Babymoon

Babymoon - romantika u moře ve druhém trimestru těhotenství

Babymoon

Těhotenství neboli "očekávání" bývá pro páry jednou z největších událostí v jejich životech. Abyste však měli na toto období mnohem lepší vzpomínky, máte jedinečnou příležitost prožít romantickou dovolenou, která Vám přinese zasloužený odpočinek během nekonečných příprav na miminko.

Babymoon znamená relaxaci na písčitých plážích a v teplém moři, nicnedělání pod slunečníkem ve stínu palmy, dlouhé snídaně, obědy a večeře - prostě užívání si společných chvil zhruba mezí 3 až 6 měsícem těhotenství. Exotické destinace jako MauríciusMaledivySeychely a další Vám poskytnou vysněný ráj pro Váš odpočinek.

Nechejte sebe i svého partnera hýčkat na speciálních masážích pro dvojice, procházejte se po písečné pláži při romantickém západu slunce, nebo si dopřejte intimní chvilky a vychutnejte si kosmetiku, manikúru či pedikúru. Pokud babymoon berete jako splnění jednoho z Vašich snů, tak si ho užijte naplno! Ubytujte se například v jednom z luxusních resortů na Mauríciu a odpočívejte za zvuku šumění vln a s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu. Prozkoumejte naši nabídku hotelů, které jsme osobně navštívili.

Ideálním obdobím pro tuto odpočinkovou dovolenou je druhý trimestr těhotenství, kdy je cestování ještě zcela bezpečné. Pár si na své poslední „svobodné“ dovolené může odpočinout a načerpat spoustu energie, kterou bude po porodu jistě potřebovat.

Plně respektujeme všechna přání našich klientů a nezapomenutelnou dovolenou Vám připravíme individuálně, dle všech Vašich požadavků. Na dovolenou na míru se specializujeme již od našeho založení v roce 1995.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.