Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Bali

Kouzelný plážový resort s luxusními vilami

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Hodnocení 6.8 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Bali, Jimbaran | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Dokonalý servis. Romantické útočiště. Jeden z nejexkluzivnějších resortů na Bali.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay ***** Bali

V resortu Four Seasons na Bali, v zálivu Jimbaran, zažijete autentický balijský luxus přímo na prahu oceánu. Toto legendární útočiště zařazené mezi 500 nejlepších hotelů na světě v roce 2013, které vyhlašuje Travel + Leisure, představuje tradiční, nadčasové a zcela romantické místo.

Resort je navržen ve stylu tradiční balijské vesnice a rozprostírá se na ploše 14 hektarů oceánského pobřeží s přímým přístupem na pláž. Luxusní vily (každá s vlastním bazénem) jsou terasově rozmístěny v mírném svahu s krásnými zahradami a pestrými květinami. Užijte si atmosféru s ostrovní kulturou, uvolněte se při holistických lázeňských procedurách a vychutnejte si široké možnosti stravování včetně nové plážové restaurace Sundara.

Destinace, ve které se resort nachází, je tropickým rájem s krásným výhledem na Indický oceán s neuvěřitelnou přírodní krásou Bali. Můžete zde prozkoumávat vesnice ostrova, objevovat hinduistické chrámy a kochat se uměleckými tradicemi včetně tance, hudby, sochařství, malířství, práce s kůží a kovářství. Vzrušující noční život pak naleznete jen 30 minut jízdy od resortu v Seminyaku.

Tento resort je vhodný i pro rodiny s dětmi. Malé návštěvníky s otevřenou náručí uvítá v dětském klubu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa

Garden Villa (250 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) vydejte se na dovolenou do této vily se soukromou obezděnou zahradou...

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villas (250 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) se nacházejí vysoko ve svahu. Pyšní se soukromou tropickou zahradou a výhledem na záliv Jimbaran...

Deluxe Villa

Deluxe Villa

Deluxe Villas (280 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) kochejte se ničím nerušeným výhledem na záliv Jimbaran z těchto luxusních jednoložnicových vil v tradičním stylu se s..

Gastronomie a hotelové restaurace

Ve Four Seasons Resort Bali si vychutnáte prvotřídní kuchyni v kombinaci s nádherným výhledem na zátoku. Dopřejte si indonéské a mezinárodní pokrmy na mnoha místech v interiérech či pod širým nebem. Stolovat můžete také ve vlastní vile či na několika intimních místech díky programu Epic Dining Experiences.

Užijte si rozmanité menu mezinárodní kuchyně v restauraci Sundara, která je novým místem pro stolování u pláže. Můžete se odsud kochat také pohádkovými západy slunce za obzorem Indického oceánu. Sundara nabízí kombinaci pětihvězdičkového servisu a stylu s uvolněnou plážovou atmosférou. Prostorný vnitřní i venkovní design zahrnuje restauraci, bar, terasu a celou řadu lehátek v okolí bazénu s nekonečným okrajem. To je podtrženo výhledem na pláž a záliv Jimbaran.

Restaurace Taman Wantilan je oslavou přímořské destinace a přivítá vás dvěma balisjkými pavilony s příjemným mořským vánkem a výhledem na záliv Jimbaran. Každá balijská vesnice má svůj vlastní Wantilan (venkovní místo pro setkávání) a ve stejném duchu se nese také tato restaurace. Menu představuje autentickou indonéskou kuchyni, přičemž každý pokrm je připraven s láskou a elegantně servírován.

Vedle bazénu s nekonečným okrajem se nachází otevřená restaurace a kavárna Alu s lehkou neformální nabídkou a úžasným výhledem na záliv Jimbaran. Stoly umístěné ve stínu jsou ideálním místem pro trávení horkých dnů. Vyberte si z různých salátů a sendvičů, stejně jako z asijských a západních specialit. Dětské menu je k dispozici na vyžádání.

