Zájezd: DELUXEA - Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

DELUXEA - Vilamendhoo Island Resort & Spa **** Maledivy

Hotel: Vilamendhoo Island Resort & Spa - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Maledivy Vás přivítají v ráji tropických palem, bílých písečných plážích, šumivých a teplých vod tyrkysových lagun a barevných korálových útesů s bohatým podmořským životem.

Vilamendhoo Island Resort je obklopený krásnou lagunou, unikátním korálovým útesem a dlouhými úseky bílých pláží. Je jediným resortem ve Vilamendhoo na Jižním Ari Atolu s délkou 900 m, šířkou 250 m a rozlohou přibližně 55 akrů. Do hotelu se můžete dostat hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Můžete se těšit na komfortní ubytování v pokojích a vilách s veškerým vybavením potřebným pro exotickou dovolenou na Maledivách. V resortu najdete dvě hlavní restaurace a další doplňkové s rozmanitou nabídkou kuchyní. Můžete si dopřát také osvěžující drinky v několika barech ať už u pláže nebo u bazénu.

Resort Vilamendhoo nabízí také nespočet možností pro trávení volného času v čele s lázněmi, sporty a rekreačními aktivitami či potápěním.

Zdejší prostředí, vybavení a služby představují ideální podmínky pro prožití romantické tropické dovolené ať už při svatbě v ráji, exotických líbánkách, obnovení svatebního slibu či „pouze“ pohádkového romantického pobytu s milovanou polovičkou.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Vilamendhoo Island Resort & Spa

Resort Vilamendhoo Vás uchvátí pobřežím s krásným bílým pískem a výbornými podmínkami pro šnorchlování. Kousek od břehu se nachází již korálový reef, které je obklopené spousty rybiček. Sem tam můžete narazit i na korálového žraloka. 

Resort se nachází v jižním Ari atolu, kde jsou velmi dobré podmínky pro výlety s plaváním či šnorchlováním s mantami a velrybími žralokami po většinu roku.

Ostrov je necelý 1 km velký, v klidu jej obejdete kolem dokola.  K dispozici jsou dva bazény, jeden ideální pro rodiny s dětmi, druhý se nachází na západní straně ostrova, odkud můžete pozorovat s drinkem v ruce krásné západy slunce. K dispozici máte široký výběr aktivit pro volný čas. Celým ostrovem se táhne příjemná maledivská atmosféra.

Vyhutnejte si rozmanitou kuchyni v některé z restaurací, večer se zabavíte u hudebních večerů v hlavním baru.

Ubytování je možné v prostorných plážových vilkách s otevřenou koupelnou. Pro páry hledající klid bez děti, doporučujeme ubytování v Jacuzzi Beach Villa nacházející se v části pouze pro dospělé, kteří mají vlastní restauraci.

 

 

Gastronomie a hotelové restaurace

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

Doprava do hotelu

Do hotelu se dostanete hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Kategorie a vybavení pokojů Vilamendhoo Island Resort & Spa

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room (50 m2)

Garden Room (50 m2) fotoGarden Room (50 m2)

Zahradní pokoje jsou podobné plážovým vilám, ale jsou situovány v zahradním prostředí. Jsou situovány ve třech blocích o 4 až 5 pokojích a poskytují dostatek soukromí. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, bezplatný čaj/káva, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Adjoining Beach Villa (55 m2)

Adjoining Beach Villa (55 m2) fotoAdjoining Beach Villa (55 m2)

Tato kategorie plážových vil se nachází podél bílé písčité pláže a má stejné vybavení jako samostatné plážové vilky. Nicméně nestojí samostatně, ale je připojena k další vile, což může být výhoda pro rodiny s dětmi, které chtějí více soukromí a ubytování ve dvou vilách vedle sebe. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Standalone Beach Villa

Standalone Beach Villa fotoStandalone Beach Villa

Samostatně umístěné plážové vily jsou se nacházejí jen pár kroků od pláže a nabízejí veškeré potřebné vybavení pro pohodlnou dovolenou na Maledivách. Do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s posezením, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla, dešťová sprcha a plážové osušky.

