• Golfová dovolená


  Hrajte golf i v zimě 
  Na golf se specializujeme a rádi Vám poradíme. 

  Golfová dovolená
 • Golf v zahraničí

  Bílý písek, vyhřáté moře a zelené trávníky. 
  To je golfová dovolená s námi. 

  Golf v zahraničí
 • Za golfem do tepla

  Skvělé zázemí, profesionální trenéři a výborné restaurace 
  Kvalitní greeny a sezóna celý rok 

  Za golfem do tepla
 • Golfové pobyty v exotice

  Výhledy na oceán, krásné pláže a ideální teploty. 
  To vše najdete na zeleném Mauríciu. 

  Golfové pobyty v exotice
 • Golfový zájezd na míru

  Poznejte golfová hřiště v Dubaji 
  Hráli jsme zde a rádi Vám poradíme. 

  Golfový zájezd na míru

Golfová dovolená v zahraničí - prověřené hotely s golfem v exotice

Vyznáváte styl zelených trávníků, bílých pólo triček a nebesky modrého nebe? My Vám k těmto obrazům můžeme přidat ještě šepot palem, vroucí sluneční paprsky a nekonečné vody oceánu. I tak může vypadat prostředí, které obklopuje golfové hřiště. V Indickém oceánu nebo Dubaji golfová sezóna nikdy nekončí. Golfoví nadšenci zde najdou nejen sportovní zážitky, ale i dokonalou dovolenou.

Hrajte golf od října do dubna, bez ohledu na počasí a přímo u oceánu

Zařídíme Vám hru na těch nejznámějších hřištích. Zahrajete si na místech, kde často soutěží hvězdy evropské PGA tour. Zážitek z odehraného kola Vám zpříjemní perfektní tréninková centra, zapůjčení buggy, vybavené golf shopy nebo pětihvězdičkové restaurace. Ať už vyrazíte do Dubaje na noční golf, nebo se během své golfové dovolené budete kochat výhledem do krajiny na Mauríciu či Seychelách, budete nadšení.

Poradíme Vám a golfovou dovolenou připravíme na míru

Nabízené destinace a hotely jsme osobně navštívili a proto Vám dokážeme upřímně poradit. Zařídíme Vám nejen letenky a ubytování, ale i dopravu na hřiště (bude-li nutná) a rezervujeme Vám tee time. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat náš zkušený tým Deluxea specialistek. Rády si vyslechneme všechna vaše přání a zařídíme, aby vaše golfová dovolená proběhla jednoduše a snadně. Dovolenou s golfem Vám zařídíme na míru, v průběhu celého roku.

Osobní zkušenost Karolíny s golfem na Mauríciu

"Není lehké vybrat nejkrásnější hřiště ostrova, všechny Vás totiž uchvátí výhledem na oceán a zelené stráně. K srdci mi ale nejvíce přirostla dvě místa - Heritage Golf Course a Ile aux Cerfs. Heritage je více kopcovité a rozhodně oceňuji zapůjčení buggy. Ile aux Cerfs se naopak zdá na první pohled jako odpočinkových 18-jamek zasazených do krásné přírody ostrůvku, vzdáleného asi 5 minut lodí od pevniny. Hned po prvním odpalu ale zjistíte, že výzvou budou především vodní překážky. I přes ztrátu spousty míčků se zamilujete do privátního prostředí a okolních pláží. Ráda slyším i zpětně od našich klientů slova nadšení a chvály mauricijských golfových hřišť, vynikající kvality a jedinečné atmosféry, kdy Vás při odpalu ze všech stran obklopuje oceán."
Více zážitků najdete ve zprávě z cesty po Mauríciu. 

Základní doporučení k výběru golfové dovolené v exotice

 • Hotely půjčují kvalitní sety holí, nemusíte si tak vozit vlastní vybavení.
 • Toužíte-li po každodenní hře, vybereme společně hotel s vlastním golfovým hřištěm, kde budete hrát zcela zdarma nebo za mírný poplatek 20 euro. Plná cena green fee se pohybuje okolo 150 euro.
 • Při delším pobytu můžete kombinovat více golfových hotelů.
 • Na mauricijských hřištích si vystačíte s handicapem 54, pouze na Heritage Golf Course, Belle Mare Links a Belle Mare The Legend vyžadují hcp 36.
 • Ostrov Maurícius není nijak velký, rádi Vám zařídíme transfery na všechna hřiště. I při pobytu na východě tak můžete objevovat kouzla hřiště Paradis u hory Le Morne. 