Pokud chcete relaxovat s drinkem v ruce, pak můžete navštívit otevřený salonek Telu se dvěma balijskými pavilony pro příjemné posezení a nerušený výhled na záliv Jimbaran. Díky poloze v blízkosti restaurace Taman Wantilan, se jedná o skvělé místo k vychutnání si nápoje před i po večeři. Dejte si maracujové martini či koktejl při západu slunce. K dispozici je také lehké občerstvení, pizza či dezerty.

In-Villa Dining. Vychutnejte si jemné kulinářské zážitky v pohodlí a soukromí vlastní vily v interiérech či v zahradě. Ustavičné služby vám jsou k dispozici s celou řadou balijských a mezinárodních pokrmů k snídani, obědu, večeři či svačině. Mezi speciality patří sváteční sele či pečená kachna. Tyto pokrmy jsou tradiční pro slavnosti, jako jsou například svatby. Pro hosty v Residence Villas připraví šéfkuchař osobně barbecue pod širým nebem s čerstvými rybami či jiné lahodné speciality. Můžete také využít možnosti pikniku u vlastního bazénu.

Jala. Tyto kulinářské zážitky jsou navrženy s neuvěřitelnou romantickou atmosférou. Intimní oslavu nebo nezapomenutelnou romantickou večeři můžete strávit v krásném prostředí připraveném do nejmenšího detailu. K dispozici je večeře při svíčkách v prostředí soukromé vily nebo v osamoceném altánku na pobřeží oceánu. Dále můžete využít nabídky večeře o pěti chodech s humrem, a to také v plážovém prostředí pod altánkem s výhledem na záliv Jimbaran. A v neposlední řadě je zde možnost vychutnat si snídani se šampaňským při svítání se siluetou slavné hory Agung.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Tradiční balijská architektura 147 doškových vil s vlastní nádvořím obehnaným kamennou zdí představuje chloubu resortu Four Seasons Resort Bali. Každá vila disponuje velkými vnitřními i venkovními prostory, svěží zahradou, vlastním bazénem a sluneční terasou. Resort nabízí také 9 rezidenčních vil s ohromnými prostory v přilehlé enklávě jen pár kroků od pláže Jimbaran.

K vybavení vil a residencí patří: denní tisk, bavlněné župany a pantofle, postel s nebesy, žehlička a žehlicí prkno, denně balená voda, plážová taška, pevný nebo bezdrátový internet, plazmová TV, CD a DVD přehrávač, mini-bar a fén.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa foto

Garden Villa (250 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) vydejte se na dovolenou do této vily se soukromou obezděnou zahradou. Pokoje jsou vybaveny indonéským nábytkem, textiliemi a starožitnostmi. Užijte si výhled na tropickou zahradu, zatímco budete relaxovat v bazénu nebo na terase. Luxusní koupelny pak zahrnují jemné osušky, velkou vanu, samostatný sprchový kout a venkovní zahradní sprchu.

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa foto

Jimbaran Bay Villas (250 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) se nacházejí vysoko ve svahu. Pyšní se soukromou tropickou zahradou a výhledem na záliv Jimbaran. Vily nabízejí dekorace v podobě autentického indonéského nábytku, textílií a artefaktů. Otevřený pavilon je vybaven jídelním stolem a posezením, zatímco pod doškovou střechou se nachází klimatizovaná ložnice. Z terasovitého svahu se svěží zelení budete mít překrásné výhledy na záliv Jimbaran. Luxusní koupelny pak zahrnují jemné osušky, velkou vanu, samostatný sprchový kout a venkovní zahradní sprchu.

Deluxe Villa

Deluxe Villa foto

Deluxe Villas (280 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) kochejte se ničím nerušeným výhledem na záliv Jimbaran z těchto luxusních jednoložnicových vil v tradičním stylu se soukromou obezděnou zahradou. Interiéry i venkovní prostory vybízejí k lenošení pod slunečními paprsky, stolování pod širým nebem nebo k ochlazení ve vlastním bazénku. Terasové umístění ve svahu poskytuje ty nejlepší výhledy. Bavte se ve velkých obývacích a jídelních prostorách či relaxujte v koupelně s jemnými osuškami, dvojitým umyvadlem, velkou vanou, samostatným sprchovým koutem a venkovní zahradní sprchou.

