnocení
Pláž
7
Ubytování
9.5
Strava
8.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
6.8
Služby Deluxea
9
Průměrné hodnocení
8.4
4 hodnocení
7.8
Pláž
5
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Personál
8
Mladší dvojice
Datum pobytu:
17. 11. - 27. 11. 2016
výborná strava ochotný personál v restauracích kvalitní ubytování
pláž méně vhodná ke koupání/plavání v době odlivu
8.3
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
6
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Starší dvojice
okr. Teplice
Datum pobytu:
14. 09. - 24. 09. 2015
5.8
Pláž
2
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
1
Personál
6
Starší dvojice
Sobětuchy
Datum pobytu:
27. 04. - 08. 05. 2015
Nádherné komforní ubytování
Pláž neuklizena Moře špinavé, porostlé porosty Cena neodpovídá kvalitě
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Starší dvojice
Svitavy
Datum pobytu:
27. 03. - 08. 04. 2015
Cesta bezchybně proběhla, transfer rovněž. Ostrov úžasný, personál a ubytování rovněž. Pozorností byl dort v den narozenin manželky.
I přes upozornění manažera hotelu se neprováděl úklid mořské trávy naplavené na pláži, pouze den před návštěvou zástupců cestovních kanceláří z jiné země to provedli na malém úseku. Odpovědí by, že by to museli provádět denně ?! V takovém úžasném resortu to bylo nečekané.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Starší dvojice
České Budějovice
Datum pobytu:
23. 10. - 03. 11. 2014
V letošním roce jsme byli na Mauriciu a Seychelách. Pokaždé obrovská spokojenost, jak s cestovní kanceláří, tak i s leteckou společností Emirates. Vynikající i služby ve vybraných destomacích. Mohu CK Deluxea jen doporučit.

Ohlasy klientů DELUXEA

Dovolenka St. Anne - február 2014

Seychely – kombinace ostrovů

Dobrý deň,

ďakujem veľmi pekne za opýtanie. Všetko bolo výborné, zo Seychel sme boli nadšený, krásna destinácia. Ubytovanie, služby, prostredie, more, pláže, príroda všetko na jednotku. Organizácia letisko, transfer všetko fungovalo. Jediný nedostatok tejto dovolenky bol, že bola krátka ešte by som si vedela predstaviť tak + 3 - 4 dni.

Ďakujeme za Vaše služby a určite sme s Vami necestovali poslednýkrát.

S pozdravom

Ing. Jana Ivanková

Zobrazit více

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Sainte Anne Resort & Spa *****

NAHORU
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.