Zájezd: DELUXEA - Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

DELUXEA - Soneva Fushi & Six Senses Spa ***** Maledivy

Hotel: Soneva Fushi & Six Senses Spa - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Resort Soneva Fushi se nachází na tropickém ostrově Kunfunadhoo, v severní oblasti Baa Atolu, severně od hlavního města Malé. Ostrov Kunfunadhoo je 1400 metrů dlouhý, téměř 400 metrů široký a řadí se mezi největší ostrovy Malediv. Z Malé vás sem dopraví letadlo během necelé půl hodinky.

Jedná se o magické místo, které se slovy jen těžko popisuje, nejlepší způsob, jak vyjádřit jedinečnost tohoto ostrova, je zažít jej na vlastní kůži. V Soneva Fushi se znovu stanete dítětem. Budete se radovat z každé maličkosti, nebudou vás trápit žádné starosti, budete prostě žít.

Soneva Fushi představuje ekologicky zaměřený resort, kde se můžete plně navrátit k přírodě. Do ráje vás přenesou rustikální plážové vilky, které se skrývají za bujnou tropickou zelení a nabízí tak dostatek soukromí. Nově se také připravuje možnost ubytování v jedinečných nadvodních vilkách se skluzavkou přímo do vody.

Západní strana ostrova představuje ideální volbu pro milovníky šnorchlování, naopak východní strana ostrova je klidnější. V blízkosti se nachází korálový útes, který je součástí přírodních památek UNESCO.

V resortu si užijete sledování filmů v Cinema Paradiso nebo pozorování noční oblohy v první resortní observatoři na Maledivách. Nejtěžší rozhodování, které vás během dovolené čeká je, kterou zmrzlinu z nabízených šedesáti druhů ochutnáte. Takovou dovolenou si jistě zasloužíte.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Soneva Fushi & Six Senses Spa

Resort Soneva Fushi si prostě zamilujete, zejména, pokud se zajímáte o ekologii a udržitelný rozvoj. Nenajdete tu žádné plasty, ani umělé hmoty, všechno zařízení je z přírodních materiálů.

Úžasná dovolená začíná už na letišti, kde dostanou hosté na výběr ze dvou vůní. Tu, kterou si zvolí, pak personál vybere u kosmetiky, která bude na hosta čekat ve vile. Navíc hosté dostanou i seznam filmů, z něhož si vyberou své oblíbené. Hned po příjezdu tyto filmy pak najdou ve své vile. To samé platí u šnorchlovacího vybavení, kdy host nahlásí velikost své nohy.

Po příjezdu do resortu se hosté zují a své boty vloží do sáčku s nápisem „No shoes, no news.“ Z toho vyplývá, že mohou po celý svůj pobyt chodit bosi, a že ve vile nenajdou žádné televizní kanály. Pustit si mohou jen filmy. Zažijete tu tak úžasnou relaxační dovolenou.

Součástí resortu je i zahrada, kde si pěstují bio potraviny, úžasné lázně a vlastní observatoř.

Doporučit vám můžeme i stravování, které se vyznačuje bio potravinami a velkým výběrem. Navíc tu pánové nemusí k večeři oblékat dlouhé kalhoty. Na dress code se tu nehraje. Nejdůležitější je pohodlí hosta.

Kategorie a vybavení pokojů

Soneva Fushi nabízí celkem 64 plážových vil, které obklopuje tropická flóra. Vybírat můžete z velkého množství kategorií, s jednou, dvěma, třemi i čtyřmi ložnicemi. Uvádíme výběr nejčastěji poptávaných vil. Informace k dalším vilám až pro 18 osob na vyžádání. 

Vily jsou vybaveny: klimatizací, mini-barem, trezorem, DVD přehrávačem, Bose Hi-Fi systémem, dokovací stanicí pro iPod, wi-fi připojením, IDD telefonem a pokojovou službou. Vzhledem  velikosti ostrova je také pro každého hosta připraveno vlastní kolo.

Pláž a moře

Vily resortu Soneva Fushi jsou situovány přímo na pláži. Bílý písek si užijete i ve vlastních venkovních prostorech, na pláž to pak budete mít opravdu jen pár kroků. Místní vody jsou biosférickou rezervací UNESCO a ukrývají vskutku pozoruhodný podmořský svět. 