Premier Ocean villa

Premier Ocean villa foto

Premier Ocean villa (300 m², 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 1 dítě) tyto komfortní jednoložnicové vily jsou postaveny v klasickém balijském stylu a jsou umístěny v první řadě, nejblíže oceánu. Každá nabízí vlastní tropickou zahradu a dostatek vnitřního i venkovního prostoru. Užijte si stolování pod širým nebem či posezení u vlastního bazénu. Vily s doškovou střechou disponují klimatizovanou ložnicí. Vaše koupelna v této vile zahrnuje dvojité umyvadlo, velkou vanu, sprchový kout a venkovní sprchu. Budete moci odpočívat v zahradním dvorku s terasou a bazénem o 20 m².

Family Premier Villa

Family Premier Villa foto

Family Premier Villa (320 m2, 2 dospělé osoby a 2 děti) je ideálním řešením pro rodiny s dětmi, neboť malý dětský pokoj sousedí přímo s velkou hlavní ložnicí. V této prostorné hlavní ložnici najdete jednu postel o velikosti King (na požádání vám do ložnice bude připravena rozkládací postel či dětská postýlka) a v dětském pokoji jednu postel, která může být rozložena až na tři lůžka. Vila se pyšní výhledem na moře a jednou koupelnou s velkou vanou a sprchou (sprchu rovněž najdete na terase). Vilu najdete vysoko na svahu mezi zahradami.

Two-Bedroom garden Villa

Two-Bedroom garden Villa foto

Two-Bedroom garden Villas (470 m², 4 dospělé osoby a 2 děti) kochejte se výhledy na exotické zahrady. Užívejte si vlastního soukromí se dvěma terasami a bazénem. Pro maximální spokojenost jsou ložnice ideálně umístěny na opačných koncích vil. V interiérech zažijete skutečný charakter Bali s ručně vyrobeným týkovým nábytkem, exotickými tkaninami, indonéským uměním a také autentickými starožitnostmi. K dispozici jsou velké vnitřní i venkovní prostory.

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa foto

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villas (470 m², 4 dospělé osoby a 2 děti) výše ve svahu resortu se budete moci kochat výhledy na oceán z těchto prostorných vil se dvěma terasami a velkým bazénem. Odpočiňte si v otevřeném obývacím prostoru a dopřejte si kulinářské okamžiky v jídelním koutě. Pro naprosté soukromí jsou ložnice umístěny na opačných koncích vily. K dispozici je také soukromé nádvoří se zahradou či klimatizované ložnice s postelemi s nebesy, šatníkem, TV a CD/DVD přehrávačem. Každá ložnice disponuje vlastní koupelnou s dvojitým umyvadlem, velkou vanou, sprchovým koutem a venkovní sprchou.

Two-Bedroom Premier Ocean Villa

Two-Bedroom Premier Ocean Villa foto

Two-Bedroom Premier Ocean Villas (500 m², 4 dospělé osoby a 2 děti) na odlehlejším místě s vlastním tropickým dvorkem si můžete užívat dvouložnicových vil s výhledem na oceán přes upravené zahrady podél pobřeží zálivu Jimbaran. Vnitřní i venkovní prostory lákají k lenošení na slunci či ke stolování při poklidných večerech vedle vlastního bazénku. Svěží zahrady ve vlastním nádvoří disponují kromě bazénu (26 m²) také dvěma samostatnými terasami. Luxusní koupelny pak zahrnují romantickou vanu, sprchový kout, dvojitá umyvadla a venkovní sprchu.

Royal Villa

Royal Villa foto

Royal Villas (757 m², 4 dospělé osoby a 2 děti) naprostá prestiž a komfort zálivu Jimbaran je ukryta ve dvou královských vilách Royal se dvěma ložnicemi a nerušeným výhledem na oceán a s ohromnými vnitřními i venkovními prostory. Užijete si dostatek soukromí pro rodinu či skupinku přátel a také luxusu v podobě vlastního bazénu, vířivky s teplou i studenou vodou a prostředí svěží zahrady. Pro naprostý komfort si můžete dopřát také volitelných služeb komorníka. Hlavní pavilon vily zahrnuje otevřené prostory pro posezení a stolování až pro 6 osob. Každá ložnice se nachází v samostatném pavilonu a zahrnují šatnu, romantickou vanu, sprchový kout a zahradní sprchu.

