Inspirace pro Vaši dovolenou v exotice

Safari v Africe

Safari v Africe

Safari v Africe jsme osobně zažili a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. Vše pro Vás naplánujeme do nejmenšího detailu podle individuálních preferencí.

Golfová dovolená

Golfová dovolená

Vyznáváte styl zelených trávníků a bílých pólo triček? My Vám k tomu můžeme přidat ještě šepot palem, vroucí sluneční paprsky a nekonečné vody oceánu.

Počasí v destinacích

Počasí v destinacích

Pomůžeme Vám naplánovat Vaši dovolenou v exotice tak, aby Vás špatné počasí nezaskočilo.

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Dokážete si představit, že by vaše děti měly vždy o zábavu postaráno, kdykoliv si vy budete chtít vychutnat poklidnou atmosféru ráje s mořským vánkem?

Svatba v ráji

Svatba v ráji

Řekněte "Ano" své lásce uprostřed tropického ráje. Svatbu v zahraničí jsme sami prožili. Poradíme Vám.

Romantika ve dvou

Romantika ve dvou

Věnujte si nezapomenutelné líbánky, výročí nebo vycestujte jen tak. Postaráme se o to, abyste nebyli rušeni. Vaše láska si to zaslouží!

Gurmánské zážitky

Gurmánské zážitky

Chcete na cestách rozmazlovat nejen sebe, ale i své chuťové pohárky? Namícháme pro Vás koktejl nevšedních kulinářských zážitků.

Privátní úkryty

Privátní úkryty

Sníte o dovolené, kde budete jen vy, v klidu a míru, daleko od povinností a starostí? Doporučíme vám destinace, které snad ani nepocházejí z tohoto světa.

Incentivní zájezdy

Incentivní zájezdy

Na základě našich zkušeností Vám poradíme, co bude nejlepší incentivní program právě pro Vás. Rozmazlujte ty, na kterých Vám opravdu záleží!

Rekonvalescence po operaci

Rekonvalescence po operaci

Ostrovy Indického oceánu jsou pro tím pravým místem pro zotavení se z těžkých chvil Vašeho života. Exotická dovolená Vám dodá zdraví a nabije energií.

Tajemný ostrov Aldabra

Tajemný ostrov Aldabra

Aldabra je místo na planetě Zemi, které dosud nebylo dotčené člověkem. Poznejte prostředí filmu Aldabra. Navštivte Seychelské ostrovy.

Itálie ve Ferrari

Itálie ve Ferrari

Dovolená strávená ve voze Ferrari zahrnuje luxusní zastávky v exkluzivních sídlech, kde okusíte speciální Italský akcent pohostinnosti.

Emoční výběr

Emoční výběr

Přemýšlíte o dovolené a máte jasnou představu o hotelu? Zadejte parametry dle svých preferencí a objevte to pravé místo pro Vaši dovolenou.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.