Incentivní zájezdy do exotiky

Incentivní program v exotice od specializované cestovní kanceláře

Incentivní zájezdy do exotiky

 

Specializace naší cestovní kanceláře DELUXEA se datuje již od roku 1995. Na základě našich bohatých zkušeností jsme schopni Vám poradit, co bude nejlepší incentivní program právě pro Vás. Rozmazlujte si ty, na kterých Vám opravdu záleží! Pro incentivu v exotice nabízíme Mauricius (Mauritius), Seychely (Seychelles), Maledivy, Bali, Thajsko a Brazílii. Patří mezi nejvyhledávanější destinace pro exotické firemní dovolené mezi náročnými klienty. Dopřejte exkluzivní dovolenou a motivaci nejen sobě ale i svým business partnerům, spolupracovníkům, či klientům a můžete si být jisti, že na to nikdy nezapomenou.

 maledivy-novy-web-004.jpg
  

 

Nejžádanější destinací pro MICE incentivu je Mauricius

Z vlastních zkušeností Vám můžeme doporučit na Mauritiu hotel Paradis nebo Victoria , které díky své velikosti poskytnou zázemí i větší skupině. Najdete zde skvělé služby i výtečné moře, sportovní a relaxační zázemí i velký výběr restaurací. Veškeré exkurze a výlety, které lze absolvovat na ostrově Mauritius, naleznete zde.

Dále Vám doporučujeme využít akčních nabídek hotelů v mimosezónním období. Pro incentivní program bude ideální období od Velikonoc do konce září. Počasí zde bude stále nádherné a Vy si užijete klidné dovolené bez přecpaných pláží a turistů.

Cena incentivního zájezdu záleží na Vašich požadavcích a přání. Po zaslání Vaší nabídky s kritérii se Vám budeme snažit ze všech sil vyjít vstříc a získat pro Vás a Vaše klienty či zaměstnance toho nejlepšího servisu za výhodnou cenu.

 

Doporučujeme využít pestré nabíky aktivit po dobu Vašeho incentivního zájezdu

Program týdenního zájezdu v rámci MICE incentivy na Mauritiu

 • 1.den jízda na speedboat po pobřeží ostova, šnorchlování
 • 2.den jízda na čtyřkolkách v Domaine de L'Etoile
 • 3.den celodenní projížďka katamaránem
 • 4.den zip-lining v St.Felix
 • 5.den celodenní car rally se soutěží o nejlepší tým s návštěvou výrobny rumu Rhumerie de Chamarel
 • 6.den návštěva přírodní rezervace La Vanille Crocodile Park
 • 7.den golf/vodní lyže/potápění

Poradíme Vám s výběrem nejlepší destinace pro Váš incentivní program

Nabízíme Vám incentivní motivační programy ušité přímo na míru Vaší firmě do následujících destinací:

 

Mauritius nabízí větší hotelové komplexy s konferenčními sály a potřebnou technikou. Pro hotely na ostrově Mauricius není problém postarat se i o větší skupiny lidí a zajistit jim odpovídající komfort. Jsme si jisti, že nebudete zklamáni širokou nabídkou služeb nejžádanějších hotelů pro skupiny z Česka a Slovenska: Paradis a Victoria. Zaručujeme, že se Vaši zaměstnanci či obchodní partneři rozhodně nebudou nudit. Mauritius nabízí široké spektrum aktivit jako golf, projížďky katamaránem, rybolov či adrenalinové výpravy na čtyřkolkách.

 stranky-novy-web-013.jpg
 

 

Seychely se svou krásnou přírodou a klidnou atmosférou utvářejí skvělé podmínky pro obchodní jednání, či semináře. Menší resorty a zdejší prostředí předurčuje Seychely spíše k organizování menších firemních akcí, cca pro 20 osob. Určitě Vám můžeme doporučit živější hotel Ephelia Resort, nebo naopak odlehlý a klidný Lémuria Resort s golfovým hřištěm.

stranky-novy-web-015.jpg 
 

 

Francouzská Polynésie určitě nadchne Vaše zaměstnance i klienty luxusní dovolenou , která osvěží Vaše tělo i mysl. Hotel Le Meridien na Tahiti má nejlepší konferenční sály na ostrově a samozřejmě i plně vybavené kongresové centrum. Polynésie nabízí překrásné panoramatické výhledy, ostrovy plné kokosových palem, nezapomenutelné potápění, dostatek slunce a intenzivní pocit štěstí.

