Ambre Resort & Spa ****
Ambre Resort & Spa ****

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Strava: All Inclusive

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Elegance a svěžest s all inclusive v krásné zátoce

Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Prostorné vily u jedinečného golfového hřiště

Four Seasons Resort Anahita
Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce)

Four Seasons Resort Mauritius at Anahita ***** Maurícius

Vše přírodní, moderní, rustikální a luxusní naleznete v resortu Four Seasons Mauritius v Anahitě – odlehlém a luxusním resortu, kde můžete strávit celý den pozvolnou plavbou vlastní plachetnicí, prohlídkou bývalé cukrové plantáže a setkáním s želvami obrovskými. Poté se Vám bude příjemně usínat pod hvězdnou oblohou.

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce)Mapa

Vysoká obsazenost hotelů Obsazenost hotelů na Mauríciu na podzim 2017 a v zimě 2018 je velmi vysoká. Maurícius je aktuálně velmi žádaný. Nové letecké linky a velkokapacitní letadla navýšila počty turistů. Hotely se obsazují daleko dříve než v minulých letech. Tyto pokoje už dlouho nebudou volné. Neváhejte a pošlete svoji poptávku co nejdříve.

Na východ od Madagaskaru objevíte ostrov obklopený nekonečnými modrými vodami a pokrytý zelení s horami. Ať už si budete chtít zahrát golf v krásném přímořském prostředí, nebo si užívat pobřežích radovánek v laguně s rodinou, Four Seasons Mauritius je právě tím místem, kde je každá chvíle dovolené jedinečná!

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Otevřete dveře luxusní vily plné slunečního světla, nábytku ze dřeva a s výhledem na vznešené hory, mangrovové porosty a azurově zabarvené vody pobřeží. Four Seasons Mauritius je místem v ústraní pro klidný odpočinek, podnikání a pro relaxaci po dni stráveném nakupováním, prohlídkou města a sportováním. Zdejší personál předvídá Vaše potřeby a dopřeje Vám tak jedinečnou péči, abyste si mohli naplno užívat dovolené.

Ať už slavíte jedinečnou událost, nebo se snažíte najít ideální tropické útočiště, jsou pro Vás ve Four Seasons připraveny ohromující možnosti v podobě pokojů, suit a vil.

Kvalitní spánek – Postele velikosti King, péřové přikrývky a polštáře a měkké jemné prádlo je základem pro klidný spánek a je samozřejmostí v každé vile.

Pro rodiny a další speciální požadavky – Four Seasons Resort Mauritius nepožaduje žádné příplatky za děti do 12 let, které budou sdílet pokoj s rodiči nebo opatrovníky (pokud to prostory dovolí). Poplatky za snídani a večeři ovšem děti platí. Pro děti starší 13 let platí ceny stejně jako pro dospělé.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Garden Residence (212 m²) - 2 ložnice

Two-bedroom Garden Residence je exkluzivní vila na pevnině s prostorným obývacím a jídelním prostorem. Užijte si osvěžující nápoj nebo snídani při svítání na kryté terase s bazénem. Garden Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, 1 postel o velikosti King a 2 o velikosti Queen, 1150 m² venkovních prostorů, jídelní terasu a venkovní bazén s válendou a zahradou. Dále budete moci využívat prostory odděleného obývacího pokoje, studovny a zařízené kuchyně. Ve vile je také plazmová TV se satelitními kanály, DVD přehrávač, zařízení na přípravu Espressa, stanice pro iPod a WiFi připojení.