Imperial Three Bedroom Villa

Imperial Three Bedroom Villa foto

Imperial Three Bedroom Villa (1 296 m2, 6 dospělých osob a 3 děti) vám nabídne soukromého šéfkuchaře, soukromého komorníka, soukromou posilovnu a krásný bazén s nekonečným okrajem. Odpočinout si budete moci na dvou postelích o velikosti King a na dvou jednolůžkách (na požádání bude přidána rozkládací postel či dětská postýlka). Ve vile najdete hned tři koupelny s vanou a sprchou (další sprchu najdete venku na terase). Největšími přednostmi ale bezpochyby je soukromá tělocvična s osobním trenérem a jógou, soukromá kuchyně s vaším osobním šéfkuchařem, který vám připraví výtečnou snídani, obývací pokoj a jídelna pro osm osob a VIP check-in a check-out. Vila se nachází v přední řadě vil v rohu a rozprostře se vám z ní krásný výhled na oceán.

Two-Bedroom Garden Residence Villa

Two-Bedroom Garden Residence Villa foto

Two-Bedroom Garden Residence Villa (1076 – 1230 m², 4 dospělé osoby a 2 děti) odpočiňte si ve vlastních prostorách soukromé tropické zahrady s velkou terasou a 18 metrovým dlouhým bazénem. Tyto palácové dvouložnicové vily o dvou patrech nabízí ubytování ve dvou ložnicích a dostatek vnitřních i venkovních prostorů. Neváhejte využít vlastní knihovnu, plně vybavenou kuchyň, zábavní centrum a bohaté obytné prostory s vysokými stropy. Hlavní suita je umístěna v patře a disponuje vlastním obývacím pokojem a koupelnou, zatímco další ložnice je situována v pavilonu u bazénu. Hosté mohou využívat bezplatnou snídani každé ráno, internetové připojení, neomezené služby prádelny a žehlení a transferové služby z/na letiště ve vozidle Toyota Innova SUV. K dispozici vám bude také osobní komorník po 24 hodin denně.

Three-Bedroom Garden Residence Villa

Three-Bedroom Garden Residence Villa foto

Three-Bedroom Garden Residence Villa (1662 – 2068 m², 6 dospělých osob a 3 děti) v enklávě soukromých tropických zahrad naleznete tyto dvouložnicové rezidence o dvou patrech s luxusním ubytováním, prostornými terasami a 18 metrovým bazénem. K dispozici budete mít vlastní knihovnu, plně vybavenou kuchyň, zábavní centrum a bohaté obývací prostory s vysokými stropy. Hlavní suita je umístěna v patře a disponuje vlastním obývacím pokojem a koupelnou, zatímco další dvě ložnice jsou situovány v pavilonu u bazénu. Hosté mohou využívat bezplatnou snídani každé ráno, internetové připojení, neomezené služby prádelny a žehlení a transferové služby z/na letiště ve vozidle Toyota Innova SUV. K dispozici Vám bude také osobní komorník po 24 hodin denně.

Three-Bedroom Residence Villa

Three-Bedroom Residence Villa foto

Three-Bedroom Residence Villa (1662 – 2068 m², 6 dospělých osob a 3 děti) jen pár kroků od pláže v soukromé enklávě naleznete tuto tříložnicovou rezidenci se dvěma patry. Skvělou příležitost pro osvěžení představuje 18 metrů dlouhý bazén obklopený terasou. Otevřené interiéry jsou luxusně zařízené pro relaxaci i zábavu a k dispozici je kuchyň, knihovna, zábavní centrum a bohaté obytné prostory. Hlavní suita je umístěna v patře a disponuje vlastním obývacím pokojem a koupelnou, zatímco další dvě ložnice jsou situovány v pavilonu u bazénu. Můžete požádat o zapůjčení golfového vozíku. Hosté mohou využívat bezplatnou snídani každé ráno, internetové připojení, neomezené služby prádelny a žehlení a transferové služby z/na letiště ve vozidle Toyota Innova SUV. K dispozici Vám bude také osobní komorník po 24 hodin denně.