Jacuzzi Beach Villa (65 m2)

Jacuzzi Beach Villa (65 m2) fotoJacuzzi Beach Villa (65 m2)

Plážové vily s jacuzzi jsou prostorné a nabízejí plno výhod v podobě dřevěné podlahy, dokovací stanice pro iPod, soukromého venkovního jacuzzi pro dvě osoby, dřevěnou terasu s lehátky, slunečník, tropické rostliny a krásný výhled na lagunu. Dále do vybavení patří tropická dekorace, postel o velikosti king, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Jacuzzi Water Villa (85 m2)

Jacuzzi Water Villa (85 m2) fotoJacuzzi Water Villa (85 m2)

Tyto vily jsou situovány nad vodní hladinou v laguně. Po krátké chůzi po molu se dostanete do vlastního útočiště s dostatkem soukromí, jacuzzi pro dvě osoby pod širým nebem, lehátky, stinným prostorem, tropickými rostlinami, soukromou terasou se schody vedoucími do vody a s úchvatnými výhledy. Do vybavení dále patří tropická dekorace, postel o velikosti king, dlaždicová nebo dřevěná podlaha, veranda s nábytkem, klimatizace, osobní sejf, zásobovaný minibar, kávovar Espresso, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, DVD/CD přehrávač, bezplatný internet, otevřená koupelna, dvojitá umyvadla a dešťová sprcha.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Naše foto hotelu Vilamendhoo Island ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Vilamendhoo Island Resort & Spa

Bufetová restaurace

Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.

Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.

Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.

À La Carte restaurace

Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.

Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.

Bary

Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.

Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.

Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.

Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.

Večeře na pláži

Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.

Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.

Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.

All Inclusive

 

Balíček All Inclusive platný od 01.11.2019 do 31.10.2020

Balíček „All inclusive plus“ zahrnuje:

 • Snídaně (7:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) servírované v restauraci Funama pro hosty ubytované v Garden Rooms a Beach Villas a v restauraci Ahima pro hosty ubytované v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas, Stolování probíhá formou „all you can eat“ bufetu společně s velkým výběrem z nabídnutých menu, které potěší chuťové buňky každého gurmána
 • Svačinové menu podávané 24/7 v baru Bonthi a od 10:00 do 22:00 v baru Sunset
 • 20 % slevu na všechna jídla v restauracích Asian Wok a Hot Rock (slevu není možné uplatnit při speciálních událostech)
 • Jeden oběd nebo večeři v restauraci Asian Wok za každých pět dní pobytu (nutnost rezervace předem a privilegium není možné uplatnit při speciálních událostech)
 • 20 % slevu na vybrané spa procedury v prvních dvou dnech pobytu
 • Speciální „all you can eat“ svačinové menu zahrnující pizzy a hamburgery od 10:00 do 19:00 v baru Bonthi a Sunset (zmrzlina je dostupná v baru Boashi)
 • Neomezenou „all you can drink“ konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů z následující nabídky:

Balená voda Vilamendhoo

Limonády

Balené džusy

Čepované pivo

Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato

Mléčné šejky a smoothies

Rozlévané červené, bílé a růžové víno

Lihoviny (gin, vodka, rum, whisky, tequilla a brandy)

Alkoholické a nealkoholické koktejly

 • Minibar obsahující:

Balenou vodu Vilamendhoo (2 x 1 litr)

Limonády

Džusy

Pivo

Červené, bílé a růžové víno

Kávu, čaj, ledovou kávu a ledový čaj

Vybrané svačiny

Minibar se doplňuje jednou denně dle pravidelného plánu

 • Jednu malou láhev šampaňského na pokoj
 • Jednu plavbu při západu slunce
 • Jeden výlet na ostrov Dhangethi
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování (vybavení není zahrnuto)
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu (včetně vybavení)
 • Jednu půlhodinovou skupinovou lekci tenisu (vybavení zahrnuto)
 • Bezplatné využití fitness centra, tenisu ve dne, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma zapůjčení kajaků a windsurfů (vybavení zahrnuto)
 • Bezplatná účast na skupinových lekcích jógy v lázních Duniye (těšit se můžete na styly Pranayama, Asanas a Yoga Nidra)

Balíček „All inclusive plus“ nezahrnuje:

 • Jídlo z výše nezmíněných restaurací
 • Pokojovou službu
 • Položky z dárkových obchodů
 • Položky z minibaru či výlety, jež nejsou zmíněny výše
 • Nápoje od pokojové služby a vstup do sportovního centra
 • Nápoje, které nejsou zmíněny výše – jako jsou například jiné lihoviny, likéry, prémiová vína a čerstvě vymačkané džusy
 • Mixované drinky a koktejly připravované z prémiových lihovin

Sport a wellness hotelu Vilamendhoo Island ****

Šnorchlování

Útes v okolí Vilamendhoo je velkolepý a nachází se velmi blízko pláže. Je to jedinečný zážitek objevit kouzelný korálový útes s podmořským životem během šnorchlování.