Garden Residence (212 m²) - 2 ložnice Garden Residence (212 m²) - 2 ložnice

Sanctuary Ocean Pool Villa (70 m²)

Užijte si pobyt v luxusní a moderní Sanctuary Ocean Pool Villa. Rozsáhlý obývací prostor s velkými okny nabízí nádherný panoramatický výhled na oceán a lagunu. Venkovní prostor zahrnuje krásnou zahradu, relaxační bazén, prostornou válendu a krytou terasu s jídelním koutem až pro 4 osoby. Vykoupejte se ve Vašem vlastním vyhřívaném bazénu, který se nachází jen pár metrů od laguny Indického oceánu. Mezi technologické vymoženosti pokoje patří plazmová TV (165 cm) s DVD přehrávačem, vlastní bar, rychlovarná konvice na čaj, kávovar Espresso, stanice pro iPod a WiFi připojení. Do vybavení patří také zcela zařízená koupelna s vanou, jeden venkovní sprchový kout a oddělené WC. Kapacita pokoje: max. 3 dospělí anebo 2 dospělí + 1 dítě.

Sanctuary Ocean Pool Villa (70 m²) Sanctuary Ocean Pool Villa (70 m²)

Sanctuary Beach Pool Villa (70 m²)

Sanctuary Beach Pool Villa se nachází ve střední části soukromého ostrova resortu. Moderní design a rozsáhlý obývací prostor nabízí dokonale klidné útočiště. Tuto vilu dělí od osamocené pláže jen pár sekund. Venkovní prostor zahrnuje krásnou bujnou zahradu, vyhřívaný bazén, prostornou válendu a krytou terasu s jídelním koutem až pro 4 osoby. Mezi technologické vymoženosti patří satelitní TV (165 cm) s 39 kanály a s DVD přehrávačem, stanice pro iPod a WiFi připojení. Dále je k dispozici například vlastní bar, zařízení na přípravu čaje / kávy, žehlička a žehlicí prkno. Do vybavení patří také zcela zařízená koupelna s vanou, jeden venkovní sprchový kout a oddělené WC. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí + 1 dítě.

Sanctuary Beach Pool Villa (70 m²) Sanctuary Beach Pool Villa (70 m²)

Presidential Suite Sanctuary (451 m²)

Presidential Suite Sanctuary se nachází na soukromém ostrově Ile aux Chats a nabízí dvě ložnice a panoramatický výhled na oceán a lagunu. Skvělé útočiště zde nejdete na terase s bazénem a válendou. Presidential Suite Sanctuary je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, postel o velikosti King a dvě postele o velikosti Queen, krytou terasu s jídelním koutem pro čtyři, bazén, válendu a 280 m² venkovních prostorů. Do vybavení patří také dvě zařízené koupelny, dva venkovní sprchové kouty a oddělené WC. Využít budete moci také jídelního koutu až pro 10 osob, odděleného obývacího pokoje, studovny, šatny a kuchyňky. K dalšímu vybavení patří parní sprcha, WC pro hosty a venkovní vířivka. Kapacita pokoje: max. 6 dospělých anebo 3 dospělí + 3 děti.

Presidential Suite Sanctuary (451 m²) Presidential Suite Sanctuary (451 m²)

Royal Residence Villa

Royal Residence Villa

Ve vlastní oáze na osamoceném poloostrově si budete užívat luxusu, pláže a panoramatického výhledu na lagunu. Přečtěte si knihu v klidném prostředí terasy nebo se svlažte v bazénu. Royal Residence Villa se 4 ložnicemi (780 m²) nebo s 5 ložnicemi (835 m²) je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, doškovou střechu, 3 postele o velikosti King a 2 o velikosti Queen, balkonový salonek s lehátky, vyhřívaný bazén s nekonečným okrajem a rozlehlé venkovní prostory. Do vybavení patří také čtyři (pět) zařízené koupelny, dešťová sprcha a oddělené WC. Čtyři ložnice s LCD televizí a DVD přehrávačem, prostorný salonek a jídelní kout čekají na Vaši návštěvu. Kapacita pokoje: max. 8 dospělých a 2 děti.