Gastronomie a hotelové restaurace

Soneva Fushi zve své hosty do několika restaurací a barů, které disponují nejen úžasnou kuchyní, ale i nádherným prostředím.

Out of the Blue představuje unikátní koncept nadvodní restaurace, která hostí pět různých kuchyní. Nabízí mezinárodní jídla od pizzy, přes grilovaná masa, mořské plody a saláty. Ochutnat zde také můžete čínskou a moderní japonskou kuchyní. Hosté si mohou vybrat stolování uvnitř nebo na terase. Restaurace nabízí celodenní stravování od 11:00 hod. Speciálním prvkem je také skluzavka, kde se můžete sklouznout přímo do průzračné vody.

Down the Earth restaurace nabízí mezinárodní a jihoasijskou kuchyni každý večer od 18:30 do 22:30 kromě úterý a soboty.

Fresh in the Garden je úžasná restaurace ve výši korun stromů, která nabízí několika stupňové terasy obklopené zelení. Jednotlivé části spojují provazové lávky. Servírují se tu jídla podobná uměleckým dílům.

Mihiree Mirtha je krásná restaurace na pláži, ukrývající se pod doškovou střechou. Podávají se zde snídaně a večeře, při kterých si pochutnáte na čerstvém sushi, sashimi, bio salátech, pizze, grilovaných rybách a delikátním tandori. Snídaně (07:30 - 10:30) jsou ve znamení čerstvého ovoce a domácích džemů. Večeře každé úterý a sobotu od 18:30 do 22:30 hod.

Za zmínku rozhodně stojí i restaurace Sobah’s, která je umístěna na neobydleném ostrově 15 minut rychločlunem od resortu. Podává tradiční maledivské pokrmy v moderním pojetí.

By the Bar představuje příjemnou oázu klidu, ideální pro relaxaci. Bar nabízí výběr z koktejlů, lihovin a likérů.  S výhledem na oceán se stoluje v Bar(a)Bara. Stačí se podepřít pohodlným polštářem a vychutnat si osvěžující koktejl. Dálky oceánu vás nikdy nepřestanou ohromovat.

Soneva Fushi také nabízí možnost stolování ve vlastní vile a personál vám s radostí připraví i večeře oslavující speciální události. Například na pláži při svíčkách.

Doprava do hotelu

Soneva Fushi Resort & Six Senses Spa se nachází na tropickém ostrově Kunfunadhoo v soukromém vlastnictví v severní oblasti Baa Atolu, severně od Male. Z Male vás sem dopraví hydroplán během necelé půl hodinky. Do resortu se lze dopravit i 20 minutovým letem místní vnitrostátní linkou s následným 10 minutovým transferem rychlolodí.

Kategorie a vybavení pokojů Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi nabízí celkem 64 plážových vil, které obklopuje tropická flóra. Vybírat můžete z velkého množství kategorií, s jednou, dvěma, třemi i čtyřmi ložnicemi. Uvádíme výběr nejčastěji poptávaných vil. Informace k dalším vilám až pro 18 osob na vyžádání. 

Vily jsou vybaveny: klimatizací, mini-barem, trezorem, DVD přehrávačem, Bose Hi-Fi systémem, dokovací stanicí pro iPod, wi-fi připojením, IDD telefonem a pokojovou službou. Vzhledem  velikosti ostrova je také pro každého hosta připraveno vlastní kolo.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Crusoe Villa with Pool

Crusoe Villa with Pool fotoCrusoe Villa with Pool

Crusoe Villa with Pool (235 m²) Vás ohromí svým rozsáhlým venkovním prostorem, jemuž vévodí privátní bazén. V přízemí dvoupodlažní vilky se nachází obývací pokoj, koupelna s šatnou a venkovní sprchou. V patře je umístěna hlavní ložnice s postelí velikosti king a vlastní koupelnou. Dále je k dispozici patrová terasa s denním lůžkem a jídelním stolem. Samozřejmostí jsou také lehátka a posezení u bazénu.