Abyste se dostali k útesu, stačí jednoduše vejít do vod laguny a šnorchlováním můžete začít báječnou podívanou. Můžete se vydat do jakéhokoliv z 10 „kanálů“ skrze útes, abyste dosáhli vnějšího útesu. Podél něj proti proudu, který je občas silnější a občas slabší, budete moci spatřit opravdu velkolepé a pestré podmořské představení. A pokud je proud pro opravdu silný, můžete se vrátit do vnitřního útesu.

Šnorchlovací lodní výlet

 • Užijte si podmořskou říši divů po transferu lodí Dhoni k nedalekému útesu.
 • Můžete si půjčit šnorchlovací vybavení v potápěčském centru nebo si jej zakoupit v hotelovém obchodu.
 • Je třeba připomenout, že není povoleno dotýkat se korálů nebo dalších podmořských živočichů. Je ilegální sbírat mušle nebo trhat korály.
 • Výlet je k dispozici pouze pro plavce.
 • Minimálně pro 10 osob a pro osoby od 12 let. Děti do 16 let musí být v doprovodu rodiče.

Potápění

Maledivy zahrnují úchvatné korálové ostrovy obklopené živým korálovým útesem a zdejší teplé vody vytvářejí ideální podmínky pro potápění a objevování podmořského světa. Navíc je zde iniciativa ochrany korálů, proto je zakázáno se jich dotýkat či na ně šahat, aby nepřestaly i nadále růst a vytvářet dech beroucí podvodní scenérie.

Kromě korálových útesů se můžete těšit na nespočet dalších podmořských živočichů v čele se 150 druhy tropických ryb. Většina zdejších ryb není nebezpečná, ovšem najdou se zde druhy, které mohou člověka poranit. Sice se v písečné laguně nijak často nevyskytují, ale je dobré si dát pozor, kam svou bosou nohou šlápnete.

V laguně se také občas mladí žraloci či rejnoci učí přežít a někdy se přesunou do vnějšího útesu. Je velmi zajímavé sledovat malé žraloky, jak chytají rybky a učí se životu v oceánu, stejně jak rejnoci hledají kraby v písku. Oblast je známá také pro výskyt žraloků obrovských, ale spatřit zde můžete mnoho dalších druhů těchto výjimečných stvoření. Narazit můžete také na delfíny, i když tyto plaché mořské savce je možné pozorovat lépe z paluby lodi.

PADI kurzy – Zdejší mezinárodní profesionální tým 10-12 instruktorů vám bude k dispozici pro kurzy potápění ať už v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině či japonštině. Materiály pro PADI kurzy jsou pak k dispozici v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině, holandštině a japonštině. Zdejší služby a vybavení zahrnují potápěčské a šnorchlovací výlety, vybavení k zapůjčení, vybavení k zakoupení atd.

„Bubliny“ – Zábavné potápění pro děti ve vodě ne hlubší než 2 metry. Pro děti ve věku 8+.

Objevte potápění – Začátečnické ponory v mělké vodě pro hosty ve věku 10+.

PADI potápění – Získejte začátečnické zkušenosti, abyste se cítili pohodlně s vybavením a s instruktorem začněte prozkoumávat korálový útes s maximální hloubkou 12 metrů. Během dovolené pak můžete pokračovat v objevování podmořského světa a zdokonalovat své potápěčské dovednosti.

Denní potápění – Každý den jsou v nabídce potápěčské výlety až na 8 míst, a to během ranního a odpoledního potápění, potápění se žraloky obrovskými a mantami, celodenní potápění (2-3 ponory) či noční ponory. Můžete se vydat na potápění pro zkušenější jedince či na lehčí a méně náročnější ponory pro začátečníky či mírně pokročilé.