Six-bedroom Grand Residence Villa

Zažijte krásu a praktičnost v luxusní vile. Z prostorných vnitřních i venkovních obývacích prostorů si budete užívat krásné panoramatické výhledy. Six-bedroom Grand Residence Villa (825 m2)je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, doškovou střechu, 4 postele o velikosti King a 4 o velikosti Queen, balkon s lehátky, soukromý bazén s krytým balkonem, rozlehlé venkovní prostory a dva jídelní kouty. Ve vile se nachází 6 ložnic s LCD TV a DVD přehrávačem, 6 zařízených koupelen se soukromým WC a dešťovou sprchou, domácí zábavní systém a pracovna.

Grand Residence Villa (772 m²) - 5 ložnic

Grand Residence Villa (772 m²) - 5 ložnic

Vychutnejte si klid na soukromém poloostrově s výhledy na lagunu a mangrovové porosty. Tyto vily poskytují velké vnitřní i venkovní prostory a krytou terasu s vlastním bazénem. Five-Bedroom Grand Residence Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, doškovou střechu, 3 postele o velikosti King a 2 o velikosti Queen, balkon s lehátky a dva jídelní kouty. Ve vile se nachází 5 ložnic s LCD TV a DVD přehrávačem, 5 zařízených koupelen se soukromým WC a dešťovou sprchou, domácí zábavní systém a pracovna.

Five-bedroom Deluxe Residence Villa

Situována na lákavém místě pevniny. Tato vila je jen kousek od ostrova Ile aux Chats a od pláže. Five-bedroom Deluxe Residence Villa (517 m2) je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, 4 postele o velikosti King a 2 o velikosti Queen, soukromou zahradu, bazén s nekonečným okrajem a lehátky, jídelní kout a rozsáhlé venkovní prostory. Ve vile je také oddělený obývací pokoj a kuchyň, LCD TV, DVD přehrávač a domácí kino a 5 koupelen s odděleným WC.

Deluxe Residence Villa

Deluxe Residence Villa

Krásné vily nabízejí nádherné výhledy a nachází se jen kousek od soukromého ostrova Ile aux Chats. Pro odpočinek i zábavu je zde mnoho prostoru uvnitř i venku vily. Four-bedroom Deluxe Residence Villa (510 m²) a Five-bedroom Deluxe Residence Villa (517 m²) je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, 3 postele o velikosti King a 2 o velikosti Queen, 1150 m² venkovních prostorů, jídelní terasu a venkovní bazén s válendou a zahradou. Ve vile je také oddělený obývací pokoj a kuchyně, LCD TV, DVD přehrávač s domácím kinem a 4(5) koupelny s odděleným WC.

Garden Residence Villa (288 m²) - 3 ložnice

Three-bedroom Garden Residence Villa – Exkluzivní vila na pevnině s prostorným obývacím a jídelním prostorem. Užijte si osvěžující nápoj nebo snídani při svítání na kryté terase s bazénem. Three-bedroom Garden Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, 2 postele o velikosti King a 2 o velikosti Queen, 1150 m² venkovních prostorů, jídelní terasu a venkovní bazén s válendou a zahradou. Dále budete moci využívat prostory odděleného obývacího pokoje, studovny a zařízené kuchyně. Ve vile je také plazmová TV, DVD přehrávač, satelitní kanály, zařízení na přípravu Espressa, stanice pro iPod a WiFi připojení.

Garden Residence Villa (288 m²) - 3 ložnice Garden Residence Villa (288 m²) - 3 ložnice

Beach Pool Villa (63 – 70 m²)

Beach Pool Villa se nachází na soukromém ostrově resortu, a to přímo na zlatavém pobřeží se spoustou rekreační plochy a se soukromým bazénem a voňavou zahradou. Beach Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, postel o velikosti King nebo dvě postele o velikosti Queen, krytou terasu s jídelním koutem pro dva, bazén, válendu a 100 až 107 m² venkovních prostorů. Do vybavení patří také zařízená koupelna a navíc venkovní sprchový kout.

