Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Zanzibar

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Nungwi | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii

Popis hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas ***** Zanzibar

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas se nachází na severovýchodním pobřeží Zanzibaru, jemuž se někdy také přezdívá „ostrov koření“, a stojí stranou od rušných turistických atrakcí. Okolní krajina si dodnes zachovala svůj divoký ráz a u pobřeží stále zahlédnete místní rybáře na tradičních loďkách Dhau. Díky jedinečné poloze resortu zde nehrozí žádné světelné znečištění, a večer se tak můžete těšit na nepopsatelně krásnou hvězdnou oblohu.

Srdce hotelu tvoří kaskádovitý bazén, hlavní hotelová restaurace a několik stylových barů. Podél pobřeží je rozmístěno celkem 12 luxusních vil se soukromým bazénem a úchvatnými výhledy na Indický oceán. Stačí si vybrat tu, která bude odpovídat vaším představám. Nechybí samozřejmě ani špičkové hotelové lázně a nádherná písečná pláž, která nabízí spoustu prostoru pro relaxaci. Díky široké nabídce sportovních i jiných aktivit budou však nadšení i příznivci aktivní dovolené. Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas je zkrátka zárukou nezapomenutelného pobytu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Fisherman's Cove

Fisherman's Cove

Ubytujte se v této nádherné vile na pobřeží (interiér 195 m2 + exteriér 185 m2), která se nachází jen kousek od místa, kde kotví zanzibarští rybáři na svých tradičních rybářskýc..

The Dhow

The Dhow

Představte si, jak odpočíváte na své sluneční terase ve tvaru tradiční rybářské lodi Dhau, na níž se už po staletí plaví zanzibarští rybáři, a o útes pod vámi se rozbíjí vlny ..

Bougain Villa

Bougain Villa

Uprostřed zahrady poseté barevnými buganvíliemi, které jsou pro východní Afriku typické, stojí tato luxusní vila s velkou terasou a přímým přístupem na pláž (interiér 195 m2 + exteri..

Blue Lagoon

Blue Lagoon

Tato krásná vila s přímým přístupem na pláž (interiér 195 m2 + exteriér 240 m2) se rozkládá na unikátním pozemku, na němž se zachovala přírodní prohlubeň s jezírkem, které přip..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas se pyšní vytříbenou kolekcí restaurací a barů, které jsou zárukou prvotřídních kulinářských zážitků. Hosté se mohou těšit na hlavní hotelovou restauraci s barem Blu Fire, stylový plážový bar Drunken Monkey, špičkovou kavárnu s lokální kávou a uvolněný společenský bar. Kromě toho hotel nabízí možnost stravování přímo ve vile, grilování na pláži či snídani v bazénu na plovoucím podnosu ve tvaru tradiční lodě Dhau.

Blu Fire – Nechte se pohltit kulinářským nadšením, které na ostrov přináší zkušený šéfkuchař Rakesh Talwar. Můžete se těšit na originální pokrmy inspirované čerstvými lokálními ingrediencemi, staletými tradicemi i nejnovějšími trendy. Hlavní hotelová restaurace a bar v sobě kombinují tradiční s moderním, a vytváří tak zcela nový originální koncept.

Drunken Monkey – Tento stylový plážový bar s nabídkou originálních koktejlů a občerstvení inspirovaného kuchyní nejrůznějších světových ostrovů se pyšní úchvatnými výhledy na oceán. Vychutnejte si slunečné odpoledne s osvěžujícím drinkem či vychlazeným pivem a večer si přijďte užít živou hudbu.

Cafe Tamu – Tato kavárna se může pochlubit ukázkou místního umění a lokálně vypěstovanou i praženou kávou, kterou si můžete vychutnat spolu s některým z vynikáních zákusků či zmrzlinou.

Social Bar – Pokud hledáte klidné místo, kde si vychutnat svůj oblíbený nápoj a výhledy na okolní krajinu, navštivte tento společenský bar ve vstupní hale hotelu, který je otevřený po celý den.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Safira Blu Luxury Resort & Villas

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas nabízí celkem 12 unikátních vil, které představují dokonalou kombinaci luxusu, soukromí a pohodlí. Každá z vil má vlastní jméno a jedinečný charakter. Stačí si vybrat tu, která bude odpovídat vaším představám – ať už toužíte po privátní pláži, vlastním bazénu či nerušených výhledech na Indický oceán.