Můžete si vypůjčit veškeré potřebné vybavení včetně podmořské kamery pro zdokumentování zdejšího dobrodružství.

Vodní sporty

Centrum vodních sportů – Kromě šnorchlování a potápění je zde v nabídce celá řada vodních sportů s vybavením, abyste si mohli užít dovolenou trochu více aktivním způsobem. Vybavení může být zapůjčeno v centru vodních sportů. Zde také můžete rezervovat jednotlivé aktivity. Vyzkoušejte windsurfing, plavbu katamaránem či prozkoumejte zdejší vody v kajaku.

Vodní sporty jsou k dispozici podle obsazenosti a v závislosti na počasí. Poškození či ztráta vybavení bude účtováno na účet hosta podle rozsahu škody.

Pozemní sporty

Vilamendhoo poskytuje mnoho sportovních zařízení včetně fitness centra, volejbalového hřiště, badmintonu, pétanque, kulečníku, stolního tenisu, mahjongu, biliárdu, šipek, fotbalového hřiště, bazénu a dětského bazénu.

Výlety

Vilamendhoo Island Resort & Spa je skvělým výchozím bodem pro výlety do tropického okolí. Patří zde výlety jako:

 • šnorchlovací výlet lodí Dhoni k nedalekému korálovému útesu,
 • výlet „lodí lásky“ na soukromý písečný břeh s relaxací, plaváním, šnorchlováním a občerstvením,
 • plavba lodí při západu slunce s lahodným punčem,
 • výlet na písečné pobřeží soukromého ostrova ve stylu Robinsona Crusoe s piknikem a šnorchlováním,
 • výlet na ostrov Dhangheti s tradičním životním stylem, suvenýry a autentickými obchůdky,
 • výlet s pozorováním žraloků obrovských,
 • výlet s pozorováním mant a želv,
 • celodenní objevování oceánu se šnorchlováním na dvou nejlepších místech v okolí,
 • Dhigurah a Lonubo jako podmořská říše divů se šnorchlováním, objevováním korálového útesu a piknikem a barbecue na ostrově,
 • půldenní rybaření na lodi Dhoni a
 • hlubokomořský rybolov (půldenní i celodenní).

Zábava a rekreace

Během týdne si můžete užít nespočet zábavných a rekreačních programů organizovaných hotelem. Patří zde oceánský večer v baru Bonthi, prezentace mořského národního parku v baru Sunset, karaoke noc v baru Bonthi, krabí závody v baru Bonthi, diskotéka s živou hudbou v baru Bonthi, prezentace o maledivské kultuře a historii v baru Bonthi, kulturní tance Bodu Beru v baru Bonthi, hudba v baru Sunset, diskotéka s DJem v baru Bonthi a sportovní nebo filmový TV večer.

Lázně

Vstupte do světa péče, kde pojem času je nechán před dveřmi a nová cesta začíná.

Cítíte se unavení nebo ve stresu? Chcete znovu nabít energií, osvěžit tělo a mysl? V lázních Duniye Spa byl vytvořen ozdravný prostor s autentickým aroma pro potěšení Vašich smyslů klidem, radostí a relaxací.

Budete moci zažít harmonii mezi vnitřní a vnější krásou, která přináší pocit uspokojení. Nechejte se unést kombinací orientálních tradicí a moderní péčí o pleť v inspirující atmosféře.

Nechejte zdejší lázně, aby pečovaly o Vaše tělo, uklidnily mysl a povzbudily duši. Lázně Duniye se nesou v duchu holistického přístupu ke zdraví a celkové pohodě. Zdejší služby jsou inspirovány tradičními i moderními terapiemi z celého světa, přičemž důraz je kladen na procedury z Asie a Afriky.

Zkušený a pečující tým poskytuje služby na nejvyšší úrovni s nejvyšší profesionalitou. To je doplněno o přírodní produkty, které jsou pro procedury využívány.