Crusoe Villa (235 m²)

Crusoe Villa (235 m²) fotoCrusoe Villa (235 m²)

Crusoe Villa je inspirována slavným trosečníkem a jeho pobytem na opuštěném ostrově. Jedná se o tropický příbytek s přízemím a patrem. Tato vila má pláž doslova na dosah ruky, disponuje tropickou terasou, venkovní koupelnou a ložnicí v patře. V přízemí se nachází obývací pokoj, volně stojící vana, na terase pak jídelní stůl a válenda pro dva. Schody vedou z terasy přímo do zahrady, kde se nachází dvě venkovní sprchy. Tento typ pokoje je dostupný do 19.12.2019.

Soneva Fushi Villa

Soneva Fushi Villa fotoSoneva Fushi Villa

Soneva Fushi Villa (395 m²) vám nabídne úžasnou venkovní koupelnu v zahradě. Můžete se tu ponořit do luxusní vany nebo si užít osvěžení ve sprchovém koutě. Soukromí vám zaručí bujná zeleň. Jako na obláčku si budete spát ve velké posteli s nebesy. Ráno se s prvními slunečními paprsky můžete vydat rovnou na pláž. Tento typ pokoje je dostupný do 19.12.2019. Vila nabízí také variantu s bazénem - Soneva Fushi Villa with Pool a se dvěma ložnicemi – Soneva Fushi Villa 2 Bedroom with Pool.

Soneva Fushi Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Villa Suite with Pool fotoSoneva Fushi Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Villa Suite with Pool (594 m²) je rozkošným tropickým příbytkem s doškovou střechou a rozlehlým venkovním prostorem, jenž ústí přímo na pláži. Relaxaci vám zaručí velká postel s nebesy, ale i venkovní bazén a houpací síť. Nechybí ani venkovní posezení a zahradní koupelna. Tato vila je k dispozici i se dvěma ložnicemi – Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedroom with Pool.

1 Bedroom Water Retreat with Slide

Tento typ pokoje bude dostupný od roku 2020. Bližší informace na vyžádání.

Soneva Fushi Family Villa Suite

Soneva Fushi Family Villa Suite fotoSoneva Fushi Family Villa Suite

Soneva Fushi Family Villa Suite (634 m2) byla vytvořena pro páry nebo malé rodiny. Vila disponuje hlavní ložnicí s postelí velikosti king a odděleným pokojem vhodným až pro dvě malé děti. K vile náleží také venkovní luxusní koupelna s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Relaxovat můžete také v prvním patře na balkóně s denním lůžkem či v přízemí na terase s denním lůžkem a houpačkou.

Soneva Fushi Family Villa Suite with Pool

Soneva Fushi Family Villa Suite with Pool fotoSoneva Fushi Family Villa Suite with Pool

Romantická vila (634 m2) s privátním bazénem je ideálním místem pro páry nebo malé rodiny. Umístěna je na pláži a disponuje hlavní ložnicí s postelí velikosti king a odděleným pokojem vhodným až pro dvě děti. K vile náleží venkovní luxusní koupelna s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Relaxovat můžete také v prvním patře na balkóně s denním lůžkem či v přízemí na terase s denním lůžkem a houpačkou.

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool fotoCrusoe Suite 1 Bedroom with Pool

Crusoe Suite 1 Bedroom with Pool (645 m²) představují dvě nově navržené suity s bazénem i výhledy na moře. Suity jsou přirozeně zasazeny do okolní přírody a poskytují moderní Robinson Crusoe zážitek s přímým vstupem na pláž a velkou venkovní relaxační částí. Suity disponují hlavní ložnicí, obývacím pokojem s minibarem a ložnicí pro děti. Ve venkovní části se nachází posezení s jídelním koutem, venkovní sprcha a lehátka.

Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool

Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool fotoCrusoe Villa 2 Bedroom with Pool

Dvoupodlažní Crusoe Villa 2 Bedroom with Pool (649 m²) představuje prostorné útočiště pro početnější rodiny. Zahrnuje hlavní ložnici s vlastní koupelnou, ložnici pro hosty v přízemí, dále obývací pokoj s minibarem a ložnici pro děti. Ve venkovní části se nachází posezení s jídelním koutem, venkovní koupelna s parní lázní a lehátka. Samozřejmostí je bazén. V prvním patře můžete také relaxovat na prostorné terase.