Součástí vybavení všech vil je: volně stojící vana s výhledem na oceán, mini lednička, kuchyňka, kávovar Nespresso, satelitní TV v ložnici a obývacím pokoji, Bluetooth reproduktory a budík, služba e-Butler a vysokorychlostní internet.

Hosté se navíc mohou těšit na následující výhody: uvítací drink, prohlídka bylinkové zahrady, vstup do fitness centra, speciální dárky na uvítanou, denní úklid pokoje a služba rozestýlání postele, neomezený přístup k vybavení na vodní sporty, společenské akce a kurzy, denně doplňovaná balená voda, dobrodružné stezky v buši.

Nabídka pokojů

Fisherman's Cove

Fisherman's Cove foto

Ubytujte se v této nádherné vile na pobřeží (interiér 195 m2 + exteriér 185 m2), která se nachází jen kousek od místa, kde kotví zanzibarští rybáři na svých tradičních rybářských lodích Dhau. Z prostorné terasy se můžete kochat výhledem na loďky pohupující se na hladině Indického oceánu a vychutnávat si přitom svěží mořský vánek. Samotná vila disponuje hydromasážní vanou, soukromým bazénem s opalovacími lehátky, venkovním posezením s ohništěm a jídelním stolem, venkovními i vnitřními sprchami a upravenou zahradou se soukromým vchodem. Během přílivu můžete na pobřeží přímo u vily pozorovat fascinující přírodní gejzíry či je využít k osvěžující mořské koupeli. Maximální kapacita: 4 dospělí.

The Dhow

The Dhow foto

Představte si, jak odpočíváte na své sluneční terase ve tvaru tradiční rybářské lodi Dhau, na níž se už po staletí plaví zanzibarští rybáři, a o útes pod vámi se rozbíjí vlny Indického oceánu. Tato okouzlující vila (interiér 195 m2 + exteriér 188 m2), která se pyšní přímým přístupem na pláž, nabízí luxusní zázemí a výhledy na nekonečný oceán hodné mořeplavce. Součástí vily je mimo jiné soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vana, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravená zahrada s privátním vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Bougain Villa

Bougain Villa foto

Uprostřed zahrady poseté barevnými buganvíliemi, které jsou pro východní Afriku typické, stojí tato luxusní vila s velkou terasou a přímým přístupem na pláž (interiér 195 m2 + exteriér 240 m2) . Snové odstíny této tropické rostliny krásně kontrastují s tyrkysovou hladinou oceánu a vytváří dechberoucí scenérii. Vila je vybavená hydromasážní vanou, soukromým bazénem s opalovacími lehátky, venkovním posezením s ohništěm a jídelním stolem, venkovními i vnitřními sprchami a upravenou zahradou se soukromým vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Blue Lagoon

Blue Lagoon foto

Tato krásná vila s přímým přístupem na pláž (interiér 195 m2 + exteriér 240 m2) se rozkládá na unikátním pozemku, na němž se zachovala přírodní prohlubeň s jezírkem, které připomíná mořskou lagunu a zároveň slouží jako napajedlo pro místní ptactvo. Z venkovní terasy i rozlehlé zahrady se nabízí nádherné výhledy na oslnivě modrý oceán. Kromě toho se můžete těšit na soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vanu, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a privátní vchod. Maximální kapacita: 4 dospělí.

The Verandah

The Verandah foto

Pokud toužíte po maximálním soukromí a zároveň chcete trávit společné chvíle s rodinou či přáteli, tato důmyslně navržená vila (interiér 205 m2 + exteriér 228 m2) je ideální volbou. Se svými dvěma ložnicemi a rozlehlou terasou vybavenou kulečníkem nabízí spoustu osobního i společného prostoru, a představuje tak skvělé zázemí pro větší skupiny. Součástí vily jsou dvě velké a jedna menší koupelna, soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vana, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravená zahrada se privátním vchodem. Maximální kapacita: 6 dospělých.