Beach Pool Villa (63 – 70 m²) Beach Pool Villa (63 – 70 m²)

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²)

Kroky z této ostrovní vily vedou přímo do klidných vod laguny. Vychutnejte si lahodné pokrmy a poklidný odpočinek ve venkovním obývacím a jídelním prostoru. Ocean Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, postel o velikosti King nebo dvě postele o velikosti Queen, krytou terasu s jídelním koutem pro čtyři, bazén, válendu a 100 až 107 m² venkovních prostorů. Do vybavení patří také zařízená koupelna a navíc venkovní sprchový kout. Z této vily si budete vychutnávat pohledy na východ slunce a na tropickou lagunu. Vkročte ze zahrady přímo do tropické laguny a obdivujte mořský život.

Ocean Pool Villa (63 – 70 m²) Ocean Pool Villa (63 – 70 m²)

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²)

Tato vila je situována na pevnině a nabízí soukromé výhledy na zahradu a panoramatické pohledy na mangrovové stromy. Ideální pro fotografy a milovníky přírody! Mangrove Pool Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie a postel o velikosti King nebo dvě postele o velikosti Queen. Do vybavení patří také zařízená koupelna s nadstandardní vanou, soukromým WC a s vnitřní a venkovní sprchou. Velká prosklená okna umocňují velkolepé výhledy a prosvětlují ubytovací prostory.

Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²) Mangrove Pool Villa (63 – 70 m²)

Garden Pool Villa (63 – 70 m²)

Z této překrásné vily se budete moci kochat výhledem na překrásné soukromé zahrady. Odpočiňte si v přírodní kráse tropického prostředí ve venkovním jídelním koutě. Garden Pool Villa je zbarvená do jemných přírodních barev s dřevěnými a kamennými prvky. Ve vile naleznete soudobý tropický nábytek a textilie, postel o velikosti King nebo dvě postele o velikosti Queen, krytou terasu s jídelním koutem pro čtyři, bazén, válendu a 100 až 107 m² venkovních prostorů. Do vybavení patří také zařízená koupelna a navíc venkovní sprchový kout. V rustikálním prostředí na Vás čekají také moderní technologie v podobě satelitní TV, plazmové TV s DVD přehrávačem, stanice pro iPod a bezdrátového WiFi. Soukromé zahrady u vily jsou pečlivě udržovány.

Garden Pool Villa (63 – 70 m²) Garden Pool Villa (63 – 70 m²)

Online cena a slevy Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Nejnižší cena od 9 917 Kč / osoba, noc, polopenze v Garden Pool Villa
v termínu od 15.04.2018 do 29.04.2018

Online kalkulace ceny Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Four Seasons Resort

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Nabídka platí pro Pool Vily, Garden Residence. Nelze kombinovat s nabídkou na svatební cestu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Island Serenity42.490,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - exkluzivní svatební místo (poloostrov nebo ostrůvek),
  - sezónní svatební kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - žehlení svatebních oděvů,
  - vlastní výběr písní jako pozadí pro obřad,
  - svatební dort Four Seasons pro dvě osoby (dekorovaný čerstvými květinami),
  - láhev šampaňského během obřadu,
  - romantickou svatební večeři o 4 chodech v místě podle vašeho výběru,
  - romantickou květinovou koupel,
  - oddaného svtaebního koordinátora,
  - asistenci při vyřizování dokumentů pro civilní obřad před příjezdem,
  - doprovod k vyřízení úředních a správních formalit při příjezdu na Mauricius a
  - oficiální svatební certifikát.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - živou hudbu (akustické sólo/instrumentální duo/duo kytaristy a zpěváka/instrumentální trio/ instrumentální kvartet)
  - Sega představení,
  - fotografování (3 hodiny, 70 digitální snímků na DVD nebo USB, 40 tištěných fotografií v albu nebo fotoknize),
  - Diamantový balíček - videozáznam (až 3 hodiny natáčení, 30minutový film na DVD, 1 originál a 2 kopie a plný videozáznam bez úprav) a fotografie (108 digitálních snímků na DVD, 60 tištěných fotek v ručně vyrobeném albu, DVD s prezentací snímků, soukromá internetová galerie na 1 měsíc a speciální fotokniha nebo fotografie na plátně) a
  lázeňské procedury (kadeřnické a kosmetické služby, manikúra, pedikúra, péče o pleť, masáže, …).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro rok 2016.
  Další poplatky mohou být vyžadovány v závislosti na požadavcích ambasády.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
- Na Mauríciu česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Informace o Mauríciu v češtině na 4 strany
- "Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 9 stran
- Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 5 let zdarma. Kapacita Pool Villy je max. 2 dospělí a 1 dítě. V termínu 12.01. - 20.12.2016, 12.01. - 25.12.2017 a 08.01. - 11.01.2018 jedno dítě do 12 let zdarma na pokoji s rodiči. Platí pouze pro Pool vily, Ocean a Beach vilu a Sancturay Ocean a Beach vilu. Nelze kombinovat s nabídkou na svatební cestu.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Four Seasons Resort Anahita *****