Lázně Duniye nabízejí nespočet procedur, ke kterým patří:

 • speciální místní procedury s masážemi, péčí o pleť, atd.,
 • procedury pro páry,
 • světové masáže (antistresová masáž zad, balijská, orientální, thajská, masáž svalů, reflexologie, reiki),
 • péče o pleť (bio-procedury, hydratační péče, péče o mužskou pleť, péče proti stárnutí pokožky, péče o oči,…),
 • péče o tělo (africký rituál Mongongo proti stárnutí, tropická aloe vera rituál, kokosová péče o tělo, péče o vlasy s kokosovým olejem, …),
 • další procedury (manikúra, pedikúra, masáž zad, krku a ramen, expresní péče o pleť, povzbuzení očí).

Děti v hotelu Vilamendhoo Island ****

Vilamendhoo Island Resort & Spa je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Děti tvoří asi 5 % hostů Malediv a mnoho hotelů se soustřeďuje z velké části převážně na dospělé hosty, přičemž děti jsou opomíjeny. Vilamendhoo má pokoje pro dospělé, ale přitom se dokáže postarat také o rodiny s dětmi.

Díky rodinnému plánu se stane Vaše společná dovolená dostupnější. Dětský pokoj (sdílený s rodiči), stravování (plná penze nebo All Inclusive) a transfery hydroplánem jsou pro děti účtovány za polovinu ceny pro dospělou osobu. To platí pro děti mladší 15 let. Děti do 3 let mohou v hotelu pobývat s rodiči bez placení.

Vilamendhoo je na pohled malý ostrov, ale zároveň nabízí dostatek prostoru pro děti, aby si mohli plnohodnotně užít dovolenou, aniž by rušili někoho ostatního. Mohou bez obav pobíhat v jemném písku kouzelné pláže a je jen potřeba dávat pozor, když se Vaši nejmenší pohybují v okolí bazénů nebo vod laguny.

Vily Beach Villas mohou ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti, takže není potřeba si pronajmout další vily pro děti. K dispozici jsou také dětské postýlky.

Stravování typu „all you can eat“ je podáváno formou bufetu, takže si Vy i Vaše děti můžete vybrat, na co máte chuť. Šéfkuchař rád splní také případné dietní požadavky. Nedaleko baru Boashi u bazénu se nachází brouzdaliště a bar nabízí zmrzlinu a občerstvení. K dispozici jsou také možnosti výletů a večerní aktivity s krabími závody, kulturní taneční show či představením maledivské kultury.

Budete si moci užít také potápění či šnorchlování, kdy potápěčské centrum nabízí kurzy i pro dětské začátečníky. Po kontaktování recepce předem je možné uspořádat také hlídání dětí. Pro pohodlí hostů je zde také lékařská ordinace a rezidentní doktor.

Hotel také nabízí herní místnost, kde je možné si zahrát stolní tenis, biliár, stolní fotbal a další.

Doprava do hotelu Vilamendhoo Island Resort & Spa

Do hotelu se dostanete hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.

Mapa - Vilamendhoo Island Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Vilamendhoo Island ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Vilamendhoo Island ****

Pláž
9.7
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
68 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.6
22 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.8
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
4 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9.5
Strava
8.6
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.4
8 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9.6
Strava
9.8
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
34 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Pardubice
Datum pobytu:
08. 02. - 17. 02. 2020
Velmi oceňujeme profesionalitu a ochotu Ing. Světlíka při organizaci celého zájezdu. Dovolená byla úžasná, dokonalé služby recepce, úklidu,veškerého personálu, vynikající strava. Krásný ostrov i pro šnorchlování s dětmi, klidná atmosféra. Všude jemný písek, nejenom na pláži, ale i v restauracích, barech, recepci, takže všichni zde celý pobyt chodí bez bot. Zvláštní, ale příjemný a zdravý zážitek nejenom pro děti, ale i dospělé.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Lázně Bohdaneč
Datum pobytu:
08. 02. - 17. 02. 2020
Děkujeme za krásnou dovolenou prožitou zcela podle našich představ. Pan Ing. Ondřej Světlík nám svým velice vstřícným jednáním pomohl s organizací celé cesty, ochotně odpovídal na naše dotazy ohledně ubytování, průběhu cesty,pojištění apod. Ještě jednou mu za tyto služby velmi děkujeme.Hotel má vynikající služby-ubytování, úklid a výbornou stravu. Krásné palmy, šnorchlování, koupání. Jako bonus-celý pobyt všichni chodí bosi. Všude jemný písek-v restauracích, barech, na pláži.
Nový zážitek.
8
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
8
Starší dvojice
Datum pobytu:
21. 11. - 05. 12. 2019
pěkný přístup na útes
bezproblémová výměna vily (problémoví sousedi)
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha 5-Slivenec
Datum pobytu:
01. 05. - 13. 05. 2019
Velice si ceníme precizní a profesionální organizace celého zájezdu ze strany cestovní kanceláře.
Na ubytování se nám líbila nikým a ničím nerušené prostředí a nevtíravým citlivým způsobem zajištěné úklidové služby. SPA bylo dokonalé.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Hodonín
Datum pobytu:
26. 03. - 08. 04. 2019
Resort Vilamendhoo jsme navštívili po druhé, opět naprostá spokojenost , vřele doporučujeme.