Land's End

Land's End foto

Vychutnejte si bezkonkurenční panoramatické výhledy na Indický oceán z jedinečné vyhlídkové terasy tyčící se přímo nad vodou, která je součástí této stylové vily (interiér 160 m2 + exteriér 192 m2). Budete si připadat, jako byste stáli na samém konci světa a před vámi se rozprostíral jen nekonečný oceán. Vila je vybavená hydromasážní vanou, soukromým bazénem s opalovacími lehátky, venkovním posezením s ohništěm a jídelním stolem, venkovními i vnitřními sprchami a upravenou zahradou se soukromým vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Breakwater

Breakwater foto

Z pozemků této okouzlující vily (interiér 160 m2 + exteriér 177 m2) můžete pozorovat rytmus střídajícího se přílivu a odlivu, vlny narážející do skalnatého pobřeží a fascinující přírodní gejzíry. Kromě toho se můžete těšit na soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vanu, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravenou zahradu s privátním vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

The Boardwalk

The Boardwalk foto

Tato nádherná vila (interiér 160 m2 + exteriér 308 m2) se pyšní soukromým dřevěným chodníčkem, který lemuje pobřeží a nabízí úchvatné výhledy na oceán, spolu s vlastním molem a pláží. K dispozici budete mít také stylový venkovní bar se střechou z palmových listů a houpačkami. Součástí vily je mimo jiné soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vana, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravená zahrada se privátním vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Lovers' Bae

Lovers' Bae foto

Ať už plánujete líbánky či romantický pobyt se svojí drahou polovičkou, těžko budete hledat krásnější místo, než je tato vila (interiér 160 m2 + exteriér 432 m2) se soukromou zátokou a 50 metrů dlouhou pláží. Čekají vás úchvatné výhledy z několika rozlehlých teras a luxusní zázemí. Samotná vila disponuje hydromasážní vanou, soukromým bazénem s opalovacími lehátky, venkovním posezením s ohništěm a jídelním stolem, venkovními i vnitřními sprchami a upravenou zahradou se soukromým vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Tropical Nest

Tropical Nest foto

Tato luxusní dvoupatrová vila (interiér 195 m2 + exteriér 139 m2) se tyčí nad korunami stromů, a nabízí tak ničím nerušené výhledy na Indický oceán. Skrz pohupující se palmy prosvítá azurová mořská hladina, která vytváří nádherný kontrast s okolní buší. Kromě toho se můžete těšit na soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vanu, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravenou zahradu s privátním vchodem. Maximální kapacita: 4 dospělí.

Endless Horizon

Endless Horizon foto

Jedinečná poloha této vily (interiér 139 m2 + exteriér 88 m2), která se tyčí nad všemi ostatními, je zárukou úchvatných výhledů na okolní panorama. Dopřejte si maximální pohodlí v kombinaci s luxusním vybavením. Součástí vily je soukromý bazén s opalovacími lehátky, hydromasážní vana, venkovní posezení s ohništěm a jídelním stolem, venkovní i vnitřní sprchy a upravená zahrada s privátním vchodem. Maximální kapacita: 3 dospělí.

Secluded Canopy

Secluded Canopy foto

Vychutnejte si bezkonkurenční panoramatické výhledy ze střešní terasy této jedinečné vily (interiér 250 m2 + exteriér 357 m2) obklopené svěží zelení a Indickým oceánem. Součástí terasy je i soukromý bar se střechou z palmových listů. Vila disponuje dvěma ložnicemi a nabízí spoustu osobního i společného prostoru. K pozemku patří soukromá příjezdová cesta lemovaná stromy. Maximální kapacita: 6 dospělých.

Pláž a moře

Hosté Safira Blu Luxury Resort & Villas mají k dispozici krásnou soukromou písečnou pláž.

