Constance Aiyana Pemba *****

V harmonii s přírodou

Constance Aiyana Pemba

Constance Aiyana Pemba ***** Zanzibar

Odhalte pomalé tempo ostrova Pemba. V Constance Aiyana, obklopeném bohatou zelení z jedné strany a třpytivou plochou oceánu ze strany druhé, bude Váš život plynout pomaleji. Nechte se obklopit nedotčenou a stále divokou přírodou, která Vás nabije novou energií. Starosti dnešního světa hoďte za hlavu a myslete jen sami na sebe.

Řetězec: Constance Hotels & Resorts, Lokalita: ZanzibarMapa

Constance Aiyana si Vás získá svou dokonalou koncepcí. Všechny vily jsou totiž rozmístěny tak, aby poskytovaly přímý výhled na moře. Minimalistická architektura a vybavení, čisté barvy, přírodní materiály a všudypřítomná vegetace se skvěle doplňují. Celý areál je v dokonalé harmonii s okolní přírodou. Právě tato jednoduchost a smyslnost dělají z Constance Aiyana ideální místo pro absolutní odpočinek těla i duše.

Ať patříte k nadšeným pozorovatelům a milovníkům přírody, nebo se odvážíte potopit pod kříšťálovou hladinu a pozorovat mořský svět, jste na tom správném místě.

Constance Aiyana se nachází na severu ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letem přímo z letiště Dar Es Salaam v Tanzanii, nebo půl hodiny menším letadlem z nedalekého Zanzibaru. Cesta do hotelu z letiště Pemba Airport pak trvá 1,5 h. 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Jana Paseková, 724 065 779,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Constance Aiyana Pemba

Vyberte si jeden z pěti druhů luxusních vil, které Constance Aiyana svým hostům nabízí. 

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beachfront Prestige Villas - 1 Bedroom

Beachfront Prestige Villas - 1 Bedroom

Vily s jednou ložnicí a venkovním salonem. Z vilek budete mít přímý přístup k jemné písčité pláži. Vily jsou vybavené postelí velikosti King s výhledem na oceán, venkovním posezením a pavilonem, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahradou, která je před i za vilou, WC, fénem na vlasy, LCD TV, DVD, WIFI, telefonem, minibarem a sejfem, klimatizací.

Beachfront Senior Villas - 1 Bedroom

Beachfront Senior Villas - 1 Bedroom

Vstupní hala je spojená s ložnicí, což činí Villu Senior mnohem prostornější. Venkovní pavilon Vás vysloveně láká k posezení při romantické večeři. Vilky jsou vybavené TV v ložnici, postelí velikosti King s výhledem na moře, Lounge, venkovním pavilonem s jídelnou, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, nádhernou zahradou, která je před vilou i za ní, WC, fénem, LCD TV, DVD, WIFI, telefonem, minibarem a sejfem, klimatizací.

Beachfront Ambassador Villas - 3 Bedrooms

Beachfront Ambassador Villas - 3 Bedrooms

Půvabně navržené vilky s nádhernými výhledy jsou ideální pro rodiny s dětmi. Hlavní ložnice je umístěna v přízemí, 2 další ložnice najdete v prvním podlaží. V přední části apartmánu se můžete hýčkat nádherným výhledem do tropické zahrady či na pláž. Vilky jsou vybaveny 3 ložnicemi s manželskou postelí velikosti King a výhledem na moře, obývacím pokojem / jídelnou, venkovním posezením, venkovním bazénem o velikosti 30 m2, zastřešenou verandou s rozlohou 20 m2, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, WC, fénem, LCD TV, DVD, WIFI, telefonem, minibarem a sejfem, klimatizací.

Beachfront Royal Villa - 2 Bedrooms

Beachfront Royal Villa - 2 Bedrooms

Royal Suite se nachází v jižní části resortu se dvěma ložnicemi a samostatným obývacím pokojem. Ubytování v těchto vilkách Vám zaručí to nejlepší probuzení s úžasným výhledem na oceán. Užijte si soukromého bazénu či koupelny, která se pyšní svou rozlohou.Vila je vybavena 2 velkými ložnicemi s výhledem na moře, obývacím pokojem / jídelnou, venkovním posezením, venkovním bazénem o velikosti 30 m2, zastřešenou verandou s rozlohou 20 m2, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahranou před i za vilou, WC, fénem na vlasy, LCD TV, DVD, WIFI, telefonem, minibarem a sejfem, klimatizací.

Presidential Villa - 2 Bedrooms

Presidential Villa - 2 Bedrooms

Vila Presidential se nachází v severní části resortu. Obě ložnice, ze kterých budete mít úchvatné výhledy na oceán a nekonečný bazén, jsou v přízemí a jsou propojeny s prostorným obývacím pokojem. Můžete také využít kuchyňského koutu nebo pokojové služby. Vila je zařízena 2 velkými ložnicemi s výhledem na oceán, obývacím pokojem / jídelnou, venkovním posezením, soukromým bazénem o velikosti 30 m2, zastřešenou verandou s rozlohou 20 m2, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahradou před i za vilou, WC, fénem na vlasy, minibarem a sejfem, LCD TV, DVD, WIFI, telefonem, a klimatizací.