Naše foto hotelu Four Seasons Resort Anahita *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Od neformálního sushi obědu u bazénu až k večeři pod hvězdami o více chodech – kuchaři kladou důraz na kreativitu a na každý detailní aspekt připravovaných pokrmů.

Aquapazza – Pokrmy v tomto prostředí pod širým nebem s výhledem na lagunu představují moderní italskou kuchyni se stovkami lahodných vín. Delikátní hovězí svíčková a elegantně upravené mořské plody podle Toskánska patří k vrcholnému umění zdejších kuchařů. Ovšem pizza, těstoviny a grilované mořské plody udělají také dojem. Pro děti jsou k dispozici dětská menu a pro skupiny je možné zarezervovat soukromou jídelnu. Jednoduše krásné a osobité prostory plné gurmánských zážitků na laguně.

Beau Champ – Navštivte restauraci, kde jídlo neustále voní z otevřené kuchyně moderního steakhousu s intimním prostředím pro vnitřní i venkovní stolování. Tři venkovní pavilony je možno vyhradit pro soukromou večeři u vody. Pro větší skupiny i pro páry jsou zde připraveny lahodné speciality jako dušené jehněčí koleno s česnekovými šťouchanými bramborami a hovězí wagyu s velkými krevetami a následným čokoládovým a skořicovým suflé a banánovou zmrzlinou.

Bambou – Doškové střechy nabízejí chladivý stín v prostředí této restaurace s bazénem, kde se podávají čerstvé mořské plody a panasijská kuchyně. Se sushi barem a početným výběrem pokrmů servírovaných z teppanyaki grilu se oběd v mezinárodní atmosféře stává opravdovým gurmánským zážitkem. Večeře v podobě tematických bufetů a lákavých pokrmů „a la carte“ je neustále obměňována. Ochutnejte gratinovaného kraba a palmové srdce, tradiční kreolské pokrmy a osvěžující ledové nápoje z kokosu.

Le Club – Dejte si pauzu v golfu a navštivte Le Club – bohatě vybavenou restauraci situovanou vedle 18. jamky golfového hřiště. Otevřeno je jak pro golfisty, tak i pro hosty resortu, aby měli všichni možnost si dopřát zdejší vydatné i lehké pokrmy, zatímco si budou povídat o stráveném dni nebo o posledním kole v golfu.

O-Bar – Kvalitní vína a lihoviny, inovativní koktejly a další osvěžující nápoje jsou doplňovány ležérními pokrmy a krásnou podívanou na západ slunce nad oceánem. O-Bar je hlavním místem pro koktejly před večeří nebo pro doutník a koňak po večeři. Několikrát do týdne je nabízeno také lahodné sushi.