Exotika v kombinaci se zelenými greeny

Ve kterých destinacích se dovolená snů spojuje se zeleným horizontem? V písečné Dubaji, ale i na zeleném Mauríciu. Několik jamek nabízí i Maledivy či Seychely. K největším lákadlům posledních let patří Vietnam, kde najdete vysokou kvalitu a především nadstandardní služby. Golfová dovolená ale není jen o hře. Můžete navštívit luxusní restaurace, podniknout mnoho výletů do přírody nebo vyrazit na nákupy. Sami si zvolíte, kolikrát se na golf vydáte, kolik zde strávíte času, nebo jaká hřiště navštívíte. Se vším Vám rádi poradíme, vybereme klub podle vašich požadavků, předáme co nejvíce informací o hře.

Maurícius – golf v exotice a teple po celý rok

Hledáte bezpečnou exotiku s dokonalým vyvážením oddechu na pláži, poznávání a golfové hry, kde se díky srdečným lidem budete cítit jako doma? V tom případě neváhejte ani chvilku a leťte s námi na Maurícius! Dech vám určitě, mimo jiné, vyrazí sedm profesionálních 18 jamkových hřišť. Nacházejí se tu uznávané golfové resorty s vlastními golfovými hřištěmi.

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Perfektný únik, pokiaľ hľadáte kľud a relax

Lokalita: Maurícius, Le Morne | Mapa

Inspekce: 2018, Marica Verešová, 948 040 574

Elegantný hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa sa nachádza na polostrove na juhozápadnom pobreží ostrova, ktorému dominuje majestátna hora Le Morne, ktorá je zapísané na zozname svetového dedičstva... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Le Paradis at le Morne

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Hřiště Paradis & Dinarobin Golf Course se rozkládá mezi těmito unikátními hotely pod majestátní horou Le Morne. Hosté ubytovaní v kterémkoliv hotelu řetězce Beachcomber mají green fee zdarma anebo za snížený poplatek (v závislosti na sezóně).

 

ZOBRAZIT

 

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Koloniálna noblesa medzi plážou a golfovým ihriskom.

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je päťhviezdičkový hotel situovaný v Domaine de Bel Ombre na juhu ostrova. Tento exkluzívny rezort sa znova otvára po rozsiahlej rekonštrukcii a ponúka dokonalé zázemie pre... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Hřiště Bel Ombre Golf Course

 

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Hřiště Bel Ombre Golf Course (Golf du Château) je pro hosty obou hotelu zcela zdarma. Le Golf du Château má par 72 a široké, mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny.  Technickou náročností uspokojí i hráče single handicapů, trápit se zde ale nebudou ani ty vyšší. 

 

ZOBRAZIT

 

 

Constance Belle Mare Plage Resort *****

Constance Belle Mare Plage Resort *****

Aktívny odpočinok pre náročných a okúzľujúca pláž.

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Inspekce: 2018, Simona Zrnová, 724 065 775

Hotel Belle Mare Plage je jedným z výnimočných hotelov luxusného reťazca Constance. Nachádza sa na východnom pobreží Maurícia a je obklopený krásnou piesočnatou plážou. Hotel je obklopený všadeprítomnou... více o hotelu

9.6 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Belle Mare Plage Course

 

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek a nachází se přímo v hotelovém resortu. Nejstarší osmnáctka na Mauríciu, privátní hřiště Legend Golf Course  (jen pro hosty hotelů Constance), pochází už z roku 1994. Novější hřiště s názvem Links Golf Course, par 71 pochází z roku 2002 a jeho design vytvořil Rodney Wright a Peter Allis.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

Le Touessrok *****

Le Touessrok *****

Únik v štýle Robinsona Crusoa. Jeden z najromantickejších rezortov na Zemi.

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Luxusný päť-hviezdičkový hotel Shangri-La 's Le Touessrok Resort & Spa prešiel kompletnou rekonštrukciou a bol slávnostne otvorený 1. novembra 2015. Resort je esenciou modernosti, elegancie a kultúrneho ducha... více o hotelu

9.7 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Le Touessrok Golf Course

 

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Le Touessrok se pyšní jedinečným hřištěm Ile Aux Cerf na vlastním ostrově s překrásnými plážemi a korálovými lagunami, které patří k nejzajímavějším na světě. Pro hosty hotelu je green fee zdarma.

 

ZOBRAZIT

 

 

Golf v hotelu Four Seasons Resort

Golfové hřiště: The Anahita Golf Course 

 

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Hřiště Four Seasons Golf Club Mauritius, pro hosty hotelu je green fee zdarma. Nabízí výhled na oceán, hory, ale i mnoho golfových zkoušek. Především vodní překážky a zvlněný terén prověří přesnost ran. 