Online cena a slevy Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Profi foto hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Safira Blu Luxury Resort & Villas

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas se pyšní vytříbenou kolekcí restaurací a barů, které jsou zárukou prvotřídních kulinářských zážitků. Hosté se mohou těšit na hlavní hotelovou restauraci s barem Blu Fire, stylový plážový bar Drunken Monkey, špičkovou kavárnu s lokální kávou a uvolněný společenský bar. Kromě toho hotel nabízí možnost stravování přímo ve vile, grilování na pláži či snídani v bazénu na plovoucím podnosu ve tvaru tradiční lodě Dhau.

Blu Fire – Nechte se pohltit kulinářským nadšením, které na ostrov přináší zkušený šéfkuchař Rakesh Talwar. Můžete se těšit na originální pokrmy inspirované čerstvými lokálními ingrediencemi, staletými tradicemi i nejnovějšími trendy. Hlavní hotelová restaurace a bar v sobě kombinují tradiční s moderním, a vytváří tak zcela nový originální koncept.

Drunken Monkey – Tento stylový plážový bar s nabídkou originálních koktejlů a občerstvení inspirovaného kuchyní nejrůznějších světových ostrovů se pyšní úchvatnými výhledy na oceán. Vychutnejte si slunečné odpoledne s osvěžujícím drinkem či vychlazeným pivem a večer si přijďte užít živou hudbu.

Cafe Tamu – Tato kavárna se může pochlubit ukázkou místního umění a lokálně vypěstovanou i praženou kávou, kterou si můžete vychutnat spolu s některým z vynikáních zákusků či zmrzlinou.

Social Bar – Pokud hledáte klidné místo, kde si vychutnat svůj oblíbený nápoj a výhledy na okolní krajinu, navštivte tento společenský bar ve vstupní hale hotelu, který je otevřený po celý den.

Aktivity

Hotel Safira Blu Luxury Resort & Villas nabízí následující aktivity:

 • výlety a exkurze na zajímavá místa v okolí (Stone Town, národní park Jozani Forest, Prison Island, Nakupenda Sandbank, ostrov Mnemba, ostrov Tumbatu)
 • výlety lodí se šnorchlováním
 • skok padákem
 • vyhlídkový let
 • plavání s delfíny
 • rybářský výlet
 • prohlídka hotelové bylinkové zahrady
 • dobrodružné stezky buší
 • dva obchůdky se suvenýry a výrobky od místních umělců
 • projížďka na čtyřkolkách ATV
 • lekce hry na lokální hudební nástroje
 • letní kino na pláži
 • květinová koupel ve vile

Sport a wellness hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Srdce resortu Safira Blu Luxury Resort & Villas tvoří velký kaskádovitý nekonečný bazén lemovaný soukromými přístřešky a opalovacími lehátky s obsluhou. Pokud by vás však odpočívání u bazénu omrzelo, můžete využít přístup do plně vybaveného fitness centra (součástí vybavení jsou i stroje na posilování a kardio cvičení, dřepovací stojan s olympijskou vzpěračskou tyčí a kotouči, kettlebelly, činky, posilovací lavice a podložky na jógu). Kromě toho si můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako například jízdu na kajaku a paddleboardu či šnorchlování.

Místní úchvatná krajina, dechberoucí západy slunce a neuvěřitelně jasná hvězdná obloha tvoří dokonalé kulisy pro relaxaci a péči o vaše tělo i duši. Objevte znovu své spojení s přírodou a nechte se hýčkat v hotelových lázních Kioo Spa. Tradiční lázeňské procedury v kombinaci s nádhernými výhledy na Indický oceán a tropickou zeleň vám umožní se maximálně uvolnit a načerpat novou energii. Součástí lázní jsou dvě místnosti určené na masáže, kosmetické a tělové procedury, které disponují soukromou koupelnou a relaxační zónou, a jeden pokoj pro páry se samostatně stojící vanou. K dispozici je také manikúra, pedikúra a vosková depilace.

Doprava do hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas

Hotel se nachází přibližně hodinu a půl jízdy autem od mezinárodního letiště Abeid Amani Karume.

Mapa - Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Safira Blu Luxury Resort & Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Safira Blu Luxury Resort & Villas *****

Letová spojení na Zanzibar

Bc. Hana Nádvorníková
Safira Blu Luxury Resort & Villas
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.