Golf v hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

The Anahita Golf Course 

Design mistrovského hřiště je prací světově uznávaného hráče, držitele tří major titulů a designéra Ernieho Else. Délka je 6741 metrů, na výběr máte ale z pěti odpališť. Nabízí výhled na oceán, hory, ale i mnoho golfových zkoušek. Především vodní překážky a zvlněný terén prověří přesnost ran. Pohledu na 14. green se však vyrovná málo co. Možná jen 4. jamka, která byla zařazena rubrikou CNN Travel mezi 10 nejkrásnějších na světě.

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Scorecard

 
Scorecard

Sport a wellness hotelu Four Seasons Resort Anahita *****

Bazény

V resortu se můžete svlažit v několika bazénech, mezi které patří:

 • Infinity-edge pool s nekonečným okrajem na ostrově Ile aux Chats,
 • California-edge pool, který přetéká do bazénu Infinity-edge pool,
 • Lap pool ideální pro udržení plavecké kondice,
 • Children's pool nacházející se v dětském klubu.
Fitness zařízení

Ponořte se do klidu svěží tropické zahrady, kde se nachází exkluzivní fitness centrum s polo-olympijským plaveckým bazénem, zařízením Technogym, powerplate, se spinningem, veslovacími stroji a prostorem pro box. Bezplatné kurzy jsou poskytovány v oblasti běháni, vodního aerobiku, kruhového tréninku, strečinku, spinningu a dalších aktivit.

Pro hosty fitness centra jsou dispozici bezplatně také kola (i s dětskými sedačkami) a dětská kola.

Tenis

Hráči všech úrovní si mohou vychutnat hru na dvou tenisových kurtech s wimbledonskou trávou. Vybavení je k dispozici ve fitness centru, kde je možné také požádat o individuální lekce s profesionálním tenisovým trenérem.

Golf

Myslíte, že je v ráji golf? Zdejší hřiště navržené Erniem Elsem prostředí ráje nepochybně navozuje. Hosté, kteří jej vyzkoušeli, Vám jistě řeknou, že takovou příležitost si nesmíte nechat ujít.

Golf Club nabízí cvičné odpaliště, profesionální obchod, zkušební hodinu zdarma, pronájem holí a bot, přístup do restaurace Le Club a další možnosti. Golf je pro hosty resortu zdarma včetně golfového vozíku s GPS a s množství míčků pro cvičné odpaliště.

Jsou pořádány také firemní golfové dny, kde podniky a klienti mohou budovat vzájemné vztahy při golfu ve skvělém prostředí. Všechny programy jsou vedeny zkušenými profesionály a mohou se jich zúčastnit hráči různých úrovní.

Four Seasons Golf Club Mauritius zaměstnává trenéry a další golfový personál s dlouholetou praxí a přátelskou povahou. Jen tak bude Váš zážitek ze hry dokonalý.

Lázně

Relaxujte s oceánem před sebou. Lázně jsou přírodním a hypnotickým útočištěm, kde kombinace afro-indické kultury revitalizuje hosty pomocí směsi různých terapií, které jsou stejně různorodé jako Mauritius sám.

Opusťte pozemské problémy v Aqua Vichy Spa Suite, kde si budete moci užívat očišťující sauny, ledové fontány, bylinné parní kabiny a ručně vyrobené mangrovové sprchy. Poté se oddejte bylinné infuzi z lázeňské zahrady.

Lázně ve Four Seasons Resort Mauritius používají tři různé produktové řady ve svých procedurách – Africology, Sundari a UMO – aby dali prostor Vašemu výběru a dosáhly tak kýženého výsledku.

Vstupte do jednoho z wellness programů v těchto lázních. Kombinaci jógy, meditace a tibetských rituálů s profesionálním instruktorem si můžete užít ve skupině nebo ve vlastním soukromí.