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

Více o golfu na Mauríciu

 

Mistrovské golfové hřiště na Seychelách

Prestižní golfovou dovolenou v objetí panenské přírody a nejkrásnějších pláží světa zažijete na Seychelách v jediném resortu s 18 jamkovým golfovým hřištěm.

Constance Lémuria Resort *****

Constance Lémuria Resort *****

Pokiaľ ste niekdy snívali o raji, ste na správnom mieste

Lokalita: Seychely, Praslin | Mapa

Inspekce: 2018, Zuzana Zjavková, 915 647 333

Zažite vysoký životný štýl v päť hviezdičkovom hoteli Lemúria, ktorý je súčasťou populárneho hotelového reťazca Constance. Nachádza sa na ostrove Praslin, ktorý priťahuje cestovateľov z celého sveta svoujou... více o hotelu

9.6 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Constance Lémuria Resort 

 

Lokalita: Seychely, Praslin | Mapa

Jediné 18 jamkové hřiště na Seychelách patří k těm nejkrásnějším na světě. Otevřeno bylo v roce 2002 a o neuvěřitelný design se postaral Rodney Wright. Okolo se rozprostírají pláže a bujná vegetace. Druhá devítka je zvlněná a hustě zalesněná. Kopce zaručují výhledy na okolní krajinu a oceán. Hřiště je plné vodních překážek. Handicap 54 je vyžadován.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxusní hřiště v Dubaji pro náročné

Pokud nemáte v oblibě dlouhé lety, doporučujeme Vám dobře známou orientální exotiku, kterou jsou Spojené Arabské Emiráty. Ty vešly ve známost díky neustálému posouvání hranic a hesla, že i nemožné se může stát skutečným. Přesto jsou i oblíbenou plážovou destinací s bílým pískem a vyhřátým mořem. Golfová hřiště jsou tu velmi honosná a jedinečná, konečně, jako celá Dubaj.

Hotel Atlantis The Palm *****

Hotel Atlantis The Palm *****

Odpočinok pre dospelých a nekončiaca zábava pre deti

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Inspekce: 2017, Kateřina Marečková, 724 730 019

Bájnym strateným kontinentom Atlantídou inšpirovaný ikonický hotelový rezort sa nachádza na vrchole umelo vytvoreného polostrova Palm Jumeirah v Dubaji. Rezort bol navrhnutý na to, aby svojich hostí ohromil a zhabal a... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Emirates Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Dějiště turnaje Dubai Dessert Classic, kterého se účastní i takové hvězdy, jako je světová jednička Rory McIlroy. Výrazným a nejznámějším prvkem hřiště je clubhouse ve tvaru tradičních beduínských stanů. 

 

 

 

Jumeirah Beach Hotel *****

Jumeirah Beach Hotel *****

Nekonečná zábava pre celú rodinu

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Myslíte si, že luxusnú dovolenku nie je možné zlúčiť s rodinnou dovolenkou? Že môžete mať buď jedno alebo druhé, ale oboje nie? Omyl! Na svete sa nachádza niekoľko destinácií, ktoré spĺňajú vysoké... více o hotelu

9.7 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Jumeirah Golf Estate 

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Jedinečný resort obsahující dvě mistrovská 18 jamková hřiště. První osmnáctka z roku 2009 se jménem Earth je lehce zvlněná a lemována keři, stromy a jezery. Vytváří tak dojem parkovéhohřiště. Druhá osmnáctka má příznačný název Fire – fairwaye lemují bunkery a deserty s charakteristickým červeným pískem. Další dvě hřiště s názvy Water a Wind jsou v přípravě.

 

 

 

Hilton Jumeirah Resort *****

Hilton Jumeirah Resort *****

Plážový rezort s celou radou možností

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Štvrť Jumeirah je najmodernejšia a najluxusnejšia štvrť Dubaja. Je to miesto, kde bývajú najvyššie vrstvy obyvateľov a kde sa týčia najprepychovejšie hotely vrátane slávneho hotela Burj Al Arab. Oblasť sa... více o hotelu

9.3 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Arabian Ranches Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Unikátní hřiště postavené přímo uprostřed pouště, využívá přírodní zakřivení krajiny a podepsal se pod něj Ian Baker-Finch z Nicklaus design. Hlavní budova postavena ve španělském koloniálním stylu nabízí krásný výhled z terasy na hřiště a okolní poušť. Pro začátečníky resort nabízí nenáročnou akademii par 3. 