Soneva Fushi Villa 2 Bedrooms with pool /*

Soneva Fushi Villa 2 Bedrooms with pool /* fotoSoneva Fushi Villa 2 Bedrooms with pool /*

Dvouložnicová Soneva Fushi vila (395 m2) s privátním bazénem je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi. Prostorné ložnice ukrývají postel velikosti king. Součástí vily je také ohromná luxusní venkovní koupelna s vanou, oddělenou sprchou a parní lázní. Lenošit a sdílet rodinné zážitky můžete i na prostorné terase s houpačkou.

Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedrooms with pool /*

Soneva Fushi Villa Suite 2 Bedrooms with pool /* fotoSoneva Fushi Villa Suite 2 Bedrooms with pool /*

Prostorná Soneva Fushi Villa Suite (594 m2) je ideálním místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou. Vila je situována přímo u pláže a disponuje soukromým bazénem s lehátky. Skládá se ze dvou oddělených částí. V hlavní části vily se nachází ložnice s postelí velikosti king, vnitřní i venkovní koupelna, sauna a šatna. V druhé části se vily je umístěna ložnice s koupelnou, vlastní posilovna a obývací pokoj v druhém podlaží vilky.

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool foto2 Bedroom Crusoe Suite with Pool

2 Bedroom Crusoe Suite with Pool (649 m²) Vám zaručí dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou. Hlavní ložnice s postelí o velikosti king se nachází v patře. V přízemí se ukrývá druhá ložnice s vlastní koupelnou, šatna, minibar, obývací část a posilovna. Zcela jistě si zamilujete i venkovní terasu s válendou a soukromou zahradu, která poskytuje posezení, bazén i koupelnu mezi tropickou zelení.

Sunset Retreat /*

Sunset Retreat /* fotoSunset Retreat /*

Sunset Retreat (1290 m²) představuje dokonalé útočiště rodinám či skupinám přátel, které ubytuje až sedm dospělých osob. Skládá se ze dvou dvoupodlažních bungalovů. Každý z bungalovů je vybaven ložnicí, koupelnou a venkovní sprchou. Samozřejmostí je i bazén s lehátky, nad kterým je umístěna zastřešená terasa pro společné stolování. V rámci Sunset Retreat je k dispozici také kuchyně, jídelna či posilovna.

2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

Tento typ pokoje bude dostupný od roku 2020. Bližší informace na vyžádání. Bližší informace na vyžádání.

Soneva Fushi Villa Suite 3 Bedroom with Pool /**

Tento typ pokoje bude dostupný od roku 2020. Bližší informace na vyžádání.

Crusoe Suite 3 Bedroom with Pool /**

Crusoe Suite 3 Bedroom with Pool /** fotoCrusoe Suite 3 Bedroom with Pool /**

Crusoe Suite 3 Bedroom with Pool (649 m²) zahrnuje dvě vily, které ubytují až osm osob. Villa 65 se skládá ze dvou samostatných dvoupodlažních vil. V přízemí hlavní vily se nachází obývací pokoj a vnitřní i venkovní koupelna. V prvním patře si odpočinete v prostorné ložnici s postelí o velikosti king nebo se můžete kochat výhledy z privátního balkónu. V druhé z vilek se nachází prostorná kuchyně, jídelna, obývací pokoj a koupelna. V prvním patře jsou k dispozici dvě ložnice s šatnou a koupelnou. Villa 67 zahrnuje dvoupodlažní hlavní vilu a menší jednopodlažní vilku. V hlavní vile se nachází ložnice s postelí o velikosti king, prostorná venkovní koupelna s parní lázní, ložnice pro děti s vlastní koupelnou, obývací pokoj, minibar a posilovna. V druhé z vilek se nachází prostorná ložnice, vnitřní i venkovní koupelna. Samozřejmostí je i terasa a bazén s lehátky.

