Maya Ubud Resort and Spa *****

Bali

Romantické útočiště v bujné balijské přírodě

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Maya Ubud Resort and Spa *****

Lokalita Bali, Ubud | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nezapomenutelné výhledy na údolí Ubud. Romantické útočiště. Nevšední bazény.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Maya Ubud Resort and Spa ***** Bali

Maya Ubud Resort & Spa je usazen mezi údolím řeky Petanu a zelenajícími se rýžovými poli oblasti Peliatan. Se 108 luxusními pokoji a soukromými vilami s bazénem si tu užijete bezkonkurenční okamžiky v tropickém prostředí, které se nachází přibližně hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Možnosti stolování a stravování zahrnují mezinárodní a regionální kuchyni včetně zdravých lázeňských pokrmů či večeří s kulturními představeními. Dopřejte si celodenní nabídku stravování s asijskými specialitami z Thajska, Japonska, Číny, Indie či Indonésie. K dispozici jsou také příjemné bary a venkovní prostory s autentickou atmosférou.

Lázně Spa at Maya jsou situovány podél řeky a disponují dvojitými i samostatnými soukromými pavilony pro procedury. Užijete si zde revitalizační péči, která osvěží tělo i duši. Navíc můžete relaxovat na překrásné terase na břehu řeky.

K rekreačnímu vybavení resortu patří dva bazény, tenisový kurt, golfové jamkoviště, pavilon pro jógu a posilovna. Můžete se také vydat na túru do okolních vesnic, projít se překrásnou přírodou nebo si užít horskou jízdu na kole. Kyvadlová doprava pak spojuje resort s městem Ubud.

Resort byl navržen oceňovaným architektem Budiman Hendropurnomo, který prostory obdařil kombinací tradičních a moderních rysů v oblasti designu. Nenajdete zde žádné složité balijské obrazy, masky či sochy, ale budete moci obdivovat starodávný koncept propojení krajiny a architektury.

Celkový návrh je inspirován autentickými balijskými tradicemi vesnic nacházejících se od severu až k jihu. Je zde propojeno několik témat jako hory, říše bohů (kaja), okolních moří či oblasti démonů.

Centrální pěší chodník propojuje všechna důležitá místa v resortu od lobby až po lázně. Vily a další kategorie ubytování jsou pak umístěny po jeho stranách a vytváří tak jakousi balijskou vesnici. Koncept resortu Maya Ubud je oslavou balijského dědictví a kultury.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite (48 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu...

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytují dva soukromé balkony s výhledem na rýžové terasy a nebo řeku Petanu...

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) se pyšní venkovní vířivou vanou, Balijskou zahradou a terasou. Užijte si postel king (2×2 m) s nebesy a síťovanými závěsy, nebo dvě oddělená lůžka, (1..

Gastronomie a hotelové restaurace

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů. Otevírací doba: snídaně, 7:00 - 11:00, večeře, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám. Otevírací doba: momentálně nedostupná.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud. Otevírací doba: denně, 10:00–18:00

Poslední možností k posezení je Tree Bar. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení. Otevírací doba snídaně à la carte: 7:00–11:00, oběd a večeře: 11:00–22:00 odpolední čaj: 16:00–17:00

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Maya Ubud Resort and Spa

Vypravte se do resortu, který nabízí tradiční ubytování obohacené o moderní vybavení. K dispozici budete mít jednotlivé balijské vily a pokoje, které na vás zapůsobí okouzlujícím dojmem. Představte si veškerý komfort, vybavení a vymoženosti, které byste zde jen mohli očekávat.

Návštěvníci se speciálními potřebami mohou být ubytováni poblíž výtahu v patře s lobby. Ubytování ve vilách je také dostupné pro kolečková křesla a disponuje dostatečným prostorem pro manipulaci uvnitř i vně vily. Pro handicapované hosty jsou dostupné také veřejné prostory jako hotelové lobby, Tree Bar či restaurace Maya Sari a Rasa Bulan. Hlavní vstup do lobby je vybaven speciální rampou.

V interiérech jsou použity přírodní materiály, které posloužily k vytvoření jedinečně bohatého charakteru. V nábytku jsou zakomponovány také mnohé staré předměty, které dodávají místu tu pravou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevnou satelitní televizí, telefonem s IDD, ledničkou/minibarem, elektronickým sejfem, zařízením na přípravu kávy či čaje, vysoušečem vlasů, soukromým balkonem a WiFi.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite foto

Impressive Forest Suite (48 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu. Můžete zde využívat vstupní halu, balkon a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále pak máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Každý pokoj může ubytovat třetí osobu na přistýlce. Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita: 4 dospělé osoby.

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite foto

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytují dva soukromé balkony s výhledem na rýžové terasy a nebo řeku Petanu. V klidném prostředí se můžete kochat krásou svěžího říčního údolí. Také máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita až 4 dospělé osoby.

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa foto

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) se pyšní venkovní vířivou vanou, Balijskou zahradou a terasou. Užijte si postel king (2×2 m) s nebesy a síťovanými závěsy, nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby. Maximální kapacita až 4 dospělé osoby.