Four-Bedroom Residence Villa

Four-Bedroom Residence Villa foto

Four-Bedroom Residence Villa (2211 – 2247 m², 8 dospělých osob a 4 děti) s obrovskými interiéry i venkovními prostory si užijete bezkonkurenční dovolenou jen pár kroků od pláže Jimbaran. Tyto palácové vily disponují dvěma patry a čtyřmi ložnicemi. Chloubou rezidence je 18 metrů dlouhý bazén obklopený terasou a tropickými zahradami. Interiéry mají plně vybavenou kuchyň, knihovnu, zábavní centrum a velký obývací pokoj s vysokými stropy. Hlavní suita s vlastním obývacím prostorem a nádhernou koupelnou se nachází v horním patře, zatímco další tři ložnice jsou situovány v pavilonech kolem bazénu. Vila se nachází jen pár kroků od pláže Jimbaran, restaurace Sundara a dalších zařízení resortu. Můžete požádat také o zapůjčení golfového vozíku. Hosté mohou využívat bezplatnou snídani každé ráno, internetové připojení, neomezené služby prádelny a žehlení a transferové služby z/na letiště ve vozidle Toyota Innova SUV. K dispozici vám bude také osobní komorník po 24 hodin denně.

Four-Bedroom Premium Residence

Four-Bedroom Premium Residence foto

Tato rozlehlá (2 068²) luxusní rezidence u bazénu je naším ultimátním útočištěm se dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou v hlavní dvoupatrové rezidenci a dvěma dalšími u velkého soukromého bazénu, plus 24hodinová osobní obsluha. Díky rozsáhlému pavilonu u bazénu posouvá dovolenou na Bali na další úroveň tropického života.

Pláž a moře

Pláž Coconut Grove. Na mírně vyvýšeném místě jen pár kroků od vod zálivu Jimbaran se nachází prostorná pláž určená výhradně pro hosty resortu Four Seasons. Odpočiňte si na pohodlných lehátkách pod slunečními paprsky nebo ve stínu palem či jiných tropických stromů. Využívejte také otevřené altánky, které lákají k odpolednímu spánku, zatímco více aktivní hosté ocení možnost badmintonu nebo stolního tenisu. Na pláži Jimbaran Beach jsou pak k dispozici nemotorizované vodní sporty.

Pláž Jimbaran Beach. Pro milovníky velkých pláží je zde Jimbaran Beach se svými 3 kilometry zlatého písku a jemnými vlnami oceánu. To je právě to místo, kde si užijete mnoho zábavy s vodními sporty.

 

Online cena a slevy Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Profi foto hotelu Four Seasons Jimbaran *****

Naše foto hotelu Four Seasons Jimbaran *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Ve Four Seasons Resort Bali si vychutnáte prvotřídní kuchyni v kombinaci s nádherným výhledem na zátoku. Dopřejte si indonéské a mezinárodní pokrmy na mnoha místech v interiérech či pod širým nebem. Stolovat můžete také ve vlastní vile či na několika intimních místech díky programu Epic Dining Experiences.

Užijte si rozmanité menu mezinárodní kuchyně v restauraci Sundara, která je novým místem pro stolování u pláže. Můžete se odsud kochat také pohádkovými západy slunce za obzorem Indického oceánu. Sundara nabízí kombinaci pětihvězdičkového servisu a stylu s uvolněnou plážovou atmosférou. Prostorný vnitřní i venkovní design zahrnuje restauraci, bar, terasu a celou řadu lehátek v okolí bazénu s nekonečným okrajem. To je podtrženo výhledem na pláž a záliv Jimbaran.

Restaurace Taman Wantilan je oslavou přímořské destinace a přivítá vás dvěma balisjkými pavilony s příjemným mořským vánkem a výhledem na záliv Jimbaran. Každá balijská vesnice má svůj vlastní Wantilan (venkovní místo pro setkávání) a ve stejném duchu se nese také tato restaurace. Menu představuje autentickou indonéskou kuchyni, přičemž každý pokrm je připraven s láskou a elegantně servírován.