 stranky-novy-web-014.jpg
 

 

Maledivy Vám poskytují ubytování na rozsáhlém množství atolů. Námi doporučené ubytování, s kvalitně zařízeným kongresovým centrem, naleznete v hotelech KurumbaParadise Island.

stranky-novy-web-012.jpg 
 

 

Brazílie je to především úžasné Rio de Janeiro, ve kterém má téměř každý větší hotel své kongresové či konferenční centrum, jako příklad uvádíme Royal Rio Palace či Sofitel. Rio de Janeiro je považováno za jedno z nejkrásnějších měst světa díky tropickému pralesu Tijuca a nádherným plážím Copacabana a Ipanema, které jej obklopují. Zábavu zde najdete ve dne i v noci, často trvá až do časného rána. Při celodenním výletu busem a lodí zažijete piknik na skoro prázdném ostrově. Anebo si zajděte na fotbal na Maracana.

 

Thajsko se může pochlubit možnostmi zajištění odborných programů, přednášek, seminářů, kongresů nebo teambuildingů. Akce menších rozsahů lze zajistit téměř na všech ostrovech, střední a větší zasedání ve větších resortech například v Bangkoku, Phuketu a Pattayi.

Bali je fantastické místo zejména pro firemní skupiny, které si přejí kombinovat možnosti kongresových kapacit se skvělými plážemi, vodními sporty, výlety do džungle nebo neuvěřitelně pestrou hinduistickou kulturou. 

stranky-novy-web-016.jpg 
  

 

Incentivní dovolená v zahraničí přináší luxusní zážitky

Na incentivě do exotiky se nudit rozhodně nebudete! Nabízí se tu velké množství sportovních i společenských aktivit. Jaký zvolíte program, je pouze a jen na Vás. Možnosti jsou opravdu široké a navíc mnohé resorty nabízí mnoho aktivit zdarma. Můžete tedy šnorchlovat v průzračné laguně, nebo vyzkoušet vodní lyžování. Nebo se raději budete potápět ke starému vraku či do jeskyně? Nebo snad chcete vyzkoušet parasailing a projížďku ponorkou? Už jste viděli Vaši kolegyni hrát volejbal v bikinách? Uspořádejte třeba turnaj v plážovém volejbale a fotbalu nebo zjistěte, který z Vašich partnerů hraje nejlépe golf! Když už jsme u toho soutěžení, další z možností je uspořádat turnaj, kdo chytí větší rybu – hlubokomořský rybolov tuňáků, blue marlinů a baracud Vám přinese nevšední zážitky.

Garantujeme Vám, že každá destinace Vám přináší jiné možnosti. Zde máte ochutnávku zážitků, na které nikdy nezapomenete:

 • Vydejte se na výlet do nejkrásnějšího podmořského národního parku v Indickém oceánu na Seychelách.
 • Za návštěvu rozhodně stojí i botanická zahrada a krokodýlí a želví farma na Mauríciu.
 • Ve Francouzské Polynesii Vám ukážeme nejkrásnější ostrov světa Bora Bora nebo na hlavním Tahiti navštivte muzeum perel či Paula Gaugaina, u letiště se ponořte k vrakům letadel nebo si zahrajte golf na hřišti Antimalbou.
 • Naprostá vstřícnost hotelového personálu na Maledivách je jako stvořena pro incentivní zájezd menší skupiny a je ideálním místem pro relaxaci, šnorchlování nebo rybolov.
 • Pracovní pobyt v Brazílii spojte v rušném Rio de Janeiro s návštěvou sochy Krista, Cukrové homole a pláže Copacabana nebo si zaleťte k ohromujícím vodopádům Iguazú.
 • Thajsku můžete navštívit krokodýlí farmu, sloní vesnici, orchideárium, některý z mnoha korálových ostrovů a volné večery Vám zajisté zaplní pulzující noční život.

Incentiva na míru Vaší firmy

Pokud jste již rozhodnuti pro incentivní program, neváhejte nás kontaktovat! Doporučíme Vám to nejvhodnější místo pro Vaši incentivní dovolenou, kongres či obchodní jednání dle Vašich požadavků. S našimi mnoholetými zkušenostmi Vám navrhneme a zorganizujeme firemní pobyt přesně podle Vašich přání. Kdy poletíte a na jak dlouho, je jen na Vás!

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.