JA Palm Tree Court *****
JA Palm Tree Court *****

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Strava:

Překrásný a velký resort na březích Perského zálivu, který ocení i rodiny s dětmi

Atlantis The Palm *****

Odpočinek pro dospělé a nekončící zábava pro děti

Atlantis The Palm
Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

Atlantis The Palm ***** Dubaj

V hotelu jsou vítány jak zamilované páry, tak rodiny s dětmi. Každý si zde přijde na své. Místní restaurace se pyšní mnohými oceněními a zdejší vodní atrakce jsou nejoblíbenějším způsobem zábavy.

Lokalita: Dubaj, Dubaj, Palm JumeirahMapa

Hotel je dominantou umělého ostrova Palm Jumeirah, čímž jej rozhodně nepřehlédnete. Tato architektonická stavba odkazuje k luxusu, zábavě i snům, které se zde plní na lusknutí prstů. Symbolicky připomíná bránu otevírající se do arabského světa.

 

Naše doporučení k Atlantis The Palm

 

Atlantis The Palm je největším hotelem na světě, jehož součástí jsou i restaurace a obchody. Pokoje jsou rozlehlé a disponují luxusním vybavením. Všechny vnitřní prostory jsou vysoce klimatizované. V době snídaní se připravte na fronty, které se tvoří před restaurací.

Doporučujeme návštěvu zábavního parku Aquaventure a akvária Lost Chambers, hoteloví hosté mají vstup zdarma. V Aquaventure si dejte pozor na některé typy atrakcí, například skluzavka ve stylu volného pádu nemusí být pro každého.

Do města i z města se pohodlně dostanete metrem, tzv. monorail nebo shuttle busy poskytovanými přímo hotelem.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Kateřina Marečková, 722 230 271,

Kategorie a vybavení pokojů Atlantis The Palm

Hostům je k dispozici celkem 1373 pokojů a 166 apartmá. Každá místnost je ovlivněna arabskou architekturou a designem. Z pokojů se skýtá výhled na Perský záliv i na celý ostrov Palm Jumeirah. Hlavním motivem hotelu je hledání ztracené Atlantidy určující dekoraci interiéru a navozující bájnou až pohádkovou atmosféru.

Do standardního vybavení pokojů a apartmá patří balená voda denně jako pozornost, mini-bar a možnost jídla na pokoji, zařízení na přípravu čaje a kávy, exkluzivní vůně značky Floris, satelitní TV s filmy na pokoji, trezor, hodiny s budíkem a i-Pod stanicí, vysokorychlostní internet, dvě telefonní linky, župany, vysoušeč vlasů, koupelna se samostatnou sprchou, žehlička a prkno a služba odestýlání postelí. Pokoje se dají propojovat, což uvítají zejména rodiny s dětmi.

Nabídka pokojů

Deluxe pokoje

Deluxe pokoje

Deluxe pokoje (45 – 47m²) zaujímají prvních pět pater Royal Towers. Tyto pokoje se nabízejí ve variantě s dvěma lůžky nebo jednou královskou postelí. Pokoje disponují francouzskými či plnými balkony, odkud je nádherný výhled na ostrov nebo na Perský záliv.

Atlantis pokoje

Atlantis pokoje

Atlantis pokoje (45–47m²) se nacházejí v horních patrech Royal Towers. Vybavením odpovídají pokojům typu Deluxe.

Imperial Club pokoje

Imperial Club pokoje

Imperial Club pokoje (45–47m²) jsou situovány ve 12. – 15. patře East Tower. Některé z nich mají přístup do uzavřeného VIP salonku v 15. patře, odkud je božský výhled na Perský záliv, Palm Jumeirah a vodní park Aquaventure. Zde si mohou registrovaní hosté vychutnat kontinentální snídani, celodenní občerstvení a koktejly nebo využít počítačů s internetovým připojením. K dispozici je zde i malá knihovna a nabídka denního tisku. Kuřáci mohou využít venkovní terasu.

Regal Suite

Regal Suite

Regal Suite (164 m²) se skládají ze šatny, jídelní a obývací části, ze které je přístup na terasu, z hlavní ložnice a prostorné koupelny.

Terrace Suite

Terrace Suite

Terrace Suite (94m²) se nachází ve středu každé věže a je vybaveno ložnicí, obývacím pokojem, velkým balkonem vhodným k opalování nebo venkovnímu posezení u jídla.