Pláž a moře

K hotelu náleží krásná a klidná pláž se sametově jemným bílým pískem, vstup do moře je velmi pozvolný a ideální k romantickým procházkám kolem vody. Moře je průzračné a čisté a zajisté uspokojí všechny milovníky potápění.

Online cena a slevy Constance Aiyana Pemba *****

Nejnižší cena od 12 496 Kč / osoba, noc, All inclusive v Beach villa
v termínu od 29.04.2019 do 17.06.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

29. 04. - 17. 06. 2019 a 01. 09. - 22. 12. 2019
- sleva 60% pro nevěstu, navíc láhev vína, pareo pro ženy a klobouk pro muže, plážová taška. Během pobytu romantická večeře.

18. 06. - 31. 08. 2019
- sleva 40% pro nevěstu, navíc láhev vína, pareo pro ženy a klobouk pro muže, plážová taška. Během pobytu romantická večeře.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

29. 04. - 17. 06. 2019 a 01. 09. - 22. 12. 2019
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

18. 06. - 31. 08. 2019
- sleva 40% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 6 let zdarma. Maximální kapacita Beach vily je 2 dospělí a 1 dítě do 16 let.  Kapacita Ambassador vily je 4 dospělí a 1 dítě do 12 let. Royal Vily 6 dospělých. Presidential vily 4 dospělí a 2 děti do 16 let.

Děti do 18 let ve vlastním pokoji mají slevu 10%.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Constance Aiyana Pemba *****

Naše foto hotelu Constance Aiyana Pemba *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Constance Aiyana Pemba

AIYANA RESTAURANT

V hlavní restauraci hotelu Constance Aiyana Vás čeká směs nádherných vůní. Bohaté a pestré místní recepty jsou připravovány v restauraci k snídani, obědu i večeři. Vychutnejte si skvěle připravené čerstvé ryby a chutné mořské plody.

THE PRIVATE BAR

Vychutnejte si čerstvě přichystané koktejly v baru Private.

SHISHA LOUNGE AREA

Když je noc ještě mladá a příliš dobrá na to ji ukončit, usaďte se v shisha salonku, který je v blízkosti hlavní restaurace. 

Aktivity

Divoká příroda ostrova nabízí tisíce příležitostí pro aktivnější vyžití. Objevujte krásy ostrova na výletech po okolí, vydejte se na cestu rybářskou lodí, nebo zkuste šnorchlování či jiné vodní sporty. Zároveň Vám bude k dispozici posilovna nebo například pravidelné lekce jógy. Využít můžete také hotelového bazénu nebo posilovny.

Sport a wellness hotelu Constance Aiyana Pemba *****

Diving

Ponořte se do jednoho z nejkrásnějších míst na světě. Pemba je domovem několika potápěčských lokalit, které jsou známé svými nedotčenými korály, hojným mořským životem i svými oblíbenými rybářskými oblastmi. V okolí resortu je velmi jednoduché spatřit želvy zelenavé, karety pravé, velryby i žraloky. 

SPA

Vysoce kvalifikovaný tým Vám zaručí tu nejlepší relaxaci. Nechte se hýčkat na masážích, které jsou přizpůsobovány na míru Vašim potřebám. K dispozici je také ošetření obličeje i těla aromatickými přírodními produkty, které jsou inspirovány rostlinami z Indického oceánu. 

 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

29. 04. - 17. 06. 2019 a 01. 09. - 22. 12. 2019
- sleva 60% pro nevěstu, navíc láhev vína, pareo pro ženy a klobouk pro muže, plážová taška. Během pobytu romantická večeře.

18. 06. - 31. 08. 2019
- sleva 40% pro nevěstu, navíc láhev vína, pareo pro ženy a klobouk pro muže, plážová taška. Během pobytu romantická večeře.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

29. 04. - 17. 06. 2019 a 01. 09. - 22. 12. 2019
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

18. 06. - 31. 08. 2019
- sleva 40% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Constance Aiyana Pemba

Constance Aiyana se nachází na severu ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letem přímo z letiště Dar Es Salaam v Tanzanii, nebo půl hodiny menším letadlem z nedalekého Zanzibaru. Cesta do hotelu z letiště Pemba Airport pak trvá 1,5 h.

Mapa - Constance Aiyana Pemba *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Constance Aiyana Pemba *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Constance Aiyana Pemba *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Jana Paseková, 724 065 779,

Recenze hotelu Constance Aiyana Pemba *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Constance Aiyana Pemba *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Zanzibar

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Constance Aiyana Pemba

Pro hotel Constance Aiyana Pemba není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Constance Aiyana Pemba.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
Constance Aiyana Pemba
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.