Taj Cape Town *****

Jihoafrická republika

Hotel v živém srdci Kapského Města

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Taj Cape Town *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu

Popis hotelu Taj Cape Town ***** Jihoafrická republika

Taj Cape Town je luxusní hotel, který se nachází v srdci živého Kapského Města, na jihu Afriky. Hostům nabízí kombinaci rafinované indické pohostinnosti a autentické zážitky z Kapského Města.

Hotel tvoří dvě historické budovy (z roku 1890), které si stále zachovávají svou architekturu
i interiérové prvky, které byly pečlivě zrestaurovány. Tyto budovy byly původním sídlem South Africa Reserve Bank a Temple Chambers. Dnes hotel Taj Cape Town uchovávají to nejlepší z minulosti
a nabízí veškerý komfort a přepych přítomnosti.

Tento pětihvězdičkový hotel má ideální polohu v centru historického města, přímo u vchodu do známé pěší zóny St. George Mall. Hotel Taj Cape Town je výborná volba pro ty, kdo chtějí objevit pravou atmosféru Kapského Města, jeho fascinující historii, exotickou kulturu, oduševnělé umění, živou zábavu i delikátní kuchyni.

Celkem se v hotelu nachází 176 pokojů 11 kategorií. Výhody sebou nese ubytování na patře Taj Club, kde si hosté mohou dopřát snídani a večerní drinky. Součástí hotelu jsou také dvě restaurace, bar, fitness centrum a lázně.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury Suites

Luxury Suites (64 m² - 109 m²) One Bedroom Suites mají jednu ložnici a nacházejí se v buď v budově Heritage nebo Towers. Two Bedroom Family Suites se nacházejí výhradně v nové budově...

Luxury Rooms

Luxury Rooms (33 m² - 49 m²) zatímco Heritage Rooms jsou klasické a nacházejí se v obou historických budovách, pokoje Luxury Tower se nacházejí v nové budově a mají okna sahající od pod..

Taj Club Rooms & Suites

Taj Club Rooms & Suites se nacházejí ve druhém patře, které se skládá ze 13 pokojů a soukromého salonku Club Lounge, který zahrnuje plochu 140 m²...

Presidential Suite

Presidential Suite (194 m²) zabírá 16. a 17. patro, je mimořádně prostorné a nabízí ničím nerušený výhled na Stolovou horu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Bombay Brasserie připravuje vybranou indickou kuchyni. Každé jídlo je gastronomickým putováním mezi jemnými chutěmi. Současné indické pokrmy se tu ukazují ve své nejlepší podstatě. Restaurace má otevřeno každý den od 18:00 do 23:00. Děti mohou tuto restauraci navštívit pouze od 18:00 do 18:30.

Mint, The Local Grill se specializuje na inovativní mezinárodní i místní jídla. Pověstná je také uvolněná atmosféra, díky které si každý host bude připadat jako doma. Otevřeno má denně od 7:00 do 22:30.

Twankey Bar podává tapas z mořských plodů, okázalé koktejly a lahodné ústřice. Ochutnejte také nejčerstvější Guinness v Kapském Městě a proslulý Twankey Teaser.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Taj Cape Town

Z celkového počtu 176 pokojů nabízí Taj Cape Town 11 kategorií ubytování. Ty zahrnují Presidential Suite se dvěma ložnicemi, 10 Heritage Suites, 20 Heritage Luxury Rooms s výhledem na hory a dalších 10 s výhledem na město. Nová budova o 17 patrech obsahuje pokoje s panoramatickými výhledy na Stolovou horu a na město. Všechny tyto Tower Rooms mají vlastní balkon.

Všechny pokoje a suity kombinují starosvětské a moderní vybavení, které každý host očekává od pěti hvězdičkového hotelu. Standardní vybavení zahrnuje mini-bar, trezor, vysokorychlostní bezdrátové připojení, stanici pro iPod, televizi a možnost propojení notebooku s televizí.

Nabídka pokojů

Luxury Suites

Luxury Suites (64 m² - 109 m²) One Bedroom Suites mají jednu ložnici a nacházejí se v buď v budově Heritage nebo Towers. Two Bedroom Family Suites se nacházejí výhradně v nové budově. Mají prostorný obývací pokoj s odděleným pracovním koutem a hosté mají exkluzivní přístup do Taj Club. Výhled se otevírá na město nebo na Stolovou horu.