Vedle bazénu s nekonečným okrajem se nachází otevřená restaurace a kavárna Alu s lehkou neformální nabídkou a úžasným výhledem na záliv Jimbaran. Stoly umístěné ve stínu jsou ideálním místem pro trávení horkých dnů. Vyberte si z různých salátů a sendvičů, stejně jako z asijských a západních specialit. Dětské menu je k dispozici na vyžádání.

Pokud chcete relaxovat s drinkem v ruce, pak můžete navštívit otevřený salonek Telu se dvěma balijskými pavilony pro příjemné posezení a nerušený výhled na záliv Jimbaran. Díky poloze v blízkosti restaurace Taman Wantilan, se jedná o skvělé místo k vychutnání si nápoje před i po večeři. Dejte si maracujové martini či koktejl při západu slunce. K dispozici je také lehké občerstvení, pizza či dezerty.

In-Villa Dining. Vychutnejte si jemné kulinářské zážitky v pohodlí a soukromí vlastní vily v interiérech či v zahradě. Ustavičné služby vám jsou k dispozici s celou řadou balijských a mezinárodních pokrmů k snídani, obědu, večeři či svačině. Mezi speciality patří sváteční sele či pečená kachna. Tyto pokrmy jsou tradiční pro slavnosti, jako jsou například svatby. Pro hosty v Residence Villas připraví šéfkuchař osobně barbecue pod širým nebem s čerstvými rybami či jiné lahodné speciality. Můžete také využít možnosti pikniku u vlastního bazénu.

Jala. Tyto kulinářské zážitky jsou navrženy s neuvěřitelnou romantickou atmosférou. Intimní oslavu nebo nezapomenutelnou romantickou večeři můžete strávit v krásném prostředí připraveném do nejmenšího detailu. K dispozici je večeře při svíčkách v prostředí soukromé vily nebo v osamoceném altánku na pobřeží oceánu. Dále můžete využít nabídky večeře o pěti chodech s humrem, a to také v plážovém prostředí pod altánkem s výhledem na záliv Jimbaran. A v neposlední řadě je zde možnost vychutnat si snídani se šampaňským při svítání se siluetou slavné hory Agung.

Sport a wellness hotelu Four Seasons Jimbaran *****

Resort Four Seasons na Bali vás překvapí širokou nabídkou volnočasových aktivit. Některé z nich jsou univerzální, pro všechny hosty, jiné jsou určené párům a další rodinám s dětmi.

Bazén s nekonečným okrajem. Vody bazénu s nekonečným okrajem jakoby se míchaly se zálivem Jimbaran. Užijte si osvěžení v prostředí s kamennou terasou a dostatkem prostoru pro lehátka a slunečníky. Klidná atmosféra je ideální pro dospělé hosty. K dispozici je také občerstvení v podobě zmrzliny, čerstvého ovoce, vody, osvěžujících ručníků a také krémů na opalování. Můžete také požádat o občerstvení a nápoje z vedlejšího Pool Terrace Café.

Níže položený bazén s vodopádem. S pozadím kaskádového vodopádu z bazénu s nekonečným okrajem, který se nachází o úroveň výše, je tento bazén perfektním místem pro děti všech věkových kategorií. Dospělí zde pak mohou relaxovat v bazéncích s teplou i studenou vodou. Pro hosty je k dispozici zmrzlina, čerstvé ovoce, voda, osvěžující ručníky a opalovací krém.

Fitness. Ve Four Seasons Resort Bali najdete studio pro aerobik s odpruženou podlahou či plně vybavenou posilovnu s činkami, zařízením pro kardio trénink a s mnoha TV monitory pro zpestření cvičení. Profesionální trenér vám pomůže správně posilovat, může vám poskytnout fitness poradenství či navrhne speciální tréninkový program přímo vám na míru. Fitness centrum dále nabízí boogie-boarding, strečink, kajaky v zálivu, kurzy plachtění, windsurfing, meditace, jógu a další. Za aktivity mohou být účtovány poplatky.

Tenis. K vybavení resortu patří také tenisový kurt s povrchem z umělé trávy. Denní tréninky a soukromé lekce jsou k dispozici.