Executive Suite

Executive Suite

Executive Suite (101m²) se ukrývá v rozích obou věží Royal Towers. Jedná se o apartmá s ložnicí, obývacím pokojem, francouzským balkonem a velkou koupelnou s oválnou, samostatně stojící vanou.

Bridge Suite

Bridge Suite

Bridge Suite (924 m²) je apartmá pro šest dospělých a tři děti. Nachází se v klenbě oblouku mezi věžemi a nabízí odpočinek ve velkém stylu. Uvnitř se nachází prostorné salony, dvě rozlehlé terasy a tři nádherné ložnice. Z prosklených stěn je úžasný výhled na Palm Jumeirah, Dubaj a Perský záliv. Apartmá nabízí nepřetržité osobní služby vlastního komorníka. Kromě soukromého výtahu čeká na hosty také salonek s recepcí, pozlacené jídelní posezení pro šestnáct osob, knihovna s nejmodernějším media vybavením.

Royal Suite

Royal Suite

Royal Suite (429m2) se nalézá v horních patrech věží a je určeno pro šest dospělých osob nebo čtyři dospělé a dvě děti. Disponuje velkou halou a chodbou vedoucí do hlavní ložnice se dvěma koupelnami. Dále je zde obývací prostor, na který navazuje jídelna pro deset osob. Pokoj pro hosty je vybaven vlastní koupelnou s masážní vanou a sprchou s vodní stěnou. Hlavní sluneční terasa obepíná tři rohy Royal Towers a nabízí jedinečný výhled na okolní záliv a Dubaj.

Underwater Suites

Underwater Suites

Lost Chambers Suite (165 m²) je unikátem hotelu Atlantis. Tento typ ubytování nabízí apartmá Neptune a Poseidon Suite pro dvě osoby, s výhledem z ložnice i koupelny na fascinující podvodní svět v Ambassador Lagoon. Neexistuje nic srovnatelného s tímto ubytováním, které bere dech. Tato apartmá vítají hosty velkou halou, která vede do elegantní jídelny a obývacího pokoje s vodní tematikou. Zde mohou hosté pozorovat mořské živočichy či využít služby soukromého sluhy, který je vždy připraven k servírování občerstvení.

Presidential Suite

Presidential Suite

Presidential Suite (220 m²) se nalézá v nejvyšších patrech. Toto přepychové apartmá je zařízeno chodbou, koupelnou, velkým obývacím pokojem, samostatnou místností určenou k jídlu či setkání, pokojem pro služebné a hlavní ložnicí s koupelnami pro ni i pro něj s masážními vanami. Otevřený balkon nabízí krásné výhledy na Palm Jumeirah a je ideální pro odpočinek na lehátkách či venkovní stravování. Pro splnění přání a potřeb je vyhrazen komorník.

Pláž a moře

Hotelová pláž je uměle vytvořená, stejně jako celý palmový ostrov. Pokryta je zlatavým uměle vytvořeným a navezeným pískem. Do moře vede vstup bez kamenů, poté se náhle svažuje do hloubky. Podmořský život zde není příliš pestrý, proto si zde užijí spíše plavci než potápěči.

Online cena a slevy Atlantis The Palm *****

Online kalkulace ceny Atlantis The Palm *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
- Česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
- Průvodce a mapa Dubaje
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V EMIRÁTECH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 12 let bez nároku na přistýlku zdarma (2x queen size postele na pokoji).

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Atlantis The Palm *****

Naše foto hotelu Atlantis The Palm *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Atlantis The Palm

Dvacet tři restaurací, barů a salonků snadno přenese hosty do světa renomovaných šéfkuchařů. Atlantis je opravdovou kulinářskou destinací a gastronomické zážitky jsou zde připraveny opravdu pro všechny.

Některé místní restaurace se navíc pyšní označením „nejlepší restaurace v Dubaji“.

Restaurace Ossiano je elegantním a intimním místem, kde jsou k večeři servírovány delikátní mořské plody.

Milovníci japonské kuchyně si bezpochyby oblíbí restauraci Nobu, které velí šéfkuchař Nobu Matsuhisa.

Naopak čínským pokrmům je zasvěcena restaurace Yuan.

Na výborný steak z hovězího masa si mohou hosti zajít do Seafire Steakhouse and Bar.

Jak z orientálního příběhu vystupuje exotické místo s názvem Plato’s. Zde si můžete vychutnat orientální čaj nebo kávu a své chuťové pohárky potěšit kouskem sladkých koláčků, dortů či cukroví.