Masáže jsou k dispozici také v prostorách Vaší vily, což Vám umožní si vychutnat vnitřní nebo venkovní procedury, aniž byste opustili prostory Vašeho ubytování.

 

Děti v hotelu Four Seasons Resort Anahita *****

Barevné útočiště her a zábavy se nachází v dětském klubu Hobbit Village Kids' Club, který zahrnuje bazén, brouzdaliště, amfiteátr, pekařství, místnost pro klid a herní místnost. Na Vaše ratolesti bude dohlížet příjemný a ochotný personál. Bezplatný dětský klub je k dispozici celoročně a nechává se inspirovat hotelovým prostředím, rozlohou a tradičními mauritijskými prvky.

K dispozici pro děti hostů jsou postýlky, dětské toaletní potřeby, kočárky, ohrádky, vysoké židle a další dětské vybavení bez příplatku. O dostupnosti se můžete informovat u hotelového personálu.

Hlídání dětí je možné s včasným upozorněním dopředu a za hodinový poplatek.

Pro rodinné vodní radovánky se můžete zdarma vydat na windsurfing, šlapadla a další.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Island Serenity42.490,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - exkluzivní svatební místo (poloostrov nebo ostrůvek),
  - sezónní svatební kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - žehlení svatebních oděvů,
  - vlastní výběr písní jako pozadí pro obřad,
  - svatební dort Four Seasons pro dvě osoby (dekorovaný čerstvými květinami),
  - láhev šampaňského během obřadu,
  - romantickou svatební večeři o 4 chodech v místě podle vašeho výběru,
  - romantickou květinovou koupel,
  - oddaného svtaebního koordinátora,
  - asistenci při vyřizování dokumentů pro civilní obřad před příjezdem,
  - doprovod k vyřízení úředních a správních formalit při příjezdu na Mauricius a
  - oficiální svatební certifikát.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • ZA PŘÍPLATEK SI MŮŽETE OBJEDNAT:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - živou hudbu (akustické sólo/instrumentální duo/duo kytaristy a zpěváka/instrumentální trio/ instrumentální kvartet)
  - Sega představení,
  - fotografování (3 hodiny, 70 digitální snímků na DVD nebo USB, 40 tištěných fotografií v albu nebo fotoknize),
  - Diamantový balíček - videozáznam (až 3 hodiny natáčení, 30minutový film na DVD, 1 originál a 2 kopie a plný videozáznam bez úprav) a fotografie (108 digitálních snímků na DVD, 60 tištěných fotek v ručně vyrobeném albu, DVD s prezentací snímků, soukromá internetová galerie na 1 měsíc a speciální fotokniha nebo fotografie na plátně) a
  lázeňské procedury (kadeřnické a kosmetické služby, manikúra, pedikúra, péče o pleť, masáže, …).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro rok 2016.
  Další poplatky mohou být vyžadovány v závislosti na požadavcích ambasády.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Transfer z letiště do hotelu Four Seasons Resort 35min až 45min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. 

 

Transfer a služby

Služby na Maurícius od naší partnerské cestovní kanceláře EMOTIONS při příletu, pobytu a odletu zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem DELUXEA.
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací drink a místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i místní taxi. Od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami. Obzvlášť ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Four Seasons Resort Anahita *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Seychely - Four Seasons 29.3.2011

Seychely – kombinace ostrovů

Dobry den,

vse probehlo v poradku. Hotel nad ocekavani, villa perfektni, pristylka komfortni, jidlo uzasne. Mistni zastupce trochu slibotechna, ale moc jsme na nej nespolehali. Prestup v Dubaii byl trochu unavny, sama fronta, ale bez problemu. Celkove velka spokojenost!

Dekuji moc za dobrou organizaci a perfektni servis.

S pozdravem

29.3.2011, Zdenek J.


Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Pro hotel Four Seasons Resort Mauritius at Anahita není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Four Seasons Resort Mauritius at Anahita.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.