Služby CK Deluxesa - Ing Borutové , exelentní !!!!!

čapkovi Hodonín

Ohlasy klientů DELUXEA

Vilamendhoo, listopad 2018

Maledivy , hodnocení ze dne 07. 12. 2018

Dobré ráno,paní Mlejnská,
dovolená byla úžasná a realita předčila naše představy - děkujeme!!!! Ráj na zemi....
Vila č.205 dle požadavků na severní straně měla výbornou polohu, jídlo fantastické, podmořský svět překrásný a ti malí žraločci u pláže!!!!
Delegátka Pavla Wolfová se snažila moc, přestože byla na Maledivách chvíli.

Jen pro upřesnění Vašich informací pitná voda v lahvích (2-3l) ve vile dvakrát denně doplňována
a při konzumaci jídla také zdarma neomezené množství.
I k plné penzi bylo možno využít kávovar - denně 4 kapsle.
Úklid vily 2x denně včetně výměny ručníků a osušek, povlečení obden. Komára jsme neviděli, prováděli jedenkrát chemický postřik stromů,
ještěrka na zdi v koupelně byla milá.

Recenzi na stránky napíšu během víkendu. Budete-li se chtít ještě na něco zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Ještě jednou díky za všechno.

Zobrazit více

Srí Lanka & Vilamendhoo duben 2017

Hodnocení ze dne 03. 06. 2017

Dobrý den paní Melková.

 

Úvodem se musím omluvit, že jsem Vám nenapsal již dříve, ale byl jsem trochu více pracovně zaneprázdněný.

 

Na naší dovolené proběhlo vše v naprostém pořádku, za což Vám tímto velice děkujeme .Myslím si, že mohu hovořit za všechny účastníky zájezdu, všichni jsme byli  spokojeni .

Náš průvodce „ Tonda“ byl výborný a velice jsme si rozuměli.

I následný transfer a pobyt na Maledivách proběhl zcela bez problémů a musíme říci, že kvalita resortu a služby byly excelentní.

 

Měli jsme jeden malý problém, a to byla bolest zubu u mé manželky. Takže jsme museli ihned po příletu do Kolomba vyhledat zubaře a manželka si nechala zub vytrhnout a bylo po bolesti a tím i po problému. Manželčina zubařka jí ten zub již delší dobu léčila a stále bez úspěchu a tak vytržení bylo lepší řešení.

 

Ještě jednou Vám chci jménem celé skupiny poděkovat za takto zorganizovanou dovolenou a budeme se těšit na příští.

Zobrazit více

Líbánky na Vilamendhoo

Maledivy , hodnocení ze dne 06. 09. 2016

Dobrý deň, všetko prebehlo super, naprostá spokojenost :) Dosť nám pršalo pár dní, asi sme chytili aj podľa delegáta niečo neobvyklé ale aj tak to bolo super. Ubytovanie tiež super, starali sa o nás a mali sme vilu otočenú na západ ako sme chceli, strava pestrá a každý si vyberie. Reef na Vilamendhoo úžasný. Nič okrem prestojov pri návrate sa tomu nedá vytknúť. Ani nič luxusnejšie by sme inokedy nechceli, toto bolo presne akurát. :) Ďakujeme aj za dort v letadle.:) To bolo poriadne prekvapenie. S pozdravom, Saša

Zobrazit více

Letová spojení na Maledivy

Nulové storno do 8 dnů před začátkem pobytu od 07.05.2020 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 07.05.2020 do 31.10.2021).

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Vilamendhoo Island Resort & Spa ****

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.