 

 

 

Jumeirah Zabeel Saray *****

Jumeirah Zabeel Saray *****

Bezkonkurenčný luxus na výbežku Palm Jumeirah

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Zlatý vek sa navracia v podobe luxusného hotela Jumeirah Zabeel Saray, ktorý sa inšpiruje cisárskymi palácmi Osmanskej doby. Nachádza sa v exkluzívnej lokalite, na západnom polmesiaci kultovnej Palm Jumeirah. Už len... více o hotelu

Golfové hřiště: Al Badia Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Golfové hřiště, které hostí řadu profesionálních turnajů a je označováno za nejlepší v Dubaji. Nabízí vodní překážky v podobě 11 jezer a mnoho písečných řek. Nezbytná je předchozí rezervace..

 

 

 

Park Regis Kris Kin *****

Park Regis Kris Kin *****

Skvelá poloha, služby na vysokej úrovni a prijateľná cena

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Cieľom hotela Park Regis Kris Kin je potešiť každého hosťa. Postarať sa o jeho priania a potreby, aby tu strávený čas bol pre každého hosťa absolútne nezabudnuteľný. K tomu prispieva už samotná lokalita... více o hotelu

Golfové hřiště: Dubai Creek Golf & Yacht Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Sportovní areál na břehu řeky Creek nabízí mistrovské 18- jamkové hřiště paru 71. Naleznete zde krásné výhledy, mnoho vodních překážek a také 9- jamkovou akademii pro začátečníky. 

 

 

 

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa *****

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa *****

Doprajte si unikátny a luxusný pobyt na jedinečnom ostrove v Dubaji

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Buďte medzi tými, ktorí dostanú príležitosť objaviť unikátny a luxusný päťhviezdičkový hotel Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa na dubajskom ostrove Palm Jumeirah. Budete nadšení zo slnečnej polynézskej... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: The Montgomerie

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Toto golfové hřiště je skvělým příkladem úspěšné spolupráce mezi golfovým šampionem Colin Montgomerie a architektem golfových hřišť Desmond Muirhead. Výsledkem je 200 akrové hřiště s 14 jezery a 72 pevnůstkami. Nachází se v prestižní čtvrti Emirates Hills Residential Estate. Svojí charakteristikou je výzvou pro hráče všech úrovní.

 

 

 

 

Více o golfu v Dubaji

 

Golfová dovolená v pohádkovém Abú Dhabí

Jen pár kilometrů od Dubaje se nachází další golfový ráj, Abu Dhabi. Hlavní město Spojených Arabských Emirátů a především další místo, kde nic není nemožné. Navštivte zde památky z minulosti  - mešity, muzea nebo tradiční tržiště,  súky.  Zahrát si můžete na udržovaných hřištích nejvyšší kvality, projektovaných těmi největšími golfovými legendami.

Golfové hřiště: Yas Links Golf Course

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí| Mapa

Hřiště se nachází se na ostrově, který samotný představuje bohatý ekosystém ptactva a mořského života, což vytváří ideální podmínky pro krásné prostředí pro hráče. Nabízí možnost tréninku jak pro členy v soukromém oddělení, tak pro hosty. Driving range a další tréninkové prostory jsou ve stínu.

 


  

 

 

 

 

 

 

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas *****

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas *****

Exkluzívne útočisko pre voľnočasovú a obchodnú dovolenku

Lokalita: Abu Dhabí, Abú Dhabí | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel v Spojených Arabských Emirátoch je exkluzívnym útočiskom pre obchodných a voľnočasových cestovateľov a nachádza sa na deväťkilometrovom úseku ekologicky chránenej pláže na ostrove... více o hotelu

9.3 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Saadiyat Beach Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí| Mapa

Úchvatný projekt golfové legendy Gary Playera. Hřiště bylo navrženo s cílem uspokojit touhy i těch největších golfových milovníků z celého světa. I když hřiště hostí mnoho mistrovských klání, jeho greeny jsou vhodné pro golfisty všech výkonnostních úrovní. 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

Více o golfu v Abú Dhabí

 

Cesty za golfem do Ras Al Khaimah

Pouhou hodinu jízdy z Dubaje leží nejsevernější emirát Ras Al Khaimah. Nabízí klidnější dovolenou ale i golfové zážitky. Naleznete zde několik výborných golfových resortů. Vyznačují se především výhledy na vyprahlé Hajarské hory.