Luxury Rooms

Luxury Rooms (33 m² - 49 m²) zatímco Heritage Rooms jsou klasické a nacházejí se v obou historických budovách, pokoje Luxury Tower se nacházejí v nové budově a mají okna sahající od podlahy až ke stropu. Panorama města a výhled na Stolovou horu si hosté vychutnají z vlastního balkonu. Koupelny mají velké vany a sprchové kouty.

Taj Club Rooms & Suites

Taj Club Rooms & Suites se nacházejí ve druhém patře, které se skládá ze 13 pokojů a soukromého salonku Club Lounge, který zahrnuje plochu 140 m². Hosté tak získávají individuální check-in, mezinárodní noviny, snídaně v salonku, služby majordoma po celou dobu pobytu, dvě hodiny v zasedací místnosti a odpolední čaj v salonku.

Presidential Suite

Presidential Suite (194 m²) zabírá 16. a 17. patro, je mimořádně prostorné a nabízí ničím nerušený výhled na Stolovou horu. Skládá se ze dvou ložnic, salonku, jídelny, místnosti pro lázeňské procedury, parní lázně, osobního cvičebního pokoje a velké studovny. Disponuje také velkou terasou.

Taj Residences

Taj Residences jsou sofistikovaným útočištěm plným luxusu a elegance. Jsou moderně zařízené, plně vybavené, s jednou až dvěma ložnicemi a vlastní zásobenou kuchyní.

Online cena a slevy Taj Cape Town *****

Profi foto hotelu Taj Cape Town *****

Gastronomie a hotelové restaurace Taj Cape Town

Bombay Brasserie připravuje vybranou indickou kuchyni. Každé jídlo je gastronomickým putováním mezi jemnými chutěmi. Současné indické pokrmy se tu ukazují ve své nejlepší podstatě. Restaurace má otevřeno každý den od 18:00 do 23:00. Děti mohou tuto restauraci navštívit pouze od 18:00 do 18:30.

Mint, The Local Grill se specializuje na inovativní mezinárodní i místní jídla. Pověstná je také uvolněná atmosféra, díky které si každý host bude připadat jako doma. Otevřeno má denně od 7:00 do 22:30.

Twankey Bar podává tapas z mořských plodů, okázalé koktejly a lahodné ústřice. Ochutnejte také nejčerstvější Guinness v Kapském Městě a proslulý Twankey Teaser.

Sport a wellness hotelu Taj Cape Town *****

Ti, kteří chtějí revitalizovat své tělo cvičením, mohou využít prostorné, plně vybavené fitness centrum a trénink pak zakončit osvěžující koupelí ve vnitřním vyhřívaném bazénu. K dispozici je osobní trenér, vnitřní vyhřívaný bazén a sauna pro ženy a muže.

Jiva Grand Spa spojují moudrost a dědictví respektované asijské a indické filozofie, jež obklopuje wellness a pohoda tak, aby byl vytvořen bezkonkurenční zážitek z léčby. Nabízejí šest prostorných, moderních a relaxačních pokojů. Zde si hosté a návštěvníci mohou vybrat z kompletního sortimentu charakteristických procedur i celých terapií. Všechny jsou navrženy podle starověkého léčitelského umění Ayurvedů. Přípravky používané při ošetření jsou vyráběny výhradně pro lázně Jiva a jsou vyrobeny z čistých indických bylin, aroma olejů, přírodních krémů a čerstvých surovin.

Jiva Grand Spa jsou provozovány vybranou skupinou odborně vyškolených a vysoce specializovaných lázeňských terapeutů.

Jiva Grand Spa disponují:

  • plochou 650 m²
  • dvěma místnostmi, jež jsou určené pro pleťové, nehtové a zkrášlující procedury
  • čtyřmi místnostmi, které jsou určené pro masáže jednotlivců
  • jednou místností se dvěma masážními lůžky, která disponuje též Jacuzzi
  • místností pro konzultace a aplikaci léčebných metod Ayurvedů
  • dámskými a pánskými převlékacími kabinkami s hammamem, vitality bazény a sprchou
  • originálními Jiva Spa produkty a příslušenstvím

 

Mapa - Taj Cape Town *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Taj Cape Town *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Taj Cape Town *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Taj Cape Town *****

Podobný hotel

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.