Tanzánii v letech 2022 - 2024 navštívilo 5 specialistů DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 15 hotelů (více zde).
Naši specialisté na destinaci Tanzánie

Urlaub auf Tanzánie 2024 - schlüsselfertige Reisen

Toužíte po poznání pravé subsaharské Afriky a nevíte, v jaké destinaci začít? Stát Tanzanie na pobřeží Indického oceánu na východě afrického kontinentu je ideální pro objevování krás Afriky se vším všudy. Serengeti, Ngorongoro, Kilimandžáro, Bagamoyo, Velká příkopová propadlina, Zanzibar…mnoho míst s věhlasnou pověstí a ještě věhlasnějším kouzlem naleznete právě v této zemi plné přírodního bohatství. Na dosah ruky budete mít divočinu v podobě národních parků, koupání v prostředí krásných korálových útesů Indického oceánu, jedinečné etnické skupiny a v neposlední řadě jejich místní kulturu.

Během několika hodin je možné zažít lenošení na idylických plážích a zkoumání zbytků starověkých svahilských městských států, lezení po svazích tanzanských vrcholků a výpravy do vulkánů s masajským průvodcem. Mezi tyto aktivity můžete zařadit návštěvu safari v jedné ze zdejších chráněných přírodních oblastí. I přes množství atraktivit a zajímavostí si Tanzanie udržuje tichý a nenápadný charakter. Tento fakt také přispívá k zachování původního způsobu života a kultury v mnoha domorodých kmenech. V rytmu svahilské kultury můžete poznat více než 100 etnických skupin, které zůstaly v mnoha ohledech po staletí nezměněny.

 

galerie

Každý pobyt v Tanzanii je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Qatar Airways
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  • Odletět můžete každý den
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Tanzanii si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.