Sport a wellness hotelu Atlantis The Palm *****

Cestu do jiného světa zaručují místní lázně a fitness ShuiQi. Nacházejí se ve dvou podlažích Royal Towers a nabízejí celou řadu procedur, koupelí a tradičních i vodních terapií. Každý host si zde může najít svůj způsob relaxace. Profesionální lazebníci vždy najdou řešení vašich problémů.

Zážitky, které v žádném případě nesmíte opomenout, nabízí místní Aquaventure Waterpark, Dophin Bay a The Lost Chambers Aquarium. Klienti hotelu mají ke všem těmto atrakcím volný přístup. Za plavání s delfíny jsou pro hosty nastaveny příznivé ceny.

Aquaventure Waterpark je číslem jedna mezi vodními parky nejen na Blízkém východě, ale i v Evropě. Zdaleka není určen pouze dětem, vyřádí se zde všechny věkové kategorie.

The Lost Chambers Aquarium je domovem až 65 000 mořských živočichů. Najdete zde nejen zábavu, ale především poznání obyvatel podmořského světa.

O delfínech se říká, že svou inteligencí mohou lidem zdatně konkurovat. O tom se můžete přesvědčit na vlastní kůži v Dolphin Bay.

Děti v hotelu Atlantis The Palm *****

Jestli někdo bude nadšený z hotelu Atlantis, budou to Vaše děti.

Čeká na ně Aquapark, akvárium kde uvidí i obří žraloky a další mořský život, delfíni, lachtani a další atrakce. Pro mládež je otevřen samostatný a bezpečný Club Rush, kde si mohou najít nové přátele a relaxovat bez rodičů.

Kids Club

  • Pirátské hřiště
  • Horolezecká stěna
  • Kreativní dílna
  • Interaktivní místnost
  • Podvodní divadlo

Club Rush

Pro teenagery je určen klub Rush. Každý večer zde hraje DJ, najdete zde Game centrum, Internetovou kavárnu a nealkoholický bar, kde se mohu mladí seznamovat.

Vše od sledování neskutečného mořského života po bušení srdce na tobogánech, je způsob, jak mohou i nejmenší hosté Atlantis najít svůj vztah k vodě a oceánu. Kids Club připravuje zábavu pro děti od 4 do 12 let, Zone nabízí arkádové hry. 

 

Mapa - Atlantis The Palm

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Atlantis The Palm *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Atlantis The Palm *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Kateřina Marečková, 722 230 271,

Recenze hotelu Atlantis The Palm *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Atlantis The Palm *****

Pláž
8.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
2 hodnocení
Pláž
8.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha
Datum pobytu:
27. 11. - 04. 12. 2016
Vše proběhlo skvěle od přípravy až po samotnou dovolenou. Všechno bylo skvěle zařízeno.
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Rodina s dětmi
Praha
Datum pobytu:
27. 02. - 04. 03. 2017

Ohlasy klientů DELUXEA

Dubai, Atlantis The Palm

Ajman

Dobrý den paní  Mlejnská,

Děkuji za Váš dotaz, chtěl jsem Vám napsat sám, ale nějak není čas.

Musím uznat, že vše z vaší strany bylo na absolutně profesionální úrovni, vše klapalo jak mělo, spokojenost z naší strany byla maximální, takže až budeme vybírat opět dovolenou, rádi se na vás obrátíme.

Jak váš přístup, tak i delegáta přímo na místě byl vzorový, je třeba vás pochválit.

Díky a pěkný zbytek víkendu

 

M.S.

Zobrazit více

Hotel Atlantis The Palm, květen 2015

Ajman

Pobyt v hotelu Atlantis byl přímo dokonalý! Nemohu si vynachválit veškeré aktivity pro děti, celou dovolenou jsme o nich věděli jen při snídani a obědě. Velmi si oblíbili místní vodní park. My jsme zatím měli čas na relax a výborné jídlo. Nejvíc se nám líbila francouzská restaurace a bar. 

V hotelu se dá pořád něco dělat, celý týden jsme se nenudili. Rozhodně to tedy není klidné místo.

Moc se nám také líbila poloha - jste úplně na konci umělé palmy, prostě super. I pláž je na Dubaj celkem slušná, bazény uplně skvělé.

Moc děkujeme Deluxea za tuto krásnou dovolenou, vybrali jste pro nás skvěle!

Janouškovi

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Atlantis The Palm

Pro hotel Atlantis The Palm není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Atlantis The Palm.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Mám zájem o zájezd Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jindřiška Jelínková
Atlantis The Palm
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.