Škola vaření. Poznejte tajemství indonéské, balijské a asijské kuchyně, abyste se stali šéfkuchařem/šéfkuchařkou vaší domácnosti. Zdejší škola vaření nabízí kurzy, jejichž cílem je apelovat na začátečníky i zkušené kuchaře, stejně jako vytvářet program pro děti v podobě přípravy cukroví. Škola vaření sídlí ve vlastní budově a zahrnuje dlážděné nádvoří společně se svěžími zahradami, které Vás přivítají před proskleným vstupem do klimatizované kuchyně s prvotřídním vybavením. Po lekci můžete ochutnat své kulinářské výtvory v přilehlé jídelně nebo ve stínu vstupního nádvoří.

Umění a volný čas. Pro milovníky umění je zde galerie Ganesha s výstavou děl místních i mezinárodních umělců, kteří spojují východ se západem. Hosté, kteří rádi kreslí a malují, mohou z mořského pavilonu zachytit zdejší krásné balijské okolí v mnoha podobách. Relaxovat pak můžete v hotelovém centru aktivit, kde hosté tráví čas čtením knih, magazínů a mezinárodních novin.

Pro páry

Kurzy vaření. K dispozici jsou kurzy vaření navržené jak pro začátečníky, tak i pro zkušené milovníky vaření. Budete moci využívat moderní kuchyňské vybavení a naučit se tajemství indonéské, balijské a asijské kuchyně.

Kurzy přípravy koktejlů. Navštivte Terrace Bar and Lounge a přidejte se do kurzu, ve kterém se naučíte míchat exotické koktejly.

Snídaně v altánku při svítání. Začněte den snídaní se šampaňským pro dvě osoby v samostatně stojícím altánku na pobřeží s lahodným menu od místního šéfkuchaře a sledujte pohádkový východ slunce a úchvatnou siluetu hory Agung.

Vodní sporty. Užijte si zábavu při nemotorizovaných vodních sportech v zálivu Jimbaran. Můžete si vypůjčit katamarán Hobie Cat a brázdit vody nedaleko pobřeží Jimbaran. K dalším možnostem patří bodyboarding, windsurfing, kajaky a paddleboarding, nebo můžete jednoduše lenošit na soukromé pláži Coconut Grove.

Romantické foto-portréty. Uchovejte si romantické vzpomínky z dovolené v podobě fotografií od profesionálního fotografa. Můžete být zachyceni s nespočtem pestrobarevných květin nebo při západu slunce se siluetou starodávné svatyně.

Procházka zahradou. Resort Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay je známý pro své svěží zahrady, které se rozprostírají po celém resortu. Potkejte jednoho ze zdejších hlavních zahradníků a vydejte se s ním na cestu zahradou, přičemž Vám povypráví mnohé zajímavosti o více než 200 zdejších rostlinných druzích.

Aktivity mimo resort. Udělejte si z resortu základnu pro romantické dobrodružství na Bali. Poloha hotelu je vhodná pro objevování mnoha nedalekých atraktivit. Personál na recepci Vám navíc ochotně pomůže s organizací jakýchkoliv výletů, abyste měli možnost poznat tento tropický ráj. Mezi výlety patří:

 • chrám Uluwatu
 • jízda na kole
 • obědový piknik
 • výlet na pláž se surfováním
 • výlet soukromou lodí na ostrov Lembongan
 • plavba při západu slunce
 • výlet do přírody terénním vozidlem
 • trek na horu Bakur

Pro rodiny

Balijské kurzy přípravy sladkostí. Zdejší škola vaření nabízí kurzy, při kterých se děti mohou naučit připravovat tradiční cukroví s praktickým doprovodem zkušeného kuchaře. Je to šance na získání mnoha dovedností, které vaši nejmenší poté mohou uplatnit.

Balijský dětský tanec. Sledujte mladá balijská děvčata, jak předvádí tradiční tance ze zdejších vesnic a užijte opravdu autentický kulturní zážitek s celou rodinou.

Tenis. Povzbuďte své děti a odehrajte rodinný zápas v duchu fair-play nebo se odhodlejte navštívit několik tenisových lekcí. Resort je vybaven kurtem s umělou trávou a osvětlením. Je k dispozici denně i pro tenisové lekce.