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa *****

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa *****

Pokoj, relaxácia a súkromie v plážových vilách

Lokalita: Ras Al Khaimah, Rás al-Khaimah | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Marečková, 724 730 019

Situovaný v sviežom a na zeleň bohatom súkromnom zálive na severnom výbežku Arabského poloostrova má úžasný výhľad na trblietajúce sa Arabské more. Uvoľnite svoje telo a dušu v luxusných kúpeľoch,... více o hotelu

8.8 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Tower Links Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah| Mapa

Hřiště v emirátu Ras al Khaimah se nachází v krásné přírodní rezervaci jen něco přes hodinu cesty z Dubaje. Nabízí jak 18- jamkové hřiště, tak výborné tréninkové podmínky, včetně 9- jamkové akademie par 3.

 


  

 

 

 

 

 

Orientální golfová dovolená ve Vietnamu

Kombinace moře, odpočinku, poznávání a golfu? To vše najdete v dosud skoro neobjeveném golfovém ráji, který nabízí Vietnam. Odlišné podnebí na severu a jihu země zaručuje jedinečnost každého ze skoro 20 hřišť. Najdete zde linksová hřiště, ale i americké typy parkových hřišť se vzrostlými borovicemi.

Furama Resort *****

Furama Resort *****

Jedinečný rezort na krásnej pláži

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Vaša 5* brána do exkluzívneho rezortu a okolia, ktoré bolo už štyrikrát zapísané na zoznamu UNESCO. Najluxusnejší Furama Resort Danang je skutočnou ikonou vo vietnamskom turizme. Tento 5* prístav na svetovo známej... více o hotelu

Golfové hřiště: The Danang Golf Club 

 

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Hřiště z pera designové společnosti Grega Normana je dalším klasickým linksovým hřištěm v oblasti. Široké fairwaye jsou zde lemovány vzrostlými borovicemi.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

Golfové hřiště: Montgomerie Links 

 

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Montgomerie Links se nachází pět minut cesty od hotelu Furama, je nejstarším golfovým klubem ve Vietnamu, o jeho design se postaral Colin Montgomerie. Podle mnohých je nejkrásnější ve Vietnamu.

 


  

 

 

 

Vinpearl *****

Vinpearl *****

Zábava pre každého

Lokalita: Vietnam, Nha Trang | Mapa

Vinpearl rezort je luxusným, idylickým, romantickým a veľmi atraktívnym letoviskom, s modrým morom, bielym pieskom, jasným slnkom, sviežimi kokosovými palmami, ale zároveň zostáva štýlovým rezortom, ktorý sa... více o hotelu

Golfové hřiště: Vinpearl Golf Club Nha Trang 

 

Lokalita: Vietnam, Nha Trang | Mapa

Mistrovské hřiště paru 71 se nachází na ostrově Hon Tre, v jedné z nejkrásnějších zátok na světě. Zaujme nejen moderní design hřiště s mnoha členitými jezírky, výhledy z každého odpaliště, výborné tréninkové podmínky a vybavení, ale i kvalita servisu. 

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

Sea Links Beach Hotel *****

Sea Links Beach Hotel *****

Elegantný vietnamský komplex v nedotknutej zátoke Mui Ne

Lokalita: Vietnam, Mui Ne | Mapa

Sea Links Beach Hotel je prvým vietnamským rezortným komplexom, ktorý je začlenený do Sea Links City. Ponúka 188 elegantných izieb a suit, štyri palácové bazény, reštaurácie a bary, kúpele, rekreačné vybavenie... více o hotelu

Golfové hřiště: Ocean Dunes Golf Club 

 

Lokalita: Vietnam | Mapa

Vynikající hřiště podepsané vítězem Masters Nickem Faldem, oceněné jako jedno z 10 nejkrásnějších v celé Asii a určitě jedno z nejlepších. Po celý rok je resort ve skvělé kondici, široké fairwaye vyhovují i méně zdatným hráčům.   

 


  

 

 

 

 

Více o golfu ve Vietnamu

 

Golf v pouštní oáze v Maroku

V jedinečném pětihvězdičkovém resortu Royal Palm Marrakech objevíte kouzlo golfu uprostřed pouště, s výhledy na horské masivy a nekonečné olivové háje. Maroko se pomalu ale jistě stává oblíbenou golfovou destinací. 

Golfové hřiště: Royal Palm Marrakech 

 

Lokalita: Maroko, Marrakech| Mapa

Nádherné výhledy na pohoří Atlas, skvělé souznění s přírodou a okolí v čistě marockém duchu. Hřiště paru 72 je navrženo tak, aby vyhovovalo hráčům všech kategorií. Poseto je mnoha stromy olivovníků a bylo vystavěno s maximálním ohleduplností k místní přírodě a na základě trvalé udržitelnosti krajiny.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.