Sunrise Retreat /**

Sunrise Retreat /**

Sunrise Retreat (1365 m²) představuje dokonalé útočiště rodinám či skupinám přátel, které ubytuje až devět dospělých osob. Skládá se ze tří dvoupodlažních bungalovů, které dohromady tvoří dokonalý komplex. První z bungalovů je vybaven ložnicí s postelí king a balkónem s posezením, venkovní koupelnou s parní lázní a šatnou. S druhým z bungalovů je spojen zavěšeným chodníkem, který vás přenese do studovny v prvním patře. Zde se dále nachází kuchyně, v přízemí pak obývací prostory a ložnice s venkovní koupelnou. Třetí z bungalovů vás nadchne prostornou terasou v přízemí, která nabízí krásný výhled na oceán. V přízemí dále disponuje knihovnou a pracovnou, v prvním patře pak menší ložnicí s koupelnou a šatnou. Samozřejmostí tohoto magického útočiště je také privátní bazén s lehátky, nad kterým je umístěna zastřešená terasa pro společné stolování. V rámci Sunrise Retreat můžete také využít posilovnu.

Soneva Fushi Villa Suite 4 Bedroom with Pool /***

Soneva Fushi Villa Suite 4 Bedroom with Pool /*** fotoSoneva Fushi Villa Suite 4 Bedroom with Pool /***

V prostorné Soneva Fushi Villa Suite 4 Bedroom with Pool (607 m²) se budete cítit jako doma. V hlavním apartmá se nachází ložnice s koupelnou a venkovní sprcha s efektem vodopádu, samozřejmostí je i prostorná šatna, obývací část a minibar. Dvě apartmá pro hosty se skládají z ložnice, koupelny a venkovní sprchy. V prvním patře je umístěna prostorná obývací část s jídelnou, dále ložnice pro děti s koupelnou, šatna a terasa. Rozsáhlý komplex nabízí také soukromý bazén s posezením a lehátky, výhodou je i plně zásobená spíž. Ve vile se může ubytovat až osm osob.

Pláž a moře

Vily resortu Soneva Fushi jsou situovány přímo na pláži. Bílý písek si užijete i ve vlastních venkovních prostorech, na pláž to pak budete mít opravdu jen pár kroků. Místní vody jsou biosférickou rezervací UNESCO a ukrývají vskutku pozoruhodný podmořský svět. 

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Soneva Fushi Spa *****

Naše foto hotelu Soneva Fushi Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi zve své hosty do několika restaurací a barů, které disponují nejen úžasnou kuchyní, ale i nádherným prostředím.

Out of the Blue představuje unikátní koncept nadvodní restaurace, která hostí pět různých kuchyní. Nabízí mezinárodní jídla od pizzy, přes grilovaná masa, mořské plody a saláty. Ochutnat zde také můžete čínskou a moderní japonskou kuchyní. Hosté si mohou vybrat stolování uvnitř nebo na terase. Restaurace nabízí celodenní stravování od 11:00 hod. Speciálním prvkem je také skluzavka, kde se můžete sklouznout přímo do průzračné vody.

Down the Earth restaurace nabízí mezinárodní a jihoasijskou kuchyni každý večer od 18:30 do 22:30 kromě úterý a soboty.

Fresh in the Garden je úžasná restaurace ve výši korun stromů, která nabízí několika stupňové terasy obklopené zelení. Jednotlivé části spojují provazové lávky. Servírují se tu jídla podobná uměleckým dílům.

Mihiree Mirtha je krásná restaurace na pláži, ukrývající se pod doškovou střechou. Podávají se zde snídaně a večeře, při kterých si pochutnáte na čerstvém sushi, sashimi, bio salátech, pizze, grilovaných rybách a delikátním tandori. Snídaně (07:30 - 10:30) jsou ve znamení čerstvého ovoce a domácích džemů. Večeře každé úterý a sobotu od 18:30 do 22:30 hod.

Za zmínku rozhodně stojí i restaurace Sobah’s, která je umístěna na neobydleném ostrově 15 minut rychločlunem od resortu. Podává tradiční maledivské pokrmy v moderním pojetí.

By the Bar představuje příjemnou oázu klidu, ideální pro relaxaci. Bar nabízí výběr z koktejlů, lihovin a likérů.  S výhledem na oceán se stoluje v Bar(a)Bara. Stačí se podepřít pohodlným polštářem a vychutnat si osvěžující koktejl. Dálky oceánu vás nikdy nepřestanou ohromovat.

Soneva Fushi také nabízí možnost stolování ve vlastní vile a personál vám s radostí připraví i večeře oslavující speciální události. Například na pláži při svíčkách.