Vodní sporty. Užijte si zábavu při nemotorizovaných vodních sportech v zálivu Jimbaran. Můžete si vypůjčit katamarán Hobie Cat a brázdit vody nedaleko pobřeží Jimbaran. K dalším možnostem patří bodyboarding, windsurfing, kajaky a paddleboarding, nebo můžete jednoduše lenošit v soukromém háji kokosových palem.

Plážové hry. Vydejte se na pláž v části kokosového háje Coconut Grove, jenž je soukromou částí resortu a užijte si chvíle v prostředí jemného písku a stínu palem. Můžete zde hrát badminton, plážový fotbal nebo pétanque (bocce).

Aktivity mimo resort. Poloha resortu umožňuje hostům navštívit mnoho atraktivit v okolí a zažít spoustu zábavy či dobrodružství. S organizací výletů Vám pomůže zkušený personál na recepci. Můžete navštívit:

 • chrám Uluwatu
 • aqvapark Waterbom Bali
 • sloní safari park
 • balijský safari a mořský park
 • kurzy surfování
 • piknik v botanické zahradě
 • jahodový piknik v Bedugul

Lázně

Krásné zahradní prostředí s kulisou pláže je vlastní pro lázně ve Four Seasons Resort Bali, které oslavují léčivé a čistící schopnosti vody. V atmosféře, která je svěží, otevřená a povzbuzující, vás intuitivní péče Four Seasons přivede do hlubokého stavu uvolnění a trvalé wellness pohodě. V lázních hotelu existuje nabídka speciálních rituálů, které jsou inspirovány různými vlastnostmi vody. Dále do nabídky patří několik připravených lázeňských programů, které zahrnují několik procedur. Je zde také možnost ájurvédského léčení.

Jak mořský vánek hladí vaši pokožku a jemný zvuk vln navozuje uklidňující atmosféru, budete si užívat maximální péče v doškové chatce na okraji zálivu Jimbaran. Procedury u oceánu jsou ideální jak pro jednotlivce, tak také pro páry.

K typům masáží patří:

 • balijská masáž
 • masáž Rwa Binda
 • masáž s tropickou magnolií
 • harmonická
 • masáž Ku Nye
 • hloubková masáž
 • aromatická masáž
 • orientální masáž

K dispozici jsou i procedury vyloženě pro páry, při kterých si se svým protějškem užijete naprosté relaxace a uvolnění. Lázně disponují také kosmetickými službami, tělovými zábaly a peelingy, kadeřnickými službami, manikúrou a pedikúrou, krémovými koupelemi či jógou.

Karmický očišťující rituál. Poznejte ostrov Bali a spirituální stranu zálivu Jimbaran s mnoha autentickými zážitky. Vaše cesta oživení začíná tradiční „zvukovou lázní“ v doprovodu balijských gongů, kterými profesionální léčitelé uklidní váš nervový systém a přivedou vás do stavu naprostého klidu. Dopřejte si balijskou masáž s jemnými a účinnými technikami následovanou uklidňujícím sezením s jógou s opravdovým mistrem, zpíváním a meditací. Zdejší rezidentní kněz pak dokončí duchovní okamžiky pomocí tradičních obřadů, kadidla, květin a hinduistické svěcené vody. Budete se cítit znovuzrození a připraveni na objevování okolí a užívání si tropické dovolené.

Děti v hotelu Four Seasons Jimbaran *****

Dětský klub Jimba. Pro děti ve věku od 5 do 12 let nabízí klub Jimba zábavu, objevování a dobrodružství. Každý den je k dispozici jiné téma od „Pirátů z Jimba“ a „Master Chef“ až po „Trosečníky“. Jimba Club představuje bezpečné a přátelské místo pro nejmenší hosty, aby mohli relaxovat, poznávat balijskou kulturu prostřednictvím interaktivních činností a užívat si zábavu. Děti mladší 4 let jsou zde vítány také, ale pouze v doprovodu rodičů. Program v klubu je závislý na počasí a souhlasu rodičů.

K dispozici je také možnost dětského menu v restauraci Sundara (za příplatek) a také babysitting 24 hodin denně (za příplatek).

Mapa - Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Bali do hotelu Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Podobný hotel

Letová spojení na Bali

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.