Haevenly Pool Villa

Haevenly Pool Villa foto

Haevenly Pool Villa (360 m²) poskytuje soukromý bazén (14m²×1,2m²), venkovní deštivou sprchou a Balijskou zahradou a terasou. K dispozici propojené vily. Dále pak máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Maximální kapacita až 4 dospělé osoby, možnost 1 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Haevenly Two Bedroom Pool Villa

Haevenly Two Bedroom Pool Villa foto

Haevenly Two Bedroom Pool Villa (385 m²) se pyšní soukromým bazénem (21m²×1,2m²), venkovní vířivkou a Balijskou zahradou a terasou. Ubytuje až 8 dospělých osob, k dispozici až 2 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Maya Presidental Villa

Maya Presidental Villa foto

Maya Presidental Villa (950 m²) disponuje kompletně vybavenou kuchyní, soukromým bazénem (30m²×1,2m²), venkovní deštivou sprchou, a odděleným obyvacím pokojem pro malé akce. Ubytuje až 8 dospělých osob, k dispozici 2 přistýlky (za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Pláž a moře

Resort Maya Ubud nenabízí vlastní pláž. Nachází se v srdci tropických zahrad, nad údolím, které protíná řeka Petanu.

Online cena a slevy Maya Ubud Resort and Spa *****

Profi foto hotelu Maya Ubud *****

Naše foto hotelu Maya Ubud *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Maya Ubud Resort and Spa

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů. Otevírací doba: snídaně, 7:00 - 11:00, večeře, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám. Otevírací doba: momentálně nedostupná.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud. Otevírací doba: denně, 10:00–18:00

Poslední možností k posezení je Tree Bar. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení. Otevírací doba snídaně à la carte: 7:00–11:00, oběd a večeře: 11:00–22:00 odpolední čaj: 16:00–17:00

Sport a wellness hotelu Maya Ubud *****

Maya Ubud Resort vám zaručí, že se během své dovolené nebudete nudit, ani minutku. Nabízí následující aktivity a zařízení:

Fitness centrum. Plně klimatizované prostory fitness centra disponují prvotřídním vybavením ke cvičení, které umožňuje hostům udržovat se v kondici i při dovolené v tropickém ráji. Ve fitness centru vám bude k dispozici také osobní trenér.

Bazény. Dva bazény v lesní zeleni se rozprostírají ve svahu nad říčním údolím. Pro hosty vil Deluxe, Duplex a Presidential pak jsou k dispozici soukromé bazény. Užijte si strávené chvíle v tomto prostředí, které je jakoby zavěšeno mezi nebem a údolím.

Tenis. Zahrajte si tenis pro uvolnění těla a pocit uspokojení a duševní pohody z fyzické námahy. Tenisové zařízení resortu nabízí možnost k procvičení vašeho podání i voleje. K dispozici je tenisový kurt s tvrdým povrchem s osvětlením, rakety a míčky a také partneři pro hru na vyžádání.

Studio jógy. V horní části fitness centra se nachází prostory o velikosti 187 m², které poskytují excelentní podmínky pro jógu v klidné atmosféře s ohromujícími výhledy na hotelové zahrady a přilehlé rýžové terasy.

Další aktivity zahrnují: kurzy vaření, piknik na břehu řeky, procházky přírodou, meditace, výlety do okolních vesnic, jízdu na kole, sjíždění divoké vody, návštěva vodního a safari parku a sloního safari parku i zhlédnutí hry Legenda o balijské bohyni v divadle.

Lázně Spa at Maya. Vyvažování lidských smyslů prostřednictvím holistické harmonie dostává naprosto nový rozměr v lázních Spa at Maya. Od jednoduchých terapií až po ty nejrozsáhlejší smyslné zážitky – o to vše se postarají kvalifikovaní a pečující terapeuti, kteří mají jeden cíl – vytvořit nezapomenutelné zážitky pro hosty. Samotné lázně jsou příslibem něčeho speciálního. Díky výtahu sestoupíte do nižších poloh resortu nad hladinou řeky a ocitnete se v tajemné wellness oblasti plné neutuchající péče. Údolí řeky oplývá naprostým klidem s uklidňujícími zvuky rozlehlé přírodní krajiny.

Z centrálního pavilonu vedou chodníčky skrze svěží zeleň do jednotlivých menších pavilonů s lehátky a dalším vybavením pro relaxaci s vanou, venkovními sprchami a toaletami po procedurách. S výhledem na deštný prales na jedné straně a na vertikální zahrady na straně druhé představují tyto pavilony osobní útočiště, ve kterém si užijete těch nejlepších lázeňských služeb s masážemi a nejrůznějšími relaxačními a léčebnými procedurami.

V lázeňském menu figuruje také péče o obličej či manikúra a pedikúra. K dispozici jsou procedura jako reflexologie, zábaly nohou, tělový peeling a další. Dostane se vám té nejlepší péče od profesionálních terapeutů, kteří využívají jen prvotřídní lázeňské produkty.

Relaxační lázeňský zážitek si můžete užít také v soukromí vlastního pokoje či vily s osobním terapeutem. Tyto zážitky Vás zahalí do pocitu relaxace, revitalizace, obnovy a osvěžení a dopřejí vám si užívat naprostý pocit euforie.

Mapa - Maya Ubud Resort and Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Bali do hotelu Maya Ubud Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maya Ubud Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Vendula Kudelová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recenze hotelu Maya Ubud Resort and Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Bali

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.