All Inclusive

 

Balíček platný od 21. 12. 2018 do 19. 12. 2019

Hotel Soneva Fushi v balíčku "all inclusive" zahrnuje:

 • Okružní dopravu mezi Male a Soneva Fushi
 • Plnou penzi (snídaně, obědy a veřeče) v resortových restauracích a ve vile
 • Místní značky alkoholických i nealkoholických nápojů během stravování (pouze v resortových restauracích)
 • Minibar ve vile (doplňován denně)
 • Možnost využití prádelny
 • Vybrané společné exkurze nebo aktivity

Balíček platí od 21. 12. 2018 do 19. 12. 2019

Balíček platný od 20. 12. 2019 do 20. 12. 2020

Balíček „all inclusive“ zahrnuje:

 • Každodenní plnou penzi (snídaně, obědy a večeře) podávanou ve všech restauracích resortu a formou stolování v soukromí své vily
 • Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den ve všech barech a restauracích a ve vlastní vile
 • Jednou denně doplňovaný minibar
 • Služby praní oblečení
 • Vybrané výlety a aktivity
 • Balíček se nevztahuje na nabídky bonusových nocí

Balíček platí od 20. 12. 2019 do 20. 12. 2020

Sport a wellness hotelu Soneva Fushi Spa *****

Jedním z aspektů, který láká na Maledivy cestovatele z celého světa, je bohatý život ukrývající se pod hladinou. Baa Atoll, kde se resort Soneva Fushi nachází, je biosférickou rezervací UNESCO, a tak se rozhodně máte na co těšit. Profesionální instruktoři potápění vás vezmou na více než třicet úžasných míst, s viditelností až 35 metrů. Od června do listopadu tu navíc máte možnost potápět se s mantami i velrybími žraloky.

Nejoblíbenějším trávení času je kromě potápění rozhodně šnorchlování. Malí i velcí objevitelé tu křižují vody oceánu a objevují svět, který svou barevností často předčí i ten náš.

Vyzkoušejte také vodní nemotorizované sporty jako kajaky, stand-up paddleboard, windsurfing nebo katamarány. Dále si můžete zahrát tenis, stolní tenis, projet se na kole či vyzkoušt místní posilovnu.

Za svůj pobyt neopomeňte navštívit lázně Six Senses Spa, kde do vás zkušení terapeuti vdechnou novou životní energii. Těšit se můžete na omlazující péče, kokosové masáže, uklidňující peelingy i tibetské horké kameny. Stres zaženete i cvičením jógy – třeba na pláži.

Děti v hotelu Soneva Fushi Spa *****

Cestujete-li s rodinou, jistě vás potěší rozsáhlý výběr ubytování. Některé vily disponují větším počtem ložnic a jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Společný čas si tu užijete v privátních zahradách, bazénech, apod. Resort také nabízí Family Fun Package, jehož součástí jsou nejrůznější výhody, vylepšující rodinnou dovolenou.

Pro děti od 4 let je připraven dětský klub Den, který nabízí dobrodružné hřiště, vlastní bazén, sportovní, umělecké a vzdělávací aktivity, lekce vaření a rozmanitý doprovodný program. Přírodní prostředí ostrova poskytuje neuvěřitelné příležitosti pro zábavua nové zážitky. Od zábavy v dětského klubu, po svět nekončících čokolád a zmrzlin až po objevování mořského světa s mořským biologem z mořských živočichů.

Dětský klub je otevřen od 10:00 do 17:00 hod. Aktivity po stanovené době jsou za příplatek (noční disco, večerní kino, kulturní večer a další).

 

Doprava do hotelu Soneva Fushi & Six Senses Spa

Soneva Fushi Resort & Six Senses Spa se nachází na tropickém ostrově Kunfunadhoo v soukromém vlastnictví v severní oblasti Baa Atolu, severně od Male. Z Male vás sem dopraví hydroplán během necelé půl hodinky. Do resortu se lze dopravit i 20 minutovým letem místní vnitrostátní linkou s následným 10 minutovým transferem rychlolodí.

Mapa - Soneva Fushi & Six Senses Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Soneva Fushi Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Soneva Fushi Spa *****

Pláž
10
Ubytování
9.3
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
3 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
2 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha 2
Datum pobytu:
11. 02. - 26. 02. 2017

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Soneva Fushi & Six Senses Spa *****

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.